Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 342
Volgende pagina

pmc

laat deze week in Voetbal International weten dat Mike van Duinen niet te koop is, maar geïnteresseerde clubs laten zich daar niet door afschrikken. Greuther Furth wil de 21-jarige aanvaller overnemen en heeft een bod van ruim een miljoen euro uitgebracht.

`Wij willen komend seizoen meespelen om promotie terug naar de Bundesliga en zien daarin voor Mike een belangrijke rol weggelegd`, aldus Rouven Schröder, sportdirecteur van Greuther Fürth. `We hebben hem diverse keren bekeken en zijn onder de indruk van zijn spel. Hij is voortdurend in beweging en scoort makkelijk.`

Aangezien Van Duinen in Den Haag nog een contract heeft tot medio 2014, met een optie voor nog twee seizoenen, zal de Duitse club flink in de buidel moeten tasten. `We hebben een mooi bod gedaan, maar hebben tot op heden nog niets van ADO vernomen.`

Van Duinen, die ook in de belangstelling staat van FC Utrecht en Eintracht Braunschweig, laat deze week in VI weten teleurgesteld te zijn in de clubleiding. `Ik heb het hier nog altijd uitstekend naar mijn zin, dat heb ik ook steeds gezegd, alleen ik weiger onderdeel te zijn van een machtsspelletje.` (Freek Jansen)
0
Woensdag 3 juli 2013 om 12:29 uur

JerryFC

Poepon in de punt met 2 echte vleugelspelers en je probleem is opgelost.

@FreekJansenVI: Het Duitse Greuther Furth heeft een bod van een miljoen euro uitgebracht op #ADO -aanvaller Mike van Duinen. Meer op #VI_nl
0
Woensdag 3 juli 2013 om 11:57 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

je kan het natuurlijk ook anders zien; Er is wel degelijk geld en mogelijkheid om Derijck te halen, anders gaat men zich niet officieel melden
Natuurlijk is er geld! We hebben afscheid genomen van Toornstra, Ammi, Horvath, Rado, Visser, Vicento, Elbers, Tano, Omeruo, Koppers, Mulders. Dit is al snel 1 miljoen tot 1,5 miljoen salariskosten.

Bovendien hebben we een vergoeding gekregen voor Jurgen Seegers en Roland Alberg. Wat ik ook wel inschat als 100.000 euro.

Hier tegenover staat het aantrekken/vastleggen van Kramer, Esajas, v.Haaren (incl. kleine transfersom), Bakker en Merencia als contractspelers. Deze kosten schat ik hooguit in op 500.000 euro.

Als je dan ook alles op een rijtje zet moet er gewoon nog een miljoen beschikbaar zijn. En dat staat los van mogelijke uitgaande transfers.
0
Woensdag 3 juli 2013 om 11:27 uur

<FCDH>

Steijn verwacht niet dat Holla transfer naar FC Twente maakt

Maurice Steijn verwacht niet dat Danny Holla de overstap maakt naar FC Twente. Volgens [i]Omroep West[i] zou de ploeg uit Enschede verregaande interesse hebben in de middenvelder van ADO Den Haag.


"Ik heb nauw contact met FC Twente-trainer Alfred Schreuder (Steijn en Schreuder hebben drie seizoenen samen bij NAC Breda gespeeld, red.) en heb hem vorige week nog gesproken. Toen is de naam van Holla niet gevallen. Ik kan me niet voorstellen dat hij naar Twente gaat", zegt Steijn in een reactie tegenover het eerder genoemde medium.

De hoofdcoach kan er mee leven dat ADO goede spelers van de hand moet doen. "Ik snap dat ADO steeds meer een opleidingsinstituut voor spelers is. Ze komen naar ons, wij maken ze beter en we verkopen ze verder", vertelt de oefenmeester. "Maar ik hoop dat de goede spelers dit jaar nog minimaal een jaar bij ADO blijven."

Wedden op ADO Den Haag? Maak nu een account bij Unibet en krijg 50 euro gratis!


0
Dinsdag 2 juli 2013 om 20:17 uur

<FCDH>

Transfer Chery ver weg: "Zit vast tussen de clubs"

Auteur: Wout Stravers Gepubliceerd2 juli 2013 om 15:47Categorie:Reactie
De onderhandelingen tussen ADO Den Haag en het Duitse Eintracht Braunschweig over Tjaronn Chery verlopen zeer moeizaam. Volgens de club uit de Hofstad zitten de gesprekken muurvast.

"Het zit vast tussen de clubs", aldus ADO Den Haag-trainer Maurice Steijn tegen Omroep West. "Chery heeft de ambitie uitgesproken om in de Bundesliga te spelen, alleen de clubs moeten eruit komen. Als dat niet lukt staat hij te trappelen om voor ADO te spelen."

Het verschil tussen vraag en aanbod is volgens de oefenmeester `behoorlijk groot`. De gesprekken liggen daarom stil. ADO denkt dat de gestelde vraagprijs voor Chery reëel is. "Je moet hem vergelijken met Toornstra. Die had bij vertrek nog een contract voor anderhalf jaar contract, Chery ligt nog twee jaar vast", aldus Steijn.

