Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 322
Volgende pagina

Ron001

wdr schreef:

Ik kan echt niets met dat gescheld op VdKallen. Zonder hem bestond ADO allang niet meer, begrijp jullie logica voor geen meter. Kijk eens naar alle spelers die dit jaar zijn binnengehaald, dat doe je niet als je de club ten gronde wil richten. VdKallen heeft ADO weer levensvatbaar gemaakt, er is maar een ding dat helemaal fout loopt en dat is dat we (nog) een incapabele coach hebben.

Waar heeft Schoenmaker Faber genoemd? Zou ik blij mee zijn. Dat verhaal van Advocaat geloof ik niet, maar als dat zo is dan zou het een grote fout van de clubleiding zijn dat ze hem niet gepolst hebben. Jol zit voorlopig nog lekker bij Fulham. Kunnen we Adriaanse nu polsen? Alsjeblieft geen week meer verder met Steijn.
Vond Adriaanse wel vaag, als antwoord op de vraag, zou jij ms opvolgen, zei hij ik ga liever naar het buitenland? Maar hij zij niet direct nee? En dit hield hij ook vol? Volgens mij zijn de tegenstanders van van der kallen ex werknemers! En dan snap ik gelijk de woede!
0
Maandag 21 oktober 2013 om 05:15 uur

Mr. FC DEN HAAG

janjazz37 schreef:

Sprookjes van tricky dickie...........
Sprookjes van janjazz37..... Heus ze bestaan echt op deze shoutbox 121 pagina`s vol bullshit!

Wel opletten he jan (kan je nog wat van leren ook) wat jij kan... kan ik ook maar dan wel veel beter!
0
Maandag 21 oktober 2013 om 05:04 uur

lulijzer

1905 schreef:

Wil je een verslag hebben?
Haha, das wel humor. Nee, laat maar zitten... Ik heb m`n buik wel vol...
0
Zondag 20 oktober 2013 om 19:19 uur

teeg28

Korte gewoon een contract van 3 jaatgeven plus optie maar dat zullen ze wel weer niet doen als ze 150.000 krijgen doen ze m weer weg net zoals mendez rodriquez vorig jaar die is nu anderhalf tot 2 miljoen waard die hadden ze gewoon moeten houden nee halen ze die wause cabral pffffff maar we zullen het alemaal zien eerst zondag 3 punten gewoon 93 minuten er vol voor gaan come onnnnnnnnnnnnn
0
Vrijdag 18 oktober 2013 om 23:50 uur

haagse-Dick

1905 schreef:

Klopt maar ADO wel erg veel
Das waar, dan maar hopen op een paar keer winst 1905, zit het weer lekker snel vol
0
Vrijdag 18 oktober 2013 om 16:52 uur

H@@GenEES

<FCDH> schreef:

Het is hier al eerder gezegd dat veld van Heracles is net een hockey veld en dat vind ik ook straalt niks uit dat veld en steijn wil het gras van Heracles dat bedoel je toch:-)
Nee dat bedoelde ik niet, jij hield vol dat Steijn de hand heeft gehad in de aankoop van dit veld, en ik en andere vroegen ons af hoe Steijn dat dan volgens jou voor elkaar heeft gekregen.

Maar goe dat is al weer drie dagen gelden laten we het over voetbal hebben, wat denken we van de aankomende wedstrijd tegen Zwolle, ik denk 3 punten, 1-2, 0-1 zoiets.
0
Woensdag 16 oktober 2013 om 07:23 uur

Victor

R.E. schreef:

Even een tekstanalyse van het interview met Steijn: "Hij betwijfelt of een andere trainer met zijn leeftijd, kaliber en achtergrond het deze seizoenstart beter zou hebben gedaan met de groep." Los van het feit dat slechts weinig trainers hetzelfde kaliber hebben als Steijn (vrijwel alle andere trainers zijn namelijk van een beter kaliber), is er natuurlijk geen enkele andere trainer met "zijn leeftijd, kaliber én achtergrond". Hij heeft door die formulering dus eigenlijk gelijk, want hij sluit hiermee alle andere trainers uit. Hij weerspreekt hiermee echter niet dat élke andere trainer met niet geheel dezelfde leeftijd, niet geheel hetzelfde kaliber en niet geheel dezelfde achtergrond het wél beter zou hebben gedaan! Kortom: weer zo`n drogredenering om zijn eigen falen te verdoezelen (na eerdere onzinargumenten als het zogenaamde zware programma, verkochte spelers en zogenaamde overdreven verwachtingen van de fans).
Pff, er wordt weer even niet gevoetbald en de box staat weer vol met zeikberichtjes over Steijn.
Omdat er bijna alleen nog maar gezeikt wordt over van alles en iedereen, kom ik nog maar zelden op deze site.
Jammer dat het bijna nooit meer over voetbal gaat. Nog even en de laatste liefhebber is hier ook weggepest. Beetje jammer voor Max dat er straks alleen nog maar klagers overblijven.
Ik kom misschien over een paar maanden weer terug. De mazzel!
0
Dinsdag 15 oktober 2013 om 18:52 uur

Advertentie

Edwin

pajam schreef:

ik heb geen pdf-jes gevonden heer, die is aangereikt.

ik heb 2 klanten(!!) die kunstgrasvelden door heel Europa leveren, 20 jaar ervaring genoeg?
Hoe houden ze dat 20 jaar vol terwijl er alleen maar nadelen zijn???
0
Dinsdag 15 oktober 2013 om 15:51 uur

Ron001

<FCDH> schreef:

Over of spelers te veel belast worden bij 2 keer per dag trainen zet ik me vraagteken bij? Want hoeveel belast zijn die tour renners dan wel niet die 200 km per dag rijden 3 weken lang?
Ik vraag me af als Verbeek Ado gaat trainen hoeveel van die spelers gaan roepen dat hij te zwaar traint! Maar dat over belaste komt omdat ze niet meer trainen om beter te worden! Ja ik weet nog dat we af en toe de duinen in gingen Voor een loop training! Doen ze dat overigens nog wel eens? Dan houden ze het tennisten 90 minuten vol!.
0
Woensdag 9 oktober 2013 om 09:19 uur

haagse-Dick

zlakto schreef:

Haha dat zeg ik niet, Maar Go Ahead moeten we ook niet overschatten. We zijn echt niet minder, en go ahead mag leuk gestart zijn. Die spelen echt niet ineens bij de eerste 8
ik mag het hopen ja maar geloof echt niet meer in de ommekeer met steijn, en bij 1 verlies staat de shoutbox weer vol met het eisen van het ontslag van steijn. Dit is stilte voor de storm, maar laat me graag verassen,al denk ik nu wel echt dat de tijdperk steijn ten onder zal gaan. We zullen hel allemaal gaan meemaken!!!! Maar wat er ook gebeurd "het houden van den haag" is niet te stoppen FORZA DEN HAAG
0
Zaterdag 5 oktober 2013 om 22:00 uur

Nu online

vakkiel, lulijzer en 305 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 322
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4