Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaarten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 337
Volgende pagina

<FCDH>

<FCDH> schreef:

De snor gisteren wederom vol lof over ado en het goede spel en weer over toornstra ook de snor vind toornstra beter dan strootman

 

En dereijck zowel op GGFTV als op het adojournaal als iedereen blijf blijf ik ook en hij verwacht ook nog versterkingen in het nieuwe seizoen

GGHTV   bedoelde ik

voor degene die nog willen gaan om 16:00 nog kaarten aan de kassa maar wees er snel bij want het is eigenlijk al uitverkocht

0
Zaterdag 12 februari 2011 om 07:38 uur

Bert

Haagse Roel schreef:

Het Tahrirplein in Cairo valt in het niet bij wat er nu op het Forepark staat..:P

Die hebben er ook lucht van gekregen dat er nog kaarten beschikbaar zijn. Ook het Tahrirplein behoort tegenwoordig tot een verkooppunt.

 

Ik woonde in een 010 omgeving. FC Den Haag For Evah staat er op de muur van de plaatselijke Albert Heijn hier. Ik kreeg gelijk de schuld maar ik ben het dus niet. Iemand had op de verkeersborden 020 stickers geplakt. Overal Ado stickers er overheen geplakt.

 

Is iemand op de shoutbox actief?

 

Een vriendje van mij zoon was voor Ajax. Heeft zijn Ajax pagina helemaal omgebouwd naar een Ado Hyves pagina met dat nieuwe lied erbij.

 

Waar gaat dit heen? Hahaha  

 

 

 

0
Vrijdag 11 februari 2011 om 19:16 uur

MTB

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Dan heb je niet goed gelezen. De kaarten voor vak CC op de hoofdtribune zijn 45 euro !

De kaarten voor het uitvak zijn maximaal net zo duur als de Mansveld tribune, maar ik verwacht dat ze iets goedkoper zijn door het mindere uitzicht ivm de beglazing.

kaarten voor het uitvak koste € 18,-

0
Vrijdag 11 februari 2011 om 08:13 uur

ADO supporter Leidschenveen

ADODENHAAG schreef:

Dacht inderdaad dat die 45 euro voor het uitvak was. Is natuurlijk onzin om te zeggen ´waarom zal je dat niet betalen´. Stel je doet dit grapje elke week ben je toch bijna 200 euro per maand kwijt. Dat kan gewoon niet iedereen betalen. Neem aan dat het uitvak gewoon een euro of 15 kost, dat zijn de normale prijzen.

Dan heb je niet goed gelezen. De kaarten voor vak CC op de hoofdtribune zijn 45 euro !

De kaarten voor het uitvak zijn maximaal net zo duur als de Mansveld tribune, maar ik verwacht dat ze iets goedkoper zijn door het mindere uitzicht ivm de beglazing.

0
Vrijdag 11 februari 2011 om 07:36 uur

Teeg070

komop haal die laatste kaarten het stadion moet vol dus neem je broer oma op of ex mee komop vol dat stadion .ik zal blij wezen met 1     0     come on the hague

0
Vrijdag 11 februari 2011 om 01:26 uur

ADO supporter Leidschenveen

Wat ik wel eens zou willen weten is hoeveel toeschouwers we nu zouden hebben gehad zaterdag als de kaarten gewoon beschikbaar waren geweest. Dus hoeveel interesse in totaal. Zouden we de 20 duizend hebben gehaald ?

Dat zijn wel leuke dingen om te weten voor een eventuele tweede ring.

0
Donderdag 10 februari 2011 om 21:14 uur

Bert

ADODENHAAG schreef:

45 euro?? Gaan mensen dat betalen?!

Voor alle duidelijkheid die kaarten voor dat  ex uitvak zijn vele malen goedkoper! Wat ze precies kosten kijk op Adodenhaag.nl.

 

Dus haal je kaarten en ga er achter staan. Deze wedstrijd maakt het ook niet uit of Ado de tweede helft richting de Haaglanden tribune speelt.

 

Het wordt een happening met uitsluitend Ado supporters !

0
Donderdag 10 februari 2011 om 21:01 uur

Advertentie

ADOFLEVO

ADO VVV uitverkocht zo goed als, maar ook voor volgende week tegen Feijenoord gaat het hard. Daarvoor wordt ook zeker as maandag al vermeld dat er geen kaart meer te krijgen is. Hier is wel het uitvak al uitverkocht voor 900 Feijenoord supporters, dus...... halen die kaarten.

 

Gelukkig heb ik een SCC. Nergens last van!;)

0
Donderdag 10 februari 2011 om 19:55 uur

ADO supporter Leidschenveen

Laatste duizend kaarten in de verkoop


De kaartverkoop voor het duel met VVV-Venlo gaat dusdanig hard dat er voor de kaartverkoop op donderdagavond nog maar amper kaarten beschikbaar zijn voor de publieke tribunes.
Met medewerking van VVV heeft ADO Den Haag de mogelijkheid gekregen voor zaterdagavond om ook de kaarten voor het uitvak te verkopen voor eigen supporters. Dat houdt in dat er 900 extra kaarten beschikbaar zijn gekomen.

De kassaverkoop gaat wel erg hard, dus als u wilt komen, wacht dan niet tot vrijdag!

Zodra deze kaarten ook op zijn, worden er nog kaarten verkocht voor de Eretribune. Deze kaarten voor Vak CC kosten 45 euro. Met alle verdere tribunes uitverkocht, geven deze kaarten nog de enige mogelijkheid om deze wedstrijd nog te bezoeken.


 

0
Donderdag 10 februari 2011 om 17:45 uur

ADODENHAAG

Hoeveel moeten de kaarten in het uitvak kosten dan?

0
Donderdag 10 februari 2011 om 17:24 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 202 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 337
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5