Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: eerlijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 327
Volgende pagina

<FCDH>

Frans schreef:

 

Beste Kee en shouters,

 

Timothy Derijck heeft zelf FC Utrecht vanmorgen afgezegd !

De FC Utrecht wil geen gezichtsverlies leiden en komt nu met

een voor Timothy vervelend bericht naar buiten.

Timothy is inderdaad groot-verdiener bij ADO maar Utrecht met al zijn miljoenen doen naar buiten overkomen of ze iedereen kunnen binden maar het tegenovergestelde is echter het geval.

Zodra ADO - Heerenveen en de Graafschap flinke afkoopsommen gaan eisen is FC Utrecht ook gezien...zelfde laken een pak als

Vitesse met hun zetbaas uit Georgie.....

 

Dmitri Bulykin is vooralsnog volkomen onhaalbaar..:

Anderlecht vraagt afkoopsom van 1 miljoen euro en Dmitri zelf denkt aan een jaarsalaris van ook 1 miljoen euro's.....

 

Groeten Frans

 

Frans wil anderlecht hem niet verhuren meer aan ado? of ruilen met dereyk? of een andere constructie? frans zeg is eerlijk is er nog een kans dat buly terug kom of zeg jij nee het is over?

0
Donderdag 30 juni 2011 om 17:52 uur

jajoh

pmc schreef:

Ik zei het gisteren al: Laks handelen en weinig voetbalverstand.

 

Misschien wel een goede financiële vent maar ..... een voetbalclub is geen handelsdrukkerij.

 

 

Een beetje diplomatisch met Verhoek om gaan had geen kwaad gekund denk ik zo, ok ok ik heb niet bij het gesprek gezeten!!!!

 

Verhoek moet gewoon niet doen alsof ie achtelijk is (of doet ie niet alsof??!)

Zijn contract loopt nog door, Hij heeft aangegeven open te staan voor het openbreken en verlengen (wel onder zijn condities waarschijnlijk) en ADO heeft nee gezegd. Nou, dan is het ook klaar! proberen kan altijd Wesley, maar je moet niet als een klein kind verwachten dat het antwoord altijd JA is!

En hij presteerde vorig seizoen eindelijk op niveau. De kans is groot dat hij volgend seizoen weer middelmatig speelt en dan zakt z'n prijd meteen weer. Dus eerlijk gezegd zou ik een bod van Aston Villa oid wat bij de 5 miljoen euro in de buurt komt meteen accepteren!

0
Donderdag 30 juni 2011 om 12:48 uur

miq72

the mouse schreef:

Gewoon lekker Mauice trainer laten zijn!!

 

die heeft ons 2 jaar geleden geholpen, heeft ook ervaring met de meeste spelers, kent ze door en door!

weet hoe ze willen spelen... geen rare dingen doen als bestuur door een andere trainer te halen, alleen een ass, erbij!

 

wat betreft Toornstra en Dereijck.... ja..... ben er nog niet helemaal overuit... Dereijck gaat daar ben ik wel zeker van, door zijn clausule!

Toornstra.... die gaat als ie gaat genoeg centjes opleveren...

Maar beide zijn het hart van t elftal geweest vorig seizoen... zal een pijnlijk verlies worden!

 

Maar ik probeer t positief te zien... vorige jaar zijn we ergens aan begonnen, en het bestuur gaat dat niet zomaar op een langzamere trein zetten, ze zullen alles goed overzien!

Ik heb er vertrouwen in!!

Eerlijk gezegd begrijp ik al die positiviteit hier op de box niet , want er is werkelijk niets en dan ook helemaal niets op dit moment om positief over te zijn .Een hoofdsponser is er nog steeds niet .Steijn ipv v/d Brom is natuurlijk geen verbetering ,Derijck staat op het punt te vertrekken ,Bulykin is al vertrokken ,Toornstra en Verhoek kunnen nog gaan vertrekken .Over 2 weken spelen we voor het eerst in 25 jaar europa cup en het is 1 grote bende bij onze club .

