Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: half

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

lulijzer

Jimme schreef:

We hebben dan wel al Ajax ,Feyenoord,Groningen, Twente, Heereveen, az en roda jc UIT gehad dus ongeveer iedereen boven ons gehad m.u.v. van Vitesse, dus ik snap je bezorgdheid niet?
Volg het ook niet. Kees` verhaal is net zo goed omkeerbaar. Alle sterke clubs thuis geeft dus extra kans op winst tegen deze clubs, dus meer punten. De zwakkere clubs uit, dus extra kan om uit ook punten te pakken.

Tja, het glas is half leeg of half .........
0
Zondag 15 januari 2012 om 21:39 uur

Bert

Kees schreef:

Tsja, als je eenmaal in Voorburg woont dan kun je niet meer beter!!!

Overigens is Nürnberg volgens mij al een paar jaar in Wesley Verhoek geïnteresseerd.

Als er echt zo`n kleine 9 miljoen is ingelopen dan is dat een werkelijk fantastische prestatie gezien de relatief lage inkomsten van onze club.
In die tijd dat ik in Leidschendam werkte heb ik Voorburg vervloekt. Kwamen weer er een jachten voorbij ging de brug weer open. Was je weer een half uur later op je werk.

Ik vind dat Wesley hier echt een kans laat lopen. Moet nog zien wat die VD Kallen voor een salaris gaat bieden. Kan ook zijn dat Wesley nog een jaar blijft en aast op een transfervrije status.
0
Donderdag 12 januari 2012 om 20:51 uur

Vakkie G 079

Omdat John Verhoek slechts is gehuurd van het Franse Stade Rennes, is ook De Graafschap-spits Rydell Poepon in beeld om naar Den Haag te verhuizen. Aaron Meijers verruilt RKC over een half jaar voor ADO.

Bron: Telegraaf

Ook is de komst van Aaron Meijers zo goed als rond. De middenvelder is bij RKC Waalwijk in het bezit van een aflopend contract en gaat een contract voor twee jaar met nog een optie voor derde seizoen tekenen.

Bron: Soccernews.nl



Ik dacht dat dit niet door ging?

0
Donderdag 12 januari 2012 om 12:03 uur

langnek

ferrie bodde mee gespeeld met 2 e van swansea, half uurtje
hoop dat hij nu blessure vrij blijft,echt een karakter gozer.
0
Donderdag 12 januari 2012 om 08:48 uur

<FCDH>

Negen clubs onder verscherpt toezicht KNVB
Laatste update: 11 januari 2012 10:34 info .AMSTERDAM - Negen clubs uit het betaald voetbal staan onder verscherpt toezicht van de KNVB. Daarvan spelen er momenteel drie in de eredivisie.

Foto: ANP Feyenoord, Roda JC en NAC Breda hebben hun financiële huishouding niet op orde. Dat meldt de KNVB woensdag.

Vitesse, NEC en Excelsior zijn in veiliger vaarwater gekomen. Deze clubs behoren vergeleken met de vorige publicatie van half augustus nu tot categorie 2. Die categorie krijgt van de KNVB het predikaat voldoende.

De clubs uit de laagste categorie 1 dienen op basis van een plan van aanpak, die de KNVB goed moet keuren, binnen drie jaar orde op zaken te stellen, anders raken ze hun betaaldvoetballicentie mogelijk kwijt.

Ajax is gestegen naar de gezondste categorie 3 en behoort tot de zeven clubs die hun zaakjes goed op orde hebben. FC Twente, Go Ahead Eagles, MVV, FC Oss, Telstar en FC Volendam blijven ook binnen het budget.

0
Woensdag 11 januari 2012 om 11:24 uur

<FCDH>

super fc denhaag schreef:

nou vind vitesse, herenveen en feyenoord toch wel een verbetering voor toornstra. zover zijn wij nog lang niet.
Feyenoord een verbetering? nog geen half jaar geleden waren ze op sterven na dood
0
Woensdag 11 januari 2012 om 11:07 uur

Advertentie

teeg28

gerucht .. op adofans ado ruilt 2 spelers toornstra en kum voor 2 splers van swansea . nou als ze dat doen zonder geld toe te krijgen zijn ze gek maar het is maar een gerucht ik geloof er niks van toornstra moet minimaal 2 en half miljoen 3 miljoen opleveren
0
Dinsdag 10 januari 2012 om 16:48 uur

BLEISWIJK-1

<FCDH> schreef:

Toch blijft het gek dat een club als vvv iederekeer klappers maakt en ado niet? daar moeten ze bij den haag is bij zichzelf te rade gaan hoe dat komt?
VVV heeft de transfers maar geen elftal.
ADO heeft geen transfers maar wel een elftal.

