Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winst

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Frans

WEER ZO EEN BERICHT VAN DE TELEGRAAF VANDAAG !!! ( NA DE OFFICILE VERKLARING VAN ADO DEN HAAG GISTEREN) DAT ONRUST WIL ZAAIEN !!! GEMEENTE LEENT GELD AAN DE SSO
DAT IS DE STICHTING DIE ZICH BEZIG HOUD
MET DE ONTWIKKELING VAN HET STADION !!!

Gemeente Den Haag redt noodlijdende voetbalclub ADO Den Haag
 
DEN HAAG - De gemeente Den Haag heeft ADO Den Haag van een financiële ondergang gered met een lening van 6,5 miljoen euro. Een kleine meerderheid van de gemeenteraad stemde in met het voorstel van wethouder Sander Dekker, die aanvankelijk negatief stond tegenover verdere geldverstrekking aan de Haagse profclub. ADO Den Haag vroeg het stadsbestuur om de miljoenenlening aangezien de tekorten de spuigaten uitliepen en zelfs de betaald voetballicentie van de club bij de KNVB in gevaar kwam.

Zonder een bal getrapt te hebben in het nieuwe stadion bij het Prins Claus Plein stevende het gedegradeerde ADO Den Haag rechtstreeks op een faillissement af. Met de 6,5 miljoen euro kan de profclub wat ruimer ademhalen, hoewel ADO Den Haag het geld gedeeltelijk zal moeten aanwenden om aanwezige financiële gaten te dichten. Het totale bedrag moet trouwens over tien jaar worden terugbetaald met het hoofdgebouw op het nieuwe complex als onderpand.

Intussen moet ADO Den Haag de komende zes jaar ook nog een lening van 6 miljoen euro terugbetalen aan de Stichting Stadion Ontwikkeling, de aandeelhouder van het nieuwe stadion. Deze verschafte de club via de zogenaamde loopplankregeling - lees subsidie - van de gemeente Den Haag 12 miljoen euro. Het bedrag is inmiddels geheel opgesoupeerd door de leiding van ADO Den Haag, maar de helft moet over zes jaar wel worden terugbetaald aan de SSO.

Of de overgang naar het nieuwe stadion zoveel winst gaat opleveren dat ADO Den Haag de langlopende schuld van 12,5 miljoen euro kan aflossen, is nog maar zeer de vraag. De club valt de laatste jaren niet gelukkig te noemen in de bedrijfsvoering. Tussen 2000 en 2006 schreef de club jaarlijks dikke rode cijfers van 1.592.010 miljoen euro in 2000/2001, 2.304.685 miljoen in 2001/2002, 1.744.401 miljoen in 2002/2003, 1.640.131 miljoen in 2003/2004, 1.607.031 miljoen in 2004/2005 en 1.420.225 miljoen in 2005/2006.

Lang werd dit negatieve saldo aangezuiverd door de `loopplankregeling` van 12 miljoen euro, maar daar was in de zomer van 2006 nog maar een miljoen euro van over. De cijfers over het met degradatie desastreus verlopen seizoen 2006-2007 zijn nog niet openbaar. Het ligt voor de hand dat opnieuw met een nadelig saldo wordt afgesloten. Bijvoorbeeld de komst van Ricky Hoogendorp van VfL Wolsburg.

Hoewel lijfsbehoud in de eredivisie aanvankelijk noodzaak was om het hoofd boven water te houden met ADO Den Haag geloven de beleidsbepalers dat een seizoen in de Jupiler League niet noodlottig zal zijn als de club direct weer weet te promoveren. Paradoxaal genoeg gaat de begroting van ADO Den Haag na degradatie uit de eredivisie omhoog met 3,2 miljoen euro van 7,6 naar 10,8 miljoen euro. Wellicht heeft een en ander te maken heeft met de verhuizing van het Zuiderpark naar het nieuwe onderkomen aan de rand van de stad, hoewel de ervaring leert dat alle gedegradeerde clubs hun begrotingen neerwaarts moeten bijstellen.

Maar in ieder geval is nu kennelijk een dreigend faillissement afgewend omdat de gemeente Den Haag voor de zoveelste maal een financiële reddingsboei heeft uitgegooid naar de profclub.

