Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sparta

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 325
Volgende pagina

ADODENHAAG

Als Steijn niet snel opdondert speel je gegarandeerd nacompetitie. En tegen een club als Sparta weet je het nooit...
0
Woensdag 4 december 2013 om 20:59 uur

Bert

D.H.zuid-west schreef:

Thanks Bert,

Je mag er een paar missen en dan nog is het goedkoper om een scc te hebben. Jij en ik kunnen het toch niet laten om te gaan dus dat geld haal je er wel uit. Ben er morgen wel bij.... maar of dat nu zo`n feest is weet ik nog zo net niet.



Eigenlijk ben ik nog niet bij gekomen van de wedstrijd tegen Ajax.

De gelatenheid qua sfeer op de tribunes is tekenend. Zelden zo`n slappe Ado Ajax meegemaakt. Zelfs geen protest van de spelers bij die handsbal van Duarte.

Zelfs toen we subtop eerste divisie speelden en dat was al in het Forepark was de sfeer fanatieker. En dat met een man of 5000 in het stadion. Dat was onder die Vloet die nou zelf de een na de andere trainer eruit flikkert bij Sparta. Met zijn trouwe hondenogen zoals de snor dat altijd zo mooi zegt. Toch vond ik dat geen verkeerde trainer.

Laten we maar hopen op de drie punten.
0
Woensdag 4 december 2013 om 06:21 uur

<FCDH>

haagse-Dick schreef:

Misschien de lokale damclub
Sparta zoek nog een trainer
0
Dinsdag 3 december 2013 om 17:31 uur

jamesjones

Club van Fraser zal wel Sparta worden. Daar is Bogers net weg en Vloet is vriend van Henk Fraser....
0
Dinsdag 3 december 2013 om 10:19 uur

1905

Alessandro schreef:

Shouters van Clubachterdeduinen,

De sportieve prestaties blijven uit en dat leidt tot externe onrust bij onder andere de supporters, wat overigens terecht is. Intern is er echter rust en wordt er door het bestuur naar een oplossing gezocht en die is gevonden. Aangezien het ontslag van Martin Jol een feit is, kan ik met de volgende informatie naar buiten komen.

Martin Jol wordt de nieuwe trainer van ADO Den Haag!

Een maand geleden hebben er achter de schermen gesprekken plaatsgevonden tussen Mark van der Kallen, Maurice Steijn en Martin Jol. Waarin Martin Jol heeft aangegeven volledig voor Fulham te willen gaan, maar bij een eventueel ontslag geïnteresseerd zou zijn.

Naar verwachting wordt er deze week gesproken met Jol en wordt er afgesproken dat Martin Jol vanaf de winterstop de functie van Maurice Steijn overneemt. Maurice Steijn zal overigens gaan fungeren als assistent trainer, maar het is nog onduidelijk of hij dit ziet zitten. Naar verluidt zal Henk Fräser een club uit de jupiler league gaan trainen.

Geld speelt geen rol in deze deal. ADO Den Haag heeft genoeg budget voor een redelijk salaris. De bal ligt duidelijk bij Martin Jol.

Overigens kan ik melden dat Wilfried Kanon over 2 weken speelgerechtigd.

Mijn shouts zullen weer in twijfel worden getrokken, maar ik deel deze informatie nooit uit eigen belang. Ik respecteer iedereen op de box. Supporters onder elkaar in goede en slechte tijden! Er komen goede tijden aan, daar geloof ik heilig in!

Met vriendelijke groet,

Alessandro
Fraser naar Sparta?
0
Maandag 2 december 2013 om 15:23 uur

<FCDH>

Sparta ontslaat trainer boogers
Vloet vind dat er meer strijd en passie moet komen
0
Maandag 2 december 2013 om 11:19 uur

Advertentie

rien1

1905 schreef:

Met deze verdedigen mag je blij zijn als je NC gast halen
Als het nacompetitie wordt is het over en gaan we eruit. Er zit helemaal niks in, een waardeloze trainer. En dan spelen tegen op en top gemotiveerde Jupiler-ploegen als Sparta Willem2 en De Graafschap....

Bereid je maar vast voor op het ergste als er niet wordt ingegrepen.
0
Zondag 1 december 2013 om 14:03 uur

rien1

BLEISWIJK-1 schreef:

RKC is echt niet zo slecht. Zeker niet nadat Sno daar weer is gaan voetballen. Die worden niet laatste.

Ik denk nog steeds dat Cambuur het zwakste team heeft. GAE gaat ook nog zakken. Bij NEC kan het nog alle kanten op. Als die Boekhoorn in de winterstop zijn portemonnee trekt kunnen ze zo weer omhoog kruipen.
Viel mij inderdaad ook op dat Sno een aardig potje kan ballen! Met Amieux en Castelen (niet altijd alle wedstrijden even gelukkig) maar wel een goed team. Ben een beetje verbijsterd dat ze zo laag staan. Ik zie NEC inderdaad ook niet onderaan eindigen. En de promovendi doen het buiten gewoon verrassend goed.