Volgens mij heeft het allemaal met elkaar te maken. Denk jij dat vd.Kallen iedereen aan het afbellen is of ze a.u.b. Lex, Wesley of Jens willen kopen? Nee, hij ziet ze op dit moment liever bij ADO voetballen. Kapitaal kan in je portemonee zitten, maar ook op het veld staan!

Die Berden (VVV) kan heel veel roepen. Afgelopen zomer had hij naar eigen zeggen, Musa voor 10 miljoen kunnen verkopen. Een half jaar later gaat hij voor de helft weg. Waarbij je het exacte bedrag sowieso met een korreltje zout moet nemen.
0
Maandag 9 januari 2012 om 16:15 uur

Kees

hjfff schreef:

Goed bezig, Kees!

Wat vastigheden oefenen/doorontwikkelen kan geen kwaad.
Laat Kum, Horvath en de linksback (Supi of Luksik) samen spelen en aan elkaars spel wennen. In die samenstelling hebben ze amper gespeeld.
Dan Visser, dan N`Toko, dan Supusepa, dan Mörec..

Begin zekerheidjes aan te brengen!!
Mörec is al thuis het gras aan het maaien. Sloveense winters zijn nl. heel zacht. Die jongen had trouwens wel een heel goeie basistechniek.

Overigens had ik die pingel ook niet door Ali laten nemen. Gewoon aanhouden wat in de competitie ook moet gebeuren.

Oh ja, en ook die rode kaart niet half goed praten. Van die kaarten wilden we toch af.
0
Maandag 9 januari 2012 om 07:08 uur

marcellino

Haagse Roel schreef:

Prima !! , deze jongen had natuurlijk nooit gehaald moeten worden, ook niet voor een paar wedstrijden !!

Hoe is het met onze Finse jeudinternational & spits van 1.90 ???
begrijp er echt niks van.

bousaboun heeft misschien persoonlijk niet gebracht wat hij misschien wel kan brengen.

maar is dat zo belangrijk.

vorig jaar stond er een team het puzzeltje klopte.

we halen verhoek,hocher,vogel,horvarth(misschien op dit moment betere spelers als ali)maar passen niet in het plaatje,ali komt en er gebeurd weer wat op het veld hij leverd strijd pept de jongere op en heeft een rol buiten het veld die ze node miste de eerste wedstrijden van de competitie.

nu hoor ik hier allemaal namen,hartstikke leuk
spelertjes van 19 jaar die ons wel even gaan versterken.
we zijn geen ajax of feijenoord waar spelers graag willen voetballen al was het maar alleen om de history van deze clubs.

we zijn ado die het juist van spelers moet hebben met hun hart op de goede plaats.
misschien heb ik het helemaal mis maar met ali is de wederopstanding begonnen dit is al de tweede keer in een half jaar dat we een belangrijke speler laten vertrekken.

en dat voor een finse spits en een speller die n het tweede van luik voetbald.

0
Maandag 9 januari 2012 om 00:12 uur

Nu online

buurmanBrutus, Thehague070, Dang3r, Langebach2, Anne van Schuurman, Bollie74, Superjantje, ADOZoetermeer, DHFC070, Jelle, Snorkel, opper, superfcdenhaag2, Haago, supporter-noord, sander75, Haagse Haas, john 147, carbayon, langnek, langepino, lernst, troje, barney0700, ADODENHAAG, MikeDH, BLEISWIJK-1, Madmax, fcdh-denhaag, Rooie91, Francisco, Franky, Ronaldo, RickZ, Prutser 070, JP, rijswijk hoekpolder, Swaber, kojak1, Heino, poemba, Edje en 248 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5