0
Zaterdag 26 mei 2007 om 11:58 uur

Joop

wim schreef:

ik denk toch biet dat ze voor een habbekrats weggaan,650.000 geboden voor kolk en afgewezen.is nog een hoop geld voor een speler die gratis kwam.en elia,dat is wat anders,heeft kansen genoeg gehad bij ons,maar was er steeds net niet.en wil niet meer bij ons voetballen,dan maar ophoepelen voor veel geld,en nooit meer terug.als dat allemaal wat oplevert kan je wat halen.en met vloet voor de selectie zie ik toch meer mogelijkheden als afgelopen seizoen.nou maar weer afwachten wat er gaat gebeuren,er is in ieder geval weer contact,en dat is al heel wat.
FC Den Haag is net als vroeger weer gedwongen zijn spelers te verkopen. Verkoop gebeurt  nooit uit luxe, want je wordt van elke verkoop minder. De centjes die ze vangen hebben ze hard nodig om EEN DEEL van het tekort van dit jaar mee af te dekken. Er is dus geen stuiver ruimte om betere spelers aan te trekken. Tel uit je winst. Niks geen hogere begroting voor spelerssalarissen volgend jaar, dus alleen tweederangs, amateurs en eigen kweek. Op weg naar niveau Telstar. Ringeling zal er vanuit zijn boerderijtje wel weer een punt aan lullen. Goedgelovige supporters als Wim kan je van alles wijsmaken. Minder goedgelovigen weten dat we weer terug zijn bij af. Hopelijk halen we volgend jaar de nacompetitie.  Drie halen twee betalen zal er dan niet meer bij zijn.
0
Dinsdag 22 mei 2007 om 16:54 uur

Haagse Roel

Mannen, vandaag een heerlijke middag gehad.

Hier in Lelystad hadden we weer het jaarlijkse Boerenbachtoernooi. Op zich een triest verhaal gezien het feit dat het toernooi is ontstaan na de dood van beide zoontjes van Michel Boerenbach na een tragisch verkeersongeluk. Zowel Michel als zoontjes hebben bij SV Lelystad gespeeld vandaar.

Vele prominenten ( vrienden van Michel) zoals Hugo Borst, Alphons Groenendijk , Rene Eijkelkamp , Barry van Galen enz zijn ieder jaar aanwezig om te kijken naar het jaarlijkse talententoernooi.

Nu ben ik altijd wel aanwezig voor de gezelligheid maar een reden te meer was vandaag dat de D1 van FCDH meedeed. verder o.a  een aantal plaatselijke amateurclubs en betaaldvoetbalclubs als Roda , Sparta , Excelsior,  Groningen,Zwolle , Eagles en Ajakus.

Een heerlijke middag, lekker veel bier, mooi weer, een groepje (ex) hagenezen uit Lelystad die de grootste lol hadden langs de Lijn. FCDH D1 bond iedereen aan de zegekar met als hoogtepunt de kwartfinale tegen Ajakus.......2-0 winst. Mooier kan niet in een voornamelijk Ajakus gezind Lelystad.

Helaas moest ik de finale FCDH-Zwolle om 17.45 uur aan mij voorbij laten gaan ivm ziekenhuisbezoek aan m`n Pa, maar ik heb de deze middag al meer lol gehad dan heel het afgelopen seizoen in het Zuiderpark.
0
Zaterdag 19 mei 2007 om 23:54 uur

Haagse Roel

Gaat ie Pol nou ook al z`n vriendjes uit Velsen hierheen halen ??? Ik die Beijer niet dus zal (nog) geen oordeel vellen................maar ik had een scout bij Heerenveen weggeplukt, die jongens weten als jaren de juiste spelers te halen en met dikke winst weer te verkopen !!!!!!!
0
Vrijdag 4 mei 2007 om 17:05 uur

fc hageneez

Groningen verwacht gemotiveerd ADO
Uitgegeven: 24 april 2007 13:56
Laatst gewijzigd: 24 april 2007 14:26

GRONINGEN - Trainer Ron Jans van FC Groningen verwacht niet dat zijn elftal het woensdag makkelijk krijgt tegen ADO Den Haag, als beide teams in Emmen het restant van het zondag gestaakte duel moeten uitspelen.

"ADO Den Haag zal zeker niet als schietschijf willen dienen. Ze zullen ons echt niet zomaar door laten lopen naar het doel."



Het maken van doelpunten heeft een hoge prioriteit voor FC Groningen. Het doelsaldo kan doorslaggevend zijn in de strijd om de vijfde plek, waarvoor ook Feyenoord, SC Heerenveen en Roda JC nog in de race zijn.

Geknakt

FC Groningen leidde afgelopen zondag met 0-3 op het moment dat scheidsrechter Jack van Hulten het duel in het Haagse Zuiderpark staakte. Jans: "Zondag had ik het gevoel dat zij geknakt waren en dat we nog meer doelpunten hadden kunnen maken. Nu is dat anders. In dat opzicht is deze situatie zeker niet in ons voordeel."

Ambiance

Dat de wedstrijd gespeeld wordt achter gesloten deuren, in het stadion van FC Emmen, vindt Jans jammer. "Zo`n ambiance, zonder publiek, dat is voor spelers geen prikkelende situatie natuurlijk. Maar wij kunnen winst boeken ten opzichte van de concurrentie en dan heiligt het doel de middelen."

