Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vanavond

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 324
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Een weekje vakantie in Zuid-Limburg.

Ben ik vanavond met mijn gezin in Mosaqau (zwembad) in Gulpen. Retro tas van ADO bij me en duidelijk in het zicht. En wie zit er naast ons? Bonevacia en Dijkhuizen van Roda!

Het ultieme vakantiegevoel? In iedergeval wel lekker na die 0-1.

Tasje blijft voorlopig nog even staan!!!

0
Dinsdag 18 februari 2014 om 20:09 uur

Roze Règâhs

Geniet. Zoals vanavond vakkie G, Midden Noord en de RR op de bühne stonden om Oh oh Den haag te zingen met 20 man. Niemand wist wie wie was of wat was. Een passie: Groen Geel! En van Peppen werd inderdaad in de Businessclub verbaal aangevallen. Oh what a nite!
0
Zondag 16 februari 2014 om 00:22 uur

Ferdy

Ik las vanavond een shout dat t voetbal onder vd Brom ook zo slecht was..nou uh....ff een sentimental journey dan...wat n totaalvoetbal was dat..geen schim meer van over

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/FmwuELwuMv0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 23:49 uur

wdr

Rob2002 schreef:

Eindelijk het mes tussen de tanden!

Alleen met deze mentaliteit gaan we het redden!
Precies! Dat mes tussen de tanden is de enige reden dat mindere clubs als de Eagles, RKC, Heracles en Cambuur (tot vanavond) boven ons staan. Gelukkig hebben we nu trainer Bloedblijl, die slaat wel strijdlust in de jongens... Die zweten nu van angst in plaats van een verwarming die te hoog staat!
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 23:05 uur

070

Johannes schreef:

Het anti-Steijn clubje heeft vanaf de eerste training van Fräser geroepen dat de training zoveel beter was (eerste training!), dat de coaching vanaf de zijlijn zoveel beter was (al na 5 minuten Vitesse). Dat ging niet over Henk, dat ging over Steijn. Kijk, dat ontslag moest gewoon en daar heeft de leiding veel te lang mee gewacht. Misschien wel een jaar te lang. Maar Fräser heeft er al die tijd wel netjes naast gezeten, dus enige skepsis is toch terecht wat mij betreft. Dat kon je gelukkig ook wel teruglezen bij veel mensen.

Verder zijn 4 punten uit twee uitwedstrijden gewoon fantastisch, de spelopvatting is een stuk realistischer en als dit dan het Fräser-effect zou zijn dan vind ik dat net zo geweldig als iedereen met een Groen Geel hagt. Doet Fräser het beduidend beter dan moet je gewoon verlengen, zo simpel is het.
Skepsis was zeker terecht nadat Fraser het overnam van steijn, die skepsis had ik ook, lees de shouts maar terug. Maar even terecht is de opmerking dat de wedstijd(instelling) tegen vitesse al wezenlijk anders was dan onder Steijn, en dat is vanavond nog eens onderstreept.
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 22:30 uur

Garcia

Mitado schreef:

0-1 winst.
Euh, vanavond.... Rood of zwart? Of heb je nog tips voor getallen bij t roulette?
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 21:35 uur

Advertentie

ADODENHAAG

FFL schreef:

Prima opstelling.
Ik ben er ook tevreden mee. Ben wel benieuwd of Kanon nog meer kansen gaat krijgen. We zullen vanavond zekers de kansen krijgen!
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 19:11 uur

ADODENHAAG

yesyes schreef:

In competitieverband lullo :d
Competitieverband of play offs. Qua belang schat ik de play offs niet minder in.

Wat boeit het ook, statistieken zijn er allemaal altijd op voorhand, elk seizoen gebeuren er de raarste dingen. Ik verwacht vanavond een gelijkspel, maar op papier zijn wij de sterkere ploeg.

Steijn was blij geweest met een 2-1 nederlaag...
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 15:13 uur

yesyes

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk Bakker centraal achterin en Malone op het middenveld. Waardoor Gerth speelt i.p.v. Wildschut.
Was jij niet diegene die altijd riep dat Bakker geen centrale verdediger is! En nu zet je hem zelf daar neer Begrijp je het zelf nog allemaal????

Overigens denk ik dat wij gaan winnen vanavond 1-2. Met een zéér gretig Denhaag aan de startblokken.
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 14:25 uur

pmc

Langebach2 schreef:

weekendje zuid limburg kan best leuk zijn, mits ze winnen natuurlijk.
kijk dat bedoel ik nu, had liever gisteren die kant op gegaan beetje stappen vandaag beetje rond kijken vanavond de wedstrijd en morgen op je ge makkie weer naar de bewoonde wereld.
0
Zaterdag 15 februari 2014 om 11:24 uur

Nu online

rh_vakm en 279 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 324
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5