Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: dezelfde

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 320
Volgende pagina

samen

net als het zuiderpark schreef:

gewoon de gemiddelde prijs nemen 
en net als het zuiderpark achter het goal uivak
en achter het andere goal the kids 
niks belachelijks aan
gewoon hetzelfde als het zuiderpark 
en dat betekent ook staan,kan je beter je ploeg aanmoedigen en motiveert de spelers daarom ook meer 
oudren en mensen die slecht te been zijn naast het bobovak,probleem opgelost
het brengt dan ook de supporters wat meer samen 
ik zie hier de laatse tijd steeds vaker onderling geouwehoer ,
alle hoofdjes weer dezelfde kant op
0
Woensdag 4 maart 2009 om 21:12 uur

parnassia

ik schreef net dat er veel geouwehoer onderling de supporters zijn over de denkwijze
is er een psychiater op deze side met een idee om alle hoofdjes dezelfde kant op te krijgen?
we lijken wel 020 publiek aan het worden
ik ben daarom benieuwd naar zondag
kijken wie de overhand krijgt in de wedstrijd 
het bobo publiek wat fc den haag aan het worden is of the old school
zondag weet ik meer
0
Woensdag 4 maart 2009 om 19:54 uur

Midden-Oost

Wat een gezeik zeg over Wetzel. Noem mij dan eens een naam van een trainer die het beter zou doen ? Zijn jullie allemaal vorig jaar vergeten ? Kijk nou eens naar onze selectie, als daar 4 eredivisie waardige voetballers rondlopen dan is het al veel. 

Schei toch uit met dit armoedige zooitje zou niemand het beter doen. Als de technische staf en de spelers dit jaar boven de streep eindigen dan hebben ze het erg goed gedaan.

Het feit dat wij de 12e begroting hebben en dus te laag staan is ook onzin. Het gaat erom wat je met je geld doet. Wij hebben dure spelers die niks presteren (Pascal, Yuri, etc.) en amateurs die het beter doen.

Deze zeikerds zijn dezelfde die zondag verontwaardigd lopen te schelden als je doodgewoon 0-3 de knikkerbak ingaat en keurig op de 16e plek staat. 

Doe je oogkleppen af en kijk eens naar de kwaliteit die we in huis hebben en wees blij met elk puntje wat we kunnen sprokkelen en elke kleine nederlaag tegen een team uit het linkerrijtje.
0
Dinsdag 3 maart 2009 om 14:25 uur

rien1

In Venlo werkten  Wetzel en Mo Allach met elkaar in min of meer dezelfde constructie, en konden ze het daar goed met elkaar vinden. Misschien is dit niet eens een slechte ontwikkeling. 
Mij leek Atteveld overigens best wel wat voor ADO, maar inderdaad heeft Wetzel (volgens de Snor) als nette trainer een rustige uitstraling en kan hij het imago van de club opkrikken. Ik wist trouwens niet dat Allach een Hagenees was. Nou ja, mocht hij het worden, dan krijgt hij van mij het voordeel van de twijfel. 
Dus niet gelijk afzeiken, maar gewoon een eerlijke kans geven.  
0
Maandag 23 februari 2009 om 22:15 uur

Rob

pfffff schreef:

Of jij hebt een andere wedstrijd gezien.
10198 hebben dezelfde gezien als ik
0
Zondag 22 februari 2009 om 18:22 uur

HK

Bert schreef:

Tuurlijk we nemen geen risico`s. 

Vanwege dit soort dingen zal ik nooit een Wetzel fan worden. Het is geen slechte trainer hoor.

Maar ik had die Waterman graag in de goal tegen Twente gezien. Hij heeft zich bewezen en laten we eerlijk zijn hij was beter dan Zwinkels.

