Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 317
Volgende pagina

super fc denhaag

Rome schreef:

Chery?

Je bent zeker vergeten wie wij 10 jaar geleden haalde...
hij en toornstra vind ik vind ik wel goede aankopen maar zijn er nog lang niet. 10 jaar geleden liep castelen bodde en vd gun ook lekker te ballen. en wie haalde we 10 jaar geleden???????
0
Donderdag 26 januari 2012 om 00:14 uur

Prutser 070

Ricky schreef:

http://www.youtube.com/watch?v=PnZpVa_Qkz0

Ik heb net wat goals van Poepon opgezocht, pfffff er zitten een paar kanjers bij hoor!!

Halen die gozer!!!
Goals zijn leuk om te zien maar hij maakt bij mij vooral indruk met zijn looplijnen. Als die goed zijn komen de goals vanzelf.

Als je deze samenvatting kijkt en puur en alleen op Poepon zijn loopacties let zie je dat hij heel goed vrij loopt. Hij mist alleen wel wat fysieke kracht natuurlijk, nadeel is dat je geen lange ballen op hem kunt spelen. In deze samenvatting zie je goed wat zijn sterke punt wel is. Voor de duidelijkheid, ik zie ook wel dat Poepon ook mindere punten heeft en er geen 30 gaat scoren maar als je hem de kans geeft weet ik zeker dat hij hier heel nuttig kan worden. Hij is in mijn ogen veel verder dan John Verhoek.

http://eredivisielive.nl/wedstrijd/1621926/de-graafschap---nac-breda/

Op 1:12 minuut laat hij zich goed terug zakken tot rand 16
1:30 biedt hij zich eerst en kiest dan goed de diepte komt ook een kans uit.
Actie op 3:40 komt hij voor zijn man naar de eerste paal alleen is de voorzet zoals wel vaker bij de Graafschap dramatisch.
4:20 heeft hij eerst het overzicht en komt weer voor zijn man en krijgt deze keer wel een goede voorzet.
0
Woensdag 25 januari 2012 om 12:45 uur

DHFC070

Omdat wij een kleine keeper hebben die slecht is in de lucht en onzeker bij hoge ballen en omdat wij nagenoeg niemand hebben die kan koppen. Dan maar een numerieke meerderheid creeeren om geen tegengoal te krijgen.
0
Zondag 22 januari 2012 om 20:52 uur

Ferdy

Al met al zijn we t weekend lekker doorgekomen, 10-e plek.

Qua transfers zou ik helemaal niets meer doen momenteel, hooguit Bulykin halen maar verder niks. Bulykin haal je zomaar gratis op en geef je een salaris van 4/5 ton voor de rest van het seizoen. Bij 020 is t een kostenplaats en bij ons kan ie ballen.
Ik zou t wel weten als ik Bulykin was.
Versterkingen in de vorm van poepon of wormgoor voor mega bedragen zijn momenteel onzin. Die jongens zullen best meekomen bij ADO maar versterken doe je door toppers of spelers die echt wat toevoegen binnen te halen. Geef de selectie maar t vertrouwen, geen impulsieve aankopen!
Overall speelde ADO best lekker vrijdag, je ontbeert gewoon een spits die een aanspeelpunt is en gewoon leper is dan J Verhoek.
@bestuur en @supporters; zet opzij die rancune en haal die Rus. Bulykin kan nog 2 a 3 jaar mee!
0
Zondag 22 januari 2012 om 16:39 uur

BLEISWIJK-1

Van dat NEC winnen we volgende week ook niet zomaar. Speelde een goede wedstrijd. En lange ballen hoeven we ook niet te spelen. Die v. Eijden en Nuytink wonnen alles in de lucht!
0
Zondag 22 januari 2012 om 14:30 uur

b.fijman

Kees schreef:

Was er vandaag een catering dan????
Nou je had op ere-live daar bovenin moeten zien waar Kees Jansma zat, daar stonden ze hun holle bolle melerik vol te dauwen, bitter ballen en saté, en voor jullie nog geen stukje worst?
0
Vrijdag 20 januari 2012 om 23:12 uur

Prutser 070

Ferdy schreef:

Yorick Roos tweet:
Veel vragen over Rado. Nog niet 100% fit, maar Steijn vindt het verschil tussen hem en Visser erg klein. Keuze voor visser lijkt een bewuste

ADO tweet:
ADO Den Haag – Roda JC bijna uitverkocht, Mansveld- en Haaglandentribune helemaal vol!


Wordt genieten morgen, volle bak en alles en iedereen GRAAG 100% 90 minuten lang achter de club!!!!

come on the hague!
Hij zal de afweging hebben gemaakt dat als je met een 3-4-3 opstelling speelt je de strijd op het middenveld met voetbal moet gaan winnen. Visser heeft een prima techniek dus als we echt aan voetballen toe komen dan pakt het goed uit. Ik neem aan dat dat de afweging is geweest die Steijn heeft gemaakt.

Je mist nu alleen wel iemand die alle 2de ballen oppikt en altijd al zijn duels wint. Op het moment dat het vechtvoetbal wordt gaan we Rado missen.

Mooi dat het weer vol zit, ik hoop op een lekker fanatiek sfeertje.
0
Donderdag 19 januari 2012 om 17:53 uur

supporter-noord

Tommy schreef:

speelt ie bij standaard luik niet??
dan begrijp ik er allemaal nog minder van maar we zullen wel zien.
kan me nog een speler herinerren een zekere raijkovic die kwam bij chelsea op zn 15e ofzo werd uitgeleent aan psv dit werd niks werd vervolgens 2 jaar uitgeleent aan twente ook matig en pas bij vitesse werd het wat maar ja
Daarom joh, er is hier veel te veel ophef over een talent wat hier komt spelen. Sommigen zitten net te sjouten of de nieuwe Messi bij ons komt ballen. Die goser is net 18, die gaat het verschil echt niet maken en zeker niet als verdediger. Ik ga nergens van uit, dan kan het alleen maar meevallen.
0
Zondag 8 januari 2012 om 18:51 uur

Advertentie

jajoh

hjfff schreef:

Speel dan geen oefenwedstrijd als je met een b-elftal speelt!

Regel lekker een aparte wedstrijd voor jong DH ipv nu af te gaan tegen de nr 14 van België, die de wedstrijd wel serieus neemt.
Tjonge jonge, dit is toch goed man. Laat die jongens ook ff lekker ballen daar! Gaat om de hele beleving van zo`n trip op zich. Tegen die Duitsers stelt steyn toch de basis op! Niet zeiken om te zeiken....
0
Zondag 8 januari 2012 om 17:26 uur

Ferdy

Kees schreef:

VERS VAN DE PERS VAN DE CHELSEA SITE: SINDS 1 MINUUT


Chelsea are said to be close to completing the signing defender Kenneth Omeruo from Standard Liege.

The Blues are set to tie up the signing of Nigeria Under-20 international Omeruo, 18, and would then loan him to Dutch club ADO Den Haag.

"I hope all the paperwork is in place soon so he can join our squad," ADO Den Haag coach Maurice Steijn told Omroep West.

Chelsea are apparently intending to loan the centre-back to Den Haag until the end of the 2012-13 season.
Goed nieuws, bevestiging van die engelse wankers is altijd prettig...maar uh..schreeuw niet zo! Vette letters, onderstreept...we halen Messi niet binnen hoor! Eerst maar s zien of ie kan ballen en ten tweede; ik lees niets over een samenwerkingsverband, dat zou nieuws zijn!
0
Zaterdag 7 januari 2012 om 18:34 uur

Nu online

JB96, Swaber, Aad, ADO079, DH1905, troje, ADOZoetermeer, Ado Vakkie S, Haraldberg1 en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 317
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2