Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: publiek

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 327
Volgende pagina

Ooievaar

Haagse Roel schreef:

Goed dat je er weer bent kerel !!!!!
Ha Roel. Hardstikke bedankt man, klasse!!! Voor mensen als jij zou ik bereid zijn om in de winterstop een cc aan te schaffen, maar kampioen worden in de 2e hands liga met aankopen à  la Kneijnenburg of iets in die geest zal het nog een hele heis worden. Ik had toch hele andere gedachten toen ik daar stond op 23 november 2005, -ik had er mijn laatste vrije dag voor opgeofferd - bij het slaan van de eerste paal. Vond het toen al een niet z`on beschaafde vertoning. De bobo`s goed afgeschermt in een tent aan de champagne en de kaviaar, en de mensen met hart voor de club stonden in de klei met een bakje friet en een blikje cola. Maar goed, was toen wel in de veronderstelling dat we er nu veel beter voor zouden staan, maar de realiteit is helaas het tegendeel. Geen visie, geen materiaal, geen geld, en bijna geen publiek.
0
Zaterdag 21 juli 2007 om 17:05 uur

supporter

Salvatore
Mooie woorden die laatste zin. Mijn club heet F.C. Den Haag, volksclub uit het Zuiderpark voor alle Hagenezen, lekker fel en met Haagse bluf voetballend, en gesteund door een hondstrouw en fanatiek publiek.
--------------------------------------------------------------
Broeder,
Waar heb je de laatste 20 jaar gezeten?
De laatste jaren heb ik van alles van je had genoemd niets gemerkt. Wel Aso supporters, matige voetballers en racistische leuzen de laatste mag absoluut niet gezien worden als Haagse bluf.
0
Zaterdag 21 juli 2007 om 16:45 uur

Salvatore

M. schreef:

Ik denk dat het heel veel mensen nu heel goed uitkomt, al die ellende met het bestuur. Mensen die eigenlijk al niet wilde gaan naar een wedstrijd in de eerste divisie hebben nu een excuus gevonden, boycotten. Hoeven ze zich niet meer te verantwoorden naar de mensen die zich afvragen waarom ze nu ff niet een supporter van hun (?) club zijn. Natuurlijk zit het bestuur fout maar je laat nooit je club vallen, vindt dan maar een andere oplossing voor de problemen met het bestuur. Weglopen en je club in de steek laten vind ik te makkelijk. Ben toch geen asielzoeker, vluchten voor je problemen?

ik zal me club altijd blijven steunen, het bestuur is tijdelijk, supporters voor altijd! Je laat je club nooit in de steek! ik laat me niet wegjagen.
Mooie woorden die laatste zin. Mijn club heet F.C. Den Haag, volksclub uit het Zuiderpark voor alle Hagenezen, lekker fel en met Haagse bluf voetballend, en gesteund door een hondstrouw en fanatiek publiek.

Kijk even wat er van over is: een kleurloos clubje ondanks het streepjes-clownspak (die belachelijke kousen al), straks een sfeerloos stadionetje ver buiten de stad, supporters worden buiten de deur gehouden, club voor kak Hagenaars en hockeylullen en trouwens die naam: A.D.O. - ik heb niks met die amateurclub van over het hek! Ringelesteijn heeft vast laten leggen, dat de door de supporters gekoesterde (en door tegenstanders gevreesde) naam F.C. Den Haag niet eens bespreekbaar is. Gezien de dictatorische manier van besturen hadden ze die nieuwe club beter A.D.O.L.F. Den Haag kunnen noemen.

Het bestuur maakt gewoon duidelijk, dat ze van de oude FCDH-supporters af willen en er een nieuwe club van willen maken. Met een nieuw soort publiek. Dat is hun goed recht, maar gelukkig heb je de vrijheid om te kiezen waar je naar voetbal gaat kijken. En voor veel mensen zal dat niet in het naamloze stadion langs de snelweg zijn.
0
Zaterdag 21 juli 2007 om 14:04 uur

supporter

mike schreef:

Mijn zoon heeft idd ook een mailtje gekregen...
Maar we hebben ook al een scc gekocht...
Maar ben echt benieuwd hoeveel mensen er zitten volgende week...
behoorlijk veel.
Ado heeft veel bedrijven benaderd om haar personeels en netwerk van een kaartje te voorzien.
Dus mensen maak je er geen zorgen over het publiek.
0
Zaterdag 21 juli 2007 om 00:02 uur

Cor

Het is jammer dat de ontmanteling van ADO steeds verder doorzet. Dit bestuur helpt de club volledig maar dan ook volledig naar de knoppen.

Trouwe supporters wordt het bijna onmogelijk gemaak om nog naar hun club te gaan. Bestuur haalt alles uit de kast, om de trouwe supporter zich van zich te vervreemden.
Stadion wordt half afgesloten van alle publiek. Wie verzint toch zoiets, en erger; waarom wordt er niet ingegrepen???

