Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vooral

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

JB

yesyes schreef:

Mooi geschreven stuk! Allemaal kudde dieren hierzo.
Ja, vooral die openbaring dat die volslagen onverantwoordelijke idioot van een Wigt de spelersgroep op trainingskamp heeft laten gaan in de winterstop (heb je ooit zoiets onzinnigs gehoord...een profclub die in de winterstop op trainingskamp gaat? Belachelijk!!!!!!)

En wat te denk dat dat vreselijke stuk ongeluk van een Wigt het "niet-voetballende" deel van het personeel aan het einde van een heel hectisch jaar (door wie ook al weer? ) een kerstpakket heeft gegeven. Met Kerst nog maar liefst.
Ik werk toch al ruim 30 jaar en heb nog nooit met Kerst iets van mijn baas... o, nee wacht even.....

Maar gelukkig zijn er hier enkel kuddedieren.....
0
Maandag 25 april 2016 om 21:44 uur

<FCDH>

En Deetman is eigenlijk aangesteld om met zijn ervaring en netwerk meer sponsors naar ADO te halen vooral zijn chinezen netwerk schijnt goed te zijn?
0
Maandag 25 april 2016 om 20:15 uur

FFL

Wat een kanjer is die Jansen van AZ zeg!!
Wat vooral opviel bij AZ is dat Jansen altijd direct kon kasastsen op een medespelers als hij werd aangespeeld. Groot verschil merkt Havenaar, al was zijn balbehandeling gisteren al ietsje beter dan de afgelopen 30 wedstrijden.

Verder is het ook soms schokkend om te zien hoe weinig opbouwend voetbalvermogen we hebben . Daar moet komend jaar iets aan verbeteren!!
0
Vrijdag 22 april 2016 om 08:59 uur

dewa

Iemand het verhaal van Valentijn gelezen? Slaat de spijker op zijn kop.
Vooral de opmerking "Wigt is meester in het kopen van sympathie" is veelzeggend over wat veel supporters allemaal in hun hoofd hebben.

Ik heb wel respect voor het feit dat men zich gisteren gedragen heeft en dat men bereid was te luisteren naar Manders. Dat is voor ADO een stap in de goede richting.
0
Vrijdag 22 april 2016 om 08:26 uur

kako

dewa schreef:

Zoals gezegd, eens dat Wang eerder duidelijkheid moet verschaffen. Maar dat maakt hem nog geen domme man wat sommige hier denken. Deze man is zeer intelligent die echt wel wat van ADO gaat maken. Wang gaat echt de handdoek niet gooien. Het nadeel van deze (supporters) is dat het allemaal nog veel langer kan gaan duren. Wang wil terecht meer en vooral betere/grotere sponsors. Dat komt wel goed hoor maar wordt wel bemoeilijkt en daardoor vertraagd door deze onbezonnen supporters.
Wang wil terecht meer en vooral betere/grotere sponsors, dat komt wel goed hoor? Ja de grote en betere sponsors staan al jaren in de rij, Hotelplan, Basic Fit, DSW en ga zo maar door. ADO zal deze nooit vinden, Wang al helemaal niet. We zijn en blijven ene klein clubje en Wang doet er niets aan middels duidelijke communicatie daar iets aan te verbeteren.
0
Donderdag 21 april 2016 om 11:46 uur

Advertentie

dewa

FC Den Haag! schreef:

Dat is dan helaas de uitwerking van Wang die daarop eerder zou kunnen inspelen en wat meer duidelijkheid zou kunnen verschaffen. Gezien de situatie met Wigt zou een goede eigenaar daarop eerder inspelen en de supporters informeren. Wellicht speelt daar het cultuurverschil tussen China en Nederland.

Anderzijds speelt daarin ook de Haagse supporter een rol. Een gedeelte is helaas niet zo bijdehand om in te zien dat acties zoals aangekondigd alleen maar averechts werken en totaal niet bijdragen aan een goede toekomst voor de club.
Zoals gezegd, eens dat Wang eerder duidelijkheid moet verschaffen. Maar dat maakt hem nog geen domme man wat sommige hier denken. Deze man is zeer intelligent die echt wel wat van ADO gaat maken. Wang gaat echt de handdoek niet gooien. Het nadeel van deze (supporters) is dat het allemaal nog veel langer kan gaan duren. Wang wil terecht meer en vooral betere/grotere sponsors. Dat komt wel goed hoor maar wordt wel bemoeilijkt en daardoor vertraagd door deze onbezonnen supporters.
0
Donderdag 21 april 2016 om 11:40 uur

Ron001

kako schreef:

