Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

D.H.zuid-west

Erik070 schreef:

Wat kan van As doen dan als de eigenaar de transfers overneemt
- zijn verantwoording pakken en opstappen omdat hij het er niet mee eens is
- scouten bij de KKD (loopt zat rond en is betaalbaar)
- geen oude dure spelers lang vastleggen
- beleid voeren waar jonge spelers een kans krijgen

Om maar wat te noemen.........

Vergeten we ook niet dat het oefenprogramma zwaar K*T was? en niet voor het eerst? Vergeten we ook net dat het eraan zat te komen dat Kanon en EK ons zouden verlaten? en wat heeft v. As gedaan om dit toekomstige probleem te tackelen? juist... NIETS!

Club loopt al jaren te klotuh, en dit jaar gaat jet je de kop kosten.... en terecht!
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 22:23 uur

Madmax

En hoo0 zeiden dat degradatie goed zou zijn voor de club. Ben benieuwd of ze gelijk krijgen. Dat deze plek ploeg volgend jaar KKD speelt da`s geen verassing meer. Maar hoe verder ??
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:56 uur

Hoihoi

Op naar de kkd
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:33 uur

Riedel

Geweldig dat 11tal en al die versterkingen, lekker degraderen jongens, de club verdiend het gewoon om volgend seizoen KKD te spelen, pleur hem lekker uit ben er helemaal klaar mee, met die kutclub en dat cholera voetbal van ze.

0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:18 uur

Aad

grijze gek schreef:

Ik vrees met grote vreze dat de wedstrijd inderdaad niet door gaat,de weersvoorspelling voor dinsdagavond zijn te vergelijken met de maandag.
Windkracht 6 + hagel en natte sneeuw voorspeld.
En wat betreft die reclameborden daar hadden ze vandaag denk ik ook niet de tijd voor om met deze wind ze vast te maken.
Geen idee of het een BULLSHIT verhaal is van die borden, of dat ze inderdaad willen dat iedereen weer voor 100% fit is daar.
We zullen het straks weten hoe of wat...............echt bevoordelijk lijkt het mij ook niet om goed voetbal te kunnen spelen met deze weer voorspellingen.

Goodnight @ll
Gisterenavond zijn de 3 wedstrijden in de KKD gewoon doorgegaan dus dat kan nooit een reden zijn.
En het lijkt mij sterk dat ze vandaag niet de loshangende borden kunnen verwijderen. Daar gaat de KNVB echt niet op afkeuren.

Fraser is gewoon een oude zeur. Dat was hij indertijd bij ons al. Alleen zeurde hij toen in ons voordeel.
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 09:53 uur

Advertentie

Langebach2

Riedel schreef:

Mijn voorspelling voor vanavond is 1-3 verlies en bagger voetbal.
Zoiets op zeker ja. Het is allemaal gewoon paniek beleid en nergens op gebaseerd. Had drie echte versterkingen gehaald voor linksbuiten, aanvallend middenveld en verdediging en Mario Been of Fons Groenendijk voor de groep en het was ook gelukt.

Nu een vreemdenlegioen van derderangs engelse spelers. Volgend jaar KKD divisie en met talenten weer iets opbouwen. Dit slaat nergens inderdaad op zo.
0
Zaterdag 1 februari 2020 om 13:47 uur

Langebach2

Dennis72 schreef:

Als hij de sleutel is die ons er in houdt jazeker
Uit
Eraard, het is maar voor een paar maanden.

Volgend seizoen kunnen we volledig opnieuw beginnen. Laat ze eindelijk weer is goed scouten in de kkd divisie Wat Sparta kan kunnen wij toch ook?
0
Vrijdag 31 januari 2020 om 23:13 uur

Snorkel

ADODENHAAG schreef:

Malone is helemaal geen back en niemand heeft een idee hoe Spence zich gaat profileren... misschien spelen er meer dingen rond die jongen, anders is het vreemd.
Je haalt deze jongen en moet vervolgens meteen opgesteld worden omdat er geen andere rechtsback is.
De wedstrijden waarin hij mee deed was hij steeds 1 van de beteren.
We hebben hem niet op grote fouten kunnen betrappen in tegenstelling tot een aantal anderen die grossierden in fouten.
Nu is hij ineens derde keus?
Niet goed genoeg voor de bodem van de eredivisie , maar wel voor de top in de KKD.
Hebben we dit seizoen in ieder geval 1 speler bij ADO die dit seizoen een prijs pakt
0
Vrijdag 31 januari 2020 om 11:12 uur

charder

De afgelopen twee weken ben ik tot de conclusie gekomen gezien de huidige omstandigheden degradatie het beste voor de club is. Zelfs al zou Ado volgend jaar weer in de ere uitkomen, wat is dan het perspectief?
Een aandeelhouder die na Manders weer een directeur heeft aangesteld die een volstrekt vaag verhaal houdt over hoe het in de komende jaren gaat, elk jaar een begroting van 18 mio terwijl er maar 15 mio binnenkomt. Een scoutingsapparaat dat m.i. alleen bestaat uit Martin Jol en een jeugdopleiding die de concurrentie met streekgenoot Sparta (begroting 10 mio per jaar) op geen enkele manier aan kan.
Er is wat mij betreft maar 1 uit weg. De chinezen moeten eruit. En gezien de te verwachte magere jaren in de kkd bij degradatie zou dat best weleens kunnen gebeuren. Mijn hoop is dan dat een groep Ado mensen die indertijd niet in durfden te stappen dit voor in totaal voor een mio of 5 wel doen.
De weg die in ieder geval tot nu toe wordt gevolgd loopt op korte termijn dood.
0
Vrijdag 31 januari 2020 om 10:50 uur

Dennis72

Kees schreef:

De club is compleet gestoord geworden. Zesderangs spelers uit Engeland huren en de in potentie één van de betere spelers wegdoen. Onvoorstelbaar en een hoop mensen maar blij zijn dat er zoveel spelers zijn aangetrokken.

We gaan echt naar de klotuh of misschien zijn we het al........?
Gaan we al depri doen als een bankzitter naar de kkd gaat?
0
Woensdag 29 januari 2020 om 18:42 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, ruudjuh070, yesyes, KickOff, rijswijk hoekpolder en 122 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5