Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kkd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

DHFC070

Thehague070 schreef:

Henk van Stee vind ik echt een geweldig technisch manager... Dervisoglu tussen 2 en 3 miljoen naar Brentford en blijft zelfs nog een halfjaar bij Sparta echt mede door van Stee staat Sparta nu waar `t Staat... En dan heb je `t weer waarom kan ado dit nou nooit... Wij zijn toch echt veel groter dan sparta maar zij kunnen met gemak spelers verkopen en ook telkens vanuit de jeugd...
Klopt wat je zegt m.b.t. jeugdspelers voor velen miljoen verkopen bij Sparta.
Maar toch doen hun om de 2 a 3 jaar stuivertje wisselen met de KKD en zijn wij een vaste middenmoter.
0
Donderdag 8 augustus 2019 om 16:27 uur

Haagshart

daveadodh schreef:

Wat ik vooral vreemd vind is dat toen goppel binnenkwam ik hem erg gevaarlijk vond. Daarna zijn ze met hem gaan werken dat die meer zijn momenten moest kiezen en nu zie je em nooit meer..
Precies het onbevangen is eraf.
Hij is bij elke voorzet bang dat het verkeerd gaat en dan gaat het ook verkeerd.
Voor die jongen zijn ontwikkeling zou een jaartje verhuren in de KKD perfect zijn.
Maar ja dan heb je helemaal niemand meer op die positie.
0
Maandag 5 augustus 2019 om 23:33 uur

Corleone070

Mooi voorbeeld, patrick joosten zit bij Utrecht op de bank. Had voor ons een hele leuke speler zijn geweest op de flanken. Goppel had een hele leuke aanwinst geweest voor een kkd club. Kunnen wij Joosten huren/kopen? Antwoord is nee. Dus in plaats van ouwehoeren over die die en die zijn slecht, kunnen mensen zich er ook bij neer leggen dat we het hier mee moeten doen. Zo is het al jaren bij ado en zal niet snel veranderen. Kramer, Johnson en Becker waren ook kut volgens sommige en we weten allemaal hoe dat uit is gepakt
0
Maandag 5 augustus 2019 om 23:24 uur

BLEISWIJK-1

Dennis72 schreef:

Nee maar talenten moeten wel een meerwaarde hebben in de kkd of postitief opvallen

Jij ziet toch ook dat Milan van Ewijk goed speelde hij is 18
Die kunnen goud opleveren

Kijk naar AZ

En ik bedoel wel de spelers die tegen het 1ste aanzitten niet spelets van 15 jaar
Een (verhuur) jaar kan zo groot verdchil maken. Daarom moet je niet te snel afscheid nemen van spelers met potentie.

Asmalash heeft zich vorig jaar in de subrop KKD laten zien. En een exponent van de ADO jeigd. Daarbij pas 20 jaar.

0
Maandag 5 augustus 2019 om 22:17 uur

Dennis72

BLEISWIJK-1 schreef:

Jouw probleem is dat een talent bij jou voorbaat geen talent is. Tenzij hij gelijk de eerste wedstrijd in de basis staat. Zo kort door de bocht.

Als ze van jouw principe uit waren gegaan dan had bakker en Beugelsdijk ook nooit bij ADO gespeeld.
Nee maar talenten moeten wel een meerwaarde hebben in de kkd of postitief opvallen

Jij ziet toch ook dat Milan van Ewijk goed speelde hij is 18
Die kunnen goud opleveren

Kijk naar AZ

En ik bedoel wel de spelers die tegen het 1ste aanzitten niet spelets van 15 jaar
0
Maandag 5 augustus 2019 om 22:11 uur

Bolskie

Tommy schreef:

Nee slecht lezende ik heb geen scc meer dit seizoen. Niet meer volgen heb ik niet gezegd.
Maar ok mag jij hem vertellen waar ado een miljoen vandaan haalt
Jij heb het over een miljoen? Jij denkt toch niet dat er bij hem in zijn contract een mil komt te staan waar heb je het over hij gaat naar Cambuur in kkd
0
Maandag 5 augustus 2019 om 16:23 uur

BLEISWIJK-1

dirk schreef:

Vraag: heb je überhaupt Ladan wel eens zien spelen? Zo ja, wat vond je van hem als speler? Zo neen, wat lul je dan?
Tuurlijk heb ik Ladan zien spelen. En ja ik denk dat je die jongen veel te snel vertrekt. Sowieso als signaal naar de andere talenten.

En wat lul jij overigens. Cambuur, subtopper in de KKD vind, hem kennelijk goed genoeg. En wij schrijven hem op negentien jarige leeftijd af. Wie heeft hier gelijk?

0
Maandag 5 augustus 2019 om 16:23 uur

Advertentie

wijstaanboven

FC Den Haag! schreef:

Wat mij betreft halen die Bilal Ould-Chikh. Het is een gok, maar voetballend verwacht ik dat hij sowieso een stuk beter zal zijn dan Goppel. Daardoor bij ons de kans op een basisplaats. Hopelijk heeft hij eindelijk geleerd van het verleden en bij ons kan hij als basisspeler iedereen dan laten zien wat hij kan! Zou zomaar heel goed uit kunnen gaan pakken voor ons!
Zou niet weten waarom , hele lastige jongen en nergens gepresteerd daar kan je niet op rekenen. Draait het niet zit je zonder aanvoer op Necid en waar komen de goals dan vandaan? Met zo weinig spelers die een goal of een assist kunnen maken of geven kan je zomaar degraderen. Zelfs een RKC heeft betere buitenspelers zoals Seys die heeft zich tenminste nog bewezen in ede KKD , Ould-Chikh heeft welgeteld 0 wedstrijden gespeeld vorig jaar in de 2e divisie in Turkije dan weten we toch genoeg?
0
Maandag 5 augustus 2019 om 12:41 uur

hg

Goppel drama kkd vervanger erg nodig kwaliteit rechtsbuiten
Aanvallende middenvelder kwaliteit nodig
Linksbuiten kwaliteit nodig
Linksback ook wel nodig
Keeper ook nodig
Niks halen is degradatie kandidaat ben ik bang voor
0
Zondag 4 augustus 2019 om 22:24 uur

KR96

Langebach2 schreef:

Dan moet het wel rond zijn, want tegen Sparta, RKC, vvv moeten we wel punten gaan halen.
Ach. De KKD is ook leuk, kan deze selectie leuk meedraaien.
0
Zondag 4 augustus 2019 om 18:35 uur

Nu online

GGH, Priapus Rex, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, Wahter, Aad, vakkiel, guru, Erik070, Vak_W, Kees, TheMariner, Marten en 129 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5