Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Beest

<FCDH> schreef:

Tweede kamer heeft met de KNVB en politie besloten dat geweld op en rond de voetbal velden 3 keer zo zwaar bestraft zal worden dit naar aanleiding van de dood van Richard nieuwehuizen
ook weer zon media geile oplossing wat niet gaat werken dit is namelijk geen voetbal maar een marokanen probleem en als je een beetje heb opgelet de afgelopen jaren is het gewoon een verkapte vorm van racisme want een andere marokaan of moslim pakken ze niet alleen de nederlanders

in zwitserland is het zo dat als je twee keer als vreemdeling verdacht wordt van een misdaad moet je het land uit en niet alleen de crimineel van de familie maar het hele gezin moeten ze hier ook invoeren lkkr terugsturen die handel scheelt heel veel aan uitkeringen en dergelijke want nederlands praten kunnen ze niet maar een uitkering of zorgtoeslag lukt wel
0
Dinsdag 11 december 2012 om 16:41 uur

Rob2002

den haag schreef:

Vitesse heeft Giorgi Chanturia niet meer nodig. De aanvaller uit Georgië mag in januari op huurbasis naar een andere club verkassen.Chanturia kende een veelbelovende start in Arnhem, maar omdat hij nauwelijks in actie komt is een tijdelijk vertrek bespreekbaar. "Voor zijn ontwikkeling is het beter dat hij aan spelen toekomt", aldus trainer Fred Rutten in De Gelderlander.De negentienjarige Chanturia kwam dit seizoen pas één competitieduel in actie. Zijn contract loopt in 2014 af.

Lenen met optie tot koop!! goede behendige buitenspeler zeker een aanwinst
Dit zou wel een speler kunnen zijn die ons in de tweede helft van het seizoen verder kan helpen.

Die zie ik liever dan Kolk...want als die komt houdt ie de ontwikkeling van Van Duinen tegen.

Ik zie in van Duinen een echte ADO-spitsd voor dfe toekomst...hard werken voor het elftal en zelf ook af en toe trefzeker.
0
Maandag 10 december 2012 om 10:25 uur

Victor

marcellino schreef:

Positief !!!!!

Joh ik noem het weinig verstand van het spelletje
Je zegt het zelf al we zijn drie klasse beter als pec krijgen genoeg kansen maar schieten hem er niet in met soms momenten voor get pec doel wat zeer amateuristich over komt
Je mist een spits en hoe rot ik het ook vind een centrale verdediger die de rust houdt en de bal in je voeten speelt ipv tien keer over dee lijn
Niets te nadelen van beuhelsdijk maar zijn voortzetting is belabberd
1-1 in eigen huis is gewoon een aanfluiting of ze nu ongeluk hebben gehad of niet
Onzin!
Dit soort wedstrijden heb je er bij zitten. Jammer dat je twee punten laat liggen, maar genoeg positieve punten gezien op op voort te bouwen. Puur kijken na de uitslag en daar je conclusies aan verbinden i noem ik weinig verstand van het spelletje hebben. We presteren volgens verwachting met dit spelersmateriaal. Je noemt een paar spelers met hun mindere kwaliteiten. Prima, maar wat voor alternatieven heb je? Alternatieven zijn nu eenmaal onbetaalbaar op dit moment. We staan negende, hebben een jong team dat voor elkaar wil vechten op het veld. Doordat Steijn ze vertrouwen geeft kunnen ze juist werken aan hun mindere kwaliteiten en beter worden. Af en toe win je een wedstrijd en soms verlies je. So what?
0
Zondag 9 december 2012 om 09:02 uur

marcellino

ach wat een discussie.
ik ben zelf ook geen lieverdje geweest. en heb ook het nodige uitgevreten maar ik heb nog nooit iemand vermoord we deden het met onze vuisten.

het gaat er toch niet om dat ze niet baldadig mogen zijn, het gaat er om tot ze totaal geen respect voor dit land hebben en ons als beesten zien die je zelfs kan vermoorden. idem dito met de polen en Roemenen ze komen hier werken roven je hele huid leeg en rijden terug naar hun geboorteland.
laats nog een jonge bij mij in de zaak kon een wagen kopen met nederlands kenteken kwam aan mij vragen hoe hij deze in polen kon om zetten zodat hij in nederland geen belasting hoeft te betalen.
waar het om gaat dat de Marokkanen, Polen Roemenen en Antillianen geen enkele binding hebben met nederland en de meeste hier zijn om alleen te profiteren.
ze hebben schijt aan ons en schromen er ook niet voor om je verminken of voor dood achter te laten .

weet je half nederland weet totaal niet hoe het in de grote steden er aan toe gaat zal mij niet verbazen dat de meeste die nog redelijk positief zijn niet in een gehucht wonen ver van deze steden
0
Woensdag 5 december 2012 om 13:23 uur

Richard

DaveDH schreef:

