Welkom in de shoutbox, gast
;)
Brouwer voor anderhalf jaar vastgelegd door ADO!
'Oud-Liverpudlian Brouwer acteert komende anderhalf jaar bij ADO'
Dinsdag, 4 januari 2011 om 21:41
Jordy Brouwer speelt de komende anderhalf jaar bij ADO Den Haag. Dat meldt RTV West. De aanvaller tekent volgens de omroep deze week een contract bij de Haagse club. Brouwer was de afgelopen weken op proef bij de club van trainer John van den Brom en heeft naar verluidt een goede indruk achtergelaten bij de technische staf. De Hagenaar stond de afgelopen vier seizoenen onder contract bij Liverpool.
De 22-jarige Brouwer doorliep de jeugdopleiding van Ajax en verkaste in 2007 naar Liverpool. Bij de Engelse topclub speelde hij drie seizoenen bij de beloften. Begin december liet hij zijn contract ontbinden en was hij transfervrij, waarna hij middels een stage een contract probeerde af te dwingen bij ADO. Van den Brom kent Brouwer nog uit de gezamenlijke tijd in Amsterdam.
In het seizoen 2008/09 werd de aanvaller kortstondig uitgeleend aan RKC Waalwijk. Bij de Brabanders kwam de in Den Haag geboren Brouwer tot vijf optredens in de hoofdmacht, waarin hij geen treffers wist te produceren.
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 22:01 uur |
ADOnieuwegein
van der Brom gaat geen spelers van Vitesse naar ADO halen!!! Als je begrijpt wat ik bedoel!!
Je bedoelt omdat vd Brom zelf een oud Vitessenaar is?? Maar ja als Vitesse die Pluim zelf weg wil doen, zie ik het probleem niet zo. Dat Vitesse word 1 groot buitenlanders nest en pesten hun eigen jeugd weg. Pluim mag van mij komen, goede speler!!
![]() |
Vrijdag 31 december 2010 om 15:25 uur |
;)
Johannes
Wat te denken van Paul Mulders en Stefan Postma.
Naast Bokila, Leeuwin en Chadli zijn het er al vijf.
Chadli is niet gekomen, maar stel nou dat dat mogelijk was geweest dan waren we toch gek geweest als we het niet gedaan hadden? Het was dus gewoon een goed advies van Brom, maar meer ook niet.
Mulders was een gerucht van 'kleine' sites dus niet betrouwbaar. Postma zei het geloof ik zelf, dat Brom iets gesuggereerd had. Dat is bovendien een oud-speler van ons dus heel gek is dat niet.
En Bokila is echt al bij AGOVV weg, dus waarom is dat niet netjes?
Ik kom op 2,5 Kees; akkoord?
![]() |
Donderdag 30 december 2010 om 15:14 uur |
Kees
Wat is er mis met Leeuwin ??
Brouwer en Bokila zou ik (nog) geen zinnig woord over kunnen zeggen.
Maar daarin vetrouw ik John z'n oordeel.
Kan me alleen bedenken dat Supesepa echt is tegengevallen...
Ik ben niet kapot van Leeuwin en zie het niet als een speler die ons op een hoger plan brengt. Spelers voor in de breedte vind ik ook niets.
Van der Brom (zo komt het tenminste over) is bijna enkel in gesprek met oud-spelers van hem. Vind ik niet chque. Dadelijk is hij bij ons weg en past mogelijk hetzelfde toe.
Niet afhankelijk zijn van je trainer is een leerschool die al vele clubs hebben doorlopen.
![]() |
Donderdag 30 december 2010 om 12:19 uur |
Club Achter de Duinen
ADO wil oud-AGOVV’er huren
ADO Den Haag heeft zijn pijlen gericht op Jeremy Bokila, dat meldt Soccernews.nl. De residentieclub wil de 22-jarige aanvaller graag huren van Zulte Waregem, waar hij een reserverol heeft.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Donderdag 30 december 2010 om 11:31 uur |
Advertentie
<FCDH>
Volgende afleveringdo 23 dec 2010 21:25 De Haagse kerstbomenjacht Den Haag kent een mooie traditie in de aanloop naar Oud en Nieuw: kerstbomen ‘rausen’. Halverwege de jaren 80 liep de situatie uit de hand en raakten jeugdbendes verwikkeld in complete ‘kerstboom oorlogen’. In samenwerking met gemeente en welzijnswerk slaagde de politie erin de ergste excessen in te dammen. Andere Tijden over grote fikken, gesmolten rolluiken en het uitdelen van rode kaarten. Andere Tijden, donderdag 23 december, 21.25, Nederland 2
![]() |
Woensdag 22 december 2010 om 09:46 uur |
;)
'ADO-aanvaller Verhoek kan de stap naar een topclub maken'
Maandag, 20 december 2010 om 07:55
Volgens John Rep zal het lastig worden voor ADO Den Haag om Wesley Verhoek voor de club te behouden. De aanvaller heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug en Rep, een voormalig buitenspeler, is Verhoek in de afgelopen maanden met meer belangstelling gaan volgen. “Ik ben enorm onder de indruk van hem”, zei Rep.
/
Verhoek werd in de zomer al genoemd bij Ajax en moet een stap hogerop volgens Rep wel aankunnen. “Hij is voor elk elftal een geweldige kracht door zijn inzet, acties, snelheid en goede voorzetten. En dan maakt hij af en toe ook nog zijn goaltje", zegt de buitenspeler van weleer in De Telegraaf. Topclubs hoeven volgens Rep niet te aarzelen: "Hij heeft fysiek een hoop dingen mee en wat betreft inzet en mentaliteit zit het ook goed."
De ex-Ajacied en oud-international denkt zelfs dat Verhoek een goede kans maakt om ook aan het einde van het seizoen bovenaan te staan. "ADO speelt hartstikke leuk voetbal. En als ze zo doorgaan, zie ik Wesley een eind komen", aldus Rep. Bij het ingaan van de winterstop staat de ploeg van John van den Brom achtste in de Eredivisie, met 29 punten uit achttien competitieduels.
![]() |
Maandag 20 december 2010 om 08:13 uur |
michel
Het gaat te goed bij ADO en media is weer aan het zoeken naar zondebokken. Ik hoop dat het stabiel blijft binnen ADO.
Interne bedrijfsonderzoeken bij de oude bedrijven van der Kallen over geld dat hij binnen ADO heeft gesluisd en wat eigenlijk van bedrijf was volgens oud bestuurders bij de Media Group. Ongeveer half Januari komt er meer naar buiten vanuit het onderzoeksteam.
Van der Kallen is een zakenman en ik hoop en neem het ook aan dat hij het op een rijtje allemaal anders komt het ADO duur te staan. Gerechtelijke deurwaarder kan dan beslag laten leggen op een deel wat van hem is binnen ADO, Hij bezit een gedeelte van ADO
vastgoed.
Ik hou me hart vast.
![]() |
Zondag 19 december 2010 om 00:22 uur |
g
Check de twitterfeeds op deze pagina, komen steeds links op!
PS Doe gewoon je raam ff open in t hotel..kan je ons horen juichen!
Ik zit in een B&B in Tottenham (je kunt het slechter treffen) -gerund een oud Pools wijffie dat volgens mij niet eens weet wat voetbal is ;-)
![]() |
Zaterdag 18 december 2010 om 20:06 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |