Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 324
Volgende pagina

pajam

Grappig hoe sommigen hier het over tegengas en ruimte om te kunnen roepen wat je wilt hebben.
Lijkt een beetje op maatschappij in het klein.

Bepaalde reacties zitten vol met beledigingen en neerbuigende opmerkingen, het zijn ook diegene die zichzelf hiervan bedienen die nu het hardst roepen hoe erg ze het eens waren met de ander.

Sarcasme ten top om ook bepaalde types te horen roepen dat diegene die niet tegen een andere kijk op het geheel kunnen de negatievelingen zijn, zeikerds, club bashers e.d.
Volgens mij hoeft niemand het hier eens te zijn en is het ook geen wedstrijd wie het meeste kennis en/of kijk op het spelletje heeft.

We zijn allemaal supporters die hier gezamenlijk mijmeren Over onze club.
Als we dat nou doen zonder schelden, persoonlijke aanvallen en ga zo maar door, denk ik dat er helemaal geen probleem is met het feit dat de een sus denkt en de ander zo.

Max, bedankt voor je harde werken om een gratis community te creëren waar velen heel wat uren besteden!
0
Zaterdag 1 juni 2013 om 19:01 uur

Jacco

fcdh-denhaag schreef:

Het inschatten van talent blijft tot op zekere hoogte altijd een gok, in 2007 gingen deze 2 van ado richting domstad:

Frank van der Zwan speelde in de jeugdopleiding van ADO Den Haag, totdat hij in juli 2007 samen met Tim Oosterheert naar FC Utrecht verhuisde.

Beide spelen inmiddels op amateurniveau..
Precies, die namen wilde ik ook al aanhalen.

En ik denk dat de weg die Den Haag nu ingeslagen is juist is om eigen talenten vast te leggen, althans de talenten waarvan Den Haag het meeste verwacht.

Ik ga er ook even voor het gemak vanuit dat Den Haag dat ook iets beter kan beoordelen doordat ze dagelijks met die gasten werken en clubs als Utrecht afhankelijk zijn van een aantal momenten waarop ze het moeten baseren.

Daarnaast heb je altijd nog de persoonlijke afwegingen van de spelers zelf om wel of niet te willen tekenen of wel of niet weg te willen gaan.
0
Dinsdag 28 mei 2013 om 15:37 uur

pajam

nog maar een eenjarige contract, die kost écht geen 5ton!

Sparta Rotterdam heeft de optie in het contract van Iliass Bel Hassani gelicht. De aanvallende middenvelder had een verbintenis bij de Kasteelclub tot de zomer van 2013 met daarin een optie om de overeenkomst met één seizoen te verlengen. Deze formele handeling is verricht en daardoor staat Iliass Bel Hassani nu tot de zomer van 2014 onder contract bij Sparta Rotterdam. Iliass Bel Hassani wil met Sparta naar de Eredivisie. "Het allerliefst wil ik met Sparta promoveren. Daarom ga ik nu ook niet nadenken over andere opties. Dankzij Sparta ben ik de voetballer die ik nu ben en als ik in de toekomst de stap omhoog kan maken, wil ik dat we daar allebei een goed gevoel bij hebben. Voor mij staat nu voorop dat ik nog completer ga worden. Ik wil meer scoren, meer assists geven en werken aan mijn mindere punten." http://www.sparta-rotterdam.nl/userfiles/image/Seizoen%202012%20-%202013/bel_hassani_2012.JPG
0
Zondag 26 mei 2013 om 16:40 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Staat nog 2 jaar onder contract, betrokken bij 16 doelpunten en er zit nog duidelijk rek in.

Ik zou met 6ton teleurgesteld zijn, maar een bedrag van 750.000+ zou meer in de richting zijn, inclusief een kleine doorverkoop clausule?

Hoop zoiets in ieder geval, dan worden we er wel beter van, bij ons komt het er helaas niet echt uit.
Pesoonlijk denk ik dat Sneider voor Chery een goede oplossing is. Alle twee zijn ze het sterkst op 10. Die positie hebben wij echter niet. Maar Chery heeft bewezen dat het met een andere invulling wel kan werken.

Als je Chery voor 7,5 ton verkoopt en Sneijder transfervrij binnenhaald, kan je stellen dat de begroting voor het komende seizoen sluitend is.

Wel een lekker idee en dan heb je ook nog het vrije salaris van 11 vertrokken spelers om 4/5 nieuwe spelers aan te trekken.
0
Vrijdag 24 mei 2013 om 12:42 uur

yesyes

Peppie schreef:

Ach buitenspelers zijn toch met grote regelmaat egocentrische jongen. Of het nu een Robben een Verhoek of een Antonia is, die gasten gaan al heel snel voor hun eigen kans ipv het afleggen.

