Welkom in de shoutbox, gast
Vincent
Tussen 18.15-18-30 ben ik er Vincent bij Henk. Heb 2 mede passagiers die meerijden en nog kaartje moeten halen.
Oke,
Hoop voor je dat het dan niet is uitverkocht...
Ik neem tim_b mee. shouter uit bergen op zoom..
kunnen we het de hele terugweg hebben over die geweldige doelpunten van buys en immers
![]() |
Donderdag 13 augustus 2009 om 22:51 uur |
angelo
Waar moet Wetzel het geld vandaan halen? Juist, bij Mark van der Kallen. Hij is de eindverantwoordelijke over de inkomsten en uitgaven samen met de RvC. Mark heeft een gedeelte van het geld wel terug. Zij het met reclamezuilen zij het met contant geld.
ik vind dat we leuk voetbal spelen,en zolang dat zo is komt er geen speler bij omdat het niet nodig is,als we aan het einde van de maand een goeie spits kunnen halen zal die heus wel gehaalt worden,en vergeet niet ik heb net de doelpunten van het afgelopen seizoen terug gezien en als knopper weer kan spelen (die kan ballen),mochten we in de winterstop er slecht voor staan worden er echt nieuwe spelers gehaalt,
DEN HAAG DEGRADEERT NOOIT MEER!!!!
en ook denk ik dat de onvrede over wetzel hem ook wel heeft bereikt,daar zal ook wel met hem over gesproken worden als hij zijn werk niet goed of zijn werk word door onze onvrede over hem hij ook kan vertrekken,
WANT VOETBAL IS VOOR EN VAN ONS!!!!
![]() |
Woensdag 12 augustus 2009 om 19:31 uur |
angelo
er waren legia en juve supporters die massaal inkochten,
zelf voor mijn zoontje het presentatiepak gekocht,
kreeg er gratis de dvd met het seizoenoverzicht van het vorig seizoen bij,die staat nu aan en wat heerlijk om die doelpunten terug te zien.
![]() |
Woensdag 12 augustus 2009 om 13:06 uur |
JB
en al die miskopen dan van de heer Wetzel, een flink aantal weg en er lopen er nog wel enkele.
Een manager van het jaar verdient deze titel niet met al die miskleunen.
![]() |
Woensdag 12 augustus 2009 om 12:02 uur |
g
voegt helemaal niets toe deze wisselspeler van Volendam...
![]() |
Dinsdag 11 augustus 2009 om 16:45 uur |
JB
Tim Krul heeft zaterdag als invaller eindelijk zijn debuut gemaakt bij newcastle als 1e keeper in de competitie.
En net als bij zijn eerdere uefacup debuut raakt Engeland niet uitgepraat over hem.
De media proberen elkaar te overbieden in hoeveel zeker lijkende doelpunten (4-5-6-7) Tim in 1 helft heeft voorkomen.
In ieder geval heeft hij in 1 helft tot "Man of the Match" weten te brengen.
Gevolg: de eerdere interesse die Arsene Wenger is ook weer voorpaginanieuws. Arsenal zou GBP 3 miljoen (=Eur 3,5 miljoen) over hebben voor Krul.
Is hier 5-10% opleidingsvergoeding van toepassing (1-2 ton) of duikt er plotseling nog een clausule op?
![](/modules/fckeditor/editor/images/smiley/fun/youpi.gif)
In ieder geval:
Klasse gedaan Tim,
Gefeliciteerd
![](/modules/fckeditor/editor/images/smiley/fun/icon_bravo.gif)
![]() |
Maandag 10 augustus 2009 om 23:31 uur |
Advertentie
Filosoof
Misschien een onzin gedachte van mij maar ik ben bang voor een verloren eerste helft van de competitie. Veel blessures en schorsingen die we niet kunnen opvangen.
Voor je het weet zijn we 17 wedstrijden op gang en lopen we stevig achter de feiten aan. Eind mei schreef ik al dat deze selectie minimaal 4 a 5 echte versterkingen nodig heeft omdat we zo kwetsbaar zijn. Toen werd ik helaas door een enkeling weggehoond.
Er zijn er inmiddels 2 (Ricky en Boy) maar alles bewijst dat dat niet voldoende is.
Kreeg de medische staf vorig seizoen alle complimenten (en terecht) dit seizoen mag er een stevig vraagteken gezet worden bij de begeleiding van Ammi, Pique en MIlic. Ik heb het gevoel dat er niet bovenop is gezeten of dat er inschattingsfouten zijn gemaakt.
