Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: trainer

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

Haagse Haas

Lellow schreef:

Mensen die denken dat Ruud Brood zondag voor het eerst contact hebben gehad koekoek.

Contact was allang gelegd en Ranko was een aflopende zaak .
Mooi toch, ipv wekenlang speculeren en net assistenten werken, interlandweekend valt perfect dit keer, kunnen ze mooi even kennismaken met de nieuwe trainer.
0
Dinsdag 10 november 2020 om 11:35 uur

Gast

Zo nu kunnen we niet meer zeuren een nieuwe ervaren trainer (de eerste na vd Brom) met een positieve uitstraling. Financieel weet niemand hoe het zit met onze vage grootaandeelhouder uit China. Al heb je 20 miljoen schuld bij UVS is dit alleen maar voor de bühne. Zij zijn eigenaar van de aandelen dus hebben zij alleen een schuld aan zichzelf als zij toch besluiten te stoppen. Wij als supporters kunnen maar 1 ding hopen dat deze belachelijke situatie snel voorbij is en de aandelen weer terug naar Nederland komen met 51% voor de supporters en de overige 49% naar aandeelhouder(s) (gemeente) zodat we dit soort vage figuren uit het buitenland voortaan buiten de deur houden.Maar goed nu even blijdschap door het aanstellen van de heren Brood en Bogers. Welkom bij onze club.
0
Dinsdag 10 november 2020 om 09:58 uur

DHFC070

Ben permanent tegen het terughalen van oud spelers.
Dus een Zuiverloon en eventueel Janmaat hoeven van mij in eerste instantie niet. Hang naar het verleden die in 90% van de verwachtingen niet slaagt lees verkeerd verwachtingspatroon.

Toch kan ik niet ontkennen dat het goed is om te zien dat men de nodige ervaring aan de selectie aan het toevoegen is. Helaas had je dit moeten doen voor de start van de competitie en niet als 1/4 al is gespeeld. Klein krasje voor Hamdi en Jol wat mij betreft. Andermaal geld (wat er niet is) uitgeven om het e.e.a. te herstellen maar beter dit dan helemaal niet ingrijpen.
Vraag me wel af hoeveel spelers we in godsnaam denken denken te halen. Deze jongens moeten toch ook weer ingepast worden en moet langzaam aan automatismen ontstaan dan ben je zo weer een paar wedstrijden verder. Gelukkig hebben we bijna alle linker rijtje tegenstanders gehad.

Brood als trainer zou niet mijn eerste keus zijn maar kan er zeker mee leven. Heeft heel veel slechte selecties onder zijn hoede gehad en toch een aantal keer erin gebleven. Mochten we met hem er niet in blijven dan is de selectie inderdaad verre van eredivisiewaardig. Toch ben ik er ook van overtuigd dat dit niet het geval is.
Roep om ervaren trainer begrijp ik alleen van mij hoeft die harde hand (Verbeek etc.) echt niet. Werkt zeker bij jonge wisselvallige jongens juist vaak averechts zeker in deze maatschappij. Zie liever trainers die niet te emotioneel, niet te autoritair zijn maar echte people managers die bewezen van een team een elftal weten te maken en spelvreugde erin weten te brengen. Iets wat bij jonge jongens heel belangrijk is. Type vd Brom, Jans, v/d Gaag e.d. Brood is het dus geworden en zie dat als een soort compromis tussen een Verbeek en Jans.

Sta nog volledig achter de visie van Jol en Hamdi maar ze moeten wel gaan uitijken want het Pardew debacle, afkoopsommen van managers en Rankovic hebben al bijna zo`n 1,5 miljoen gekost. Laat dat nou net het bedrag zijn wat bespaard is met de Immersen, Meijers, Necid, Malone`s van deze wereld. Onderaan de streep linkskom dus 1,5 miljoen weggegooid.
0
Dinsdag 10 november 2020 om 09:45 uur

Mikebroekhuizen

Welkom, ???? ?????! ?

? Onze nieuwe hoofdcoach is aangesteld tot medio 2022. Met Adrie Bogers komt er ook een nieuwe assistent-trainer.

0
Dinsdag 10 november 2020 om 09:06 uur

Kees

Ik begrijp er werkelijk niets meer van. Alweer een trainer en assistent voortijdig ontslagen, Janmaat en Zuiverloon erbij en wie weet wat er nog meer gebeurt in de toekomst.
Ik neem aan dat dit allemaal onderdeel is van het vijfjarenplan van Manders? Toch een visionair die man.
0
Dinsdag 10 november 2020 om 08:55 uur

Advertentie

Eagle187

Is een Keuken Kampioen trainer.....

Resultaten eredivisieclubs onder trainer Ruud Brood;

NAC `97/`98: 12e plaats
Heracles `04/`05: 14e plaats
Roda JC `12/`13: 16e plaats
NAC `18/`19: 18e plaats (degradatie)

Hopen op een wonder!
0
Maandag 9 november 2020 om 23:07 uur

Smerig Mannetje

Max schreef:

Brood past een stuk beter bij de jonge onervaren selectie. Is geen wondertrainer die bijzondere resultaten kan overleggen, maar dat kon Groenendijk ook niet. En die heeft het meer dan prima gedaan.
Zo zie ik het ook. Met een beperkt budget krijg je een beperkte trainer. Van wat er beschikbaar is, je kan betalen en het aandurft is Ruud Brood waarschijnlijk nog een van de besten ook op dit moment.

Alle ballen op Ruud!
0
Maandag 9 november 2020 om 23:02 uur

supporter-noord

Brood krijgt van mij gewoon het voordeel van de twijfel. In ieder geval snel een nieuwe trainer.
0
Maandag 9 november 2020 om 21:46 uur

slash070

Hoorde Woerts geloof ik zeggen dat er na twee weken al geen normale communicatie meer was tussen directie en trainer. Dus zo snel ingrijpen is dit nu ook weer niet dan.

Verder zei Woerts dat het sexueel goed ging. (Kan ook financieel of commercieel geweest zijn, verstond het niet helemaal omdat die muts hier er zoals gewoonlijk doorheen zat te tetteren met haar krasstem, maar dat terzijde)
0
Maandag 9 november 2020 om 21:40 uur

Eagle187

Okay, Brood als trainer is wel mijn aller-allerlaatste keus als Lucille Werner niet beschikbaar is ofzo.....

Dacht slechter kan het niet worden, maar met hem geloof ik daar dan wel weer in....
0
Maandag 9 november 2020 om 21:39 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 239 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 345
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5