Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zwolle

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 329
Volgende pagina

Kijk dit;

Speler Club Contract tot Linie
Mertens AGOVV ’11 M
Duits FC Omniworld ’08 M
Bakens RKC Waalwijk ’08 V
Vink RKC Waalwijk ’08 A
Sergio van Dijk FC Emmen ’08 A
Smeekens Go Ahead Eagles ’08 A
Moeliker Go Ahead Eagles ’08 K
Botteghin FC Zwolle ’08 V
Tozé FC Zwolle ’08 A
El Gaaouiri VVV ’08 A
Pasveer Heracles ’08 K
Steur Excelsior ’08 A
Guijo-Velasco Excelsior ’08 M
Tarvajärvi De Graafschap ’08 A
Pinto FC Den Bosch ’08 V

0
Dinsdag 29 april 2008 om 14:57 uur

marcellino

Jupiler schreef:

JUPILER LEAGUE: Keert ADO terug?
Zal ADO Den Haag na één seizoen afwezigheid weer terugkeren in de Eredivisie? The sleeping giant van de Jupiler lijkt toch nog op tijd wakker te gaan worden, de wedstrijd van afgelopen vrijdag tegen de Go Ahead Eagles heeft nogmaals benadrukt dat men rekening moet gaan houden met de club uit de residentie.
mensen waak voor overschatting,goahead is een matige ploeg is niet voor niets in de midden mood geeindigd en is totaal niet te vergelijken met vvv,de achterhoede van den haag baart mij zorgen en laat dat nu juist het sterkste punt zijn van vvv,ik denk hoe we ook hopen dat ze gaan winnen,we gewoon in de verkeerde groep terecht zijn gekomen ik had liever tegen zwolle den bosch en de graafschap gespeeld,nu krijgen we eerst vvv en daarna rkc leuk dat het voetbal beter is maar iets te laat
0
Maandag 28 april 2008 om 11:13 uur

Haagsesjaak

Er hebben Sportsignaal Voetbal Magazine signalen bereikt, dat de 18-jarige rechtervleugelverdediger Daryl Janmaat van ADO Den Haag serieus in de belangstelling staat van eredivisionist sc Heerenveen.

Janmaat maakte dit seizoen in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen FC Zwolle zijn debuut. Daarna heeft de jonge verdediger zich een vaste plaats in het eerste team van trainer Wiljan Voet weten te verzekeren.


Het duel tegen FC Zwolle, waarin Janmaat zijn debuut in het eerste team maakte

Gelet op zijn prestaties en progressie, heeft ADO Den Haag Janmaat, die in het verleden ook uitkwam voor Feyenoord en TONEGIDO, in januari vastgelegd tot 2010.

Een bevestiging van de belangstelling van Heerenveen kon nog niet van de zijde van ADO Den Haag verkregen worden. 

Nou, wat voor een bedrag zou hij nou weggaan. Een paar grijp stuivers, 50.000E misschien. Dit wordt een startschot voor een verdere leegloop van de talenten! WAKKER WORDEN DEN HAAG, val niet terug zoals in de jaren negentig. Talenten laten lopen voor een paar grijpstuivers!! Hier laten die handel!!

0
Donderdag 24 april 2008 om 05:56 uur

Jaja

Dit briefje geef ik morgen bij de training aan Vloetje;
FF wat leuke versterkingen!

Speler         Club      Contract tot;
Mertens       AGOVV           ’11
Duits        FC Omniworld      ’08
Bakens     RKC Waalwijk      ’08
Vink          RKC Waalwijk     ’08
S.van Dijk   FC Emmen          08
Botteghin     FC Zwolle          ’08
Smeekens Go Ahead Eagles   ’08
Tozé            FC Zwolle          ’08
Van der Biezen FC Den Bosch ’08

0
Dinsdag 22 april 2008 om 11:06 uur

<FCDH>

Wetzel zal met VVV van ADO moeten zien te winnen
Zondag 20 april 17:25 - Alex van Vogelpoel
Eredivisie - André Wetzel zal na de zomer VVV-Venlo gaan verlaten voor ADO Den Haag. In de play-offs voor behoud in de Eredivisie zal de trainer met de Limburgse club wel eerst moeten zien te winnen van zijn nieuwe werkgever. Dankzij een 3-0-zege op De Graafschap is VVV zeventiende geworden en krijgt een herkansing. In de eerste ronde zijn ze vrij en treffen daarna de winnaar van het duel tussen Go Ahead Eagles en ADO Den Haag.

