Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 322
Volgende pagina

Brian

supporter-noord schreef:

Alles wat Verhoek deed was kut ?? nee hoor, genoeg voorzetten gegeven en dan mogen er best wel een paar fout gaan. Hij had wel iets slimmer moeten zijn met wat meer van de goal voorzetten en wat meer lage voorzetten, er stond ook een lange keeper die de meeste wegplukte.

 

 

nee maar de kracht van Verhoek vorige jaar was Bulykin .

 

Bulykin liep naar elke bal toe !

 

Nu schopt verhoek de bal maar gewoon richting het 5 meter gebied en kijk maar wat er gebeurt !

 

 

Ik wil echt niet negatief doen want heeft geen zin maar moeten wel een beetje eerlijk blijven !

0
Donderdag 4 augustus 2011 om 22:25 uur

Ferdy

Prutser 070 schreef:

Zeker waar en dat bedrag haal je met shirtverkooop natuurlijk bij lange na niet dus het is geweldig dat we een hoofdsponsor hebben terwijl andere clubs nog zoeken. Het mooiste zou zijn als er een sponsor op staat die enigzins bij het shirt past. Aan de andere kant kan het niet slechter dan dat het was met F4F. Dat grote rood witte vlak op een groen geel shirt zag er natuurlijk ook niet al te best uit.

Klopt, alle reclame is wart mij betreft lelijk maar t gaat om de pesos.

Ik had eerlijk gezegd wel verwacht dat Kyo t zou worden. Kyo shirtsponsort Reading ook dus t had allemaal best gekund maar goed.

 

Trouwens eeuwig zonde dat de onderhandelingen met Max afketsten, www.cadd.nl zou best geinig staan op dat shirt thumb

0
Donderdag 4 augustus 2011 om 15:32 uur

Prutser 070

Richard schreef:

Als ADO echt ZOOO diep in je hart zit als Lex zegt, of zei zal ie nooit naar 010 of 020 gaan. Dan zijn al die verhalen van ADO  is mijn club ADO is mijn alles broodje poep teksten. Verder gun ik hem alles van de wereld want het is geen slechte gozah, als ie weg wil en weg gaat dan naar Italie naar zijn familie, of naar Engeland dan blijft Lex voor eeuwig onze held, naar 010-020 is hij al die krediet kwijt

Lex wilt wel naar Feyenoord en wat voor hem een belangrijke reden dat hij het idee heeft dat je vanaf Feyenoord sneller een transfer kan maken naar een mooie club in het buitenland. Daarnaast is het ook helaas nog een grotere club. Het is mooi om te zien dat veel mensen er nu aan twijfelen omdat wij een geweldig jaar hebben gehad en Feyenoord het heel slecht heeft gedaan. Dat betekent dat we het goed doen, want als je dat een paar jaar geleden had gezegd was je gek.

Vergeet niet dat Feyenoord voor afgelopen jaar in de laatste 20 jaar nooit lager is geeindigd dan de 7de plek die wij 1 keer hebben gehaald in 20 jaar. Het stadion is 3 keer zo groot en de naamsbekendheid in het buitenland is nog steeds heel groot. Eerlijk is eerlijk Feyenoord is op dit moment in alles groter, alleen is de vraag of het sportief gezien op dit moment een verbetering is en daar kan je van alles over zeggen maar het blijft gewoon afwachten. Zeker nu de transfermarkt nog bijna een maand open is. 

 

0
Donderdag 4 augustus 2011 om 10:38 uur

ADOnieuwegein

Ik gun Immers ook zijn transfer wel, maar dan moet hij wel eerlijk zijn want Feyenooit is geen verbetering (alleen financieel mss)

 

Maar als ik vandaag weer het stuk in het AD lees, dan houd hij zich ook weer niet aan zijn woord. Van de week zegt hij nog eerst, ik wil mij voorlopig focussen op donderdag en zondag tegen Vitesse, om vervolgens te praten met de VI, NOS en het AD over zijn mogelijke overgang naar de Kuip.

 

En wat Verhoek betreft, die zei gisteren voor de camera bij de NOS, op de vraag of hij echt weg wil: dat het niet noodzakelijk was. Maar alleen als het een echte sportieve verbetering zou zijn.

0
Donderdag 4 augustus 2011 om 10:22 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

kees dat wisten we al.

wie denkt dat immers verhuurd gaat worden aan fulham is niet goed .

en jol naait zn 'eigen'club voor zijn eigen belang klootzak

Tommy en Kees,

 

Ik ben van mening dat verhuur wel interresant kan zijn! Is trouwens wel eerder gebeurd. Een paar jaar geleden huurde PSV Arouna Kone ook van Roda, om hem het seizoen er na te kopen.