Opendag wordt ook maar van de agenda gehaald, zeer zeer dom. Op deze wijze boor je natuurlijk nooit een nieuw publiek aan.

Bestuur zit er louter en alleen voor zichzelf, en wordt niet gehinderd door enige kennis van zaken.

Sponsors trekken zich terug, ook zij kunnen zich niet vereenzijdigen met het gevoerde beleid.

2 bijna tranfervrije spelers gehaald, t.w. Texeira en Cornelisse en een paar amateurs en 1e divisie nivo spelers. Er wordt dus absoluut niet geïnvesteerd. Als er al gepromoveerd wordt dan is dat van korte duur. Dit elftal rammelt aan alle kanten voor het hoogste nivo. Stadion had eigenlijk niet gebouwd hoeven te worden, want er komen nog minder mensen kijken. En dat vinden ze nog raar ook dadelijk. 

Bestuur stapelt leugen op leugen om hun eigen falen af te dekken. Verkoop businessseats is een zeer groot drama.

En Rob Jansen wordt elke dag gesignaleerd in de Kuip!!!
0
Vrijdag 20 juli 2007 om 17:30 uur

old firm

Storkie schreef:

Je hebt gelijk, je citeerde me juist, echter neem van mij aan dat het niet persoonlijk bedoeld was.
De manier waarop je me meende te moeten voorrekenen ("ben je er nog") vatte ik wel op als `minachtend`. 
Je mag me tevens geloven als ik zeg dat het geen seconde in mij opgekomen is jou als hooligan te beschouwen. Hooligans beschikken over het algemeen niet over de gave een stukje of critisch commentaar te schrijven. Ik beschouw jou als een verontwaardigde supporter met het Ado-hart waarschijnlijk op de juiste plaats. Toch denk ik dat je in alle boosheid en verontwaardiging vergeet dat ook het Ado-bestuur er voor de club (hun werk) zit. Zij zullen afwegingen moeten maken die niet altijd sympathiek overkomen en ook daarin zullen ze fouten maken maar ik geloof heilig dat ook zij het beste voor hebben met onze club. We moeten gvd eens een keertje vooruit met die club.

Ook heb je gelijk voor wat betreft de 2000 bloedfanatieke supporters maar je interpretatie over hun gedrag deel ik niet met je.
Als supporter steun je je team, je zorgt (op een nette manier) dat de tegenstander met knikkende knieen het veld opkomt, je gaat met de pest in je lijf naar huis als het een kutwedstrijd is geweest, je volgt alles van je club in de krant, teletekst en de laatste jaren via internet en je levert op een normale manier kritiek als dat nodig is. En dat alles op een beschaafde manier. En daar gaat het hele verhaal nou net niet op. Je moet het niet over een enkeling hebben, daar trapt niemand meer in. Ik kom al 29 jaar bij ADO (en echt vaker dan 8 wedstrijdjes per seizoen). Ik vind het niet bepaald beschaafd en prettig voor mijn zoontje te horen als er een paar honderd man zingen dat iemand ` in zijn maag` moet krijgen of nog ergere dingen, dat ik bij het binnengaan van het stadion in de rij maar even een man of 10 voor moet laten gaan omdat ik anders een `klap` kan krijgen en zo kan ik nog wel even doorgaan. Zeker, bloedfanatiek maar niet waar je trots op hoeft te zijn. 
Ik vraag me ook af hoe je kunt zien dat je club `naar de kloten` wordt geholpen. Al die jaren is het bestuur alleen maar goed geweest als de resultaten `goed` waren. Dat geldt overal. (kijk maar naar wat er bij Feyenoord in 3 maanden gebeurt). Het is écht allemaal een kwestie van geld. En dat komt alleen als een sponsor er iets positiefs mee kan behalen. En dat kan alleen maar ........... je weet het! De laatste jaren was het alsof de club op een tijdbom stond die elke keer weer opnieuw kon afgaan. Echt geen goede situatie voor een grote sponsor er geld in te steken.
Tot die tijd springen er alleen maar dubieuze figuren in die er onder het mom van `hart voor de club` zo snel mogelijk er een paar centen aan willen verdienen. (R.J., J.v.Z., T.l.L.).
Ik ben er van overtuigd dat de club gediend is bij rust in de tent. Dat trekt het snelst mensen aan die het gewoon leuk vinden om wat vaker te komen, ergens wat geld in te stoppen en daardoor de club wat meer basis en draagkracht te geven (lees: geld). Zo komen we vooruit. 
Feit is dat we het op deze manier nog nooit hebben kunnen proberen omdat er altijd wel weer een `enkeling` is geweest die niet het geduld kan bewaren en zich laat gaan, wat dan uiteraard weer door de media in 10-voud wordt opgeblazen.....