Hoe kom je daarbij, heb je een linkje ofzo waar uit blijkt dat werkgevers in de tuinbouw worden uitgeknepen door de regering en AH, of is dat gewoon weer je linkse onderbuik die raaskalt??
Werkgevers in de tuinbouw worden wel degelijk uigeknepen, niet in de tuinbouw alleen .... en om een antwoord te geven op een Pool die voor een knaak werkt kan ik heel duidelijk zeggen, die werken niet voor een knaak. Degene die voor een knaak werken zijn de Bulgaren, en Roemenen die hier niet zonder vergunning mogen werken. Dat die lui hier nog steeds aan de gang zijn is overigens WEL de schuld van die kut regering hier, die gecertificeerde uitzendorganisaties 2 keer per jaar volledig op de administratie controleren, en de illegale malafide zwarte pieten lekker hun gang laten gaan
0
Dinsdag 4 december 2012 om 15:49 uur

DaveDH

pmc schreef:

Die Polen die voor een knaak werken stuur die even naar mij! heb nog wat verbouwingswerk te doen.

PS, Chauffeurs die voor een knaak werken ken ik al helemaal niet denk dat je die knaak als plastische beeldvorming bedoeld.
Precies dat is de mentaliteit, even snel een Pool zwart werk laten doen, ik hoop dat iedereen die een Pool zwart werk laat doen de kat in de zak koopt....

Ik ben vaak Roemeense chauffeurs tegengekomen die voor €3,50 per uur rijden toen ik nog in de transportsector werkte, dat was 10 jaar geleden al zo, die gasten komen in krakkemikkige vrachtwagens vol met rode diesel en hebben geen last van rij en rust tijden en andere regels waar NL rijders zich aan moeten houden...

Waarom denk je dat er zoveel transporteurs naar de kloten zijn gegaan of op de rand van de afgrond staan, door heel goedkope slaven uit het oosten, die hebben geen regels en die werken graag voor dat soort bedragen aangezien dat een fatsoenlijk loon is daar.

Dus voor dat je onzin shout is het misschien verstandig je in de materie te verdiepen.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 14:35 uur

Bert

ADODENHAAG schreef:

Bert je hoeft Polen niet altijd te verdedigen als er iets over langskomt omdat jij een vrouw uit Polen hebt. (Polen heeft de beste vrouwen van de wereld dat geloof ik zeker) Maar ik ken jongens die thuis zitten die heel graag dat werk van onze Poolse vrienden hadden willen overnemen. Al met al is het voor ons echt geen winst. Die werkgevers moeten maar 10% meer gaan inleveren.
Die werkgevers worden nu al uitgeknepen door de regering. Meer inleveren kunnen ze niet ze leveren al 2 jaar onder de kostprijs omdat de Albert Heijn wil stunten met groente en fruit.

Als jij in de tuin wil gaan werken hoor ik graag van je
0
Dinsdag 4 december 2012 om 14:03 uur

pmc

DaveDH schreef:

Ik ken heel veel ZZPers.... schilders, behangers, timmerlui, vrachtwagen chauffeurs etc die thuis zitten omdat oostblokkers voor een knaak per uur werken, deze mensen willen dolgraag aan het werk maar al het werk (waar NLers zogenaamd hun neus voor ophalen) is ingepikt door goedkope oostblokkers...
Die Polen die voor een knaak werken stuur die even naar mij! heb nog wat verbouwingswerk te doen.

PS, Chauffeurs die voor een knaak werken ken ik al helemaal niet denk dat je die knaak als plastische beeldvorming bedoeld.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 13:24 uur

Advertentie

DaveDH

ADODENHAAG schreef:

Bert je hoeft Polen niet altijd te verdedigen als er iets over langskomt omdat jij een vrouw uit Polen hebt. (Polen heeft de beste vrouwen van de wereld dat geloof ik zeker) Maar ik ken jongens die thuis zitten die heel graag dat werk van onze Poolse vrienden hadden willen overnemen. Al met al is het voor ons echt geen winst. Die werkgevers moeten maar 10% meer gaan inleveren.
Ik ken heel veel ZZPers.... schilders, behangers, timmerlui, vrachtwagen chauffeurs etc die thuis zitten omdat oostblokkers voor een knaak per uur werken, deze mensen willen dolgraag aan het werk maar al het werk (waar NLers zogenaamd hun neus voor ophalen) is ingepikt door goedkope oostblokkers...
0
Dinsdag 4 december 2012 om 12:57 uur

Bert

ADODENHAAG schreef:

Dat tomatenplukken is ook een bullshit verhaal, dat komt omdat Polen onder het minimumloon werken, Nederlanders zijn te duur voor die werkgevers. Ondertussen komen er steeds meer autochtonen zonder werk. (voor werkgevers ideaal, maar niet voor ons! Polen plukken niet beter als Nederlanders)
Zoek maar eens op internet over die proef om Rotterdammers in de kassen te laten werken. Van de 300 werken er geloof ik nu nog 2 bij een kweker.

Polen werken over het algemeen veel harder dan Nederlanders omdat ze niet zoveel zeuren en minder luxe gewend zijn dan Nederlanders.
0
Dinsdag 4 december 2012 om 12:39 uur

Nu online

Aad, Erba1, vakkiel, pajam, Jk23, haagse chick, Haraldberg1, yesyes, Ado Vakkie S en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 333
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5