Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tegenstander

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 337
Volgende pagina

CrazieD

“Dusan Tadic is aanstaande donderdag in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag inzetbaar. Maandag werd door de aanklager betaald voetbal een vooronderzoek gestart na een vermeende overtreding op Heracles-speler Glynor Plet in de wedstrijd van afgelopen zondag. Op basis van de ingediende verklaringen en de beschikbare tv-beelden acht de aanklager de overtreding ‘niet wettig en overtuigend’ bewezen en heeft hij de zaak geseponeerd.” Hoe zwakzinnig kun je nu als KNVB overkomen? Zelfs m`n kiddo van 5 zei "Pap, Voetbal is toch geen vechtsport?". En mij vol blijven houden dat ze onafhankelijk en objectief zijn! Sure! Stelletje lapzwansen! Dit kan weleens het verschil betekenen! Tadic op Ammi, die niet de snelste is! En z`n tegenstander vaak veel ruimte geeft! Ik hou m`n hart vast!
0
Dinsdag 24 mei 2011 om 13:47 uur

Kees

supporter-noord schreef:

Vrijgesproken:(zojuist op teletekts gezien.

Nou ben ik geen voorstander van schorsingen voor zowel tegenstander als medespeler. De reden is "onvoldoende bewijs".

 

Pfffffffffff, kijk alleen naar de tv-beelden en zelfs een kleinkind ziet voldoende.

 

Hadden ze Bulykin ook niet behoeven te schorsen. Nog geen enkele kaart gekregen en je zag duidelijk dat Bulykin zijn been niet strekte maar boog om een bloktackle te zetten waar hij patent op heeft.

0
Dinsdag 24 mei 2011 om 13:34 uur

<FCDH>

Let op aanvangstijdstip: 20.00 uur
In de Ticketboxverkoop is het mogelijk dat voor de thuiswedstrijd van donderdag een aanvangstijdstip van 20.45 uur op uw kaart staat. Geen paniek!
De wedstrijd begint om 20.00 uur en we verwachten u natuurlijk ook om 20.00 uur. Door het voorprogrammeren van de play-off wedstrijden in Ticketbox, voordat de wedstrijd, tegenstander of het tijdstip nog bekend waren, is dit tijdstip in het systeem blijven staan van de thuiswedstrijd van vorige week. Maar let dus wel op, we beginnen donderdag 26 mei echt om 20.00 uur!

 

0
Maandag 23 mei 2011 om 21:05 uur

BLEISWIJK-1

Let op aanvangstijdstip: 20.00 uur
 

In de Ticketboxverkoop is het mogelijk dat voor de thuiswedstrijd van donderdag een aanvangstijdstip van 20.45 uur op uw kaart staat. Geen paniek!
 

De wedstrijd begint om 20.00 uur en we verwachten u natuurlijk ook om 20.00 uur. Door het voorprogrammeren van de play-off wedstrijden in Ticketbox, voordat de wedstrijd, tegenstander of het tijdstip nog bekend waren, is dit tijdstip in het systeem blijven staan van de thuiswedstrijd van vorige week. Maar let dus wel op, we beginnen donderdag 26 mei echt om 20.00 uur!

 

0
Maandag 23 mei 2011 om 15:07 uur

Yo

FC Groningen naar finale play-offs na 2-1 winst



GRONINGEN - FC Groningen heeft zich zondagmiddag geplaatst voor de finale van de play-offs. In Euroborg won FC Groningen met 2-1 van Heracles Almelo. Bij rust stond het 1-0. De doelpunten werden gemaakt door Andersson en Femi. De tegenstander in de finale is ADO Den Haag, de eerste wedstrijd wordt aanstaande donderdag in Den Haag gespeeld.

Eerste helft
FC Groningen begon goed aan de wedstrijd. De eerste kans kwam op naam van aanvoerder Andreas Granqvist. Uit een hoekschop van Dusan Tadic kopte Tim Sparv de bal door op het hoofd van Granqvist. De bal ging via een verdediger van Heralces Almelo net naast het doel van Remko Pasveer. Na twaalf minuten spelen werd FC Groningen opnieuw gevaarlijk. Na een knappe actie van Tadic op de achterlijn, kwam de bal via Femi bij Petter Andersson terecht. De Zweed speelde zich knap vrij voor doelman Pasveer, maar die bracht met zijn voeten redding.

