Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weinig

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 332
Volgende pagina

R.E.

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vermoedelijke opstelling ADO – FC Utrecht
Fons Groenendijk voert waarschijnlijk een aanvallende wijziging door tegen FC Utrecht.
Lees het nieuwsbericht
Hooi had er natuurlijk woensdag direct na die rode kaart voor Fortuna uit gemoeten, want dan weet je dat dat Fortuna verdedigender gaat spelen en dat je dus weinig of niets meer hebt aan de snelheid van Hooi, die ruimte nodig heeft. Maar juist tegen een sterkere ploeg als Utrecht, die voor de winst zal gaan en die dus wel ruimte zal vrijlaten, zou je wél van zijn snelheid kunnen profiteren.
0
Vrijdag 5 april 2019 om 15:57 uur

Leetje

Kees schreef:

Zou mooi zijn als er een bedrijfseconoom hier op de box zit. Een goeie analyse zonder teveel gekleurd te zijn.

Ik ben altijd een voorstander om iets van beide kanten te zien.
In het voordeel van Manders spreekt wel dat hij het een tijdje doodsaai bij de club heeft doen zijn, het kunstgras mogelijk weer gaat verdwijnen, het lef heeft gehad om te procederen tegen UVS en wie vult eraan ..............?
Ik ben niet voor of tegen Manders. Ook niet voor of tegen UVS. Feit blijft (ik val in herhaling, ik weet het) dat Manders met zijn vriend Van Veen er al 3 jaar niet in slaagt een sluitende begroting te produceren. Er is een gigantische schuld naar UVS opgebouwd daardoor. Dat is een feit Kees. Dat noem ik: incapabel. Ongeschikt dus. Ik vind andere (positieve) feitjes minder belangrijk zoals kunstgras en dat er weinig roddels naar buiten komen.

En nu is het voor UVS en genoeg en moet Manders weg. Wat ik verder vreemd vind is dat Manders zich nu ontpopt als een mannetje dat zo lang mogelijk zijn baantje wil veilig stellen. Wat hij nu doet is schadelijk voor de club.

Als het een man was, zou hij nu zelf opstappen en plaats maken voor iemand die mogelijk wel het gat weet te dichten.
0
Vrijdag 5 april 2019 om 14:30 uur

Aad

Nees schreef:

Idee voor Fons, een voorbeeld nemen aan poldervaart

Clubbelang
,,De reden is dat ik de groep naar mijn idee en gevoel niet meer kan raken’’, stelt Adrie Poldervaart in een eerste reactie. ,,Het clubbelang staat nu voorop en daarom heb ik besloten om mijn contract in te leveren. Excelsior is het belangrijkste.’’
Maar wie moet dit lamlendige zooitje nog aan de gang krijgen?

Het leek gisterenavond wel of ze met lijm onder de voeten speelden.
Behalve Zwinkels, Beugelsdijk en Hooi (die hun normale vorm, hoe minimaal ook, wel haalden) ging er van de rest van de basis helemaal niets uit.
Traag, geen acties, slecht dekken, teveel om op te noemen. Malone werd zonder probleem kampioen ballen terug of breed spelen.
Je kan, met betrekking tot gisteren, Groenendijk weinig verwijten. Die werd net zo giftig op dat stel volgevreten klootzakken als ik.

Lex zag je vanaf minuut 1 rond lopen met een gezicht als een oorwurm. Hoezo goede sfeer binnen de selectie?
0
Donderdag 4 april 2019 om 10:45 uur

DHFC070

Petah schreef:

Dom gelul er zijn zat td met een legere beurs als van as die het beter doen
Er zijn inderdaad veel clubs met een lagere begroting die het beter doen.
Toch blijft het tegenwoordig de lamme tegen de blinde en zie je bij heel veel clubs amper meer iets wat op voetbal lijkt en is het daar ook armoede troef.

Toch vind ik nog altijd dat er een behoorlijke selectie staat die niet op deze plaats thuishoort. Aan het begin van het seizoen waren sommige mensen helemaal in de wolken "beste selectie die we ooit gehad hebben". Niet dat ik daar in geloof maar dat bijna iedereen onder zijn kunnen / norm presteert mag wel duidelijk zijn. En daar is Groenendijk voor en kan van As geen reet aan doen.

