Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 321
Volgende pagina

yesyes

marcellino schreef:

de shouts dalen echt naar een bedenkelijk niveau.

nee ik heb gelijk nee ik.

wat een ieder van ado vind is aan je zelf,wat ik wel weet is dat ik na 1988
jankend op de tribune heb gezeten verschillende wedstrijden vorig jaar.

en echt niet omdat ze van ajax wonnen of europees gingen voetballen maar omdat ik het gevoel in mij kreeg van zou ik het dan toch gaan mee maken dat we stelselmatig in het linker rijtje voetballen en soms mee doen voor europees voetbal,het stadion een ring erbij krijgt dat we op 28.000 supporters zitten en echt een voetbal tempel worden.

Ik heb vorig jaar voor geen goud willen missen en heb het er met vrienden nog vaak over.

maar we mogen toch ook wel constateren dat het mooie gevoel van vorig jaar voor mij totaal verdwenen is.

ik heb de wijsheid echt niet in pacht maar dit senario heb ik wel voorspelt.
je had gewoon een elftal wat vorig jaar door 11 puzzelstukjes perfect in elkaar vielen en boven zich zelf uitstegen.
met voetballers die echt geen top zijn.
ook ado en het bestuur wist dat,als je dan 2 puzzelstukjes niet kan behouden en weet dat het elftal als een kaarthuis in elkaar gaat vallen moet je eieren voor je geld kiezen en de spelers die in trek zijn (immers,verhoek en toornstra )verkopen,hier heeft heel ado gewoon in gefaald.

nu loop je met drie spelers die het zelf niet kunnen opbrengen,en waarom omdat ze de kwaliteiten niet hebben.maar wel een houding hebben ofze het uitgevonden hebben.

dat je niet kan doorpakken wat velen hier zeggen (waar ik trouwens niet in geloof)oke,maar dat je aan kapitaal vernieteging doet is toch zeer kwalijk.

iedereen roept hier ado is goed bezig want ze houden hun hand op de knip en geven geen stuiver teveel uit.
nou misschien is dat wel zo maar gaat het alleen om het uitgeven of heb je ook inkomsten!!!!!

deze inkomsten en dan zal ik er een paar opnoemen
spelers minder waard
sponsors melden zich minder aan.
supporters zijn er nog wel al zijn het er minder als vorig jaar
sponsors haken misschien wel volgend jaar af als we onoverhoop bij de laatst 5 eindigen.
verkoop van mercandise loopt terug

Deze dingen zijn wel begroot
en geloof me dan praten we over miljoenen
dus ik vind het hele verhaal dat het geld er niet was voor bulykin en dereijck gelul.
als je bedrijf loopt moet je investeren of continueren maar zeker niet stappen terug maken.
dat doen ze nu wel en wat leverd dat op echt niet wat veel supporters hier roepen dat we dan maar tussen plek 12 t/m 16 eindigen wat ook daar zal ik blij mee wezen maar je verliest veel meer, aanzien een begroting die je niet gaat halen en dan horen we weer dat ze een tekort hebben van 2 miljoen,succes supporters die weer af gaan haken en moeilijk weer terug te halen zijn,sponsors die afhakken en echt niet zo snel meer gaan komen.

en dan horen we volgend jaar weer ja sorry we hebben een begroting van 14 mijoen maar we gaan naar 10 miljoen en hoe zou dat nou kommen

nogmaals ik heb de wijsheid niet in pacht en hoop dat als de berekening aan het einde van het seizoen is opgemaakt ik er zwaar naast zit,maar ik ben bang dat het niet zo is.

