Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 318
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Beest schreef:

hij gaat dit jaar gewoon daarheen laat ik t anders formuleren hij is klaar met ado en wil je nog iets voor m hebben moet ie weg hij is al rond met feye en ado kan wel twee mil vragen maar das gezien zijn prestaties dit jaar niet realistisch en ik denk dat bij een ander club hij binnen een maand weer de oude is er zijn gewoon teveel frustaties tussen bestuur en hem en ik had hem ook niet opgesteld had m een weekje vrijaf gegeven ongeacht of je nou n vervanger heb of niet
Dat gaat ook gebeuren. Die speelt volgend jaar geen wedstrijd meer voor ons. Ze willen met een nieuwe frisse groep beginnen en daar hoort Immers niet bij. En zoals ik Beijersbergen en vd Kallen heb leren kennen, houden die voet bij stuk. Wat dan tot gevolg heeft dat dit de hele zomer gaat duren.

Joh, als je hem de hele voorbereiding aan de kant houdt dan gaat hij wel anders piepen. Uiteindelijk verkoop je hem dan nog wel voor een half miljoen aan een 3e divisieclub in Engeland o.i.d.

Immers heeft geen poot om op te staan. Die slimmerik heeft een contract getekend zonder zijn zaakwaarnemer erbij. Echt waar!
0
Woensdag 25 april 2012 om 15:36 uur

Beest

DaveDH schreef:

Maar daartegen over staat dat ere wel meer sponsors binnen zijn gekomen, en laten we nu niet net doen alsof die TV gelden een vette bek zijn... eredivisielive heeft nog nooit een stuiver opgeleverd.
dat zeg jij wel maar er valt best nog wat te verdelen en als je vorig jaar twee a drie mil kreeg en dit jaar maar een half miljoen is dat toch wel een verschil en de rand sponsoren zoals simpel en corendon betalen geen miljoenen das weggelegd voor shirtsponsors

maar ik laat me graag verbeteren als ik er voledig naast zit
0
Dinsdag 24 april 2012 om 11:02 uur

DaveDH

marcellino schreef:

ja jongen blijf dat maaer geloven dat we er beter voor staan alsa vorig jaar.
nog zo een jaar als dit jaar en je wordt 50 jaar terug geworpen,
maar goed jij je mening ik mijn mening.

deze discussie over wat er komen gaat is volkomen onzinnig ik kijk naar nu en dan blijf ik bij mijn ik vorm
Ik blijf dat idd geloven, bij mij is het glas altijd half vol, maakt het leven een stuk prettiger....
0
Zondag 22 april 2012 om 22:56 uur

DHFC070

Lijkt wel een politieke shoutbox hier .... leuk.
Is net zo leuk als dicussieren over geloof dat gaat namelijk ook nooit goed. Veel mensen zijn te overtuigd van hun gelijk en staan niet open voor anders denkende. Alle extremen zijn zowel links als rechts zijn niet goed voor welk land dan ook. Maargoed als je nu nog op PVV gaat stemmen ben je niet goed bij je hoofd. Nu een half jaar zonder regering en al 7 weken weggegooid zonder bezuinigingen wat denk je dat dat kost?
0
Zaterdag 21 april 2012 om 19:53 uur

pajam

super fc denhaag schreef:

aad de mos: ado denhaag wilde kevin strootman niet.
na een interview met elf/ggh tv verteld aad de mos dat ado dh in het voorejaar van 2010 door de eigen scouting werd getipt inzake kevin strootman. dat was toen een koopje. ik weet dat zeker. ik was er zelf ook van overtuigd dat strootman van meerwaarde was.maar de clubleiding van ado was niet overtuigt ze hoefde hem niet. de middevelder speelde destijds bij sparta, waar de mos toen trainer was, en kwam daarna via utrecht bij psv terecht. strootman debuteerde op 9 februari 2011 in oranje waar hij nu een vaste waarde is. de mos wil ado dh nu helpen met de scouting. scouting heeft te maken met ervaring. je moet zelf in een vol stadion hebben gespeeld of gewerkt om te weten of een speler, die je zelf in de jeugd in actie ziet daartoe bestand is. ik hoop dat de club daar nu gebruik van gaat maken.
met de nuancering dat we een goed bezette middenveld hadden op dat moment (en eigenlijk nog steeds).

Dat Strootman talent had kon iedereen toen al zien, alleen had niemand kunnen voorspellen dat hij 1 seizoen of zelfs een half seizoen na zijn transfer naar een eredivisie middenmoter (FC Utrecht), hij zou doorschieten naar International en speler van topclub PSV.
0
Vrijdag 20 april 2012 om 12:14 uur

tim_b

super fc denhaag schreef:

slaat helemaal weer nergens op. je tekent toch een contract voor dat je aan een seizoen begint. dan moeten ze niet ineens halverwege gaan huilen omdat iemand anders ineens wat meer blijkt te verdienen. het zijn toch geen kinderen meer.
ben ik helemaal mee eens... maar geld is te belangrijk in deze maatschappij...

ben nog steeds dat voetballers zich moeten schamen...
vind dat je godver blij moet zijn als jehet geel groene shirt aan mag trekken en mag voetballen voor deze club..

ze meoten der ogen uit hun kop schamen dat ze zoveel verdienen en dan nog meer willen... pfffff

en dan de zogenaamde haagse voetballers , die een hart voor den haag hebben en maar sjansen met andere clubs...
oke mensen hebben de neiging om voor het hoogst haalbare te gaan maar als je een half miljoen per jaar verdien en jehebt het naar je zin omdat je bij je grote liefde speelt moet je dan voor een nog hoger op gaan, waar de vraag is of je wel speelt en of je daar wel in je spel gaat komen...
als je een hart heb voor den haag blijf je bij den haag pfff......!!!
dat is mijn mening....

vr gr
0
Donderdag 19 april 2012 om 16:43 uur

Peppie

Haagse_Aad schreef:

Je zou toch denken als ie aan salaris, tekengeld, premies en een mooie Wittebrug leaseauto in totaal in 2 jaar 1,2 miljoen op kan halen hij dat wel zou doen..

Voor ADO moet dat dat ook te doen zijn... volgend seizoen zijn Immers en Kum van de loonlijst af.. dat zijn toch grootverdienders bij ADO..
Wormgoor en Meijers staan denk ik voor een stuk minder op de loonlijst..
Voor Bulykin hoef je geen transfersom te betalen..
Maar vergeet niet dat je je toch moet houden aan dat salarisplafond. Aant einde van de dag kan je niet tegen de rest van de selectie verantwoorden dat meneer Bulykin anderhalf tot twee keer zoveel verdiend.

Jij zou dat als werknemer ook niet pikken, dezelfde uren draaien tegen half loon
0
Donderdag 19 april 2012 om 13:24 uur

miq72

Haagse_Aad schreef:

Hij verdient 8 ton in Amsterdam... ze zullen bij ADO als ze met hem gaan praten toch wel snappen dat ze dan met minimaal 5 ton moeten strarten om te onderhandelen..

En dasn is het gat 3 ton... dat is een groot gat maar niet onoverbrugbaar lijkt me..
In a dam verdient hij met wedstrijdpremies en kampioenschapspremie meer dan een miljoen!!!

De bedragen die jij noemt zijn aardig in de richting .Probleem in dit verhaal is alleen het volgende .Er zijn binnen de sponsorgroep bij Ado mensen die zeer bereid zijn om mee te helpen om die 8 ton op tafel te leggen .Ado heeft echter een salarisplafond van 3 ton .Natuurlijk weten ze dat Buly niet voor 3 ton komt en zin ze best bereid om daar een uitzondering voor te maken en hem zoals jij zegt een half miljoen te geven .In het uiterste geval met wat rare constructies ook nog wel 6 ton .Probleem van dit verhaal is echter dat Immers ,Toornstra ,kum of van mijn part Poepon of de Ridder ook niet gek zijn en ook weten dat Bulykin ver boven het salarisplafond verdiend .Dit wil Ado voorkomen .Nu kunnen ze 5 ton misschien nog wel verdedigen maar 8 ton tegenover 3 ton natuurlijk niet .
0
Donderdag 19 april 2012 om 12:36 uur

Advertentie

Kees

pmc schreef:

Hoe moet ik dat weten denk geen cateraar
Uhh, regelen Peter. Gewoon achter de bar gaan staan en een heerlijke uitsmijter maken.

Ik dacht dat jij de openingstijden wist, vandaar. Ga je morgenmiddag om half zes nog. Ik wel. Ben er omstreeks 17.15 uur.

Charder en Filosoof van de box gaan ook.
0
Dinsdag 17 april 2012 om 20:26 uur

ADODENHAAG

Het 2e begon prima het 1e half uur, 0-0 bij rust. Maar in de hele 2e helft werd er zeer verdedigend gespeeld (zoals ze dat bijna elke wedstrijd doen), en daar is de verdediging niet goed genoeg voor. Raar dat de tactiek niet wordt aangepast want het gaat werkelijk nergens over
0
Maandag 16 april 2012 om 22:05 uur

Nu online

wiegah070, pajam, Vink, Baco070, FFL, Erik070 en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 318
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5