Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: open

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

supporter-noord

willem schreef:

ie ditewig denkt ook dat er niemand over de muur kan schieten zkkr hij stond helemaal tegen de 2e paal aan

Heel slecht gekeept inderdaad, hij laat een veel te groot gat rechts open. Ik snap niet dat er geen speler in die hoek gaat staan, is alleen maar beter in zo'n situatie. Hoop echt dat Waterman of Zwinkels er weer gewoon gauw instaan

En zoals eerder gezegd, bij voorbaat een afgang als je van deze boven zijn stand levende ploeg verliest, tis echt 3 keer niks. Dankzij

ADO 3 punten erbij

0
Zondag 13 december 2009 om 16:27 uur

Reswek

Atteveld open!!!!!!!!!!!!!!!

0
Zondag 13 december 2009 om 16:16 uur

Bert

Stadionkassa zondag open

ADO Den Haag biedt de mogelijkheid om voor het duel met Heracles Almelo op 13 december aanstaande, op basis van legitimatie, een dagkaartje voor deze wedstrijd te kopen.

De stadionkassa is zondag 13 december vanaf 10.00 uur open.

Deze dagkaartregeling geldt uitsluitend voor supporters van ADO Den Haag.

0
Vrijdag 11 december 2009 om 17:45 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Fans willen Ricky terug
De Haagse supporters hopen dat Ricky van den Bergh eerder terugkeert dan het nieuwe jaar, dit blijkt uit een open brief van de Fanclub in de AD/Haagsche Courant.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 9 december 2009 om 13:25 uur

Kees

Aflevering 34: Toen ADO nog 30.000 man kon hebben
 

Het huidige onderkomen van ADO Den Haag, hartstikke mooi, helemaal van deze tijd. Straks met die tweede ring erop is het helemaal een bezienswaardigheid. Die tweede ring gaat er natuurlijk komen. Met die 15.000 man die er nu in passen, kun je het als BVO vandaag de dag wel shaken.

Het Zuiderpark kon er destijds 30.000 hebben. Als Ajax of Feyenoord op bezoek kwam, waren er zelfs nog meer, want de mannen aan het hek konden niet altijd adequaat controleren of iedereen een geldig kaartje had.

En dan: de muziek! In het huidige Adomein of De Adôme (zou trouwens geen gekke naam zijn) wordt voor de wedstrijd en in de rust house en andere ellende gedraaid, en nog keihard ook. Dat irriteert mij in hoge mate, maar het is de keuze van het nieuwe management en dat heb ik maar te respecteren.

U voelt hem al aankomen: Nee, dan vroeger! Voor de wedstrijd, in de rust en erna klonken geheel andere tonen. Stevige marsen van muziekkapellen die ook live op het veld liepen, omringd door spannende majorettes met ondeugende rokjes.

Tussendoor waren er reclameboodschappen. Zoals de Trompgarage: Bij de Trompgarage huren, veilig sturen. Er was de Brilmij: De bril voor mij van de Brilmij. Een heel goed montuur en warempel niet duur. Je wordt er bediend als een heel goede vriend. En daar komt nog bij, de keuze is vrij bij Brilmij. Natuurlijk was er Heineken: ’t Is Heineken bier, het meest getapt. Dat heerlijke bier waar je graag in hapt.


Maar de mooiste: Caballero. Twee vrolijke liedjes van het Leedy Trio, die ik nog wel eens op mijn pick-upje draai. Dan ruik ik dat Zuiderpark weer, zie ik de spelers het veld opkomen en hoor ik de botten kraken van Piet Keizer of Coen Moulijn als Tik-Tak-Theo van der Burch weer eens had laten merken dat hij de beste rechtsback van Nederland was. En dan denk ik: Je moet open staan voor de moderne tijd. Maar kan het met die teringherrie in het huidige stadion nou niet een klein beetje minder?