Ag mooi verhaal maar je moet niet vergeten dat ze Derijck wel een super aanbieding hebben gedaan voor denhaag-begrippen. Zelfde geld voor Bulykin die ze ook gewoon een super aanbieding hebben gedaan en die zelfs al zo goed als rond was maar op het laatste moment afhaakte om naar die heaumeau`s te gaan. Met een bulykin hier was het allemaal heel anders gelopen hierzo dat weet je zelf ook en dan had je gewoon weer rond plek 5 6 7 8 meegedaan. En dat zelfs met een trainer als steijn dus ken je nagaan. Nu heb je geen spits die de ballen afmaakt en moet je het dus op een andere manier doen en veel slimmer spelen. Alleen dat lijkt niet te werken en dan komt het verhaal steijn die ze spelers niet meer kan motiveren. En uiteindelijk wordt alles maar slechter slechter en steeds minder punten en supporters die negatief worden en gaan afhaken
0
Zaterdag 12 november 2011 om 13:06 uur

jajoh

Kees schreef:

Tuurlijk heb je gelijk maar jij en ik hebben het niet gezien. Je weet het dus niet per speler afzonderlijk.

Overigens moet Steijn aan de andere kant ook weer niet teveel op één wedstrijd afgaan.

Als we dat in het begin bij hem hadden gedaan
Ik denk dat Steyn nu juist wel op deze wedstrijd moet afgaan. Want dit typeert precies de huidige houding en gebrek aan kwaliteit bij spelers.

Het lamlendige wat we de laatste wedstrijden hebben gezien werd door sommige nog door de vingers gezien onder het mom van dat we tegen sterke tegenstanders speelden. Maar ik en met mij vele andere hebben echt allang door dat er een paar beurse plekken in het team zitten die niet aangepakt worden. ik noem een immers als aanvoerder, ik noem een toornstra die maar niet de vorm terug kan vinden, ik noem een j verhoek die na 4 goals in een blaadje aangeeft dat ie zijn visitekaartje al heeft afgegeven etc etc.

Dit gaat zo voortkabbelen en zijn we lekker tegen degradatie aan het ballen. Want die kant gaat het gewoon op, heel simpel.
0
Vrijdag 11 november 2011 om 16:39 uur

Haagse_Aad

Prutser 070 schreef:

vd Kallen heeft daar in mijn ogen slechts een heel klein aandeel in. Hij probeert het financieel op orde te krijgen en dat lukt gewoon niet met investeren in de spelersgroep dat is nu wel gebleken nadat alle clubs dat proberen en nu verschrikkelijke hoge schulden hebben. Neem een voorbeeld aan Heracles die hebben een stadion van niks kleine achterban weinig industrie om sponsors uit te halen en nemen geen financiele risico`s halen nooit dure spelers en spelen nu al een aantal jaar eredivisie en doen zelfs af en toe mee in de play offs.

Met een gezond beleid moeten wij dat ook kunnen geen dure spelers meer halen maar jonge jongens uit de regio en daar zijn we nu mee bezig en dat is de verdienste van Mark vd Kallen en dan kan je nu nog niet elk jaar mee doen om Europees voetbal. Zoiets kost tijd en ondanks dat het nu minder gaat dan vorig jaar zit er duidelijk een stijgende lijn sinds vd Kallen. We speelden Jupiler league en promoveerden, volgens veel kenners zouden we binnen een jaar weer degraderen en anders 2 jaar. Toen hebben we het met hangen en wurgen wel gehaald en vorig jaar was natuurlijk ongelovelijk maar dit jaar zijn we wel verder dan de eerste 2 jaar in de eredivisie.

Ik heb VVV Excelsior de hele wedstrijd gezien en dat was echt degradatievoetbal, daar zijn we nu echt voorbij. Dus als je naar het geheel kijkt zijn we duidelijk groeiende. Kijk naar het aantal bezoekers, of op de sportclubs waar kinderen nu wel met shirts van ADO Den Haag trainen.

Het voetbal was gister echt om te huilen maar we komende wedstrijden moeten de spelers laten zien dat ze er wel wat van kunnen. Tegen Utrecht en Excelsior 6 punten pakken alles is opeens een stuk beter.
Zolang Immers en zijn maatje Toornstra er geen zin in hebben winnen we de slag op het middenveld nooit en krijgt de aanval geen bruikbare ballen en wordt de verdediging (die toch al niet te sterk is) continue overlopen.. Daarom gewoon één van de 2 heren (liefst Immers) eruit halen en iemand erin (Visser of Mulders) die er wel vol voor willen gaan..
0
Maandag 7 november 2011 om 14:35 uur

jajoh

ADOFLEVO schreef:

Wij waren gisteren erbij in Alkmaar. Ik heb een zeer zwak Ado gezien.
Niet te filmen! Erg Jammer. Het is geen schande om van AZ te verliezen, maar ADO kon geen 30 sec. de bal in de ploeg houden, 2 knullige coals etc. Met dit elftal moet er toch meer te halen zijn, maar het is totaal uit vorm en verband.

