Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

Kees

janjazz37 schreef:

Ik moet wat bekennen. Sorry, Mannen en Vrouwen.
Ik was na afloop echt een beetje trots op ADO....................
Juist mooi Jan zo`n constatering. Ook ik was trots en heb genoten van de tomeloze inzet van de ploeg en het meeleven van de hele bank.
Zal wel soft van me zijn maar ik geef het je als elftal en staf te doen om in zo`n negatieve sfeer te presteren met allerlei spandoeken en een geladen stadion.

Dat interview van Groenendijk na afloop moet eenieder aan het denken zetten. Of je nou pro of anti Groenendijk/Van As bent.
0
Zondag 24 november 2019 om 10:12 uur

grijze gek

Lellow schreef:

Opruier door jou waren ze op weg naar de hoofdtribune voor de bitterballen .
Tegenwoordig maar honden koekjes mee nemen naar het stadion, je weet maar nooit
0
Zondag 24 november 2019 om 09:57 uur

slash070

Kon niet naar het stadion, wedstrijd op tv gekeken. Eerste helft thuis overklast door een kut club als willem2,, zelfs op inzet en beleving. Publiek gaat zich eindelijk terecht roeren en heeft alle recht van spreken.
0
Zaterdag 23 november 2019 om 23:40 uur

GroenGeelHart070

Spelers staan verkeerd en worden steeds afgetroefd, publiek in eigen stadion overstemd. Wanneer wordt het omgekeerd. COME ON THE HAGUE!!!
0
Zaterdag 23 november 2019 om 21:02 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Lex Immers gaat Den Haag verlaten
Lex Immers woont nu nog in de buurt bij het stadion van ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 21 november 2019 om 09:13 uur

Advertentie

slash070

haagse jr schreef:

Zondag 1 december. Laatste keer Stengs en Boadu in ons stadion. Ga nog maar even kijken als je niet bij je schoonfamilie op bezoek moet.
Helemaal geweldig hoor, maar ik persoonlijk ben wel een beetje klaar met hoe geweldig het allemaal voor ons is dat AZ van ons stadion gebruik wilt maken. Lees ook soms dat ons bestuur het moet doen zoals het bestuur van AZ . . . Tuurlijk, alsof wij hetzelfde startkapitaal en organisatie hadden als AZ toen er bij ons een nieuwe start met de waanideeën van Wang begon.
0
Woensdag 20 november 2019 om 12:18 uur

haagse jr

Zondag 1 december. Laatste keer Stengs en Boadu in ons stadion. Ga nog maar even kijken als je niet bij je schoonfamilie op bezoek moet.
0
Dinsdag 19 november 2019 om 23:20 uur

Kees

Ron001 schreef:

Nadeel is wel weer, de k.. T UFO !! Ze winnen daar nooit, maar ja als die knjb maar lekker in hun skybox kunnen zitten ⚠️⚠️ In die badkuip spelen ze veel beter ? maar ja geen skybox voor die pleps!!
De meest ideale situatie is een stadion zonder overkapping, een houten zittribune met kapotte banken, staantribunes, een voorwedstrijd, aansluitend een muziekkorps, achter het doel staan en tijdens de rust naar de overkant lopen, grote oranje Nos-mast bij de ingang van het stadion, voor de wedstrijd de uitslagen van de buitenlandse competities aanhoren, in de rust ff een patatje buiten het stadion halen en voor degenen welke echt culinair willen eten het broodje warme worst uit een grijze teil met kokend water.
0
Maandag 18 november 2019 om 11:50 uur

DHFC070

slash070 schreef:

Zojuist via Facebook, bedankt voor de update

--------------

FCDH
4 minuten ·
Beste Supporters,

Afgelopen vrijdag is weer het maandelijkse FCDH overleg geweest, waarbij ook leden van SV Haagsche bluf en Fan Support aanwezig waren.

Voorafgaand ons regulier overleg is er een gesprek geweest met Mo Hamdi, Marcel vd Holst en Koos Roeg.
Dit m.b.t. de slechte resultaten, de daarbij horende onrust en het functioneren van de trainer en technisch manager.
Er is o.a. afgesproken dat er in de aankomende week een nieuw gesprek volgt waarbij Jeffrey van As aanwezig zal zijn om onze vragen te beantwoorden.

Nieuwe evenementen, sfeeracties en artikelen zijn besproken.
Ook hebben wij enkele wensen uitgesproken richting de club zoals o.a.;
- het toestaan van een megafoon
- een ruimte om doeken te spuiten.
- eens per seizoen een actie vanuit de club om een uitwedstrijd massaal te bezoeken d.m.v. bijv. een symbolisch lage ticketprijs.
- de terugkeer van een wedstrijd a la de Residentie Cup. Een oefenpot tegen een aansprekende tegenstander zoals Legia Warschau.
- Ook eens positieve berichtgeving vanuit de club richting supporters. Niet alleen in de media verschijnen bij negatief nieuws.
Goed om te lezen dat onze oproep wordt gehoord en er transparantie is.
Tevens goed dat er over een megafoon wordt nagedacht. Yappie heeft een behoorlijk bereik maar kan dit ook geen 90 minuten volhouden.
Volgende graag een nieuw sfeervak en een trommel want dan worden liedjes gewoon langer doorgezongen in het juiste ritme en niet in een sneltreinvaart, na 5 seconden klaar en compleet sfeerloos.

Residentie Cup, begrijp dat mensen een aansprekende oefenwedstrijd willen in het stadion. Zelf kan heel die voorbereiding me gestolen worden. Actie mbt een uitwedstrijd ben ik wel voorstander van. Twente, Heerenveen of Vitesse een vol uitvak zou een keer leuk zijn. Toch zijn we dit seizoen ondanks de resultaten al op de goede weg mbt uitsupporters aantallen.

Lees helaas niks terug over het schandalige politieoptreden van AZ thuis verhaaltje doofpot zeker? En in navolging van de knuffelactie zou ik graag ook iets terug willen lezen over weren van het woord k.k.r. uit spreekkoren in ons stadion.
0
Maandag 18 november 2019 om 08:36 uur

Bert

DHFC070 schreef:

Zo Den Bosch staat er ook weer lekker op na vandaag.
Hopelijk blijven wij gevrijwaard van dit soort zwarte piet liedjes want het gaat alweer een tijdje goed (mag ook gezegd worden) qua racisme op onze tribunes.
Ging meer om apen geluiden hou zwarte piet erbuiten. Heb de wedstrijd gezien.

Terecht dat de wedstrijd gestaakt is. Speler ging vervolgens na zijn doelpunt provocerend voor het Den Bosch vak staan juichen. Ook weer niet verstandig.

Zwarte piet moet zwart blijven maar verder heb ik totaal geen intentie om iemand met een andere huidskleur anders te benaderen. Ik denk er geeneens bij na.

Maar die apengeluiden moeten wel het stadion uit. Iedereen zegt kan niet meer maar dat heeft nooit gekund! Ook niet 20 jaar terug.
0
Zondag 17 november 2019 om 20:01 uur

Nu online

lernst, MichelAdamsMatje, wiegah070, pajam, vakkiel, Peter87, MikeDH en 218 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 331
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5