Chris Willemsen
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

 

Voor de oudjes onder ons. Wat een prachtstuk. En eindelijk een medestander, wat ik een maand geleden ook al schreef, over die teringherrie. Ik wil smartlappen, muziekkorpsen etc. Of word ik oud???
 

0
Maandag 7 december 2009 om 18:07 uur

Bert

anti td schreef:


http://www.haguecityfirm.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=603%3Athink-twice-before-you-speak&catid=96%3Awedstrijden-20082009&Itemid=1

Los van het feit dat ik geen flauw idee heb hoe ik jou reactie moet bekijken op internet. Gedrag kan nog beter. De een zit als een dooie lul naar de wedstrijd te kijken. Vak F en D leuke vakken. Maarer gebeurt geen reet. Raar he dat je club verliest. G is eigenlijk het enige vak die weet hoe het moet humor zingen etc. etc. Midden Noord met die Luinge heel slim gaan jullie ook de boete betalen. Hoe komen we ooit aan versterkingen als Ado boetes moet betalen. Supportersverenigingen denken hier niet over na, Zitten te ouwehoeren op Wetzel.

 

Ook ik vind dat Vd Berg moet spelen maar niet ten koste van alles. Wordt een tijd dat er meer supporters komen. En gewoon hun club steunen. We lijken onderhand FC Hollywood aan zee.

 

Voor zondag doe je bek open op een positieve manier en steun je club. Kaarten halen!!!!!!!!! 

0
Zondag 6 december 2009 om 21:20 uur

Advertentie

Yo

PSV'er Nijland staat open voor verhuur
Stef Nijland staat niet onwelwillend tegenover een tijdelijk vertrek bij PSV. De aanvaller heeft weinig uitzicht op speeltijd in het eerste en coach Fred Rutten liet onlangs dan ook doorschemeren dat het talent verhuurd mag worden.

Nijland zelf staat open voor een verhuur, zo zegt hij in het Algemeen Dagblad. "Binnenkort ga ik praten met de club. Ik wil voetballen en de kans op speelminuten is klein bij PSV. Dan is het niet onlogisch om te worden uitgeleend."

De 21-jarige Nijland is bezig aan zijn tweede seizoen in Eindhoven, maar heeft zich nog niet in de basis weten te spelen sinds zijn komst van FC Groningen. Het contract van de schaduwspits, die ook op beide flanken uit de voeten kan, loopt nog door tot medio 2013.
 

0
Zaterdag 28 november 2009 om 06:54 uur

<FCDH>

ADO GAAT IN GESPREK MET SUPPORTERS OVER ONVREDE

 

Support our team!
ADO Den Haag maakt sportief – mede door blessures en schorsingen – een moeilijke periode door. Juist nu kan iedereen tonen een echte supporter van ADO Den Haag te zijn. Echte supporters steunen hun club door dik en dun; in voor- en tegenspoed. Komende zondag tegen Feyenoord heeft ADO Den Haag ieders positieve steun hard nodig: Support our team!
Structureel gaat het goed met ADO Den Haag en haar supporters. Het imago van ADO Den Haag heeft geen stapjes, maar sprongen vooruit gemaakt; vooral dankzij het goede gedrag van de supporters. De kwetsende spreekoren, die ertoe geleid hebben dat de vorige thuiswedstrijd tijdelijk werd stilgelegd, beschouwt ADO Den Haag dan ook als een betreurenswaardig incident.

ADO Den Haag heeft dat ook laten weten aan de tuchtcommissie van de KNVB. De tuchtcommissie is namelijk een onderzoek gestart naar aanleiding van de gebeurtenissen tijdens de wedstrijd tegen PSV. Een incident is natuurlijk geen incident meer als het daarna weer gebeurt. Bij herhaling van kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van een wedstrijd zal de KNVB ADO Den Haag ongetwijfeld hard straffen.