Het is werkelijk schandalig hoe wij dit seizoen presteren en durf hem ook wel aan dat we de laatste 15 wedstrijden de slechtst voetballende ploeg in de eredivisie zijn met 0,1 doelpogingen en 35% balbezit.
We kunnen het spel niet maken en tegen alle kleintjes (zijn we zelf ook) hebben we het lastig. Dat is ook iets van de laatst 10 jaar met uitzondering van het bromjaar. Waar zal dat aan liggen vraag je je dan af kwaliteit? weinig voetballende spelers? teveel spelers met maar 1 of 2 kwaliteiten; werklust en hard kunnen rennen?
0
Donderdag 4 april 2019 om 06:43 uur

Don

D.H.zuid-west schreef:

Als je je niet kan opladen voor het duel van het seizoen en zelfs tegen 10 man zo staat te schutteren dan heb ik geen vertrouwen.

Hoop van harte dat jij gelijk krijgt
Ik heb ook weinig vertrouwen maar ik zie dh nog wel 3/4 punten halen en het programma van de rest en 5 punten voorsprong moet voor dit seizoen voldoende zijn...
0
Woensdag 3 april 2019 om 22:37 uur

D.H.zuid-west

Bert schreef:

Falkenburg staat op het punt een 2 jarig contract te tekenen volgens de geruchtenmachine. Dat mag een meevaller zijn na verder een verloren avond.
??? Op basis van welke prestatie krijgt hij dat contract?

Zou weer een hele, hele, hele domme beslissing zijn. Voegt veel te weinig toe, probeer liever iets met de jeugd. Goedkoper en past ook meer in KKD (zeker qua salaris) waar we op weg naar zijn.
0
Woensdag 3 april 2019 om 22:13 uur

Advertentie

DHFC070

Petah schreef:

Over wat moet je nou in godsnaam positief zijn halve zool
De uitsupporters iets anders kan ik ook niet bedenken.
Werkelijk schandalig wat we het hele jaar al te zien krijgen met deze begroting. Als je met kunst en vliegwerk erin weet te blijven zijn de (financiële) vooruitzichten nog even slecht dus zie weinig ruimte voor verbetering.
Bah wat ben ik toch fan van een kutclub zeg niet normaal.
0
Woensdag 3 april 2019 om 21:47 uur

Aad

ADODENHAAG schreef:

Wat een onzin over die Schouten steeds. Wie vond hem zo`n goede speler toen hij bij ons speelde, wie heeft hem verdedigt? Ik niet, want ik vond hem helemaal niet zo goed. Enige wat te verwijten valt is dat hij te vaak op de verkeerde positie is opgesteld.
Ik denk dat jij nu onzin verkondigt. Op een enkele supporter na die wedstrijden van het 2e bezocht (en daar was jij ook niet bij) was niemand van de supporters in staat om Schouten goed te beoordelen.
Dat is de taak van een technische staf en die lijken er behoorlijk naast te hebben gezeten. Dat wekt weinig vertrouwen met betrekking tot de beoordeling van andere talenten.
0
Woensdag 3 april 2019 om 14:06 uur

Aad

Barend schreef:

Achterin een gatenkaas.
Dat lag blijkbaar aan Pinas. Verdwenen uit de (vermoedelijke) opstelling
Nu komt het neer op de schouders van Kanon.
Pinas viel mij tegen Vitesse zwaar tegen maar hij heeft te weinig gespeeld om te kunnen oordelen of het een incident was.
Kanon is weliswaar een betere verdediger maar in de opbouw heb je weinig aan hem.

Tegen een team als Fortuna had ik Pinas laten staan.
0
Dinsdag 2 april 2019 om 15:43 uur

Barend

Laten we het hebben over woensdagavond: Fortuna Sittard. Evenveel (-weinig) punten als ADO.
Voor beide ploegen dus een cruciaal duel.
Hoeveel kans maken we, uitgaande van vergelijkbare krachtsverhoudingen?

Fortuna op eigen terrein, publiek als twaalfde man.

ADO zit eerst een paar uur in de bus.
Immers heeft zoveel publiciteit gekregen, na Vitesse, dus die krijgt 90 minuten mandekking. Kan een ander bij ADO daarvan profiteren? Khayatti? Becker?
0
Maandag 1 april 2019 om 23:01 uur

Nu online

Haraldberg1, yesyes, Kees, Bollie74, Dappere dodo en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 332
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5