Overigens heb ik ook het gevoel dat er op de andere fronten minder scherpte aanwezig is en de hand van bovenaf aan het verslappen is. Sommige dingen zoals de seizoenskaartverkoop, automatisering en communicatie naar buiten verlopen allerminst gladjes.
Dit is een bekend verschijnsel in alle grote bedrijven maar wel levensgevaarlijk. Als we niet opletten glijden we langzaam af.
![]() |
Maandag 10 augustus 2009 om 21:28 uur |
rien1
Ach, zulke slechte spitsen hebben we echt niet. Ze worden alleen te snel weggezet. Caracciolo kan het heus wel maar niet in zn eentje en als hij niks aangespeeld krijgt, tja.
Milic eerst maar eens een paar wedstrijden erin zetten en dan pas kijken of je een nieuwe spits gaat kopen. Die Milic heeft maar 1 wedstrijd gespeeld tegen Heerenveen en deed het prima. Geen paniek dus met aankopen en dan zou ik nog eerder voor een goede rechtsbuiten gaan want die Verhoek komt nog geen lantarenpaal voorbij en scoort zelden.
Tegen VVV Powel en Milic in de spits met 4 mans middenveld, dan zie ik het wel zitten
Zelf zei hij dat hij het goed vond om een seizoen helemaal vanaf het begin mee te maken, en dat is (volgens hem) anders dan er middenin vallen.
Dus tja, misschien voelt hij zich beter in zijn vel??
Zoals in vak W de verslaggever tegen Wetzel al zei
"we hebben eigenlijk al een paar (schaduw) spitsen" En zijn uiteraard altijd afhankelijk van de aanvoer.
Wat Milic betreft, die doet bij de tegenstander de alarmbellen al rinkelen als hij in het veld komt. Zo moeten ze hem ook gebruiken. Ik verwacht hem morgen in de 2e helft als het niet zo goed mocht gaan.
![]() |
Zaterdag 8 augustus 2009 om 15:32 uur |
RicoFCDH
07 augustus 2009 om 21:45
ADO Den Haag kan zondag rekenen op een warm onthaal in stadion De Koel in Venlo. De fans van VVV rekenen na het gelijke spel tegen PSV uit op een zege van hun ploeg tegen ADO Den Haag. Trainer Jan van Dijk blijft echter realistisch.
‘Logisch dat de mensen denken dat wanneer je uit bij PSV een punt kan pakken, dat je dan toch zeker thuis moet winnen van ADO’, begrijpt Van Dijk de hooggespannen verwachtingen. ‘Maar de ene wedstrijd heeft helemaal niets met de andere te maken. Wie had er op voorhand verwacht dat VVV in Eindhoven en goed zou spelen en een punt pakken? Ja mag je nooit op voorhand rijk rekenen’, waarschuwt de VVV-trainer in De Limburger.
wijzigingen
Jan van Dijk moet mogelijk twee wijzigingen aanbrengen in de ploeg, die een punt pakte in Eindhoven. Het meespelen van Michael Timisela (dijbeenblessure) en Ruben Schaken (ziek) lijkt een moeilijke zaak te worden. De logische vervangers heten Henrico Drost en de Portugese huurling Diogo Viana.
Grote vedette, zeker na zijn optreden tegen PSV, is de Keisuke Honda (foto). De Japanner is plots ‘hot`. De complete vaderlandse voetbalpers loopt op basis van één duel al weg met de Japanse aanvoerder. Clubs liggen ook op de loer, de grote vraag is dus of Honda ook na 31 augustus nog in Venlo speelt. Er hangt in ieder geval een prijskaartje van zo’n tien miljoen euro om zijn nek.
Calabro
Bij VVV Venlo staat Dennis Gentenaar in het doel. Hij komt van Ajax, terwijl zijn voorganger Heiblok juist de andere kant is uitgegaan, richting Amsterdam. In de spits bij de Limburgers loopt geen onbekende van ADO Den Haag. Sandro Calabro, hij maakte zijn debuut in het betaalde voetbal in het Haagse Zuiderpark bij ADO Den Haag. Daarna vertrok hij naar FC Utrecht om de laatste seizoenen zijn doelpunten mee te pakken bij VVV Venlo. In de defensie opereert de oud-Feyenoorder Paauwe, die na zijn Duitse avontuur in Venlo is neergestreken.
Het duel vangt zondag aan in Venlo om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Liesveld.
![]() |
Zaterdag 8 augustus 2009 om 15:04 uur |
Edwin
En op de een of andere manier heb ik vertrouwen in Powel. Ik vind hem echter wel minder agressief dan in het begin.
![]() |
Woensdag 5 augustus 2009 om 22:40 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |