Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zwolle

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 323
Volgende pagina

rien1

Don schreef:

Rechtstreeks dagraderen geloof ik niet zo in. Niet omdat we zelf nog zoveel punten halen maar omdat graafschap geen punt meer zal pakken

Als we nc spelen stromen we toch tegen de laatste tegenstander pas in? 1 uit en 1 thuiswedstrijidje? Dan zijn we een week oof 5 verder en zal je de hand zien van atteveld.

Mwah, 2 wedstrijdjes in het zonnetje heb ik op zich wel zin in. Ik ga ervan uit dat je deze wedstrijden redelijk makkelijk moet kunnen winnen tegen bijvoorbeeld een rkc of zwolle.

Zo niet.... remember ga eagles 1993
Was dat maar waar. In de na-competitie stromen de nummers 16 en 17 uit de eredivisie bij de 2e ronde in. Dan speel je als bv nr 16 tegen 1 van deze clubs. Excelsior, ToppOss, Telstar of Dordrecht (als die de laatste periode gewoon ophaalt). 
Maar dan is het nog niet afgelopen. Dan komt er nog een koekie. 
Daarna (als je je tenminste plaatst) kom je  "gezellig"  tegen 1 van de nummers 2 t/m 5. Te weten RKC,Cambuur, Zwolle of MVV (zoals de stand nu is). 

Dus dat wordt weinig rustig in het zonnetje zitten,denk ik. Al hoop ik uiteraard van wel!! Laat FC Den Haag zich nou alsjeblieft maar gewoon zonder die vreselijke na-competitie handhaven, want naar 10.000 dolle Friezen die 2 centimeter van het veld zitten te gillen bij Cambuur zie ik niet echt zitten. Dat is zelfs mijn nachtmerrie. 

Maar komop!!! Nog 3 wedstrijden!! We gaan punten halen en blijven er gewoon in.  
 
0
Dinsdag 21 april 2009 om 21:09 uur

Don

Rechtstreeks dagraderen geloof ik niet zo in. Niet omdat we zelf nog zoveel punten halen maar omdat graafschap geen punt meer zal pakken

Als we nc spelen stromen we toch tegen de laatste tegenstander pas in? 1 uit en 1 thuiswedstrijidje? Dan zijn we een week oof 5 verder en zal je de hand zien van atteveld.

Mwah, 2 wedstrijdjes in het zonnetje heb ik op zich wel zin in. Ik ga ervan uit dat je deze wedstrijden redelijk makkelijk moet kunnen winnen tegen bijvoorbeeld een rkc of zwolle.

Zo niet.... remember ga eagles 1993
0
Dinsdag 21 april 2009 om 20:51 uur

RicoFCDH

iiii schreef:

Haha, dan ben ik misschien de enige die niet weet waar hij speelt. (verkeerde conclusie getrokken)

Maar bij Zwolle.... willen wij hem dan wel?

naa heerenveen ging hij naar turkije. daar is hij zeg maar mislukt. en hij mocht mee traine bij zwolle. maar hij zal het voetballe niet verleerd zijn neem ik aan

0
Dinsdag 7 april 2009 om 20:54 uur

iiii

RicoFCDH schreef:

traint mee bij fc zwolle. zit momenteel zonder club. en volgens mij wou hij bij heerenveen gewoon een stapje omhoog.
Haha, dan ben ik misschien de enige die niet weet waar hij speelt. (verkeerde conclusie getrokken)

Maar bij Zwolle.... willen wij hem dan wel?
0
Dinsdag 7 april 2009 om 20:53 uur

RicoFCDH

iiii schreef:

Ja mooi, die was ook wereldkampioen vrijetrappen schieten toch?
Maar hij is wel beetje oud denk ik. Was alweer een aantal jaartjes terug dat hij in Nederland speelden. Daarnaast is hij bij Heerenveen uiteindelijk ergens op de tribune beland, zo goed kan ie dan ook niet zijn. En ik denk niet dat iemand weet waar hij nu speelt, dat zou ook wat kunnen zeggen
traint mee bij fc zwolle. zit momenteel zonder club. en volgens mij wou hij bij heerenveen gewoon een stapje omhoog.
0
Dinsdag 7 april 2009 om 20:50 uur

Vakkie-G

En trouwens is Yildrim niks voor ons ?
hij heeft echt een fantastische trap in ze benen
hij traint toch nog steeds met Zwolle mee ?
0
Dinsdag 7 april 2009 om 20:44 uur

Jong ADO Den Haag

Jong ADO Den Haag - Jong FC Haarlem 2-1
Jong Heracles - Jong Zwolle 2-4
Jong Emmen - Jong FC Volendam 5-3

Concurrenten verliezen!!! Volgende week massaal naar Volendam!!! KAMPIOENUH!
0
Maandag 6 april 2009 om 21:24 uur

rien1

<FCDH> schreef:

toch jammer dat ricky dat zei het was toch een droom ?maar idd we blijven erin rechtsstreeks moet er heel wat gebeuren dat zie ik echt niet gebeuren?
Ja, maar die droom moet volgens Ricky dus wel  uitkomen in de eredivisie. 

 Eerlijk gezegd heb ik altijd wel een beetje de bibbers dat het kan gebeuren. Tegen die vechtende rotploegen met het fanatieke publiek er bovenop zoals Cambuur, Zwolle of RKC speel ik liever niet in die ellendige na-competitie. Want we weten hoe ADO het er vanaf brengt in die fijne uitwedstrijden. 

Maar zoals gezegd, we blijven gewoon positief
0
Zaterdag 4 april 2009 om 12:35 uur

Advertentie

Vakkie-G

Jong ADO Den Haag speelt in stadion 

Aangezien Jong ADO Den Haag hard op weg is naar een kampioenschap in de Eerste Divisie, zal de ploeg van Henk Fräser de laatste twee thuisduels in het ADO Den Haag Stadion spelen. De ambiance, het veld, alles wordt er aan gedaan om de jongens optimaal te inspireren voor de laatste belangrijke duels.
Op maandag 6 april speelt Jong ADO Den Haag tegen Jong HFC Haarlem, op maandag 27 april staat het duel met Jong FC Zwolle op het programma. Beide duels beginnen om 18.30 uur en worden dus in het ADO Den Haag Stadion aan het Forepark gespeeld. De toegang is gratis, dus kom onze talenten aanmoedigen en schreeuw ze naar de titel!
0
Vrijdag 3 april 2009 om 14:38 uur

Jong ADO Den Haag

g schreef:

Een grots stap zetten RICHTING kampioenschap is niet hetzelfde als kampieon worden....
Ze hebben de wedstrijd naar het stadion verplaatst omdat ze dachten dat ze tegen FC Haarlem kampioen kon worden. Helaas lieten ze punten liggen, waardoor het kampioenschap mogelijk pas over 2 weken tegen FC Volendam bereikt kan worden of anders thuis tegen FC Zwolle. Ik vind het sowieso belachelijk dat een paar de dienst uitmaken en zorgen dat supporters niet meer op De Aftrap naar wedstrijden van de dames of Jong ADO kunnen kijken. Bij het Zuiderpark wonen ook genoeg supporters die deze wedstrijden willen zien. Eigen belang weer voor het supportersbelang.
0
Vrijdag 3 april 2009 om 10:43 uur

Nu online

J Wright, rh_vakm, Leidado, Nees, opper, Rob2002, R.E., ADO079, Thehague070, Aad, yesyes, ps070, buurmanBrutus, adotiel, Superjantje, FFL, Langebach2, Brian, Max, RemcoOnX, Bhattoe 74, supporter-noord, RickZ, Dannyy, Haago, ton, barney0700, broodjebal070, Prutser 070, Wahter, adorob, Marcie, Rooie91, Haagse Haas, fcdh-middennoord, Lellow, Jurriƫn, Ran1972, twaalfdespeler, kojak1, JB96, Swaber, zuiderwijk, DHFC070, Edwin, Kees, Bleek, ADOZoetermeer, ruudjuh070, Jelle, Erba1, GroenGeelHart070, Bollie74, wijstaanboven, fcdh-denhaag, carbayon, BLEISWIJK-1, Marcelvld, jbdh, rien1, James, superfcdenhaag2 en 363 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 323
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5