Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Kees

Max schreef:

Volgens Sjoerd Moussou van het AD heeft het met overmacht te maken. Trekken de clubs er nu zelf de stekker uit, zou Fox tv-geld terug kunnen eisen. Als het een force majeure is, hoeft dat niet.

Mogelijk speelt dat ook in Europa. Nou.. zeg dat dan gewoon en ga zsm met de tv-stations rond de tafel.
Als je als bestuurder enig niveau hebt ga je de dialoog aan i.p.v. allerlei "doorzichtige" spelletjes in gang te zetten.

Wat heb ik me indertijd in die Manders vergist. Gudde was zoals bekend sowieso te licht en die De Jong kende ik voorheen niet. En die drie moeten de kar voor het Nederlandse voetbal trekken.
0
Donderdag 2 april 2020 om 22:30 uur

Max

Kees schreef:

Als één ding wel duidelijk is geworden is het feit dat zowel Manders, Gudde en De Jong niet geschikt zijn als boegbeeld. Kunnen de rijen niet gesloten houden en creëren zelfs verdeeldheid tussen de clubs.
Manders komt niet verder dan twee oneliners
-gezondheid is het belangrijkste, voetbal is bijzaak.
-er zijn drie (nu twee) scenario`s.
0
Donderdag 2 april 2020 om 19:30 uur

R.E.

Max schreef:

Heracles, Heerenvene en Sparta maken kans op de play-offs, mogelijk willen ze om die reden door.
Als er al tijd beschikbaar zou zijn (ik gaf al aan dat ik dat zeer betwijfel), dan is die ongetwijfeld te kort om het hele restant van de competitie daarin te persen én op tijd klaar te zijn voor een enigszins werkbare voorbereiding op het volgende seizoen (denk alleen al aan de clubs die degraderen of promoveren en die dan in financieel en sportief opzicht in korte tijd een enorme omslag moeten maken) én op tijd te beginnen met de nieuwe competitie, die immers vroeg klaar moet zijn in verband met de EK. Dus áls er al speelruimte zou zijn, dan doet de UEFA er beter aan om die te gebruiken om een extra Europese voorronde in te stellen voor zwaar gedupeerde clubs, die bij een normale gang van zaken echt een reële kans op Europees voetbal zouden hebben gehad. In Nederland gaat dat dus niet om clubs zoals Heracles, Heerenveen en Sparta, maar om FC Utrecht.
0
Donderdag 2 april 2020 om 18:29 uur

Filosoof

Daily Shorts schreef:

Die belgen begrijpen het tenminste
Oops, daar gaat de BeNeliga! En daar gaat het verhaal van `de rijen gesloten houden`, want `als bonden in Europa trekken we samen op`. Larie en onzin!

Uefa zet de toon en zingt gedwongen het lied van de dictators van het Europees voetbal: Engeland, Duitsland, Spanje en - in iets mindere mate - Italië. Die competities hebben vrijwel als enigen baat bij uitspelen. Want alleen bij spelen komt geld binnen! Dat zijn de afspraken met de televisiemaatschappijen. En dat is de dunne lijn waar al die `grote` clubs nu hulpeloos aan bungelen. Zo simpel is het.

Clubs als Man United en Real Madrid. Clubs die in hun uppie een omzet realiseren zo groot als de omzet van de hele Eredivisie bij elkaar. België, Nederland en al die andere `kleine` landen. Ze hangen erbij. Voor de vorm wordt om hun mening gevraagd. Achter de gesloten deuren worden de Gudde`s van deze wereld door Infantino c.s. uitgelachen.

Want het is totaal niet belangrijk wat er in die Mickey Mouse competities gebeurt. Het gaat om het grote geld. Het geld dat telkens door de `superrijke` clubs wordt herverdeeld. Onder hun. En af en toe mogen Nederlandse en Belgische clubs aan dat grote geld ruiken. Krijgen ze een botje met een flard vlees toegeworpen. Weer ff koest en aangelijnd voor de volgende stupide - want door geld gedreven - beslissing van een verrot orgaan als Uefa. Hijgend als een hondje loopt Gudde achter Uefa aan. Want misschien is zijn voorland wel een positie bij diezelfde Uefa. Door macht gedreven. En pervers.

Ik ken niet de precieze motieven van de Belgen. Wat ik wel weet is dat supporters en fans van voetbal in dat land winnaar zijn. Maar ook andere landgenoten. Het toont respect en inlevingsvermogen voor de zorgen van iedereen. En dan is voetbal uiterst triviaal.

