Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Volgens mij was het Piet die gisterochtend al met deze info kwam.Ik heb me ff verdiept in Thomas Meissner. Speelde afgelopen seizoen, ondanks degradatie voor MSV Duisburg, naar behoren.

Was centraal in de verdediging geposteerd en van de 18 selectiespelers welke punten kregen van de diverse media toch nummer 5 qua hoogte van puntenaantal (in Duitsland is één het hoogste en zes het laagste). Ook op schoolrapporten, dus voor velen onder ons een zegen!

Vreemd genoeg kan ik niet achterhalen of hij een contractaanbieding heeft gekregen of wat dan ook. Wel heeft MSV gisteren in het trainingskamp in het buitenland geoefend en maar liefst 23 spelers laten opdraven. Hij speelde echter niet mee.

Ik heb ergens gelezen dat Werder hem in de gaten hield. En dat hij zelf aangaf op het hoogste niveau te willen voetballen. Klinkt dan ook als een speler die zelf bewust gekozen heeft, niet te verlengen.

Het was trouwens niet Piet die er mee kwam. Die had een speler in het ziekenhuis gezien. Maar wist niet wie het was.
Het was shouter ik_wil_europa_in die met deze naam kwam!!
0
Donderdag 14 juli 2016 om 12:26 uur

Tommy

Kees schreef:

Volgens mij was het Piet die gisterochtend al met deze info kwam.Ik heb me ff verdiept in Thomas Meissner. Speelde afgelopen seizoen, ondanks degradatie voor MSV Duisburg, naar behoren.

Was centraal in de verdediging geposteerd en van de 18 selectiespelers welke punten kregen van de diverse media toch nummer 5 qua hoogte van puntenaantal (in Duitsland is één het hoogste en zes het laagste). Ook op schoolrapporten, dus voor velen onder ons een zegen!

Vreemd genoeg kan ik niet achterhalen of hij een contractaanbieding heeft gekregen of wat dan ook. Wel heeft MSV gisteren in het trainingskamp in het buitenland geoefend en maar liefst 23 spelers laten opdraven. Hij speelde echter niet mee.

Joh hij wordt zowiezo bankzitter achter kanon en beugelsdijk.
En de Nederlandse competitie is van zo `n beperkt niveau dat beugelsdijk naar de onderkant van de 2e bundesliga ging en dat was een geld en deze daar speelt en er volgens sommige daarom al niks van kan. Wel weer humor
0
Donderdag 14 juli 2016 om 12:25 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Vooropgesteld: ik heb geen pepernoot verstand van hardlopen, tijdlopen of wat dan ook.

Maar een bepaalde afstand binnen zoveel minuten afleggen heeft toch niks met je basisconditie te maken? En het draait toch om je basisconditie en niet om snelheid?
Kees, een goede of slechte duurloop zegt wat over je basisconditie. Zonder goede basisconditie kan je ook niet een hele wedstrijd goed sprinten.

Maar hoe je het ook noemt. Zoals Max aangaf liepen ze 4.10 p.km Een voetballer van dat niveau moet makkelijk 20 tot 30 seconden p.km harder kunnen lopen. Vandaar de verbazing. Maar misschien zit Schaken gewoon mis met de afstand en is alles verklaarbaar.

Maar nu weer even belangrijk. Wordt vandaag onze Duitse vriend vastgelegd?
0
Donderdag 14 juli 2016 om 08:48 uur

Kees

oodh schreef:

Ik vermoed wel een bilateraaltje tussen die twee ja.
Ga denk ik deze week wel ff kijken. Ff niveau tanken.
0
Maandag 11 juli 2016 om 13:26 uur

kale plek gek

jammer van portugal dat zegt genoeg over het niveau van toernooi. kan je nagaan hoe zwak nederland was omdat die er niet eens bij waren
wormgoor beter maar weer contract aanbieden die heeft eredivisie ervaring en kan cv spelen bij blesures en schorsingen
0
Maandag 11 juli 2016 om 10:49 uur

ADODENHAAG

Bolskie schreef:

Wanneer zijn jongens zoals bijv hevel en mahdaoui volgends jou eredivie waardig dan?
Deze jongens hebben nog amper de kans gehad op niveau. Mahdaoui nu al afschrijven, dat is knap
0
Zondag 10 juli 2016 om 13:44 uur

Advertentie

ado-en-bert

BLEISWIJK-1 schreef:

Zwinkels - Boer
Pepe - Ebuehi - David
Beugelsdijk - v. Schaik - Bakker
Kanon - Bakker
Meijers - Ebuehi - Haddachi
Jansen - Malone
Bakker - El Mahadoui - Hevel
Duplan - Gerth - Kaya
Schaken - vd. Heijden - Kastaneer
Havenaar - vd. Heijden - Kastaneer
Marengo - Kastaneer - Atmarkayo

Als het uitgangspunt zelfde positie als afgelopen jaar is. Dan is het belangrijk dat er een keeper, centrale verdediger (misschien zelfs twee) en een buitenspeler (misschien zelfs twee) komt. Voor de rest zou ik het wel aandurven.
Advocaat loopt lang genoeg mee om te zien dat dit niet genoeg is om belssuregolf schorsingen op te vangen maargoed dat ziet zelfs een blinde
Haddachi Schaik Atmarkayo zijn nog lang geen eredivisie stabiel niveau , als het weer 11 plek word hebben ze het knap gedaan maar denkhooguit 12 tot 15 als het meezit.


Fijne middag
0
Zondag 10 juli 2016 om 12:42 uur

ado-en-bert

kale plek gek schreef:

zeg dat tegen je vader als hij stiekem je slaapkamertje binnenkomt
zoon van een broer zus relatie wat je bent
Hoog niveau heeft u meneer
0
Zondag 10 juli 2016 om 12:34 uur

grijze gek

Bosz begint met verlies tegen Oostenrijkse tweedeklasser

Peter Bosz heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Ajax verloren. Als afsluiting van het trainingskamp in Mayrhofen, werd Ajax met 3-4 te kijk gezet tegen FC Liefering, een ploeg uitkomend op het tweede niveau van Oostenrijk.

0
Zaterdag 9 juli 2016 om 18:00 uur

Jordy

Thehague070 schreef:

Het ziet ernaar uit dat de club uit Zwolle de transfer van een van de grootste talenten ter wereld te danken heeft aan het feit dat de clubleiding goed omgaat met Mino Raiola. Ook Mastour onderhoudt namelijk goede contact met die zaakwaarnemer.

Tja...die Mastour is serieus een van de grotere talenten uit europa...
Een groot talent zeker, maar hij heeft echt nog helemaal niks laten zien en ik denk dan ook dat hij de verwachtingen zeker niet na kan maken. Heeft een beetje hetzelfde egotje als Depay terwijl hij nog 0 minuten heeft gemaakt bij Milan. Ik ben benieuwd wat het wordt bij Zwolle, technisch kan hij het niveau zeker aan.
0
Vrijdag 8 juli 2016 om 22:29 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 90 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5