Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kansen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 346
Volgende pagina

yesyes

Edwin schreef:

Tegen Nac was het Ricky v/d Berg, die veel kansen miste...
je bent niet goed wijs man!!!!!!!! ricky ze kansen waren super akties en geplaatste schoten! alleen pech dat er weer zo`n kut keeper in het goal stond die de dag van ze leven had en de bijna onmogelijke ballen van ricky eruit tikte
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 18:38 uur

Edwin

<FCDH> schreef:

ik hoop gewoon dat we een goeie spits nog krijgen kopen of huren maak mji niet uit want soltani mist gewoon te veel aan kansen
Tegen Nac was het Ricky v/d Berg, die veel kansen miste...
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 18:20 uur

<FCDH>

rien1 schreef:

Geen idee. Het zit ook wel erg tegen op het moment.
Ik las net op voetbalprimeur dat vd Gun nog steeds werkeloos thuis zit in zijn woonplaats Den Haag. Zal wel weer te duur zijn. Zucht....... 

ik hoop gewoon dat we een goeie spits nog krijgen kopen of huren maak mji niet uit want soltani mist gewoon te veel aan kansen
0
Woensdag 5 augustus 2009 om 17:59 uur

Ties

Peco schreef:

We verliezen een keertje, we schieten 10 ballen op het doel van die rooie maaghond die alles eruit haalt en het ligt aan Wetzel.
Ik vind Wetzel de allerbeste TD van deze eeuw tot nu toe.
Hij legt Buys vast, zorgt dat Rankovic blijft, haalt torjager Powell binnen, haalt Milic binnen.... en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Hij heeft een groengeel hart, is geen passant maar blijft gelukkig nog vier jaar hier (kan die niet gewoon levenslang tekenen?).
Ook zijn correctheid en goede verbale vermogens hebben ertoe bijgedragen dat we goed liggen in de pers en bij de sponsors en niet te vergeten bij de gemeente Den Haag (oh ja, we waren bijna failliet anderhalf jaar geleden, nou ja, lekkar boeiend, wanneer gaan we Europa in?).
Even denken waarom ik Wetzel nog meer OK vind.
Hij let op de centen... ook geen onbelangrijke eigenschap als je bij Den Haag zit want de gemeente Den Haag of een grote sponsor heeft geen resetknop waarop je gezellig kan drukken als je weer is een keertje een paar miljoen euros verKK hebt.
Waarom dat ongeduld over een nieuwe speler die moet komen?
We zijn nog geen anderhalf jaar geleden ontslagen van de intensive care en we gaan gewoon weer geld over de balk smijten, waarom?
Om die spits voor 6 ton binnen te halen die er 20 inschiet en alleen `s ochtends een minuut of vijf op je netvlies staat als je net je ODOL terug je broek terug knakt?
We hebben 2 spitsen.
Namelijk Milic en Powell.
En een aanwinst zou zeker VD Gun zijn, al is die 10 wedstrijden geblesseerd dan nog speelt die er 23 waarin die levensgevaarlijk is.
Ik denk trouwens dat je in onze Mickey Mouse Eredivisie de meeste punten binnenhaalt op MENTALITEIT en INZET en dat zit onder Atteveld wel goed.
A.s. zondag VVV uit, ik verbaas me over dat het clubblaadje van die snor doet alsof NAC hier verdient 3 punten heeft gehaald, en hij laat zien na 40 jaar nog weinig verstand van voetbal te hebben want hij zet een 1 neer voor VVV-ADO.
Ik zet een 1 neer als rapportcijfer voor zijn voetbalverstand.
Den Haag gaat winnen in Venlo als spelen er naast Honda nog Suzuki, Sushi en Toyota.
Helemaal mee eens ! Dat gelul over Wetzel. Het zou eens moeten gaan over de kansen die werden gemist werden door onze durbetaalde profs. Als ze de helft van de kansen hadden gemaakt en die kutkeeper niet alles had gehad dan hadden we gewoon gewonnen. Stoopenm dus met het gelukl over Wetzel .........we hebben eindelijk iemand met een echt Haags hart ipv een clubicoon die nu bij de neuzen zit !
0
Dinsdag 4 augustus 2009 om 11:42 uur

anti td

Vincent schreef:

oja ooievaar,

Meric wilde koste wat het kost weg om daar op de bank te zitten.. dat was zijn droom.
Wetzel heeft zijn gelijk bewezen omdat we  ook zonder hem 14e zijn geworden.
We hebben er nu nog wat zakgeld voor gekregen ipv hem nu gratis kwijt te zijn.