Het is dan ook van groot belang dat we onze club alleen op een positieve manier ondersteunen. Kwetsende spreekkoren en/of het stilleggen van de wedstrijd brengen de club enorme schade toe. Dat is iets wat we met elkaar niet willen. Daarvoor houden we teveel van onze club. ADO Den Haag heeft van supporters gehoord, en ook op sites gelezen, dat over een aantal zaken onvrede heerst. We gaan hierover op korte termijn in gesprek. Hier bewijst zich de waarde van het maandelijks overleg met alle supportersgroepen. We spreken niet meer over, maar met elkaar. ADO Den Haag wil waar nodig zaken verbeteren en uitleg geven waar onduidelijkheid over is.
De komende wedstrijd tegen Feyenoord zullen veel ogen op ons gericht zijn. We kunnen het ons niet veroorloven als het misgaat. We mogen niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd:

- ADO Den Haag speelt voor het tweede achtereenvolgende seizoen in de Eredivisie. Topclubs komen weer op bezoek. En met de steun van onze supporters en sponsors kunnen we ook de komende jaren laten zien dat ADO Den Haag in de Eredivisie thuishoort.

- Het wordt steeds drukker in het ADO Den Haag Stadion. Iedereen kan in zijn of haar eigen sfeer de wedstrijden bezoeken: kinderen en hun ouders op de Familietribune, zittend of staand op de Haaglandentribune, onze fanatieke supporters op de Aad Mansveldtribune en onze sponsors op de eretribune.

- Het Multifunctioneel Centrum hebben we samen toch mooi voor elkaar gekregen: een plek waar alle supporters doordeweeks en op wedstrijddagen een drankje kunnen drinken. Het gebouw staat er inmiddels. En als de gemeente eenmaal de horecavergunning heeft afgegeven, kan het ook open!

Dit alles staat komende zondag ook op het spel. Natuurlijk gaat het tegen Feyenoord in de eerste plaats om de punten. En als we met elkaar het team op een positieve manier steunen, kunnen we eraan bijdragen dat de drie punten in Den Haag blijven. Maar zeker is dat niet. De bal blijft rond. Zeker is wel dat als we de club op een positieve manier steunen, we niet in gevaar brengen wat we met elkaar hebben opgebouwd: Support our Team!


www.adodenhaag.nl
 

0
Vrijdag 27 november 2009 om 13:29 uur

jajoh

Kees schreef:

André Wetzel: ‘Ik vrees dat er geen middelen zijn om versterkingen te halen’
21 november 2009 om 10:23

Haaglandenvoetbal.nl had deze week een uitvoerig gesprek met André Wetzel, technisch directeur bij ADO Den Haag. Het interview wordt in vier delen gepubliceerd op deze website. Vandaag het vierde en laatste deel.



tekst: Rob Blankenstein



Op dit moment zijn er nog vijf wedstrijden te gaan voor de winterstop. Keer op keer blijkt, dat clubs die in gevaar verkeren, al dan niet gedreven door paniek, rare beslissingen gaan nemen met paniekaankopen tijdens de winterstop. André Wetzel daarover: ‘Ik denk dat wij op een heel natuurlijke manier ons kunnen versterken in de kerstperiode, want ik verwacht dat op dat moment en Aleksandar Rankovic en Richard Knopper en Robert Zwinkels weer fit zullen zijn. Dat zijn vorig seizoen drie dragende spelers gebleken, dus als die er weer bijkomen, hebben wij weer een betere selectie. Ik vrees dat er geen middelen voor handen zijn om van buitenaf nog mensen binnen te halen en verbeteringen door te voeren.’



versterkingen



Toch heeft hoofdtrainer Raymond Atteveld al meerdere malen laten blijken, dat één van de voorwaarden om in het avontuur bij ADO te stappen was, dat er wat mogelijkheden zouden zijn om door te selecteren en versterkingen aan te trekken



