Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 330
Volgende pagina

grijze gek

http://www.dumpert.nl/mediabase/7250527/49957795/met_ado_logo_vechten_tegen_is.html

Kent iemand deze jongeman???
Mag toch hopen als hij ooit terug keert op de tribune hij geen gekke dingen in zijn hoofd haalt, je weet het nooit, mensen lopen trauma`s op daar.
0
Dinsdag 26 september 2017 om 11:44 uur

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

Dit is wat ik er van maak. De portretrechten van het Spaanse nationale elftal is onder de marktprijs verkocht aan United Vansen. Nu vermoedt het Spaanse OM op basis van telefoongesprekken dat hoge bestuurders van de Spaanse bond meer geldt hebben ontvangen, en het verschil in eigen zak hebben gestoken. Dit geld zou dan via ADO Den Haag moeten zijn gegaan. Dit allemaal op basis van telefoongesprekken, dat wel. Er is (nog) geen financieel onderzoek gedaan. Het is op basis van deze informatie niet duidelijk of ADO Den Haag op de hoogte was en al helemaal niet of de club heeft meegewerkt.
Laat ik vooropstellen dat dit niet goed is voor ADO. Maar eer er een uitspraak in deze zaak is, ben je zo weer een paar jaar verder.

Laten we hopen dat tegen die tijd wij het geld van de Chinezen niet meer nodig hebben.
0
Dinsdag 26 september 2017 om 11:05 uur

Bleek

gillah schreef:

Precies. Deze gozer is van het niveau Milic, Powell, Caracciolo, Poepon, John Verhoek en dat is wennen en ook wel frustrerend want ik dacht dat we met Bulykin, Kramer en Hagenaar de laatste jaren een stap verder waren.
En toch geloof ik dat er nog rek in die jongen zit en hij het uiteindelijk gaat maken bij ons..

Laten we hopen dat ik gelijk heb
0
Maandag 25 september 2017 om 18:36 uur

grijze gek

Het gaat een heet avondje worden bij NAC, mag hopen dat niet eki korte ons gaat nekken
0
Maandag 25 september 2017 om 09:48 uur

gillah

grijze gek schreef:



GOODNIGHT
Nog even geduld grijze gek, de formatie is bijna afgerond. Mevrouw Dijkstra heeft de verlossing voor je. Alleen nog even hopen dat de Christen Unie er geen stokje voor steekt.
0
Donderdag 21 september 2017 om 18:41 uur

Aad

ADODENHAAG schreef:

Ze hebben het wel geprobeerd met Veldwijk en volgens mij nog zo`n soort spits.

Johnsen last minute halen vind ik tot nu toe wel een succes. Hij kan voetballen, een bal vasthouden, is sterk. Hij moet alleen scherper worden, maar dat ligt ook aan hoe hij wordt aangestuurd. Tegen Sparta verwacht ik gewoon weer een goal van hem!
Tegen Sparta wordt een compleet andere wedstrijd dan tegen Ajax of Feyenoord. Sparta gaat in de loopgraven om te hopen op een uitbraak.

We gaan niets hebben aan de snelheid van onze buitenspelers verwacht ik. Het gaat afhangen van individuele techniek, een wedstrijd dus voor El Khayati én Duplan plus een behendige speler als Hooi. Als er gescoord wordt denk ik dat dat uit de 2e lijn moet komen (Bakker en Falkenburg). Pas bij een 2-0 voorsprong verwacht ik dat Sparta wat meer ruimte laat vallen.

Zaak dus om snel op voorsprong te komen. Ik verwacht winst maar denk dat we met 1-0 tevreden moeten gaan zijn.
0
Donderdag 21 september 2017 om 10:48 uur

Advertentie

ADODENHAAG

frans swa schreef:

ik vond Nijhuis echt prima zondag
Zeker, daar mag je elke week op hopen. Voelt het spel aan. Enige met zulke type scheidsrechters is dat ze soms weigeren rode kaarten te geven (met ons spel vaak in ons voordeel).
0
Dinsdag 19 september 2017 om 15:25 uur

DH070

FCDHZwoude schreef:

Ja echt. Kon wel janken gister. Kon niet van het punt genieten. Je moet voor voor de gein die docu eens kijken dat ie bij Lazio wordt gevolgd. Drama man!
Heb net die docu zitten kijken... vind het nu dubbel zo erg voor hem... als je ziet wat hij daar al meemaakt moet het nu echt heel erg voor hem zijn! Hopen dat we hem nog meer steun kunnen geven de volgende thuiswedstrijd! Man wat vind ik het erg voor hem
0
Maandag 18 september 2017 om 22:19 uur

JP

Wel klote dat de mogelijke smaakmaker van ado met gescheurde kruisbanden uit de roulatie is. Ben erg te spreken over zijn fanatieke bijdrage en gemotiveerde houding. Hopen op een spoedig herstel en dat het kippenvel moment in het stadion voor hem een opsteker mag zijn
0
Maandag 18 september 2017 om 19:54 uur

grijze gek

Ik mag toch hopen dat Falkenburg woensdag vanaf minuut 1 in de basis staat, die jongen maakt het verschil, ik heb genoten van hem
1e helft was niet best, 2e helft lekker geknokt voor een punt.
Oja, die Residentie Club is toch wel top om daar een wedstrijdje bij te wonen,
was daar op uitnodiging van ons wel bekende bier merk
0
Maandag 18 september 2017 om 10:47 uur

Nu online

jbdh, pajam, langnek, JB, Michiel, sander75, Q0172, Alle ballen op Jort, Haraldberg1, KickOff en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 330
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5