Old firm, Ik denk dat we op sommige punten flink van mening verschillen maar vergeet niet dat we aan dezelfde kant staan.




Ik geef toe dat ik op het moment dat ik reageerde best wel geirriteerd was,mijn excusses hiervoor.

Ook ben ik met je eens dat het bestuur er voor hun werk zit,maar niet omdat ze ADO zo`n geweldige club vinden,en hart voor onze club hebben, maar puur op eigen titel.
Als je bij een werkgever fouten blijft maken die de werkgever beschadigen of geld kosten wordt je ook gewoon ontslagen,kan een hele rits opnoemen die dit kortzittende bestuur gemaakt heeft.
Als je zegt dat het alleen maar om geld gaat heb je helaas gelijk,maar dat ze zich achter gebeurtenissen verschuilen die onze club zich zogenaamd niet meer kan permiteren( boete 50.000€ en wedstrijd zonder publiek ±2 tot 300.000€ minder inkomsten) terwijl ze zelf door niet ingrijpen op het moment dat het zou moeten,( 9
verloren wedstrijden op rij, bv een trainer die het voor elkaar kreeg om heel de selectie tegen elkaar op te zetten) wanbeleid voeren die de club nu grof geld kosten, 4 miljoen minder grote begroting dit seizoen omdat we niet gehandhaafd zijn, een grote sponsor mislopen(chinese? vliegtuig maatschappij),2 miljoen minder inkomsten uit vip ruimtes,die al binnen waren en nu dus terug betaald moeten worden,en dit alles afschuiven op noord, de trouwe supporters.
Ook is het zo dat als supporter vertegenwoordigers( die het bestuur zelf in het leven geroepen heeft)aan de bel trekken dat het rommelt in de achterban,en het niet eens waren met de gang van zaken omtrent het nieuwe stadion(die hebben een jaar lang aan de bel gehangen!)niet luistert en gewoon door gaat met eenzijdige beslissingen nemen.
Ja dan is de kans groot dat iets escaleerd.
Dit was ook aangegeven door de sup vert,maar het bestuur deed er niks aan!? (tijdens de bestorming van het veld waren er 30 stewards aanwezig,terwijl ze zwaar gewaarschuwd waren, ook het foilleren tijdens de laatste wedstrijd en de beveiliging in de week vooraf gaande,was hopeloos, en hier keihard over liegen in de media("We hebben de hele week het stadion beveiligd en doorzocht") terwijl je de dag ervoor gewoon zo naar binnen liep.
Trots ben ik op het feit dat ondanks ADO de laatste 15 jaar vaker 1e div speelde dan ere en gewoon bagger voetbal geleverd wordt,nog steeds iedere wedstrijd weer zo`n grote groep trouw blijft!(heb ik het niet alleen over MN)
Over die uitwassen,die heb je overal,maar alleen bij ADO schijnt dat niet beheersbaar te kunnen zijn?
Sterker nog het bestuur,(Ruurd) gaat hier doodleuk op tv nog even aan meehelpen om de naam van de club(supporters) in de grond te trappen.
Als voorbeeld,Chelsea staat bekend om zijn grote en gevaarlijke aanhang,gaat inderdaad erg slecht met die club daar!

Nu heeft ADO zo`n kans om eindelijk is te groeien,zit er net zo`n k*t(sorry,niet capabel) bestuur.
Bedoel,de eigenaar van de doe het zelf zaak(telstar) hier op de hoek,kan zeer waarschijnlijk een winkel keten als de gamma(grote club) ook niet in goede banen leiden,dat is wel de ambitie van de club toch.

Ben wel blij dat ik nu eindelijk een zinvolle discussie aan het bezigen ben! ;-)
0
Vrijdag 20 juli 2007 om 13:56 uur

Advertentie

vincent64

Max schreef:

Er si een verschil tussen kunnen en mogen. Nietmein gun ik het hem van harte, maar ik had het mezelf ook gegund.

Uit de foto`s blijkt nou niet echt dat ik een perfect beeld heb vanaf de zijkant van vak M.
Ik ben een fanatiek formule 1 aanhanger en je raadt het al: je ziet de wedstrijd het best en kan het het beste volgen thuis vanaf de tv... maarja....
Dan mis je wel alles erom heen wat sport zo leuk maakt.Voetbal zie je ook het beste thuis, maar dat wil je toch niet?  een goldcard (F1) kan ik ook niet betalen en moet ik het met de mindere plekken doen.
Moet ik daarom boos worden op mensen die wel >10.000 euro neerleggen voor een kaartje? lijkt me niet eerlijk. Al vaker gezegd. ga uit van je mogelijkheden maakt het leven een stuk leuker (ook vooral voor jezelf)
Ik zit op M. moet even afwachten tussen wat voor publiek.. ook niet leuk, maar is een keuze. zoals alles in dit leven

0
Vrijdag 20 juli 2007 om 06:40 uur

Leidschenveen

Storkie schreef:

Beste Old Firm,
Ik snap niet waarom je zo`n belerende toon moet aanslaan; mijn betoog is niet persoonlijk maar het jouwe wel. Blijkbaar is iedereen die het niet met jou eens is dom......
Rekenen ben ik nooit zo goed in geweest maar aan mijn opmerkingsvermogen mankeert toch echt niks. Jij hebt het over 50 mafkezen...... Nu denk ik dat jij je toch minstens een factor 10 vergist. Maar goed, net als jij denk ik dat we die beter kwijt dan rijk kunnen zijn.

Ik snap ook dat je ontevreden bent met een plek achter het doel of in de hoek maar ik verzeker je dat dat echt een betere plek is dan bij mij op schoot. Bovendien zit ik waarschijnlijk in dezelfde hoek....  Volgens jouw rekensommetje is er dus in het stadion, wat plaats biedt aan 15.000 man te weinig plek voor `1250 tot 2950 man` en zijn de overige plaatsen alleen voor genodigden en bobo`s??? Dat zou inderdaad een rare zaak zijn en geloof ik eerlijk gezegd niet (ondanks dat je erg overtuigend overkomt).

Wat betreft Arsenal en Barcelona; Ook bij de andere clubs uit de premier league koop je een plaatsbewijs op nummer en voor wat betreft Spanje weet ik dat niet.

Ik vind het allemaal een hoop gezeur om iets waarvan ik denk dat we het gewoon eerst maar eens even moeten afwachten. Als ADO voor een wedstrijd vraag heeft naar 3000 extra kaarten en het stadion zit maar half vol zit zal men die extra inkomsten echt niet laten lopen....
Om even op de plaatsen in te gaan zal ik even een rondje door het stadion maken. Voor de Forepark en Zuiderparkcorner worden geen kaarten verkocht. Wie daar gaan zitten mag Joost weten. De eretribune is voor de bobo`s. Dan krijgen we het uitvak. Vakken T,U,V en W zijn familievakken. Kom je dus niet op zonder kind die lid is van ADO-kids. Dan krijg je drie (!, jaja wel drie) vakken waar je eventueel zou kunnen zitten. De volgende drie vakken zijn al weer overladen met spelregels en voor de meesten ontoegankelijk. Daarna volgen vanaf vak M tot en met vak F zo`n beetje de plaatsen waar de "harde kern" verspreid komt te zitten. Leg mij dan maar eens uit waar iemand die tot het nieuwe publiek (wat dat ook moge zijn) behoort zou moeten gaan zitten. Je krijgt straks echt de situatie dat het stadion "uitverkocht" is, terwijl het waarschijnlijk akelig leeg is binnen.
0
Donderdag 19 juli 2007 om 22:08 uur

Haagse Roel

kojak1 schreef:

ja vincent,en dan wel zeggen wacht wel tot december of zo,dus als we bovenaan staan komen we wel.dat snap ik nou niet.of je komt,of je komt niet,maar niet er tussen in.
Valt me een beetje van je tegen Wim.......je weet hoe ik in elkaar zit en wat ik voor FCDH over heb.

Of zij nou eerste staan of zesde  staan zal mij worst wezen en heeft niets met mijn gedachtes te maken. Jij weet ook dat ik jaren lang een SCC heb gehad terwijl we baggervoetbal te zien kregen, 80 % van het publiek stond altijd aan de poort met een losse kaart !!!!. De reden waarom ik  nu  geen SCC neem ken je en zal ik je er niet meer mee vervelen.

Bovendien als we jou redenatie moeten volgen : of je komt altijd of nooit dan  kan ik je verzekeren dat het stadion nooit vol komt !!!!!!

Wat mij betreft  " no hard feelings " hoor, neem een CCtje ( en niet in december ) dus kom je zker tegen.
0
Maandag 16 juli 2007 om 18:20 uur

marcellino

Yo schreef:

Die Immers was echt goed!
het was een openbaring zoals ook de jeugd het goed deed,ik denk dat hoogendorp het nog moeilijk gaat krijgen.

bosschaart heeft mij wederom niet kunnen overtuigen.

kum,teixeira,knopper,koster zij speelde redelijk tot goed.

ik denk wel dat het publiek er in gelooft toch weer 2200 supporters,

ik denk met een gode reeks dat er heus wel eens 10000 man kan zitten op de tribunes
0
Woensdag 11 juli 2007 om 23:20 uur

Nu online

Edje, Ronaldo, ADO079, Hmmm, pajam, TheMariner, ruudje, CrazieD, Baco070 en 277 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 327
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5