Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

Jordy

Haagshart schreef:

Hij gaat lekker in Zwolle...
Nu sta je met meer dan 1 voet in de KKD
0
Zondag 16 februari 2020 om 16:59 uur

ADO Zuidplas

Met wat voor doel heeft uvs ADO gekocht?
Het antwoord op die vraag is de reden waarom we na 5 jaar afstevenen op een zekere degradatie en wellicht roemloze aftocht in de kkd.
Ze hebben er nooit een grotere club van willen maken.
Sterker nog we waren club nummer 4 of 5 waarbij ze uitkwamen.
De technisch manager ontslaan en de toekomst van de club in handen leggen van een werkloze trainer die de competitie niet kent en 3e rangs Engelse bankzitters is absurd.
Directeur Mo en eigenaar uvs is dit alles aan te rekenen.
De Chinezen snappen helemaal niks van voetbal en al helemaal niet dat voetbal draait om beleving en traditie bij de supporters.
Dit is iets wat inbegrepen is bij de aankoop of zoiets.
Het enige belang dat telt is hun belang uitgevoerd door de grote schoonmaker.
Het zou fijn zijn als we opnieuw kunnen beginnen zonder uvs.


0
Zondag 16 februari 2020 om 13:42 uur

BLEISWIJK-1

De toekomst is minimaal 3 tot 5 jaar in de krotten van de KKD. Volgend jaar nog plek 4 of zo. En daarna elk jaar wat minder.

Hopelijk dat UVS dan inziet dat het onbegonnen werk is en wil verkopen. Ik ben echter bang van niet.
0
Zondag 16 februari 2020 om 13:06 uur

Bolskie

Dennis72 schreef:

Misschien hadden ze een paar miljoen extra gestort om echte versterkingen te halen

Ze laten obds gewoon naar de klote gaan

Ik hoop als we degraderen dat China oppleurt
Is dit je onderbouwing?

Of ze ons naar de klote laten gaan, zullen we merken als wij in de kkd komen.

Maar waarom zoude zij miljoenen extra erin moeten pompen, omdat er hier een kolere zooi word gemaakt waar hun ver vandaan staan? Hoelang zijn ze al eigenaar en hoeveel geld heeft hun investering al gekost? Tot nu toe heeft het ze alleen maar geld gekost. Waarom dan verwachten van een eigenaar om nog maar even miljoenen te geven in de hoop dat je het dan wel red, terwijl 0,0 zekerheid bied.

Ik snap dat je het zo graag ziet als supporter maar of het realistische is, vraag ik mij af.
0
Zondag 16 februari 2020 om 12:47 uur

gillah

Max schreef:

Is nog een directeur erbij niet teveel van het goede voor de KKD? Je valt in die divisie als club terug naar het niveau van een MKB`er.
Hangt er van af wat UVS wil. Met een relatief bescheiden investering heb je verreweg het hoogste budget in de KKD.
0
Zondag 16 februari 2020 om 12:12 uur

Max

Langebach2 schreef:



Ook Jol heeft dit niet kunnen voorkomen blijkbaar.

Eerst op zoek naar een technisch directeur. En dan een nieuwe selectie opbouwen voor de keukenkampioendivisie. Beugelsdijk, Koopmans, Van Ewijk, Polley, Haye kunnen wel blijven.
Is nog een directeur erbij niet teveel van het goede voor de KKD? Je valt in die divisie als club terug naar het niveau van een MKB`er.
0
Zondag 16 februari 2020 om 12:09 uur

Langebach2

Petah schreef:

Je staat op minimaal 5 punten dat kunnen er vandaag nog welleens 6 worden dit is niet meer goed te maken

Inderdaad. Ik zijn duidelijk te slecht. Kan ik beter mee leven dan dat we er op 1 puntje verschil uit gaan of laatste minuut in nacompetitie als Sparta.

Iedereen moet de knop om gaan zetten. Volgend seizoen in de kkd divisie en de club gaan opbouwen. Chinezen moet zich nooit meer in ons stadion laten zien.
0
Zondag 16 februari 2020 om 11:05 uur

Langebach2

T3 schreef:

Hoeveel zou degradatie aan inkomsten schelen? 5 a 6 mln schat ik zo. Bovenop de 3 mln die je nu al te kort komt in je begroting. Dan zou je dus zo`n 8 tot 9 mln moeten gaan bezuinigen volgend seizoen.
Verder zullen er veel ontslagen gaan komen van kantoorpersoneel mensen die voor een normaal salaris hard werken. Ook verschrikkelijk voor die mensen.

Volgend seizoen zullen wij ons moeten richten op nacompetitie en bij de 1e acht clubs in de eerste divisie komen. Dat gaat heel lastig worden. Zie nec, Roda. Het kan ook een seizoen onderin de kkd spelen worden.

Eerst maar is een technisch directeur aanstellen. Die een goede selectie kan opbouwen voor de kkd divisie.
0
Zondag 16 februari 2020 om 11:01 uur

Advertentie

Hoihoi

Langebach2 schreef:

Jeffrey verteld wel de waarheid. Geen commercieel gelul zoals Hamdi.
Precies. Op naar de kkd.
0
Zondag 16 februari 2020 om 10:35 uur

barney0700

Enkeltje KKD is een zekerheid. Gecondoleerd iedereen.
0
Zaterdag 15 februari 2020 om 21:16 uur

Nu online

M1905 en 146 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5