0
Donderdag 30 juni 2011 om 11:24 uur

marcellino

jojoma schreef:

ik vind het echt vervelend worden......had vooraf erg zin in nieuwe seizoen met EL voetbal als voorafje !!! nu ben ik blij dat ik snel op vakantie kan, wat een gezeik al een week zeg. zou blij zijn als we een paar weken verder zijn......

nu verhoek weer, verkoop hem nu maar snel en vraag vanmiddag op de training wie er graag wegwillen, maak er werk van en ga lekker aan de slag met goedwillenden.

ik krijg intussen wel de indruk dat alleen van der kallen aan het buffelen is, ok en maurice nu dan. maar van de directie die het zou moeten doen hoor je niks.......vierling bijv. dat moet een leuke man zijn want aan z'n prestaties ligt het niet.......

gelijk heb je.we draaien een seizoen top en iedereen ziet dollar tekens.

 

dat we mazzel hebben gehad met spelers komt natuurlijk ook door het budget wat ado te besteden heeft.

 

bulykin heeft bij ado een kans gekregen hij was notabene bij de graafschap afgetest.

 

toornstra werd eerst aangeboden bij sparta maar die zagen het niet zitten den haag gaf hem en kans en kan hoe het volgend jaar ook loopt tien keer meer verdienen als bij zijn oude amateur cluppie.

 

verhoek grootste gedeelte van zijn carriere bij den haag een flop ,waar ellia steeds sterker werd was verhoek nergens te vinden ,ja in het nacht leven.nu draait hij een behoorlijk jaar en wil meneer meer gaan verdienen we kunnen het ook omdraaien maak je duur betaalde geld over de laatste jaren volgend jaar maar goed.

 

wat een gelul zeg meedenken met ado ja meedenken  met je eigen portommonnee

 

wat jij al zegt ik had de hoop dat dit elftal bij erlkaar zou blijven en dat we volgend jaar of door kunnen groeien of voor plek 5 t/m 10 zouden strijden.

 

maar eerlijk gezegd mogen alle spelers die twijfelen aan den haag nog vandaag vertrekken en eindigen we dan tussen plek 12 t/m 16 ook goed.

 

 

0
Woensdag 29 juni 2011 om 13:32 uur

<FCDH>

Robin Straub schreef:

sowee, stel je voor als vd Brom de eerste wedstrijd tegen Vite$$e zou verliezen.. dan breekt hier toch echt wel de hel los!

Staat nu ook op teletekst vitesse ziet af van vd brom en hij blijft dus bij den haag eerlijk gezegd ik had het niet verwacht nu hopen dat ze de rest ook kunnen houden?

0
Woensdag 29 juni 2011 om 08:36 uur

marcellino

jojoma schreef:

Inderdaad, maar eigenlijk is het slechte nieuws dat Timothy niet wil bijtekenen. Dus dat betekent deze zomer verkopen en nog 700.000 (als dit bedrag klopt) pakken anders is ie gratis en dat kan een club zich niet veroorloven.

 

En dan maar de markt op, helaas, maar ado moet handelen. 7 ton is toch geld hoor! En of nu twente, Utrecht of Bolton het betaald is om het even........Liever Bolton zodat wij er geen "last" van hebben.

 

Maar ok laten we hopen dat ie een verbeterd contract tekend !!!!

ik denk dat den haag bepaalde spelers gewoon moet behouden.

 

kijk verhoek daar heb je hocher voor dus die mag vertrekken en zoals het er nu voor staat leeferd dat 5 mijoen op.

 

van dit geld kan je dereijck vast leggen voor 2 jaar.

bulykin vastleggen  voor 1 jaar met een optie voor nog een jaar.

 

ik den k als ado dat eerlijk tegen dee twee spelers zegt dat ze best wel willen wachten tot +/- 25 augustus een week voor sluiting transfer datum.