Ik lees jouw berichten met genoegen, of het waar is of niet, zullen we wel zien, nooit saai bij ons clubje. Maar om nu te zeggen dat de supporters er nu voor verantwoordelijk zijn dat we steeds verder afglijden vindt ik wel een gedurfde uitspraak. Volgens mij is er de afgelopen jaren weinig tot niets gebeurd, maar misschien vergis ik me. Laatst een paar spandoeken tegen Wang die weggehaald moesten worden in de rust en nu misschien een stil sober protest. Oke, een paar gasten hebben voor de ingang gestaan en zijn naar des indes gegaan, maar waarom komt Wang of Deetman dan gewoon niet met een simpel verhaal om de rust te bewaren? Supportters hebben er toch recht op om wat te horen, dit net als de spelers die ook wat openheid wensen? In tegenstelling dat ik er na Groningen klaar mee was, zit ik er vanavond toch maar weer, kan het niet laten. Ook al moet ik twee uur opnemen van mijn werk.
Ik denk dat er geen tolk was!! En ik kan me niet voorstellen dat wij supporters chinees spreken!!

Nee ze hadden wel iets meer duidelijkheid mogen verschaffen! Ik ga er vanuit dat er snel nieuws naar buiten komt!!
Maar om naar een hotel te gaan om te eisen vind ik iets te ver gaan! We staan nog steeds te boek als hoelies, en dan met 70 man te gaan is wel negatief. Vooral omdat er nu helemaal een vergoot glas op ons ligt!!
0
Donderdag 21 april 2016 om 11:18 uur

dewa

Petah schreef:

Wat is nu uitgekomen dat wigt weg ging wist ik 1 dec rutgrink heb je het niet over gehad Deetman niet en manders ook niet

En dat fraser weg gaat ja ook fraser geeft zat kritiek op wang dus dat is ook in de lijn
Dat metgod weg ging was ook al bekend werd al min of meer na buiten gebracht

Maar de onbekende namen daar hoorde je jou niet over en het is natuurlijk heel dom om je fanatieke kern tegen je te krijgen wigt weg prima maar kom dan met wat duidelijks na buiten
Kenmerk van jou en je vriendjes is vooral ogen sluiten voor wat wel is uitgekomen en opnoemen en herhalen en nog eens benoemen wat ik volgens jou niet goed had. prima het is jou leven. De meeste mensen weten wel beter.
0
Donderdag 21 april 2016 om 11:13 uur

070

Madmax schreef:

Ik vraag toch niet of je een naam noemt....Vraag of dat lijstje van Fräser komt of een ander.
En dat er spelers gaan komen, dat begrijpt me kleine nichtje nog wel, daar heeft ze geen bron voor nodig. Maar goed aan alles wat aan je gevraagt word voel je je aangevallen, als je niet B wil verkondigen, kom dan ook niet met A aan zetten. Want iedereen kan dit roepen......

Breaking news : Ze zijn met spelers bezig voor volgend seizoen, heb ik van een betrouwbare bron. Mijn bron denkt ook dat Fräser eruit gaat. En mijn bron zegt dat daar dan weer iemand voor in plaats komt....pittig detail is wel, kan een Nederlander zijn maar ook een Buitenlander, en mocht dat niet door gaan dan blijft Fräser gewoon zitten.
Oh en er komt waarschijnlijk een zwaargewicht als AD, maar als die niet komt ....uh ja dan niet.
wat een kleine kinderen hier op de box zeg. Ik ken Dewa niet, maar zijn toon van shouten laat in elk geval zien dat hij er meer verstand van heeft dan de grote meerderheid hier. Hij heeft gezegd dat we hem in augustus kunnen afrekenen op wat hij `voorspeld` heeft. Voorlopig komt wat hij eerder gezegd heeft al heel aardig uit. Dus waarom is iedereen dan zo ongeduldig? Wacht af of zwijg. Als er in augustus niets van blijkt te kloppen, kun je hem altijd nog neersabelen. Nu zet je vooral jezelf voor lul....
0
Donderdag 21 april 2016 om 11:04 uur

BLEISWIJK-1

Manders nieuwe (interim) directeur! Ha, ha.....wat een amateur die Wang. Die idioot heeft totaal geen idee hoe hij een voetbalclub moet leiden. Juist nu had hij er voor moeten zorgen dat er een nieuwe frisse wind zou gaan waaien.

Maar niet getreurd, het wordt een mooie zomer. NOT!! Maar blijf hoop koesteren. Na dit 2e tussenjaar gaat het echt gebeuren.

En ik hoor hem al komen...........heb geduld Bleis! Geef die beste man een kans.

Maar goed, blijven jullie vooral op die roze wolk zitten. Misschien komt er binnenkort weer een lachende Chinees voorbij die al zijn rijke vriendjes meeneemt!
0
Woensdag 20 april 2016 om 19:26 uur

Nu online

ps070, grijze gek, Tante Wil, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, malle eppie, Sprinkhaan070, hagenees abroad, Rooie91, bert1953, JB96, Eeuwig Den Haag, jbdh, KvR, Jurriën en 111 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5