Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 318
Volgende pagina

grijze gek

Godskolere wat was het kkkkkkkkkkkkkkkoud in dat stadion, en aan de overkant zitten ze (boven in) bijna in dr onderbroek weg te zweten
Kunnen die grill roosters niet is een keer door dat hele stadion geplaatst worden

Niet verwacht een aanvallend ADO, het lek is al een klein beetje boven water.
Voor de wedstrijd liepen die 2 nieuwelingen een beetje training te doen, wat ik zag heb ik wel vertrouwen in die Boggel grote sterke gozer.
Necid kan tot het einde van het seizoen op het bankie gaan zitten samen met kramer.
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 21:47 uur

DHFC070

Zo dat is even maanden geleden dat we een normale pot gezien hebben in eigen stadion. Eindelijk zou ik bijna zeggen maar doodzonde dat je jezelf dan niet beloond met 3 punten. Necid.... zucht

Deze Baluta op het middenveld is echt een verademing. Geen verstoppertje spelend, biedt zich continu aan voor zowel de verdediging als andere middenvelder en eigenlijk het belangrijkste een goede passing in de voeten en op maat.

Geeft hoop voor de rest van het seizoen deze wedstrijd maar een kinderhand moet ook niet te snel gevuld zijn.

Btw lees hier een reactie dat het niet om aan te gluren was? Dan heb je echt naar een andere wedstrijd zitten kijken maar bovenal heb je dan geen reëel verwachtingspatroon.
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 21:14 uur

Riedel

GreenYellowTheHague schreef:

Jij heb met een emmer op je kop gekeken.... Je had gehad dik verdiend gewonnen
Vitesse wat scherper in vorm zou zijn geweest dan had het in de eerste helft gewoon 0-2 gestaan en daar had je dan niets op af kunnen dingen.

En ik geloof niet dat emmers toegestaan zijn in het stadion.

0
Zaterdag 1 februari 2020 om 20:35 uur

GroenGeelHart070

Kom op mensen in het stadion
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 19:40 uur

GroenGeelHart070

Wat klinkt het tam in het stadion. Dat zie je terug in het spel. Wat meer venijn erin en we hadden al 2 goals gemaakt.
Come on The Hague!!!
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 19:18 uur

Advertentie

Riedel

Bolskie schreef:

Ik overtuig niemand, ik ben zelf ook niet overtuigt maar laat me niet zo negatief uit als jullie ik wil het allemaal wel zien en geef t een kans. Maar jullie zeggen op voorhand al dat iets niks word en niks is heb niks met hypocriet te maken
Niet op voorhand, na twee waardeloze wedstrijden waarvan je er één onverdiend wint dat is we een heel verschil hé?

Maar ja ik ga lekker een biertje halen en dan naar het stadion met frisse tegenzin, prettige wedstrijd.
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 16:08 uur

Gast

Ooievaar schreef:

Ga eens met me mee naar Londen. Millwall. Ben je er snel achter hoe het zit.
Eerst jarenlang iedereen op de persoon binnen ado tot op het bod beledigen op internet en nu opeens een engels 3de rangs circus voor de korte termijn verheerlijken. En ga nou niet interessant lopen doen met je engelse cluppies want je zet je zelf aardig voor lul met je met alle winden meedraaien. en ga jij eens met mij mee naar het stadion dan kom jij er snel achter hoe het zit.
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 15:00 uur

Lellow

R.E. schreef:

Ja, het blijft een raadsel hoe het kan dat zelfs een club als Fortuna blijkbaar contacten heeft tot en met Juventus en dat ADO het al jaren van een uiterst beperkt netwerk moet hebben.
Het is mij sowieso een raadsel waarom nooit concreet is ingespeeld op een samenwerkingsverband met Juve gezien de historische vriendschap tussen beide supportersgroepen, onze vlaggen hangen in het stadion daar .

Waarschijnlijk belde ze vroeger steeds naar Juventas in Rijswijk
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 07:15 uur

Bolskie

schreef:

Ach dezelfde personen die al jaren op de box alles afkraken wat over ado gaat zien het nu opeens positief in allemaal. Hangt er maar van af hoe de wind staat al is het volgen van je club via internet en fox altijd hoog en droog natuurlijk. Heeft hamdi al een datum wanneer de chinezen het bedrag wat hij nu voor moest schieten terug storten in de club kas of wordt het een wigt 2.0?
Hoe weet jij dat dan? Jaren geleden zat je niet eens op de box toen zat je waarschijnlijk op vak p in een ander stadion of deed je toen je shouts onder een andere naam?
0
Vrijdag 31 januari 2020 om 19:03 uur

Max

Goed stuk in het AD. Pardew moet ADO erin houden. Jol en Steijn kijken alleen naar 2020/2021. Dit is duidelijk zichtbaar in het huidige beleid. Vraag me alleen zeer af of Pardew weet waar hij mee bezig is. Na hem de zondvloed. Met 10 nieuwe spelers, niet eens hoeven te proberen aantrekkelijk voetbal te spelen en geen aandacht voor ontwikkeling jeugd, had het Groenendijk het (ook) wel gered. Kan iemand mij uitleggen wat de behangkoning op transferdradlinedag in het stadion doet?
0
Vrijdag 31 januari 2020 om 13:40 uur

Nu online

Aad, Haraldberg1, Marcie en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 318
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5