In mijn ogen moet de man in vorm spelen. Nu ga je de druk weer neerleggen bij Zwinkels om het net zo goed te doen. In mijn ogen heel onverstandig
Ik ben ook geen echte Wetzel fan, maar wat je nu zegt is wel een beetje flauwekul. Zwinkels heeft tot nu toe goed gekeept en in ieder geval elke wedstrijd een voldoende, kortom een zekerheidje. Waterman heeft bij de kansen die hij kreeg regelmatig grote fouten gemaakt, zelfs wat blunders.  Waterman heeft vorige week uitstekend gekeept, maar kwam vandaag ook af en toe weer onzeker over. Op basis van 1 zeer goede wedstrijd je vaste waarde Zwinkels eruit halen is gewoon niet reeel en kost je waarschijnlijk je beide keepers, want Zwinkels gaat dan verder kijken en Waterman zie ik volgend jaar hier sowieso niet terug keren. Bovendien, stel je stelt Waterman op tegen Twente en hij gaat weer in de fout daar met 24.000 man op de tribune wat niet ondenkbaar is, dan verwijt iedereen Wetzel terecht dat het een ezel is die zijn kop 2 keer tegen dezelfde steen stoot...
0
Zondag 22 februari 2009 om 02:37 uur

zh

Kees schreef:

Dus een ongezonde basis als er een technisch manager komt.
basis van goede samenwerking is niet altijd verweven in een structuur. Maar het is dezelfde constructie als van Basten/Blind
0
Zaterdag 21 februari 2009 om 00:24 uur

Ooievaar

Goeie zaak dat die arbitragezaak is afgeblazen en Wetzel en `Tex` er als grote mensen zijn uitgekomen. Positieve publiciteit dus voor de club, en dat is goed te noemen. Dus een pluim voor Wetzel.

Goed en nu ons richten op de pot tegen NAC, dat zal weer een heidens karwei worden, maar als dezelfde instelling aan de dag wordt gelegd als tegen De Graafschap, dan heb ik er wel vertrouwen in. 

Je kan die Vink natuurlijk geen deuk in z`n hoofd slaan, dus dan maar een bal op z`n plaat
0
Woensdag 18 februari 2009 om 21:09 uur

Advertentie

rien1

Vakkie-G schreef:

haha!
Ook al degraderen we weer, 
Dan koop ik alsnog een SCC 
Natuurlijk, ik ook! Maarrrrrrr, wat je zei over die mogelijke 12.000 toeschouwers dat zou best wel kunnen tegen NAC. Dat komt dan weer door de mooie avond met winst tegen Graafschap. En als je die wedstrijd tegen NAC wint en het is weer net dezelfde sfeer als tegen de superboeren, doen we echt wel meer aan klantenbinding.

En natuurlijk lees ik bij sommige shouters over succes-supporters, maar daar ontkom je niet aan. Dat is overal, maar de trouwste fans die gewoon altijd bij ons elke wedstrijd komen zijn er misschien 6.000. En dan bedoel ik dus die fans die ook vorig jaar in de eerste divisie kwamen. Daarnaast heb je dus nu daarbij ook nog de mensen die vast komen vanwege de eredivisie. Bij elkaar zeg maar een kleine 10.000
Toch zijn dat best behoorlijke aantallen als je dit vergelijkt met de laatste jaren in het zuiderpark. 

Nu dus positief en sportief vooruit en dan hoop ik en verwacht ik volgend seizoen (in de eredivisie) toch wel gemiddeld 12 tot 13.000 toeschouwers
0
Maandag 16 februari 2009 om 21:12 uur

rien1

R ichard schreef:

Als je met Waterman op doel speelt, kan je beter Milic naast Powel zetten. Die heeft lengte voor het doorkoppen, Fabio op de plaats van Knopper en rammen maar
Die lange zou dat wel kunnen ja. Alleen Milic blijft voor mij (en voor veel anderen denk ik) een vraagteken. Wetzel stelt hem eigenlijk nooit op. Maar inderdaad met die beregoeie uittrappen zou je zijn lengte goed kunnen gebruiken. Wat ik mij afvraag is of Milic en Powel samen niet teveel dezelfde type spelers zijn, of dat je Fabio naast Powel kan zetten.
Ik zou Milic graag wat meer willen zien spelen
0
Maandag 16 februari 2009 om 20:20 uur

Nu online

troje, haagse jr, Aad, rh_vakm, Alle ballen op Jort, Tante Wil, Reneetje, ADOZoetermeer, vakkiel, Jacco, Joop de graaff, grijze gek, Twa, Kees, Marcie, CashD070 en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 320
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1