‘Ja, maar ook ik ben erin gestapt met de gedachte anderhalf jaar geleden dat wij ieder jaar een stapje zouden kunnen maken’, reageert Wetzel, ‘maar als de recessie wereldwijd toeslaat, dan heb je je bij dat soort dingen neer te leggen. Of je moet willen, dat deze club over drie jaar weer in grote problemen verkeert en dat willen wij geen van allen. Iemand zei tegen mij: “Waar geen geld is of waar geen land is, verliest de koning zijn recht” en dat is wel van toepassing. Maar ook ik wil graag stappen maken en ook ik wil graag versterkingen en ik begrijp heel goed, dat Raymond dat ook wil, maar als het er niet is, dan is het er niet.’



incident



Als de resultaten tegenvallen, gaan ook supporters zich weer roeren. Hoe hou je je supporters rustig als op een gegeven moment de resultaten tegen blijven vallen. Ook Wetzel loopt lang genoeg mee om te weten hoe het gaat in de voetballerij. ‘Ik ga er niet vanuit dat de resultaten tegen blijven vallen’, laat de technisch directeur van ADO Den Haag weten, ‘ik vind dit al een tegenvaller wat er nu gebeurd is, dus ik denk dat het alleen maar weer beter wordt. Ik ga er niet over nadenken hoe ik de supporters rustig moet houden, het gaat al twee jaar goed en eigenlijk is het al bijna drie jaar goed. Dus laten wij het asjeblieft wat tegen PSV is gebeurd als een incident beschouwen en laten wij gewoon doorgaan op een heel positieve wijze en op de manier waarop wij bezig waren.’



© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

 

Een realistische kijk op zaken van onze technisch directeur die niet zichzelf wil profileren door allerlei paniekaankopen en anders de lange termijn uit het oog verliest.

 

We beseffen allemaal dat er best enkele versterkingen bij moeten komen maar wat niet kan, kan eenvoudig niet.




Ben het met je eens dat wat niet kan kan niet, maar zeg dan niet in het begin van het seizoen dat de supporters met open mond verbaasd zullen staan over de aankopen die ze zouden doen! Want ook toen wisten ze al dat er geen geld was!!!! Beetje gelul achteraf allemaal van onze "top" mensen.

0
Zaterdag 21 november 2009 om 12:37 uur

christian

Caracciolo wacht af wat Den Haag wil


21 november 2009 - Fabio Caracciolo is bij FC Den Bosch weer helemaal opgeleefd na een teleurstellend verlopen seizoen in Den Haag. De aanvaller is momenteel de topscorer van de Jupiler League en overweegt langer in Den Bosch te blijven, hiervoor is hij wel afhankelijk van ADO Den Haag.

Caracciolo sprak op de website van FC Den Bosch openlijk over zijn toekomst. "Ik ben voor een jaar verhuurd aan FC Den Bosch en heb nog een optie van een seizoen bij ADO Den Haag. Voor eind maart hoor ik of die optie gelicht wordt. Tot die tijd ben ik van FC Den Bosch, en voetbal ik gewoon voor FC Den Bosch. Ik moet zelf ook afwachten wat er gaat gebeuren, maar er zal zeker gepraat moeten worden voor die optie gelicht wordt, dat is duidelijk. Ik heb het hier prima naar mijn zin en sta er zeker voor open om langer te blijven."

De aanvaller vervolgt: "FC Den Bosch is een leuke club, met een dito spelersgroep, dus waarom niet? De bal ligt bij Den Haag. Ze hebben momenteel veel spitsen rondlopen bij Den Haag en ik wil er voor waken dat ik straks weer in hetzelfde schuitje zit, als toen ik daar vertrok. Hier speel ik elke week, en ik wil ook graag elke week voetballen. Er is dus zeker hoop, de kans is er. Mocht de optie dadelijk niet worden gelicht, sta ik voor alles open. Het is eigenlijk nog veel te vroeg om daar over te praten."


Bron:Voetbalplus.nl
 

0
Zaterdag 21 november 2009 om 12:22 uur

Nu online

Swaber, Jurriƫn, Law, Y, LemonHaze, Twa, jbdh en 93 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1