Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

haagse-Dick

Goed nieuws vandaag, hoeven we voor Aaron geen vervanger te halen. Speelt elk seizoen stabiel. Mooi of te zien dat we Vitesse te kijk zetten en Aaron er voor kiest om met ons die stap omhoog te maken.
0
Maandag 20 juli 2015 om 14:42 uur

FC Den Haag!

Kees schreef:

waar is de update van shouter fcdh ?????? Ik mis hem.
haha ja waar blijft hij met het laatste nieuws
0
Maandag 20 juli 2015 om 14:16 uur

gillah

hg schreef:

En schaken is dat nou zeker
Volgens mij moet Baku hem nog vrijgeven. Hij beweert zelf dat hij transfervrij is omdat ze zijn salaris niet hebben betaald maar zij bestrijden dat. Kan dus nog wel even duren.

Goed nieuws dat Meijers gaat bijtekenen.
0
Maandag 20 juli 2015 om 14:03 uur

pajam

dirk schreef:

Jim van der Deijl van Omroep West meldt nu op Twitter dat Meijers voor 3 jaar heeft bijgetekend.
top nieuws!!
0
Maandag 20 juli 2015 om 14:01 uur

lulijzer

Mooi nieuws dat het er met die zonnepanelen op het stadion nu van lijkt te komen!
0
Maandag 20 juli 2015 om 12:18 uur

Advertentie

Kees

zuid tribune schreef:

Nee, iedereen in voorbereiding voor het 10 jaar CADD feest op 28 december.
Jubileumcommissie: Kees, H@@genees, Dannyy, Haagse Dick en last but not least (numero 5 en dus bekend) wn. Shouter Richard.
Zo is -oud Veurbeurg- vertegenwoordigd, met Kees, het optimistische deel van CADD via H@@genees, de SKON via Dannyy, het bedrijfsleven via Stukbedrijf HD en een oud voetballer completeert het zorgvuldig geselecteerde gezelschap.
Ik wens de organisatie veel plezier toe! Trots en we zien elkaar op 28 december.
Forza ADO DH. kunnen we ons al ergens aanmelden ?
Hee, laat mij er buiten oliebol. Werkt het bier van Lakwa nog steeds door bij je? Jij mag mijn plaats innemen.

In het AD geen nieuws over ADO. Enkel het bericht dat Merencia een oefenstage in Turkije doorloopt.
0
Maandag 20 juli 2015 om 07:25 uur

janfcdh

Kees schreef:

Heb jij nog een week of twee plek voor hem. Wel graag met een werkende telefoonverbinding!

http://www.omroepwest.nl/sport/19-07-2015/ado-trainer-henk-fraser-over-zijn-gemiste-vakantie-%E2%80%98-de-toekomst-nog-tijd-zat-om-ui
haha ja mooi he Kees zat er ook aan te denken, het is nu te laat denk dat het maandag druk gaat worden voor Henk
Alles in afrondende fase, bedoel Kramer, Schaken, daar hoeft Henk niet veel voor te doen maar wel Royston binnenhengelen en andere spelers overtuigen om bij Den Haag te komen ballen....en misschien Meijers overtuigen om te blijven (gun hem wel een mooie transfer) en mocht ie vertrekken dan gauw een vervanger halen.
Ga nu naar mijn bed, komt denk ik geen nieuws meer vandaag veel plezier verder allemaal op deze dooie zondag.
0
Zondag 19 juli 2015 om 16:36 uur

haagse-Dick

Goed nieuws allemaal, Schaken is gewoon nog een hele fitte snelle en goeie speler voor ons. Als R. Drenthe er ook nog bij zou komen, dat zou super zijn. Nu nog een goeie spits, een betere middenvelder en een rechtsback. We zijn op de goeie weg!
0
Vrijdag 17 juli 2015 om 17:32 uur

janfcdh

Richard schreef:

Mooi werk Henkie, laat die spleetoog maar ze poeplap trekken
ja lekker he Ries, gaaf dat de meeste mensen hier op de box een beetje opfleuren waaronder ikzelf ook, werd gek van dat wachten.... lekkere dag vandaag, gaaf dat ie tekent die Schaken, zou het dan toch Richard....en komt er spoedig weer goed nieuws Royston ?
0
Vrijdag 17 juli 2015 om 14:18 uur

GroenGeleGroninger

<FCDH> schreef:

Volgens mij zei ie laast dat ie verwachte dat er niks meer ging gebeuren omtrent chery
Ik heb volgens mij alleen gezegd dat ik niet sta te kijken mocht hij nog blijven. Er is al sinds de competitie afgelopen is dagelijks nieuws van geïnteresseerde clubs geweest in Chery, echt ongelooflijk veel. Maar iedere keer ging het weer niet door en laatste twee weken was het ontzettend rustig wat betreft Chery. Doken ook verhalen op dat hij voor zichzelf niet duidelijk had wat hij nou wilde en daarom misschien nog wel eens kon blijven. Mijn persoonlijke verwachting was dus dat er komende tijd niet zoveel ging gebeuren.
Maar dat is het leuke aan de transfermarkt, dat kan het volgende uur zomaar anders zijn.

Wat Alberg betreft: die kans zit er wel goed in dat Groningen voor Alberg gaat. Henk Fraser heeft alweer een tijdje terug gezegd dat Alberg de eerste optie is voor Groningen als Tjaronn Chery vertrekt. In dat licht zou het recente bezoek van Nijland aan Den Haag en die ene keer dat Alberg afwezig was op de training omdat hij een gesprek had met een andere eredivisieclub goed kunnen passen. Een transfer van Alberg zou dan misschien ook wel razendsnel van de grond kunnen komen. In het verleden ook vaak gebeurt bij Groningen dat als een speler wegging, nog op dezelfde dag een nieuwe speler werd gepresenteerd.

Overigens is het ook niet uitgesloten dat in plaats van een aanvallende middenvelder een aanvaller gehaald gaat worden door Groningen. Dat heeft Van de Looi gisteren gezegd in een interview. In dat geval zal Alberg wel niet vertrekken naar Groningen.
0
Vrijdag 17 juli 2015 om 10:46 uur

Nu online

pajam, john 147, grijze gek, Marcie, Boer070, Wahter, Erwin vm, JvDH, opper, VAKKIE-l, Ado Vakkie S, Sprinkhaan070, Vak_W, SSimons, rh_vakm, M1905, Steef070, Brian en 235 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5