Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: publiek

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

Druktemakers....

Beste mensen, even over het veelbesproken `veldincident`. 

Geloof niet dat een ieder begrijpt wat het nieuws van vandaag ons hierover verteld. Het gaat hier enkel om het bekend maken dat de aanklager zijn eis handhaaft.

Voor alle duidelijkheid, er is nog geen veroordeling! De aanklager zegt enkel dat hij nog steeds graag een wedstrijd zonder publiek als straf zou hebben.
0
Vrijdag 12 januari 2007 om 08:24 uur

De zak van de KNVB

Aanklager handhaaft eis tegen ADO Den Haag

VOETBAL
ZEIST - Heeft ADO Den Haag er genoeg aan gedaan om te voorkomen dat supporters het hoofdveld bestormden bij de thuiswedstrijd tegen Vitesse? Om die vraag draaide de strafzaak donderdagavond bij de tuchtcommissie van de KNVB in Zeist.

De aanklager van de voetbalbond vindt van niet en handhaafde derhalve zijn strafeis uit het schikkingsvoorstel (één wedstrijd zonder publiek) dat de club eerder afwimpelde. De advocaat van de Hagenaars, mr. M. Boetekees, zei de tuchtcommissie echter dat ‘de club werkelijk niet weet wat ze nog meer had kunnen doen’.

Boze supporters kwamen 19 november het veld op in het Zuiderpark. Een dag later stapte trainer Frans Adelaar op, omdat hij zich bedreigd voelde. Voor de tuchtcommissie gaven Boetekees en ADO’s veiligheidsmanager Ben-Jan van der Klis uitvoerig aan welke maatregelen de club had genomen. Er waren signalen dat er ‘iets’ zou gebeuren, daar is volgens ADO ook op geanticipeerd. Zo waren er geruchten dat de noordtribune uit protest leeg zou blijven,

of dat supporters de ingang naar de zuidtribune (waar onder meer de bestuursleden en sponsors tijdens wedstrijden bivakkeren) voor de wedstrijd bezet zouden worden. Maar het bestormen van het veld had, zo bezwoeren Boetekees en Van der Klis, ‘een spontaan karakter’.

Na het zien van videobeelden die een toeschouwer op de zuidtribune met zijn mobiele telefoon had gemaakt, vroegen de leden van de tuchtcommissie zich vooral af waarom de stewards niet harder ingrepen en waardoor de hekken relatief makkelijk opengingen ADO verweerde zich door te stellen dat stewards nooit geweld mogen gebruiken en dat de hekken ook makkelijk open moeten kunnen in het geval van een calamiteit in het stadion.

Advocaat Boetekees gaf verder aan dat de club zeer waarschijnlijk tienduizenden euro’s aan recettes misloopt als de tuchtcommissie de strafeis van de aanklager overneemt. De losse verkoop leverde bij de 10 voorgaande thuiswedstrijden dit seizoen gemiddeld ruim 45.000 euro op. Bovendien is de club bang voor claims van seizoenskaarthouders en sponsors.

De tuchtcommissie doet binnen drie weken een uitspraak, waarna hoger beroep nog mogelijk is.
0
Vrijdag 12 januari 2007 om 00:08 uur

jajoh

mike schreef:

Vanavond zitting van de tuchtcommissie....
Maar de uitspraak ligt al klaar....2 wedstrijden zonder publiek...FC Utrecht en Ajax.....
welnee man, iedereen dacht ook het ergste bij die eerste uitspraak. Wacht nou maar af, we zullen het wel zien.
Lijkt me sterk dat we eerst 1 wedstrijd zonder publiek en nu opeens 2 krijgen.
0
Donderdag 11 januari 2007 om 20:34 uur

mike

???? schreef:

Wanneer is die uitspraak van de knjb dan ?
Vanavond zitting van de tuchtcommissie....
Maar de uitspraak ligt al klaar....2 wedstrijden zonder publiek...FC Utrecht en Ajax.....
0
Donderdag 11 januari 2007 om 18:49 uur

fcdh

Kom op gasten positief blijven !!!!!!!!!!
Ze kunnen allemaal wel spelers halen, maar wij zijn DENHAAG GVD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En wij hebben het fantiekste publiek van Nederland !!

En met een fitte selectie maken we iedereen gek!!!!!!!!

COME ON THE HAGUE !

0
Donderdag 11 januari 2007 om 16:20 uur

Advertentie

mike

Laten we even wachten op welke straf we krijgen.....vanavond tuchtcommissie....
Wedden dat den haag een onwijze boete krijgt of 2 wedstrijden zonder publiek....(utrecht en ajax...)
Scheelt ook meer dan 3 ton aan recettes....
Dan is het ff niet belangrijk wie of wat er komt...dan is het gewoon klote!
De KNVB gaat ons de thuiswedstrijd tegen Ajax door de neus boren, let maar op!!!
0
Donderdag 11 januari 2007 om 16:08 uur

hagedammertje

toen de knvb aangaf dat er geen publiek naar az mocht, wouden er een hoop supporters geld inzamellen om de verloren inkomsten van de club te ondersteunen,
kan er nu ook niet zo`n actie opgezet worden om de ricky`s binnen te halen en misschien de toekomst wel
veilig te zetten
0
Woensdag 10 januari 2007 om 10:24 uur

hagedammertje

toen de knvb aangaf dat er geen publiek naar az mocht, wouden er een hoop supporters geld inzamellen om de verloren inkomsten van de club te ondersteunen,
kan er nu ook niet zon
0
Woensdag 10 januari 2007 om 10:23 uur

fcdh

Wenger en Henry prijzen Liverpool-fans
Na afloop van het FA Cup-duel tussen Liverpool en Arsenal, waarin The Gunners met een 3-1 zege aan de haal gingen, konden Arsene Wenger en Thierry Henry hun bewondering over de Liverpool-fans niet onder stoelen of banken schuiven. "Een fantastisch publiek", zo vonden ze.

"Je kunt de fans van Liverpool alleen maar bewonderen", zo begon Wenger. "Ze waren ongelooflijk en trapten als het ware elke bal voor de spelers. De club heeft een geweldige aanhang."

Ook Henry prees de fans op Anfield Road. "Ik weet niet wat de supporters zongen, maar het geluid was zo sterk dat niemand nog iets kon horen op het veld. Ik heb groot respect voor dit stadion en deze fans. Wat een geweldige plaats om te voetballen."

Midden Noord 2de seizoenshelft !!!!!!!!!!!!!
0
Maandag 8 januari 2007 om 18:57 uur

fcdh sassem

de kaartverkoop voor dh-az is begonnen maar er is nog geen uitspraak geweest van de knvb na het hoger beroep van dh. Of heb ik iets gemist? ik neem aan dat we er tegen az gewoon in mogen maar als de knvb zijn poot stijf houdt dan spelen we dadelijk tegen utrecht, feyenoord of ajax zonder publiek. Dat zou lekker kut zijn 

0
Zondag 7 januari 2007 om 13:34 uur

Nu online

Teeg070, Haraldberg1, Sprinkhaan070, yesyes, Kees, Bollie74 en 239 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5