 

maar is het wel zo als wij denken,is het gewoon niet zo dat v/d kallen nu wel cashen voor bepaalde spelers en totaal geen behoefte heeft om deze spelers te  behouden.

 

tenslotte hebben we nog steeds een tekort en heeft v/d kallen zijn +/- 10 miljoen ook nog niet terug

 

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 14:24 uur

Advertentie

ADODENHAAG

JB schreef:

vd Kallen in Barcelona

28-06-2011 12:29

Grootaandeelhouder Mark vd Kallen van ADO Den Haag is vanochtend gespot op de Ramblas in Barcelona in gezelschap van Luis Pedro en Sergio Busquets.

Desgevraagd gaf hij toe, mèt toestemming van Barcelona, met beide spelers te onderhandelen.

Vd Kallen voorziet geen problemen met deze transfers aangezien er met Barcelona al overeenstemming is bereikt.

Enige discussiepunt is nog, wanneer de vriendschappelijke wedsrijd in Nou Camp, die onderdeel van de overeenkomst is, gespeeld kan worden binnen de drukke internationale voetbalkalender.

Pedro (23) en Busquets (22) moeten bij ADO Den Haag de vervangers worden van Wesley Verhoek en Jens Toornstra.

 

ADO Den Haag verwacht ondanks de aankoop van Pedro en Busquets een aanzienlijk deel van de transfersommen die het ontvangt voor Verhoek, Toornstra en trainer John van den Brom beschikbaar te hebben voor de exploitatie.

Ik vind het jammer dat je nou precies de zwakste schakels van Barca noemt. Ik zal dit eerlijk gezegd een eerlijke deal vinden. Maar dat vind ik.

0
Dinsdag 28 juni 2011 om 12:40 uur

<FCDH>

Haagsebluf schreef:

Judas kan beter gewoon wegwezen.

 

In het 'echte' leven heb ik het ook niet met mensen die ik niet recht in de ogen aan kan kijken en bij Judas is dit duidelijk het geval.

 

Een volwassen vent die telefoontjes van de club negeert. Wat is dit voor laffe hond. Ben d'r klaar mee, dan maar volgend jaar strijden om die 12de plek. In ieder geval wel met een trainer die een rechte rug heeft!

 

 

 

 

Kijk dit bedoel het respect bij een hoop supporters is gewoon weg voor vd brom en eerlijk gezegd terecht want hij heeft het niet netjes gedaan

0
Maandag 27 juni 2011 om 12:16 uur

TVT

Onze trainer blijft....

Nu de supporters moeten de supporters nog even slikken: 'shit, hij blijft, nu moet ik mijn standpunt veranderen'.

 

Vraag bij jezelf nou even eerlijk af of je wel of niet een bewezen goede trainer wil hebben.

 

Ik liever wel, Kan Steijn no geven een jaartje rijpen. daarna gaat vd Brom naar Vitesse toe en hebben wij ook een goede trainer. Iedereen blij.

 

Laten we vd brom nou maar weer als onze trainer beschouwen, dat is voor iedereen prettig, wordt hij weer gemotiveerd er iets van te maken, hebben wij een prachtig Europees jaar en degraderen we wederom niet.

 

Ik heb er zin in!

0
Maandag 27 juni 2011 om 08:54 uur

Bubbles

Mensen,

 

Ik vind ff heel eerlijk 2 miljoen wel erg hoog hoor he voor een trainer die nog aan zijn 2 seizoen eredivisie moet beginnen. Waar komt dat bedrag vandaan ik geloof er eigenlijk ook geen ene reet van dat vd Kallen dat vraagt. Overigens vind ik hoe vd Kallen dit inzet niet meer dan terrecht! Je oogst wat je zaait vdbrom en joodania!!

0
Maandag 27 juni 2011 om 07:11 uur

Nu online

Peter87, Swaber, FC Jeff, vakkiel, LemonHaze en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 327
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5