FC Groningen kwam na een halfuur spelen op een verdiende 1-0 voorsprong. Na een mooie aanval via Fredrik Stenman, Tadic en Andersson rondde laatstgenoemde de aanval af door de bal in het zestienmetergebied beheerst in de hoek te plaatsen. Op slag van rust was Tadic dichtbij de 2-0, maar hij zag zijn schot aangeraakt worden door een Heraclied, waardoor de bal net naast ging.

Tweede helft
FC Groningen kwam sterk de kleedkamer uit. Nadat Leandro Bacuna de kans op 2-0 liet liggen, was het een minuut later wel raak. Stenman gaf een lange bal op Tadic. De Servier legde de bal vervolgens klaar voor Femi die de aanval knap en rustig afrondde. Het was Femi's eerste doelpunt dit seizoen en voor Tadic al zijn twintigste assist.

Na de 2-0 zette Heracles Almelo de thuisploeg even onder druk. Invaller Glynor Plet had een goede mogelijkheid op de aansluitingstreffer, maar hij nam de bal verkeerd aan om echt gevaarlijk te worden. In de 66ste minuut werd Heracles Almelo wel gevaarlijk. Na een vrije trap van Mark-Jan Fledderus kopte Samuel Armenteros de bal bijna in het doel, ware het niet dat Luciano de bal knap van de lijn hield. Plet kon de bal in de nastoot in het doel schieten, maar hij trapte volledig mis.

Een kwartier voor tijd beging Sparv een overtreding op Fledderus. Sparv kreeg al geel in de eerste helft en scheidsrechter Pol van Boekel bestrafte deze overtreding met geel en dus kon Sparv met rood van het veld. De vrije trap van Fledderus werd vervolgens stijlvol gepakt door doelman Luciano.

Vlak voor tijd werd het weer spannend in Euroborg. Plet was eerder al dichtbij, maar dit keer kopte hij raak uit een voorzet van Kwame Quansah: 2-1. FC Groningen kende nog een aantal benauwde momenten, maar de ploeg van trainer Pieter Huistra hield zich uiteindelijk staande. FC Groningen aanvaller Tadic wacht mogelijk een schorsing, omdat hij vlak voor tijd Plet een stomp in de maagstreek gaf. Het incident ontging het arbitrale trio.

FC Groningen speelt aanstaande donderdag de eerste wedstrijd van de finale tegen ADO Den Haag (20.45 uur). Volgende week zondag volgt de return in Euroborg (12.30 uur). De winnaar plaatst zich voor de voorrondes van de Europa League.

-----------------------------

Dit plukte ik van rtvoost.nl

Zullen we de knvb nog maar eens wijzen op dit incident?! Die Tadic is 1 van de beste spelers daar.

 

0
Maandag 23 mei 2011 om 13:34 uur

olaf1982

Johannes schreef:

Psssst Kees: je bent in de war met Pascal! 

Ben het wel met Kees eens...Gisteren bij beide kopgoals komt Leeuwin te laat. Al zit je je lichaam maar tegen de tegenstander zodat ie uit balans raakt..

0
Vrijdag 20 mei 2011 om 15:49 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Aad schreef:

Doordeweekse wedstrijden zijn sowieso kut ! Er zijn veel mensen (zoals ik) die pas om een uur of 7 uit hun werk komen, dan nog moeten eten (Henks patat is niet alles) en dan nog naar Den Haag moeten reizen. Ik zit dan ook nog eens met andere verplichtingen waar ik dan mee moet gaan schuiven.

Die combinatie van factoren is voor mij voldoende om (althans de wedstrijd tegen Roda) via eredivisielive te gaan bekijken. Was het zondags of desnoods zaterdag geweest dan was er geen probleem geweest.

En ik weet dat er nu shouters zullen zijn die mij een successupporter zullen noemen maar die vraag ik dan of ze er bij waren toen we onderaan de jup-liga in de stromende regen met 2000 man hoog op de tribune van Dordrecht op ons flikker kregen

Allemaal excuses. Als we vanavond Europees en tegen een sterke tegenstander hadden gespeeld was je waarschijnlijk wel gekomen.

