Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 325
Volgende pagina

Vak B

Haagse Nol schreef:

Wouter Burger was op huurbasis naar ADO. Geloof het of niet.
Daar was al spraken van aan het begin van de competitie was toen in het stadion liep alleen stuk om onduidelijke redenen
0
Maandag 30 december 2019 om 16:48 uur

Ooievaar

Haagshart schreef:

Ik verwacht Ibrahimović ook nog voor oud en nieuw ?
Was hij dat? Zag een Saab met Zweeds kenteken staan bij het stadion. Dacht eerst dat het Jaap was. Jaap van Zweden. We hebben namelijk wel een dirigent nodig.

Over van Zweden gesproken. Ook Johnny zat aardig bij het goede eind. Mooi hoor!!!
0
Dinsdag 24 december 2019 om 21:08 uur

China Town

Erik070 schreef:

@ China Town vanwaar die obsessie voor €€€€ ?
kijk onze mijoenen tekort ......aan inkomsten stadion, aan gebrek sponsoren, groot en klein, gebrek aan transfersommen door jeugdopleiding gebrek aan vette kappitaal kragtige cinezen rondom mij heen, die dagelijks tonnen inzetten in China Town.
Iedereen shout maar wat, "2020 jaar van de Rat"
Go
Mo!


0
Dinsdag 24 december 2019 om 21:03 uur

Bollie74

Mike schreef:

Jajaja, iedereen ziet hier wekelijks Koopmans (van Ewijk en Summerville) als zeldzaam lichtpuntje van het team en jij beweert dat hij 4 plaatsen gekost. Hoeveel plaatsen hebben Groenendijk, Meijers en Falkenburg dan wel niet gekost?
En je vergeet onze haagse geweldenaar die minimaal per seizoen ADO een paar punten kost omdat hij weer eens verkeerd staat te dekken of als hij in kansrijke positie de bal het stadion uitschiet, waardoor er een groot aantal in het stadion staan te juichen voor hem. Alhoewel hij wel mooi Necid bediende tegen Groningen. ;-)
0
Dinsdag 24 december 2019 om 15:54 uur

jajoh

Het mooie aan de nieuwe trainer is dat dit ook opzeker meer supporters trekt. Waaronder ikzelf. Veel van de mensen waar ik vroeger mee naar het stadion ging waren lamgeslagen door steeds hetzelfde riedeltje. Nu met eens niet een ‘gevestigde’ ado naam maar een buitenstaander die er ongetwijfeld zijn eigen wijze van trainer en systemen in gaat gooien zullen er veel supporters nieuwsgierig zijn en weer enthousiast zijn!!
0
Dinsdag 24 december 2019 om 11:38 uur

pajam

grijze gek schreef:

Er word ook gezegd dat ze liever maurice steijn voor de groep zien staan want die kan een goede organisatie neer zetten en laat beugelsdijk en immers beter voetballen
En Steijn was altijd al voorstander van trainen in ZP en spelen in Kyo-Cars-Wanda Stadion. Plus dat Maurice heel gevoelig is voor de juiste temperatuur binnen de kleedkamer.
0
Dinsdag 24 december 2019 om 09:32 uur

Langebach2

jajoh schreef:

Oohhhhh, Hamdi heeft er een .....zooi van gemaakt!? Ongelovelijk dat er nog steeds mensen zijn die zo denken.
Ongelooflijk dat mijn mede supporters niet inzien dat Hamdi een marionet is van de chinezen. Hamdi mag van mij stadion na onze degradatie als eerste verlaten. Ik heb niks tegen de persoon Hamdi, maar tegen die chinezen die onze club naar de kloten brengen.
0
Maandag 23 december 2019 om 22:00 uur

Advertentie

Langebach2

Haagshart schreef:

Stom, stom, stom.
Ik had vandaag de nieuwe trainer verwacht.

Maar de ‘verlosser’ presenteer je natuurlijk op 1e kerstdag
Die Pardew zal wel garanties willen hebben voor versterkingen en die gaat die van die chinezen echt niet zomaar krijgen. Gaat allemaal nog weken duren en op het laatste moment wellicht een paar versterkingen voor de laatste 13 wedstrijden.

Het is een grote klerezooi bij de club. Hamdi heeft er snel een ....zooi van gemaakt in opdracht van de chinezen die onze club ten afgrond brengen.
Over een paar jaar bestaat deze mooie club niet meer. Achteraf zullen de voorstanders het hardste huilen.

Club opnieuw gaan opstarten met echte clubmensen en die chinezen zo snel mogelijk het stadion uit krijgen. Alleen maar onrust bij de club. Geen fatsoenlijk bedrijf zal nu interesse hebben om sponsor te worden.

0
Maandag 23 december 2019 om 21:53 uur

Dennis72

JB schreef:

En aangezien het in RvC 2 Chinezen tegen 1 Nederlander is, kan hij nu alles uitvoeren wat ze in China bedenken.

Enige addertje onder het gras voor de Chinezen zijn nu nog de bepalingen in de huurovereenkomst van de licentie.
Misschien willen ze het stadion kopen en uitbreiden
0
Maandag 23 december 2019 om 19:58 uur

barney0700

Mooi om te zien.

In de wedstrijd gespeeld op zondag 22 december, tussen Betis en Atlético de Madrid, voor de Liga van Spanje, gooiden de fans 17.500 opgezette dieren naar het Benito Villamarín-stadion, zodat geen enkel kind zonder een kerstcadeau achterblijft.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=nl&u=https%3A%2F%2Fwww.primicias.ec%2Fnoticias%2Fjugada%2Fhinchas-betis-arrojaron-peluches-campo-donar-ninos%2F

Ook wij worden genoemd in het stukje dus dat is enkel maar goede reclame.
0
Maandag 23 december 2019 om 19:21 uur

Nu online

pajam, Q0172, TheMariner, Erik070, ADOZoetermeer, ton, ADO079, Lellow, Baco070, Bleek, Haraldberg1, Teeg070 en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 325
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5