Die gozer kan echt wel voetballen, let maar op daar komt nog wel een club voor aankloppen deze transferperiode.
Ik vind hem ook geen slechte speler maar hij past gewoon niet hier. En het is ook helemaal geen buitenspeler. Heb je hem weleens een aktie buitenom zien maken? Je zal hem eigenlijk op 10 moeten neerzetten ik denk dat die dan al een heel stuk beter gaat spelen. Alleen heeft dat nu helemaal geen zin meer omdat hij al op dat punt is gekomen dat veel mensen zich aan hem irriteren. Hij is zo;n type speler die je moet toejuichen waardoor die beter gaat spelen als die uitgefloten wordt gaat die alleen maar tegen zichzelf voetballen waardoor die steeds slechter speelt. Een nieuwe club zal beter zijn want hier gaat het toch niet werken voor hem. En hopelijk wij zo een leuk bedrag voor hem krijgen. Ik zie veel liever een rechtsbuiten met een leuke voorzet zodat vDuinen ook wat meer kansen voor de goal gaat krijgen.

0
Vrijdag 24 mei 2013 om 11:15 uur

TillValhall

ADODENHAAG schreef:

Van Ooijen is een goede speler, moet wel centraal op het middenveld staan en daar hebben wij eigenlijk al Holla.

Over die aanhoudingen; ik hoop ook dat die Feyenoorders nog gestraft worden of de verstrekkers van de kaarten. Het mag natuurlijk niet zo zijn dat alleen dat groepje ADO supporters gestraft worden..
Centraal op het middenveld staan Holla en Meijers naast elkaar wat mij betreft geen seconde ter discussie. Wat ik graag zou zien is dat we 3-1-4-2 gaan spelen, de 2 centrale middenvelders zijn dus die twee man, met Derijck tussen het middenveld en de verdediging in. Dat is dan het kloppend hart van je team zeg maar, de drie bepalende/dragende spelers.

Coutinho

Malone-Omeruo (tegen beter weten in, maar ok)-Supa

Derijck

aankoop-Holla-Meijers-aankoop

Van Duinen-Korte

Je kan eventueel testen of Jansen die positie rechts aan de buitenkant in kan vullen, hij heeft die goede trap in z`n rechter hé. Maar mijn voorkeur gaat uit naar het halen van twee echte, goede buitenspelers. Over de spitsen maak ik me niet zoveel zorgen. Het probleem zit `em in de aanvoer, waardoor Van Duinen vreselijk hard moet werken en niet optimaal uit de verf komt. Daarom vind ik ook sowieso dat we met een tweespitsen systeem moeten gaan spelen. Ik ben bij voorkeur geen voorstander van maar 1 centrale spits.
0
Woensdag 22 mei 2013 om 17:50 uur

TillValhall

BLEISWIJK-1 schreef:

Nee Kees, zijn contract is afgelopen. Liep deze zomer af.
Steijn had toch gezegd dat ADO mee zou werken aan een vertrek? Transfervrije status gegund?
0
Dinsdag 21 mei 2013 om 22:30 uur

Advertentie

Bert

pmc schreef:

Met afbetalen kom je er niet, zo simpel is dat, hij is de eigenaar en wil gewoon geld voor zijn aandelen, niet meer en niet minder, vraag prijs? 10 miljoen? mss doet hij het voor 8 miljoen.
10 miljoen? Dus hij wil er ook nog eens winst op gaan maken.

Hij zal toch meer moeten gaan delegeren. Dat slaat toch nergens op dat VD Kallen zich met het technisch beleid bemoeit samen met die Beyersbergen. De afspraak was dat zij meer op de achtergrond gingen werken.