En zo is er altijd wat. Toen we in december bij -5 tegen Willem II speelde lieten veel supporters het ook af weten. En zondagmiddag is ook niet goed omdat dan het Haagse amateurvoetbal gevolgd moet worden. En zo is er altijd wat. En je verschuilen achter het feit dat je ook ging in slechte tijden gaat natuurlijk ook niet op.

 

Het komt er op neer dat vele gewoon geen zin hebben. Maar als we eerlijk zijn hebben de meeste geen 'echt' excuus. Maar iedereen bepaald dat voor zich zelf. Ik zal er in iedergeval zijn.    

0
Donderdag 19 mei 2011 om 11:28 uur

<FCDH>

1=4 verkoop voor Roda JC, ben erbij!
Koop nu uw kaarten voor de ontknoping van het seizoen! Donderdag 19 mei speelt ADO Den Haag de eerste ronde van de play-offs in het Kyocera Stadion tegen Roda JC om 20.45 uur. Wees erbij en koop nu uw kaart. Er geldt een 1=4 verkoop, indien u in het bezit bent van een Seizoen Club Card of een Club Card, kunt u 4 toegangkaarten kopen.
De kaartverkoop via Ticketbox was al van start gegaan, deze zal blijven lopen voor alle (Seizoen) Club Cardhouders. Wat vanaf nu, nu de tegenstander bekend is, dus verandert, is dat er per (S)CC vier kaarten gekocht kunnen worden bij de Ticketboxverkooppunten.

Vanaf maandagmorgen 16 mei 10.00 uur is de stadionkassa in het hoofdgebouw van het Kyocera stadion ook geopend voor de vrije verkoop. Met een geldig identiteitsbewijs kunt u een toegangskaart voor dit belangrijke duel kopen. Eén kaart per geldig id-bewijs.

Prijzen van de toegangskaarten
Aad Mansveld tribune: volwassenen en jeugd € 15,-*
Familie tribune: volwassenen en jeugd € 15,-*
Haaglanden tribune: volwassenen en jeugd € 20,-*

*exclusief 4 euro handlingsfee

Openingstijden van de kassa

Ma/di/woe 10:00 – 18:00 uur

Do 15:00 – 21:45 uur

Op de wedstrijddag dient u ook uw legitimatiebewijs te tonen. Om drukte bij de kassa te voorkomen op de dag van de wedstrijd, adviseren we supporters om waar mogelijk vooraf al een kaart aan te schaffen.

Deze dagkaartregeling geldt uitsluitend voor supporters van ADO Den Haag. Mensen die misbruik maken van de regeling worden aangemeld bij de KNVB. Alle gegevens van de toeschouwers worden gecontroleerd. Op verkochte kaarten is geen restitutie mogelijk. Pinnen bij de kassa is mogelijk.

Eerstkomend uitduel

ADO Den Haag speelt de uitwedstrijd tegen Roda JC op zondag 22 a.s. om 12.30 uur. Naast een verplichte buscombi zal ADO Den Haag trachten een auto/buscombi voor dit duel te regelen. Nadere informatie volgt zo spoedig mogelijk. Verkoop in Ticketbox zal vermoedelijk vanaf dinsdag 17 mei plaatsvinden.

 


 

0
Maandag 16 mei 2011 om 12:48 uur

friuli

Haagse Roel schreef:

Slap gelul, Verbeek heeft het gewoon prima gedaan bij AZ..........het is een eigenheimer maar wel uit het juiste hout gesneden.....prima gozer.

Het is een zuurpruim die geen respect heeft voor een tegenstander!(willem ll)

0
Zondag 15 mei 2011 om 18:04 uur

marcellino

zuid tribune schreef:

Leuk die meezingende en dansende spelers van 020 op "en wie niet springt die is jood". You tuubje ? Black sunday

ach uiteindelijk wind de club die het meeste wint en dat is 020 dus terecht.

 

ado tsja je zal maar de laatste vier wedstrijden naar de thuis en uitwedstrijden zijn geweest.

 

play offs ik denk dat je de moeilijkste tegenstander hebt getroffen

die zich nog meer als ado volledig op de play-offs heeft gericht.

 

nee i khad nog gehoopd dat we groningen zouden treffen maar het zit niet mee.

 

het voetbal van vandaag dramatisch

0
Zondag 15 mei 2011 om 16:34 uur

Nu online

adorob, pajam, Brian, Grimm, Marinus, GGordeau, john 147, DenHaag070! en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 337
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2