 

Stel!!! Jol en Fulham zeggen tegen ADO we zijn bereid om Verhoek voor 3 miljoen pond te kopen, maar dan......willen we graag Immers ook een jaar huren! Het voorstel rond Immers zou dan kunnen zijn dat Fulham een miljoen betaald voor de huur. In Engeland is dit een vrij normale spelersalaris. Fulham en ADO maken met Immers de afspraak dat hij in dit jaar minimaal in salaris omhoog gaat. Laten we zeggen ADO salaris + 100.000 euro. Gezien het salaris van Immers, zal ADO hier financieel een kleine miljoen op voorruit gaan.

 

Als je vanuit dit perspectief kijkt is Fulham sowieso blij en ik denk Wesley en Lex ook!

 

Maar wat levert het voor ADO op? Lex gaat (voorlopig) niet naar een Nederlandse concurrent. Denhaag heeft na deze deal circa 4,5 miljoen euro tot zijn beschikking om twee vervangers te halen of te huren. Bovendien kan de deal snel beklonken zijn, omdat Jol en vd.Kallen elkaar goed lijken te verstaan. Dit geeft ADO de tijd om nog vervangers te halen. En de rust zal bij ADO misschien wat eerder terug keren!

 

En....niet geheel onbelangrijk. Ik denk dat vd.Kallen ook wel het gevoel heeft dat Martin van Lex een betere voetballer maakt. Lukt het in Engeland niet met Lex dan keert hij gewoon weer terug bij ADO. Maar lukt het wel met Lex dan kan je natuurlijk een veel hogere transfersom voor hem vragen. Veel meer dan in Nederland!

 

Ik moet je eerlijk zeggen. Ik ben ADO fan in hart en nieren, maar hoop toch dat er zoiets uitkomt. Dit is toch geweldig voor jongens als Wesley en Lex, als ze met Martin in de Premier League kunnen spelen!

 

En nog even aanvullend. Dat Fulham Lex wil huren is omdat Martin van de eigenaar ook maar een beperkt budget heeft gekregen voor aankopen. Ze schuiven het in dit geval dan door naar volgend jaar.

 

Maar nog even een vraagje voor Tommy. Omdat zowel ADO als Fulham Europees actief zijn. Heeft dit nog gevolgen voor a.s donderdag. Kunnen Lex en Wesley spelen als Fulham ze ook nog Europees wil inzetten?

 

 

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 14:58 uur

Bubbles

Brian schreef:

Beste Shouters,

 

Hoe bij sommige positiviteit zo kan omslaan in negativiteit is best wel te begrijpen maar ik vraag me alleen af waarom !

Koop morgen de VI-seizoensgids en kijk even naar alle eredivisieploegen dan zul je zien dat het dit seizoen mogelijk is om voor plek 7 (recht op Play-offs) te gaan.

Iedereen(Ik ook) is bang voor een leegloop maar als er spelers vertrekken  dan is het toch wel zeker voor 70 of 80% naar het buitenland.

En als Verhoek dan toch vertrekt dan kan hij toch het beste naar Fulham vertrekken want dan kan je veel geld vragen (dat heeft Fullham toch genoeg) en daar komt toch wel weer een goede speler voor terug.

Want Verhoek speelt 1 goed seizoen maar wat was het daarvoor dan ?

Bulykin alleen halen als verhoek blijft want ik kan me ook een wedstrijd nog goed herrineren tegen AZ thuis , Verhoek geschorst en Bully in de spits en je had gewoon niks aan bully !

 

Als je Immers voor 4 of 5 miljoen aan feyenoord kunt verkopen dan moeten we toch met z'n alle hartstikke blij zijn dat we Immers voor zoveel hebben kunnen verkopen want Immers is een jongen van de club maar wel vervangbaar.

 

Waar ik me alleen zorgen over maak is of nog een spits halen en of Derijck blijft!

Want een goede verdediger tegenwoordig is ver te zoeken en tuurlijk we hebben Beugelsdijk maar hij speelt zondag niet tegen Ruud ter heide van FC Emmen maar wel tegen Bony met wie Timothy het vorige seizoen erg moeilijk had !

 

Maar jongens geef Maurice een kans !

Ook al vond ik het ook niet goed om je aan de tegenstander aan te passen want dat ligt ons gewoon niet maar hij moet het ook leren en we kunnen wel zeggen van ja liever een ervaren trainer maar dan vraag ik me af wie dan allemaal die 3'de rangstrainers die overal ontslagen zijn en die zat geld hebben en er niet over wakker liggen of ze een kutseizoen hebben of niet!

 

Nee jongens houdt er vertrouwen in !

Goede shout!

 

Ach ik denk dat iedereen hier ontzettend veel van de club houdt!

Een ieder maakt zich dus ongerust op zijn manier! Het is primair allemaal goed bedoeld. Iedereen probeert zich vast te houden aan afgelopen seizoen en dat is niet zo gek want het is een seizoen om nooit te vergeten. Wij hegenezen/hagenaars zijn niet zo verwent als die figuren uit 020 010 en 040...