0
Dinsdag 24 april 2007 om 19:53 uur

Ooievaar

Hopelijk worden er nu een paar jongens uit de A1 aan de selectie toegevoegd. Die weten tenminste wel dat ze de mouwen op moeten stropen. Gisteren de 5e winst op rij dit maal een `zwaarbevochten 7-0` op Excelsior. De volgende namen zijn mij opgevallen in de loop van het afgelopen seizoen. Frank v.d. Zwan prima spits, heel uitgekookt met een pracht techniek verder de volgende namen: Loozen, prima coachend (keeper), Bektas (spits) van Niel, klein mannetje maar met een fluwelen traptechniek, en Verhoek een flankaanvaller.
0
Zondag 15 april 2007 om 14:39 uur

fc hageneez

Voormalig ADO-goalie kan naar Engeland
15 april 2007


Voormalig ADO Den Haag-doelman Dorus de Vries zal wellicht verkassen naar het Engelse Swansea City. Dit meldt voetbalblad ELF. Momenteel staat hij nog onder de lat bij het Schotse Dunfermline. Hij zou al een gesprek hebben gevoerd met zijn mogelijke nieuwe werkgever na afloop van het bekerduel tegen Hiberninan (1-0 winst Dunfermline).

0
Zondag 15 april 2007 om 11:42 uur

Advertentie

Lydia

Tony S. schreef:

Dus?!  moeten we t bestuur die al 11 jaar aan t k.u.t.violen zijn nog maar ff 10 jaar de tijd geven straks helemaal geen steek verder zijn. Je wilt t toch zakelijk net als Lydia? nou dan doen we t zakelijk.

Doelstelling :  Lijfsbehoud eredivisie 
Resultaat     : Gefaald
Conclusie    :  OPZOUTEN!!!! 
Zakelijk gezien... mee eens!
Zakelijk gezien... is een filtering in supporters ook best een goede mogelijkheid.
Het is gewoon zo dat een klein handje supporters het vaak verknallen voor de grotere groep.
En volgens mij is een voetbalclub (welke dan ook) toch echt een bedrijf. Hoe verklaar je anders dat er zoveel geld in omgaat?
Ik wou dat het nog was: klant is koning.
Maar waar dan ook zie je dat nog?
Welk bedrijf je ook instapt.
Het voetbal is eigenlijk gewoon een spel van winst, verlies en een beetje geluk.
De communicatie is verdwenen en de meesten vechten voor een eigen plek in het "bedrijf". En dat heeft helaas geen hart.
Ook ik heb er moeite mee maar het is nu eenmaal iets van deze tijd. En aanpassen moeten we nu eenmaal. 
En het zou ideaal zijn dat een ieder zijn verantwoording draagt en uit. Maar ja, waar vindt men dat nog/toch?
0
Woensdag 4 april 2007 om 23:51 uur

Drama

Bruins hersteld van enkelblessure
Foto: Orangepictures30 maart 2007, 09:58
Door: Ronnie Vermonden
Luigi Bruins zal waarschijnlijk zaterdag inzetbaar zijn voor Excelsior tegen ADO Den Haag. De 20-jarige spelverdeler van de Rotterdammers is nagenoeg hersteld van de enkelblessure die hij twee weken geleden tegen NEC opliep.
Toen Bruins na luttele minuten geblesseerd het veld moest ruimen in Nijmegen werd gevreesd voor een ernstige blessure. Excelsior kon echter opgelucht ademhalen, omdat het kwetsuur van de middenvelder mee bleek te vallen.

Dit leidt vermoedelijk tot zijn rentree morgenavond in het cruciale duel met ADO Den Haag. De Rotterdammers zetten bij winst een belangrijke stap richting handhaving, terwijl ADO bij verlies vrijwel zeker is van directe degradatie. 


Valt me op dat ze bij ons MAANDAN weg blijven
0
Vrijdag 30 maart 2007 om 10:24 uur

vincent

prognose van hugo borst op unibet.

Excelsior - ADO Den Haag 2
‘We kunnen ons toch niet voorstellen dat ADO Den Haag als eerstedivisieclub in een nieuw stadion moet spelen? Toch ziet het er naar uit. Als er op Woudestein niet gewonnen wordt dan is directe degradatie bijna onafwendbaar. Alles of niets is het zondagmiddag. En ik geloof dat het elftal van Lex Schoenmaker die laatste strohalm vastklampt. Met hard spel, let maar op.’ 
14:25 Excelsior Rotterdam - Ado Den Haag
1.30 1.28 1.60
14:30 Excelsior Rotterdam - Ado Den Haag
2.10 3.30 3.10 

vaag, als je via link hugo borst inzet krijg je 1,60 bij winst ADO en bij normale link 3.10...
0
Vrijdag 30 maart 2007 om 01:10 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 187 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 339
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5