Weet ADO dit duel te winnen, dan wacht een vooraf al pikant duel tussen Wetzel en ADO. Mochten de Limburgers deze confrontatie over maximaal drie duels winnend weten af te sluiten, kan een herhaling van zetten van vorig seizoen volgen. Toen zakte RKC Waalwijk af na een nederlaag tegen VVV. Ditmaal kan het precies andersom zijn. De winnaar van VVV - ADO/Eagles speelt namelijk in de finale tegen MVV of RKC Waalwijk.

De Graafschap eindigde als zestiende in de Eredivisie en opent tegen TOP Oss of Helmond Sport. Dit moet op papier geen enkel probleem opleveren voor het team van Jan de Jonge. De finale zal wel een stuk pittiger worden. Dan staat FC Zwolle of FC Den Bosch tegenover de Superboeren in het veld.
0
Zondag 20 april 2008 om 20:46 uur

Advertentie

toch nog een leuk statistiekje gevonden

MINST GEPASSEERDE KEEPER speler club tegen duels gem.
Zwinkels ADO Den Haag 13 15 0.87
Mäenpää FC Den Bosch 30 33 0.91
Boer FC Zwolle 42 38 1.11
Zwarthoed RKC Waalwijk 44 38 1.16
Verhoeven FC Volendam 46 38 1.21
Friebel RBC Roosendaal 43 34 1.26
Rensen FC Dordrecht 42 33 1.27
Van Strien Stormvogels Telstar 51 38 1.34
Zegers FC Omniworld 49 36 1.36
Van Westerop Helmond Sport 52 38 1.37
0
Zondag 20 april 2008 om 09:17 uur

Vincent

RP schreef:

Volgens mij wordt er een nieuwe ranglijst gemaakt waarbij de nummer 2-5 vrij zijn (RKC/Volendam, Den Bosch, Zwolle en MVV). Van de ploegen die buiten de top 5 vallen speelt de beste periodekampioen (Go Ahead) tegen de nummer 8 (RBC), de nummers 6 en 7 (Helmond Sport en ADO) spelen in de andere voorronde wedstrijd. Helemaal zeker weten doe ik dit niet.

zoiets zal het wel zijn ja.. bedankt
vlgs knvb

1) eerst tegen rbc
2) dan tegen willem 2 (nr16) 
3) dan tegen winnaar dbo-zwolle

makkie :-))

1e speeldronde is week 22-04 / 26-04

0
Zaterdag 12 april 2008 om 19:14 uur

RP

Vincent schreef:

Nummer 6 speelt 1e ronde tegen nummer 7 neem ik aan?
Wanneer worden deze data bekend gemaakt? Kan op knvb hier niks vinden.
Wel raar dat knvb, bij huidige stand vermeld dat gae dan tegen rbc moet spelen. gae heeft toch een periode.. en is 1e ronde dan vrij.
Volgens mij wordt er een nieuwe ranglijst gemaakt waarbij de nummer 2-5 vrij zijn (RKC/Volendam, Den Bosch, Zwolle en MVV). Van de ploegen die buiten de top 5 vallen speelt de beste periodekampioen (Go Ahead) tegen de nummer 8 (RBC), de nummers 6 en 7 (Helmond Sport en ADO) spelen in de andere voorronde wedstrijd. Helemaal zeker weten doe ik dit niet.
0
Zaterdag 12 april 2008 om 17:23 uur

fcdh sassem

de laatste wedstrijden: RKC moet nog tegen dh uit, zwolle thuis, veendam uit en sittard thuis.
Zwolle moet nog tegen Volendam thuis, RKC uit, Emmen thuis en Helmond uit. Volendam moet nog tegen Zwolle uit, Agovv uit , Dordrecht thuis en DH uit. 

Wij kunnen nog 12 punten halen dan komen we op 69. Als het doelsaldo meetelt dan mogen de andere clubs op maximaal 68 pnt komen. Dit betekent dat volendam en RKC max 3pnt uit hun laatste 4 wedstrijden mogen halen en Zwolle max 5 pnt. Den Bosch doet ook nog mee maar heb ik ff buiten beschouwing gelaten. De wonderen zijn de wereld nog niet uit. Zal wel en stunt zijn als we in de laatste thuiswedstrijd tegen volendam alsnog kampioen zulen worden.



0
Zondag 23 maart 2008 om 14:21 uur

ADO

» ELF POLL
Wie wordt er kampioen in de Jupiler League?
63% (4646) RKC Waalwijk

20% (1492) FC Volendam

13% (950) FC Zwolle

3% (251) FC Den Bosch

bron: voetbal24.nl
0
Zondag 16 maart 2008 om 20:39 uur

Nu online

barney0700, James, frans swa en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 329
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5