Hopeijk resp. tegen Utrecht, Excelsior en Almelo wat punten anders wordt het na de winterstop een lastige klus om nacompetitie te ontlopen. Als ik, vd kallen was zou ik A. Bousabon een kans geven.
Geef hem een prestatie contract. John Verhoek moet de concurentie in zijn nek voelen.
precies! op de spitspositie moet er meer concurrentie komen, anders kan J verhoek maar blijven aanklooien. Gisteren was het weer een drama helaas. Bal vasthouden schijnt best lastig te zijn en je ziet duidelijk dat hij een eerste divisie spits is zonder het "slim" zijn wat je als spits juist zo nodig hebt. Gisteren naar utrecht ajax gekeken en als je dan Bulykin net even dat stapje naar achter ziet maken zodat hij in de perfecte positie achter de bal komt om te scoren, dan is dat exact wat er nu aan mist bij ons. Ali B is meer een speler die dat soort slimmigheidjes onder de knie heeft.
En wat ik gisteren ook al shoutte, Immers moet gewoon even op de bank plaatsnemen. Helaas heeft Steyn er de ballen niet voor, maar je merkt aan alles dat Immers momenteel schijt aan alles en iedereen heeft. Het feit dat hij de wissel van vorige week als vernederend beschouwde, laat zien dat hij er werkelijk helemaal niets van begrijpt.

maar ik denk dat we tot de winterstop heel heel weinig punten gaan halen. Lullig maar het voelt gewoon zo.
0
Maandag 7 november 2011 om 12:59 uur

Sound

Haagse Roel schreef:

Prima shout !! Positivo`s ...ik zou zeggen schieten maar.............

Daarbij opgemerkt dat ik nooit iets tegen Kallen heb gehad, heeft de club overeind gehouden ,zeker. Maar wat is zijn visie voor de toekomst idd.... Vorig seizoen was hij niet weg te branden uit de media maar nu hoor/zie je hem niet. Over , inmiddels 2 a 3 jaar, vast linkerrijtje/subtop was het toch.....

Het voetbalgogme binnen de club is nihil. Je beste verdediger en aanvaller die vertrekken en "heldere lichten" binnen de club die menen dat je de subtop bereikt met het aantrekken van een Juup spits en wat matige oostblokkers en contractverlengingen voor toppers als Ammi ( wat een drama weer vandaag) Kum ( goeie akties afwisselen met hele domme) , Coutinho ( middelmaatkeeper en te klein ) enz.......

Nee , zie geen ontwikkelingen waar je vrolijk van wordt.
Sorry hoor maar Coutinho heeft dan wel zijn lengte niet mee, zonder hem hadden we nog heel wat meer doelpunten tegen gehad. Daarnaast heeft hij ook al een paar keer ballen heel knap gekeerd waarna de verdediging hem in de steek laat en de tegenstander de rebound alsnog in kan tikken. Hij scoort ook al een behoorlijke tijd vrij goed in alle lijstjes van de beoordelaars volgens mij.
0
Maandag 7 november 2011 om 11:21 uur

Kees

Bert schreef:

Zal best gezellig geweest zijn Alleen ja damesvoetbal.....

Wat jammer is, is dat de autocombi naar AZ niet meer mogelijk is.

Schijnt vorig jaar wat voorgevallen te zijn (ik weet niet wat) waardoor het voor Ado supporters niet meer mogelijk is om met de auto naar AZ te gaan.
Het wordt steeds gezelliger bij het damesvoetbal en ook het voetbal is stijgende (let je op, Vincent?). Taktisch en en met name technisch goed verzorgd. Het enige is dat ze veel kracht tekort komen maar het voordeel daarvan is dat je weinig (onnodig) lange ballen ziet.

Vak G was gister qua sfeervak ook met een kleine 100 man gevuld, maakten de gehele wedstrijd lawaai, en in totaal was het stadion met 1700 toeschouwers (volgens de officiële site) bezet.

Na 10 minuten had het 0-1 of 0-2 kunnen staan, gebeurde echter niet zodat we na twintig al op 3-0 stonden. Uiteindelijk 7-0 gewonnen terwijl de eindstand ook minimaal 7-3 had kunnen zijn. Een geflatteerde (ja, L`veen) maar verdiende overwinning.
0
Zaterdag 5 november 2011 om 10:39 uur

Bert

Aad schreef:

En dus is hij bij ons op het goede niveau. Was hij een echte puntenpakker dan was hij er al niet meer. Dan stond hij onder de lat bij een grote club.
En zeg nu eerlijk: Veel betere, betaalbare keepers lopen er niet zoveel in de eredivisie of bier-liga. Of misschien zelfs helemaal niet.
Helemaal mee eens. Hij maakt zeker fouten. Maar veel beter krijg je ook niet.

Beste voorbeeld was tegen Groningen. 2e helft gaat die niet vrijuit. Misschien wel bij 2 goals van Groningen.

Vervolgens als je denkt dat het gedaan is in de verlenging ramt die alle ballen van Groningen eruit en wonnen we de strafschoppenserie.
0
Donderdag 3 november 2011 om 20:21 uur

Advertentie

oodh

Jimme schreef:

Coutinho staat nu op 1 in het spelersklassement, ziet iedereen die hem een goed cijfer geeft het dan verkeerd ?
Coutinho is een prima keeper voor ons en ik hoop dat hij nog vele jaartjes mag blijven keepen.
Dat gaat als volgt: Niemand speelt echt goed. Vervolgens heb je een keeper die af en toe doet waar hij voor is aangenomen: ballen stoppen. Dat lijkt dan al snel heel goed.. maar dat maakt je nog geen goede keeper. Coutinho heeft aardige reflexen en is niveau middenmoot eredivisie.
0
Donderdag 3 november 2011 om 14:52 uur

Kees

oodh schreef:

Ik denk niet dat Höcher daar alleen om gehaald is. Was toch een hele goeie in de Jupiler. Lijkt me toch niet dat hij er nu helemaal niets meer van zou kunnen. Vond het een goeie aankoop, Steijn kennelijk niet. Maar ja, die doet wel meer vreemde dingen.
Höcher is inderdaad een uitstekende voetballer met een fantastische traptechniek. In de wedstrijd tegen Lakwa, weliswaar amateurs, liet hij zien dat hij een welkome versterking is. Passeerbewegingen, traptechniek etc. eenvoudig fantastisch.

Kortgeleden zag ik hem tijdens de training tezamen met Tihouna lange ballen geven op Kevin Visser om die laatste weer op gang te brengen. Links en rechts, alles kwam aan.

Maar in mijn beleving heeft ie kansen genoeg van Steijn gekregen echter komt het er (nog) niet uit. Heel spijtig. Maar volgens mij deze keer niet verwijtbaar aan Steijn.
0
Donderdag 3 november 2011 om 09:59 uur

ado-kenner

ADOsavlevic schreef:

We spelen fantstisch voetbal. krijgen grote kansen. Maar als je een John verhoek voorin hebt lopen ga je nooit makkelijk een wedstrijd winnen. Hij verliest 90% van de ballen die hij krijgt onnodig. Schiet 1 van de 10 kansen in het doel.
Daarnaast is supusepa een speler die eigenhandig een wedstrijd in het voordeel van de tegensander beslist. heeft tien keer zijn man binnendoor laten komen.
CONCLUSIE. 1. Vervang supusepa door leeuwin. 2. vervang John verhoek door van Duinen. Dan halen we makkelijk eurpees voetbal
pf de scheidsrechter krijgt ballen en geeft ons onze 2 strafschoppen die hij vergat te geven.
0
Zaterdag 29 oktober 2011 om 22:13 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, den haag, JvDH, wiegah070, Haraldberg1, Aad, Huge, Kees, FC Den Haag! en 259 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 321
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2