Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 319
Volgende pagina

Bleek

Op een of andere manier heel veel zin in komende zaterdag! Vond de sfeer tegen Twente voor Forepark begrippen geweldig!

Hoor meerdere spelers in de media roepen dat ze tegen Cambuur vol moeten gaan! Laten wij de Steijn discussie maar ff op een laag pitje zetten. Alles voors en tegens zijn inmiddels wel bekend.

Zou mooi zijn als de spelers de spirit laten zien welke zij beloven en wij er samen een ouderwetse heksenketel van kunnen maken!

COME ON THE HAGUE!!!!
0
Donderdag 7 november 2013 om 11:38 uur

<FCDH>

8wouten gewond geraakt in 020

Joden vallen celtic fans aan met wapens in café

Mot Gvd bij ons gebeuren staan alle kranten weken vol pfffff
0
Woensdag 6 november 2013 om 21:42 uur

Max

schreef:

Ik zag net een "uitnodiging" op northside.nl

http://afcasupportersclub.nl/images/stories//Ajax-Vitesse%202013-11-02/IMG_8948.JPG
Wat zeuren ze nou, uitvak zit al jaren vol tegen Ajax...
0
Maandag 4 november 2013 om 20:24 uur

Gast

fcdh17 schreef:

Weet niet wie het al weet, maar vitesse heeft toch vandaag besloten om juridische stappen te zetten om de wedstrijd over te spelen. Drie brieven naar zeist werkten niet dus nu via juridische redenen. Wat een stelletje lafaards zeg daar wat een naaidozen echt wat kinderachtig en verschrikkelijk laag vitesse. Begin die club steeds meer te haten..
Overspelen, vol stadion, iedereen erachter, en met 3-0 winnen, dat zal de ultieme wraak zijn.
0
Maandag 4 november 2013 om 20:04 uur

marcellino

H@@GenEES schreef:

Hier ben ik het roerend mee eens, als is het fucking Messi je kunt als trainer niet hebben dat je autoriteit ondermijnd wordt door één (of meerdere) van je spelers, je moet dan gelijk laten zien wie de baas is anders ben je idd het loopjongetje van de spelers.

@Bert we zijn het eens, dat dit nog eens mocht gebeuren *pinkt traantje weg*
alberg staat nou niet bekend als iemand die zijn mond maar voor alles open trekt.
let wel ik ben er niet bij geweest, maar zou het misschien dan toch een gebrek aan kwaliteit zijn waarom alberg nu tegen steijn zijn mond opentrekt.
het rommelt in de selectie dat is wel duidelijk.
en over de voetballer alberg hij en gerth zijn de enige twee voetballers die boven de rest uitsteigen. holla,van duinen,beugelsdijk,meijers en zuiverloon laten het soms zien maar veel te weinig.
ik zeg niet dat steijn een slechte trainer is maar dit kan je gewoon weg niet lang meer vol houden je komt dan ongeloofwaardig over bij je achterban maar de spelers zelf gaan hem op het laats ook niet meer serieus nemen.
ik ben bang dat ,dat al het geval is.
volgende wedstrijd cambuur laten we voor steijn hopen dat hij minimaal wint anders kan het bestuur niet anders dan hem of terug te zetten of weg te steuren.
0
Zondag 3 november 2013 om 12:32 uur

Advertentie

fcdh17

Come on boys 2e helft vol gas!
0
Zaterdag 2 november 2013 om 20:48 uur

1905

<FCDH> schreef:

’Hooliganheffing voor voetbalclub’

door Jorn Jonker
DEN HAAG -
Er moet een hooliganheffing komen voor voetbalclubs. Wedstrijden in het betaalde voetbal kosten de samenleving handenvol met geld aan politie-inzet en die euro’s mogen de profclubs vanaf volgend jaar zelf betalen

Dat wil de ChristenUnie, die er komende maandag een voorstel voor indient.
In onze krant staat vandaag de hoogte van de hooliganheffing en de bestemming die de ChristenUnie in gedachten heeft. Verder doet Kamerlid Segers een suggestie aan de clubs, waar zij het geld vandaan kunnen halen.
Politieke partijen en politici kosten de samenleving ook handen vol met geld
0
Vrijdag 1 november 2013 om 10:53 uur

lulijzer

pajam schreef:

geen idee, probeer het ook dagelijks.

en zover ik me kan herinneren, hebben zij in hun hele bestaan het nog nooit zolang laten afweten
Ik kan me nog één keer herinneren dat ze het bijltje erbij neer gooiden, maar dat werd ruim van tevoren aangekondigd en hielden ze ook niet lang vol...
0
Woensdag 30 oktober 2013 om 16:47 uur

Haagse Kelt

Kees schreef:

Ik vind dit een prima shout. Het is absoluut niet meer te accepteren dat er met zo`n selectie zo matig gepresteerd wordt.

Ik blijf het echter te gemakkelijk vinden om enkel de vinger naar de technische staf te wijzen. Maar dat er iets niet goed gaat kan ook ik niet meer verbloemen. Dit gaat je op termijn helemaal opbreken.
Ben ik met je eens.
Rol van een trainer wordt ook vaak overschat. Als speler moet je ook weten dat MVV thuis er vol op gaat klappen tegen een eredivisieclub (net als wij tegen Twente) en je daar tegen wapenen en dan gewoon bij de les zijn. Er moet dus iets gebeuren want als je in de nacompetitie beland met deze groep vlieg je er onherroepelijk uit. Dan speel je nl alleen maar van dit soort wedstrijden.
0
Woensdag 30 oktober 2013 om 10:29 uur

070

`We kunnen ons nu geheel op de competitie gaan richten`, aldus onze hoofdtrainer. Dat klinkt alsof hij blij is met de nederlaag.

Het zou mooi zijn als de club eens vol voor dat bekertoernooi zou gaan. De eerste rondes zijn geen barst aan, maar als je eens wat verder zou komen, kan het zeker bij ons erg gaan leven. Denk aan die mooie sneeuwwedstrijd tegen onze amsterdamse vrienden in het zuiderpark. De realiteit is dat je voor de zoveelste keer vroeg bent uitgeschakeld. Tegen MVV. Lekker hoor: 16de in de competitie, uit het bekertoernooi, en een kunstgrasveld. Mooi seizoen zo... Terwijl ik, als een van de weinigen hier, toch echt vertrouwen heb in de selectie. Die is echt minimaal onderkant-middenmootniveau. Maar ja...
0
Dinsdag 29 oktober 2013 om 22:54 uur

Nu online

Marcie, Aad, Erik070, ADO079, lulijzer, James en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 319
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4