Ik ben ook eigenaar van een huis maar ik loop mijn vrouw ook niet de hele dag voor de voeten als er schoongemaakt moet worden.
0
Zondag 19 mei 2013 om 00:50 uur

DaveDH

Beest schreef:

en daar was dave weer want bij enig kritiek op zijn held waar de teleurstelling vanaf druipt dat ie nog geen standbeeld heeft komt ie om de hoek zetten en melden dat wij het anders maar overmoeten nemen

dave een simpele vraag is het normaal dat een bvo directeur geen inspraak heb?? naar mijn mening niet gebeurd namelijk nergens zelfs niet bij een club als chelsea waar er een eigenaar is en zat geld om iedereen te kopen denk jij dat die abramovich zich bemoeit met transfer gesprekken ??

nee hoor als eigenaar zegt hij die speler wil ik hebben en vervolgens gaat de directeur dat regelen

ik snap jouw punt heel goed dave maar zelfs jij zou moeten kunnen erkennen dat met mark aan het roer er nog vele directeuren gaan sneuvelen

en wat denk jij als steijn een keer goed tegendraads doet die eindigt dan op het zelfde kerkhof als de rest vertrekkend door de achterdeur
en dan komt jouw dillemma beiden jouw helden maar wie krijgt dan jouw steun ik ben er wel nieuwsgierig naar en wacht rustig af tot dat moment komt
want een ding kunnen we nu wel concluderen dat moment is overmijdelijk
Ok ten eerste heb ik geen probleem met kritiek, waar ik wel een probleem mee heb is de ongefundeerde kritiek, het langs de zijkant staan schreeuwen dat je het allemaal beter weet maar ondertussen wel thuis blijven... als jet het allemaal zo goed weet, doe er dan wat aan ipv nu al meer dan een jaar ongefundeerde onbewezen feiten uit te braken.

Ik heb Marcelino al zo vaak om een feitelijke onderbouwing van zijn kritiek gevraagd maar die komt nooit, het is allemaal Sjakie na brabbelen. want dat is nu ineens de FCDH guru. Een laffe hond die zich verschuilt achter een alias en zogenaamd inside informatie naar buiten brengt.

Wat betreft je vraag over de directeur, als ik eigenaar zou zijn van een bedrijf groot genoeg om een directeur te hebben, dan zou die zeker inspraak hebben, maar zal ik toch het laatste woord hebben in belangrijke besluiten, het is namelijk mijn geld en ik ben de baas.

Lijkt me ook dat de mensen die voor Kallen zijn gaan werken dat ook wisten, met Driebergen is het zelfs contractueel vastgelegd... Als je dat niet wilt moet je er sowieso niet aan beginnen lijkt me.

Nogmaals niemand weet wat er daadwerkelijk aan de hand was tussen Driebergen en Kallen, alles wat negatief in de media komt (al zijn het de knip en plak sites als voetbalupdate etc) wordt gelijk als FEIT aangenomen en hup weer hebben weer 150 shouts van de zelfde personen die weer de zelfde ongefundeerde kritiek spuiten.

Mag ik daar dan iets van zeggen? Ik verdedig Kallen net zolang totdat ik het onomstootbare bewijs krijg geleverd dat hij nadelig is voor de club.

Maar tot nu toe zie ik dat we één keer EL voetbal en twee keer het rechter rijtje hebben behaald in 5 jaar, wanneer was dat ook alweer voor het laatst.....?

Precies....

Een beetje respect en dankbaarheid mag er wel zijn voor Kallen, want als hij er niet was geweest had jij en als die Kallen hatertjes nu zondags bij Haaglandia kunnen gaan staan, dat zijn de FEITEN waar ik me aan hou.



0
Zaterdag 18 mei 2013 om 14:34 uur

liefhebber

Kees schreef:

Klinkt misschien vreemd maar op de een of andere manier heb ik zelfs waardering, of misschien is dat een verkeerd gekozen benaming, voor degene die keer op keer maar blijven en (met excuses voor het woord) over het beleid, niveau van het spel en ga zo maar door.

In mijn beleving is dat een soort haat-liefde verhouding met de club waarbij de liefde overheerst. Anders zou men toch wel afhaken?

Ik zou het in ieder geval niet kunnen opbrengen om mijn energie daar voor te gebruiken.

Laat mij maar lekker genieten van de vele mooie dingen van onze club, soms bewust een groen/gele bril op te zetten en lekker naïef te zijn.

Maar één ding weet ik wel: ik geniet van mijn cluppie en heb daardoor een meer dan leuke hobby en behoef er geen negatieve energie in te steken.

Binnenkort weer het jeugdtoernooi, de oefenperiode en ga zo maar door. Geniet er een keer van, doet je goed.


Ik blijf bij m`n mening dat het bestuurlijk kansloos is te werken onder een enig aandeelhouder die zich bemoeit met de dagelijkse gang van zaken cq aan- en verkoopbeleid. Sterker , die handelt zonder toestemming/financieel draagvlak van haar algemeen en financieel directeur. kANSLOOS
0
Donderdag 16 mei 2013 om 23:26 uur

Nu online

Haraldberg1, Fido, Marcie, LemonHaze en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 324
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5