ADO wil Chery in ieder geval niet voor een miljoen euro laten gaan. "Nee, ik denk dat je aan bedragen moet denken die boven een miljoen liggen", stelt Steijn. "De tijd dat de spelers voor een appel en een ei weggehaald konden worden ligt ver achter ons. Wij vinden dat een speler een bepaald bedrag waard is. Als clubs dat willen betalen en de speler geeft aan dat hij weg wil dan komt het tot een deal. Lukt dat niet, dan niet."
0
Dinsdag 2 juli 2013 om 20:14 uur

BLEISWIJK-1

Scheveningen schreef:

Steijn liegt tegen de verslaggever!!!! Dat merk je aan alles hoe hij reageert tenminste dat vind ik.....
Waar liegt hij volgens jou dan over? Hij zegt geinteresseerd te zijn en hij geeft daarbij aan dat Derijck zijn manier van trainen wel kan waarderen.

Het enige waar hij over kan liegen is het huren. Maar het is wel zo dat Derijck de komende 3 jaar nog zeker 1.5 miljoen euro salaris (totaal over 3 jaar) bij PSV kan verwachten. Hoe moeten ze dit bij ADO oplossen dan. Derijck is ook niet gek. Die wil ook gewoon geld zien.
0
Dinsdag 2 juli 2013 om 18:28 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Scheveningen schreef:

DEN HAAG - ADO-trainer Maurice Steijn ziet PSV-speler Timothy Derijck graag terugkomen naar Den Haag. De Belgische verdediger komt niet voor in de plannen van zijn club.
`Wij zoeken nog een centrale verdediger. Timothy weet hoe mijn manier van voetballen en mijn manier van werken is en die bevalt hem`, zegtt Steijn. `Als wij een mogelijkheid zien om hem terug te halen dan ben ik de eerste die naar Eindhoven rijdt om hem op te halen.`

De Haagse oefenmeester is gecharmeerd van Derijck, maar is ook realistisch over zijn eventuele komst naar Den Haag. `Timothy zou ik er heel graag bij willen hebben`, benadrukt Steijn nogmaals. `Ik denk alleen dat het financieel niet haalbaar is. PSV zal moeten meewerken aan het verhuren van Derijck. Anders denk ik dat het heel lastig wordt.`


Ik wil ook wel rijden hoor.... Haha

ik heb persoonlijk geen problemen met kunstgras, vind het wel jammer. Vind 250 duizend wel een hoop geld, wat dit moet DH betalen voor het nieuwe geld.
Waar staat dat van die 250.000 euro?
0
Dinsdag 2 juli 2013 om 16:39 uur

BLEISWIJK-1

Scheveningen schreef:

Den haag wil meer dan een miljoen hebben voor chery!!
Tevens heeft steijn niks van holla gehoord over de interesse uit tukkerland
Bron tvwest, interview met steijn.
ADO-trainer Steijn wil meer dan een miljoen euro zien voor Chery
02-07-2013 | 13:42

DEN HAAG - ADO-speler Tjaronn Chery staat in de belangstelling van Eintracht Braunschweig. De Duitse club heeft zich gemeld bij ADO, maar tot een akkoord is het nog niet gekomen.

`Het zit vast tussen de clubs`, zegt ADO-trainer Steijn tegen Omroep West. `Chery heeft de ambitie uitgesproken om in de Bundesliga te spelen, alleen de clubs moeten eruit komen. Als dat niet lukt staat hij te trappelen om voor ADO te spelen.`

De onderhandelingen tussen ADO Den Haag en Eintracht Braunschweig liggen momenteel stil. `Het verschil tussen de vraagprijs en het geboden bedrag is volgens Steijn `behoorlijk` groot. De Haagse trainer vindt dat de club een reëel bedrag voor de buitenspeler vraagt. `Je moet hem vergelijken met Toornstra. Die had bij vertrek nog een contract voor anderhalf jaar contract, Chery ligt nog twee jaar vast`, aldus Steijn.

Op de vraag of Steijn zijn buitenspeler voor een miljoen wil laten gaan antwoordt hij stellig. `Nee, ik denk dat je aan bedragen moet denken die boven een miljoen liggen`, is Steijn van mening. `De tijd dat de spelers voor een appel en een ei weggehaald konden worden ligt ver achter ons. Wij vinden dat een speler een bepaald bedrag waard is. Als clubs dat willen betalen en de speler geeft aan dat hij weg wil dan komt het tot een deal. Lukt dat niet, dan niet.`
0
Dinsdag 2 juli 2013 om 14:07 uur

Leiden

FC Den Haag! schreef:

Hoe lang hebben ze in Amsterdam nodig om op een uitgebracht bod te reageren? We mogen nu toch wel eens te horen krijgen of het bod op Koppers is geaccepteerd.
Misschien wachten ze op een betere wisselkoers tussen de euro en de shekel &#128521;
0
Dinsdag 2 juli 2013 om 13:51 uur

lulijzer

Gun Holla de transfer, maar wel voor een boel keiharde (voor wat die euro waard is tegenwoordig...) pegels.
0
Maandag 1 juli 2013 om 19:40 uur

Nu online

Ado Vakkie S, Marcie, fcdh-denhaag, Bleek en 203 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 342
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5