 

Ik krijg ook pijn in me pens bij de gedachtte Immers in het roodwit, verhoek weg, toornstra weg en derijck weg. Op een uitzondering na kunnen we goed geld vangen bij eventuele transfer van deze kanjers want dat zijn het en zullen ze ook altijd blijven wat mij betreft!

 

Het kloterige is dat die f0cking transferwindow nog een maand loopt... Crisis hebben de meeste clubs in NL en daar buiten! Clubs met een beetje gezond beleid denken wel drie keer na om spelers te halen! Het is te hopen dat de schade meevalt voor ons!

 

Om nou gelijk Steijn af te branden vind ik wat ver gaan, maar ik hoorde iets van een waterfles die door Steijn naar Vincento gegooid zou zijn....daar wil ik toch eigenlijk niets meer van weten.

Dat lijkt weer op aloude atteveld praktijken. Verder vind ik de transferaandrang bij Lex op zijn mist ook raar als je nog geen half jaar geleden tot 2014 bijtekend. Ik hoop maar dat ik spoken zie en tot op heden heb ik nergens Immers zelf zijn verhaal horen/zien doen over deze zgn transfer...Maar goed geef Steijn een eerlijk kans beginnend bij as donderdag en dan wel op onze eigen manier spelen aub!

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 14:56 uur

morley

the mouse schreef:

hij kan wel lekkere slidings op de bal maken, kan er van genieten als je de plof van de bal hoort en de tegenstander ziet vliegen, zo was ik ook vroeger!!

keihard op de bal!

 

voor de rest.... moet ie alleen de afpakken(daar is ie goed in) en de makkelijkste oplossing zoeken, niet een risico bal over 40 meter gaan geven want daar schort t nog wel eens aan...

kum heeft zeker een geweldige sliding! en hij kan nog redelijk koppen ook. en eerlijk gezegd kan hij met zowel links al rechts een prima lange bal geven. in aanleg dus best een goede verdediger.

 

in de praktijk grossiert hij echter in onnodig en gevaarlijk balverlies. verder heeft hij die goede sliding van hem ook vrij vaak nodig. ik geef de voorkeur aan een verdediger die zich zo opstelt dat hij niet in de positie wordt gedwongen om een sliding te maken.

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 13:13 uur

Advertentie

Zeo

Tommy schreef:

 doe maar een tegenvoorstel moet wel betaalbaar zijn

Natuurlijk is er niet uiterts veel keus wanneer je kijkt naar spelersituaties bij de clubs, vergoedingen en salarissen maar Nelisse is echt TÉ beperkt (vind ik).

Om heel eerlijk te zijn zou ik toch de jongens een kans gaan geven die we hebben, lees een Vicento weer in de spits, Brouwer die blijkbaar zonder reden is gehaald, of desnoods stunten met Japie in de spits. Één ding ben ik heilig van overtuigd en dat is dat Immers op het middenveld essentieel is voor het aanvallende spel van den haag.

 

(verdwaalde Tim Janssen? Diba halen voor links erbij en Vicento in de spits?)

0
Dinsdag 2 augustus 2011 om 11:37 uur

Prutser 070

<FCDH> schreef:

immers voor 5 miljoen zeg verhoek voor 2 a 2,5 miljoen heb je toch al dik 7 miljoen is een hoop geld voor den haag

Dat is bijna de helft van de totale begroting, maar zoveel zullen we niet krijgen voor Immers mocht hij vertrekken. Eerlijk gezegd schat ik de kans heel klein in de Feyenoord het geld bij elkaar krijgt.

Het zou dan door investeerders bij elkaar gebracht moeten worden en die gaan echt niet weer miljoenen neerleggen. Ze hebben al veel geld er ingestoken en zien er bijna niks van terug. Ik denk dat ze flink zijn geschrokken van de reactie van vd Kallen.

0
Maandag 1 augustus 2011 om 22:07 uur

Midden-Oost

Wat een kut tijd is dit ook zeg. Die gaat weg, die wil weg, die moet weg. Zal blij zijn als het 1 september is en iedereen weet waar die aan toe is.

 

Maar eerlijk gezegd mag Feyenoord Lexie ophalen voor 5 mln, zie het niet gebeuren maar als we daar Buly voor terug krijgen en de rest blijft, heb ik er vrede mee.

 

Er m oet er toch echt 1 vetrekken om de verlizen weg te poetsen en om onze super spits terug te halen of het nou Verhoek, Toornstra, Derijck of Lex is. Met één goeie verkoopp houdt je de rest, verkoop je niks dan ben je straks allemaal tegelijk wel kwijt.

0
Maandag 1 augustus 2011 om 21:57 uur

Nu online

opper, Jurriƫn, Ado Vakkie S, ADO079 en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 322
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5