Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

jajoh

Heerlijke wedstrijd en heb nu al veel meer gevoel dat hier een team staat qua spelers waar wij ons mee kunnen identificeren. Heerlijke interactie met publiek, beleving op het veld etc etc. En weer eens een wedstrijd gewonnen. Kortom lekker begin van de competitie. 🎉🎉🎉🎉
0
Zondag 8 augustus 2021 om 14:18 uur

GroenGeelHart070

Leuke wedstrijd gezien, lopen leuke en felle jochies bij. Enige smetje de kaarten, maar ach.
De eerste 3 punten zijn binnen, dat is het allerbelangrijkste! Er is echter nog niets te zeggen over onze kracht of die van deze tegenstander, dat moet de komende 4 wedstrijden blijken!
0
Zondag 8 augustus 2021 om 14:11 uur

ps070

Iemand een live stream van de wedstrijd
0
Zondag 8 augustus 2021 om 13:35 uur

rd..

wijstaanboven schreef:

Verheijdt erop ze missen een kapstok en dan winnen we deze pot gewoon. Catic komt echt tekort die zie je in dit soort potjes ook niet. Een rechtsbuiten met wat meer ervaring mag er dus wel bij.
Denk er precies zo over. Je kan zelfs een verdediger wat verder naar voren zetten. Ajax heeft niet echt een idee waar het komt doen. Punten laten liggen in deze wedstrijd zou zonde zijn.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 13:06 uur

MichelAdamsMatje

Eerste 20 minuten al vermakelijker dan hele vorig seizoen bij elkaar. Is echt nie geweldig, maar al redelijk voetbal en wat doelpogingen. Als publiek de hele wedstrijd er vol achter zou staan krijgt ADO vleugels en knal je die Ajax jonkies zo weg!
0
Zondag 8 augustus 2021 om 12:38 uur

FC Den Haag!

ADODENHAAG schreef:

Geen account nodig
Oké ik probeerde net de link die bij de wedstrijd stond te openen maar kreeg een pop up om een account aan te maken.
0
Zondag 8 augustus 2021 om 11:37 uur

Advertentie

los

Weet iemand of de wedstrijd ergens te kijken is?
0
Zondag 8 augustus 2021 om 11:10 uur

James

pajam schreef:

Er zit meer dan genoeg geld in ut zakje van de Duitse familie, het is alleen niet per definitie zo dat ze veel willen investeren. Alles zal afhangen van een stuk vertrouwen dat de management die er straks staat ook met gedegen visie en missie komt.

Het kan allebei de kanten opvallen ; zuinig, gered en hopen op promotie in 3 jaar of degelijk, gered en een snelle promotie.

In het 2e geval komt er t.z.t. wel geld los.
Het blijft een vage bedoeling die overname. We zullen nog bestaan maar met het mes op de keel. Waarom niet een partij die zegt dat ze gaan investeren ook in een snelle terugkeer op het hoogste niveau?
Over een kleine 2 uur de wedstrijd, bij die jong elftallen lopen allemaal behendige jongens en als je die het spel laat maken kan je weleens helemaal dronken gespeeld worden. We zullen moeten afdwingen om hun niet het spel te laten maken maar vol gaan voor de overwinning. Ik gok op een doelpuntrijke wedstrijd die beide kanten kan op gaan. 4-3 of 3-4
0
Zondag 8 augustus 2021 om 10:17 uur

ikke_adofan

Ik ben op het punt dat het mij niet uit maakt wie er eigenaar wordt, ik wil terug naar het "vd Kallen tijdperk" maar dan met een buffer in de knip. Niet meer uitgeven dan dat er binnen komt, en moeten er mensen uit so be it, dit gebeurt in ieder bedrijf en dat zijn we.

Ben onwijs benieuwd naar de 1e wedstrijd morgen.
0
Zaterdag 7 augustus 2021 om 10:37 uur

Bolskie

Bolskie schreef:

Zoals Ado Den Haag aangaf zijn indd de regels daarin veranderd. Hoe ze precies zijn weet ik niet maar die hele grote verschillen van elftal wat je toen had kan geloof ik niet meer.
Beloftenteams bestaan uit alleen spelers die in het betreffende seizoen 23 jaar of jonger zijn.
Voor doelmannen wordt een uitzondering gemaakt. Zij mogen 25 jaar of jonger zijn. Wanneer twee beloftenteams tegen elkaar spelen geldt er voor doelmannen geen leeftijdsgrens.
Spelers mogen niet meedoen aan een wedstrijd van een beloftenelftal als hij in hetzelfde speelweekend in de basis is gestart bij het eerste elftal, of minimaal 45 minuten heeft meegedaan in een wedstrijd van het eerste.
Er wordt geen dispensatie verleend.
0
Vrijdag 6 augustus 2021 om 23:42 uur

Nu online

Bollie74, DHFC070, Marcelvld, buurmanBrutus, JB96, adorob, ps070, Erba1, Superjantje, Bleek, Eeuwig Den Haag, CrazieD, GGH, yesyes, oodh, broodjebal070, Dannyy, opper, Wahter, Jurriën, BLEISWIJK-1, Francisco, troje, kojak1, ADO079, Swaber, Alle ballen op Jort, Ronaldo, Kees, Vinz, supporter-noord, Renearmand56, Haago, KvR, barney0700, Marcie, Bhattoe 74, carbayon, frans swa, FC Den Haag!, GroenGeelHart070, Erik070, Ran1972, Prutser 070, Langebach2, RickZ, Heino, Rooie91, LemonHaze, Grimm, Thehague070, fcdh-middennoord, Rob2002, Priapus Rex, TheMariner en 314 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5