Want in alle discussies en scenario`s over het NL voetbal heb ik supporters niet voorbij zien komen. Jullie wel? Ja, of en hoe er misschien met publiek gevoetbald kan worden. Dat is aan de orde geweest. Voor de vorm, heb ik het gevoel. Want alles met supporters maakt geld verdienen lastig. Ze brengen relatief weinig geld in het laatje. En kosten met alle maatregelen rondom stadionbezoek veel geld. Fans in stadions zijn inmiddels niet meer dan decorstukken. Voor het plaatje op televisie en de prettige geluidsruis op de achtergrond.

Als we uit deze crisis komen, haal ik eerst opgelucht adem. Dan ga ik weer lekker genieten van de vrijheid van bewegen op straat. Gewoon op een terrasje kunnen zitten. Mijn eerste reflex is zeker niet om in opperste staat van euforie een voetbalwedstrijd te bezoeken. En stel de competitie gaat weer los deze zomer, dan weet ik een heleboel andere leuke dingen te doen.

Gudde en anderen in Zeist: toon ballen! Doe waarvoor je wordt betaald en neem beslissingen. Stop met afwachten en verschuilen. En trek desnoods die goed gevulde portemonnee om het ergste leed acuut te verzachten. Nogmaals; we zijn en blijven een kleine competitie!
0
Donderdag 2 april 2020 om 14:03 uur

Gast

grijze gek schreef:

En stel, met wat voor een selectie gaat Ado het seizoen uitspelen?
Ik zie die buitenlandse spelers van Pardew niet meer terug keren naar den haag.
Maar goed, ik heb al weken geleden gezegd dat het seizoen niet meer uitgespeeld gaat worden.
En wanneer het nieuwe seizoen gaat beginnen is ook nog maar de vraag, dit virus is niet 1,2,3 weg, en een vacin schijnt nog maanden te duren, als het al geen jaar gaat duren.

We mogen blij zijn als wij met zn allen in de zomer naar buiten mogen.
Indien dit het geval is, zullen evenementen (dus ook voetbal) nog niet mogen plaatsvinden is mijn inschatting. Zal stap voor stap gaan
Eerst het reguliere leven zoals scholen e.d. opstarten, en als laatste events.
Totale arrogantie van de bobo`s, je ziet duidelijk waardoor dat wordt gedreven niet door liefde voor het voetbalspelletje maar macht en geld.

Het was al triest dat ze dachten na 6 april weer wat te mogen doen, terwijl er duidelijk werd gesteld (weken eerder) dat events met vergunningen tot 1 juni verboden zijn, en dit zal minimaal tot en met zomer worden doorgetrokken

0
Donderdag 2 april 2020 om 08:31 uur

Daily Shorts

stukje tekst van AD :

De clubs uit het Nederlandse betaalde voetbal kunnen de komende maanden wel overleven. Maar als de maatregelen rondom het nieuwe coronavirus nog veel langer duren, komt het voortbestaan van sommige clubs mogelijk wel in gevaar. Dat is de verwachting van Marc Boele, algemeen directeur van de Coöperatie Eerste Divisie (CED). ,,In de overbruggingsperiode in de zomer zit straks de grootste uitdaging", zegt Boele. ,,Langer doorspelen betekent ook het langer doorbetalen van salarissen. En er zijn meer kosten als je langer doorspeelt. Inkomsten heb je in die periode nauwelijks. Seizoenkaarten zijn bijvoorbeeld allemaal al betaald. Het duurt even voor je nieuwe inkomsten krijgt."
0
Donderdag 2 april 2020 om 07:30 uur

Advertentie

Tommy

Ook geen voetbal zonder publiek tot juni. Amateur voetbal ongeldig seizoen. Geen kampioenen geen degradanten.
0
Dinsdag 31 maart 2020 om 20:21 uur

daveadodh

Vond het al zo raar dat voetbal wel mocht. Nu dus duidelijkheid. Top.
0
Dinsdag 31 maart 2020 om 19:25 uur

Teeg070

Rutte net alle voetbal tot 1 juni zeker niet .
0
Dinsdag 31 maart 2020 om 19:24 uur

kipf

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Ook geen voetbal in april
Alle eredivisiewedstrijden van april gaan niet door.
Lees het nieuwsbericht
Ook niet in mei tot juni geen voetbal
0
Dinsdag 31 maart 2020 om 19:23 uur

Nu online

Fido, Superjantje, GGH, Swaber, langnek, Bhattoe 74, Edje, Adonees, FFL en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5