Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

Waht

Marengo 3 klasse beter dan schaken
Kristensen 2 klasse beter dan Bakker
Kanon 5 klasse beter dan Wormgoor en Zuiverloon.
Ebuhehi 2 klasse beter dan Malone of Zuiverloon.

Wou ik ff kwijt.
Heerlijke 1e helft.
0
Vrijdag 4 maart 2016 om 22:33 uur

los

Laat ik eerlijk zijn na de eerste helft was het een uienwedstrijd het is dat Twente zo belabberd speelde.. maar toch drie punten in de pocket, slechts 5 punten verwijderd van de nummer 5 FC Utrecht.. Hopelijk pakken we die volgende week
0
Vrijdag 4 maart 2016 om 22:06 uur

KR96

patje29 schreef:

Zeker niet maat we moeten nog een helft
Absoluut waar, maar mochten ze onderuit gaan dan heeft het niet aan de eerste helft gelegen.
0
Vrijdag 4 maart 2016 om 20:48 uur

patje29

KR96 schreef:

Ben ik de enige die oprecht staat te genieten?
Zeker niet maat we moeten nog een helft
0
Vrijdag 4 maart 2016 om 20:47 uur

gillah

Daily Shorts schreef:

tekort is slechts 100.000,00 euro, en inderdaad, twente en feyenoord met 30-40 miljoen schuld blijven lekker chillen met de licentie.
Er lopen wel een paar dingen door elkaar hier. Een schuld is wat anders dan een begrotingstekort. En een tekort van 9 ton op een begroting van nog geen 2 miljoen (schat ik zo in) is fors, bijna de helft aan inkomsten mis je dan. Langlopende schulden waarvan je de aflossing kan betalen is iets heel anders. Daarnaast moet Twente ook nog maar afwachten wat het oordeel is van de commissie die de club door licht.
0
Dinsdag 1 maart 2016 om 08:37 uur

Johannes

Danny Bakker krijgt veel onterechte kritiek. Kijk die eerste helft even terug, hij was een van de beteren. In de tweede helft stortte alles in, dus om dan Bakker aan te wijzen is waanzin. Kijk anders ook nog even terug hoeveel fouten onze nieuwe sterspeler Ebecilio maakte. Maar Bakker, laten we daar lekker op los gaan! Echte supporters!
0
Zondag 28 februari 2016 om 09:28 uur

Rob2002

Het is vandaag helemaal niet zo slecht tegen die miljoenen ploeg van Philips. Zuovetloon weer dom.

Higler wel weer irritant met kaarten voor niks. En de kaart die ie moet geven (Guardado eerste helft) geeft ie niet.
0
Zaterdag 27 februari 2016 om 21:31 uur

H@@GenEES

Als ze gewoon vanaf het begin van de tweede helft een beetje meer ballen had getoond dan had je kunnen stunten, maar dat laffe kutvoetbal breekt ons weer op...

Prettige avond verder
0
Zaterdag 27 februari 2016 om 21:27 uur

Advertentie

Ron001

Dannyy schreef:

Fraser zou ook niet eens denken : "Goh, het gaat wel erg slecht in thuiswedstrijden. Misschien moet ik maar eens een andere spelopvatting en opstelling hanteren, om zo de achteruitlopende tegenstander kapot te spelen" Nee hoor Fraser, het gaat wel lekker zo. Maar wel iedere wedstrijd huilen om de support, nou de supporters worden al 3 jaar getrakteerd op zaaddodende potjes.
Vond deze wedstrijd beter dan de voorgaande!! Je bent niet weggespeeld en zette de tegenstander onderdruk! Pech met afmaken, anders had je echt gewonnen!! 2e helft vond ik nog iets sterker en als je die 1-1 maakt is het over. Malone vond ik de minste van het veld, en Kanon viel ook heel slecht in!? wat is er met hem, mist ie wedstrijd ritme hij raakte alles verkeerd , stond verkeerd enz!! Meiers op het middenveld en 2 spitsen viel gelijk positief uit! Alleen dat die Kanon dan iedere keer over Meiers heen gaat sloeg nergens op!! Maar ja gelijk spel had verdient geweest!! Nou tegen Twente dan maar die 200ste erin prikken!! Al met al viel me de rust in het elftal op, ook na de 0-1 ! Zou het meespelen dat ze hun salaris hebben gehad??
Als onze werkgever ons salaris niet dreigt te betalen werk je ook niet echt lekker meer!!
0
Zaterdag 20 februari 2016 om 13:22 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Eerste helft tot de goal was gewoon goed te noemen, ook de tweede helft was helemaal zo slecht nog niet de enige twee zwakke Schakels waren Bakker en Malone, het is voor mij dan ook onbegrijpelijk dat Derijck plaats moest maken voor Kanon, je heb deze wedstrijd veel pech gehad zoals een 100% strafschop in de eerste helft.

Positief
, Marengo, v/d Heijden, Duplan, Havenaar (die aardig aan het sleuren was) en Hansen +supporters die er de hele wedstrijd er achter bleven staan

Negatief Bakker, Malone, het wisselen van Derijck voor Kanon terwijl Bakker weer de hele wedstrijd staat te schutteren..
we hebben in de eerste helft 0 schoten op doel gehad volgens mij.
0
Zaterdag 20 februari 2016 om 09:43 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 170 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 316
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5