Als er niet ingegrepen wordt zie ik het heel erg verkeerd aflopen. Ik zie het somber in om na-competitie te spelen tegen ploegen als Sparta, Willem2 en De Graafschap. Ik hoop morgen op een wonder.
0
Zaterdag 30 november 2013 om 20:45 uur

Bert

wdr schreef:

Klein detail, Radosavljevic is een Sloveen en geen Serviër. Brom wilde Bulykin inderdaad eerst wegsturen, maar uiteindelijk heeft hij wel zelf de beslissing genomen om hem toch te huren. En tenslotte viel alles dat jaar inderdaad op de goede plaats, maar was het zeker ook de verdienste van Brom, die als goede en inspirerende trainer van het team een gemotiveerde en vaak aantrekkelijk spelende vechtmachine maakte, waar alle andere clubs bang voor waren. Ik kan me nog herinneren dat sommige kenners ADO zelfs de leukst voetballende club van de eredivisie vonden. Ondanks dat het sprookje al direct na afloop van het seizoen over was, zal ik dat seizoen nooit meer vergeten want zo mooi wordt het misschien nooit meer. Brom bedankt.
Bulykin was weggestuurd bij Willem 2 en ik dacht ook bij De Graafschap. Die gozer wilde een club hebben. Liet zijn borstkas zien aan VD Brom en verzekerde hem dat het goed zou komen. Toen heeft men de gok genomen.

Wat was ik trots in die tijd. Ado was een echte angstgegner.

Collega`s van Heerenveen, Twente, Ajax, Feyenoord en Sparta spraken met groot respect over Ado. Vertelde die van Heerenveen we moeten dit weekend tegen Ado. Zei die van Twente nou dat worden 0 punten voor Heerenveen.
0
Vrijdag 29 november 2013 om 10:28 uur

Haagse Kelt

marcellino schreef:

wat ik al zij,i k ben voorzichtig negatief over v/d kallen.
en dat was in het verleden wel anders.

je kan de zaak ook omdraaien.
v/d kallen heeft veel spelers laten vertrekken ook de belangrijke spelers, in zijn inzicht terecht want je moet zwarte cijfers maken.
je moet dan het nodige geluk hebben dat je spelers haalt die opbloeien of er gelijk staan.
Steijn kan er niets aan doen dat spelers als gouriye,cabral en nog een paar niet renderen.
Je kan nog zo goed met een gouriye praten als hij heimwee krijgt helpt niets daar tegen,cabral daar aan tegen staat bekend als een moeilijke jongen die het nooit lang vol houdt bij een club, zijn begin was dramatisch en krabbelt nu beetje bij beetje op dat vind ik wel degelijk een verdienste van steijn,en dat cabral dan roept dat hij ado als opstap ziet ,toch alleen maar beter dan wil deze jongen zich de laatste helft bewijzen.

Ik kom niet meer in het stadion al kan ik daar gratis naar toe omdat ik het niet eens ben dat het na 40 jaar gaan nog niet veranderd bij ADO.
maar ik moet mij denk ik erbij neer leggen dat die verandering ook niet gaat komen dan kan ik mij misschien weer verleiden om naar het stadion te gaan.
nu ben ik gewoon zeer teleurgesteld in de mooie worden van v/d kallen en co waar tot nu toe nog niets van is uitgekomen.
en je weet geen worden maar daden.
Hoop dat je snel de knop kan omzetten en weer het stadion komt. Ik ben het niet altijd met je eens, maar vind het klasse dat je ondanks je kritiek ook de positieve dingen ziet en benoemt. Je kan ADO ook totaal niet vergelijken met clubs als Feyenoord en ajax. Dat zijn clubs met een enorme landelijke achterban die historisch gezien vast in de top3 thuishoren.
ADO heeft wellicht onvoldoende doorgepakt na het Bulykinjaar. Wat veel mensen vergeten is dat dat sucesjaar ook maar uit de lucht is komen vallen. Ze zijn per toeval aan spelers als Bulykin, Kubik en Rado gekomen, daar zit niks aan beleid bij. Ik snap dus heel goed dat ze niet zo maar hebben doorgepakt, want dat had ook verkeerd kunnen uitpakken en dan had je je daarvoor wel onverantwoord diep in de rode cijfers gestoken. Kijk maar eens in welke situatie NAC zich bevindt en dat terwijl er bij NAC gemiddeld 5000 man meer komen dan bij ons.
Ik durf zelfs te stellen dat bijv. het aan- en verkoopbeleid nu veel beter is dan enkele jaren terug. Maar het gaat met vallen en opstaan. En bijv zo`n beslissing van Quick is dan een klap in het gezicht. Vind het jammer dat bijv een paar grote sponsors van Quick niet tegen dat bestuur zeggen `Pleur op mët Sparta, wij zijn een Haagse club`. Maar goed, geloof echt wel dat ADO goed bezig is. jammer dat wij als fans het dan laten afweten. Zo`n wedstrijd als tegen ajax had al stijf uitverkocht moeten zijn, zeker na de laatste 3 prima thuiswedstrijden. Dan kan je niet blijven roepen dat de club alles fout doet. Gelukkig doe jij dit ook niet.
0
Donderdag 28 november 2013 om 13:53 uur

Nu online

Wahter, Thehague070, ps070, Robbie, Rob2002, bommetjebas, BLEISWIJK-1 en 253 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 325
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2