Als wetzel Hursut eerder een contract had aangeboden had ie niet weggewild maar Soltani had het volgens AW wel in zich om het te maken. Wetzel zag het gewoon niet in hem zitten want hij vond hem niet eredivisiewaardig. Dat heeft onze fantastische TD zelf gezegd. Of laat je dat bewust ff buiten beschouwing? Door de TD afgeschreven en totaal afgezeken Bosschaart speelt een hele behoorlijke wedstrijd. Verhoek presteert veel beter onder Atteveld. Gisteren meer kansen in 1 wedstrijd dan in een heel seizoen onder AW. Atteveld zorgde in de laatste 4 wedstrijden voor een kwart van de totale productie aan doelpunten van vorig seizoen en redde mede daardoor ADO DH van degradatie. Spelers hadden toen bij AW al aangedrongen op een aanvallender speelwijze omdat zij net als iedereen (behalve jullie onfeilbare AW) wel zagen dat het zo niet ging. Maar volgens AW zijn de doelstellingen allemaal gehaald, door...uiteraard AW. En moet Raymond nog wat stapjes maken in zijn omgang met mensen??!!!! Hese, Resodihardjo, de Geer, allemaal vrienden van de fam. Wetzel, Soltani door hem gehaald en allemaal meer in staat stapjes te maken dan onze publiekslieveling Hursut. En wie bepaald?? Ga Ooievaar s ongelijk geven dat ie zich opwindt over de in het verleden meerdere malen, en nu bij ADO DH totaal mislukte trainer die het nu als TD kennelijk wel zou kunnen. Een demotiverende, denigrerende, arrogante bal, met een groot gebrek aan zelfkritiek bepaald het nu wel ff bij onze club. En zijn broer is scout. pffffffff Bij VVV waren ze heel tevreden over de stapjes die AW heeft gemaakt. On his way out. Waren wij maar zo ver. Aan jou en de rest van de liefhebbers van de firma Wetzel; Het is een topper!...Dream on...... Wetzel heeft gelijk gekregen zeg je, want zonder Hursut zijn we ook 14e geworden. Zonder AW hadden we mss wel in het linkerrijtje geeindigd. Je lult echt als Wetzel. Hij heeft zijn doelstellingen gehaald. Hij en jij vergeten alleen 1 ding. Dat jullie je allebei niet af (willen) vragen of dat dat nou ondanks of dankzij hem is gebeurd. Kees had pas een interesaante berekening over wat een speler aan punten moet opleveren vs opbrengsten in te behalen punten. Hursut had die 90.000 euro ruim waard geweest. En nee, AW heef me wijf niet geneuk.
0
Maandag 3 augustus 2009 om 08:28 uur

Vincent

Kees schreef:

VINCENT / TON UIT EIJSDEN

Nog bedankt namens Paul  voor het sms`en. Ik heb hem tijdens de wedstrijd en na afloop nog een kwartier gesproken. Hij is doodziek van de nederlaag, drinkt geen druppel alcohol meer tijdens zijn vakantie en gaat scouten in Benidorm.

Dat moet dan Ton geweest zijn.

Ik was ziek thuis, ben niet naar de wedstrijd geweest.
Ben van de nederlaag niet zieker geworden trouwens.

 

Luirling en amoah zoals voorspeld. eigenlijk 2 kansen uit het niets. Jammer voor Ricky, heeft er echt alles voor gedaan. paal en lat..

 

Volgende week VVV zal niet makkelijk worden na hun verdiende gelijkspel tegen PSV.

We staan 13e.. bijna vlgs doelstelling:_))

 

0
Zondag 2 augustus 2009 om 23:52 uur

Advertentie

JB

Piet la Pet schreef:

ja je zou eens kritisch durven zijn, jij hebt blijkbaar erg genoten vanmiddag. Nou je gaat nog veel meer lol beleven dit jaar.Alleen die trainer kan er niets aan doen die heeft geen materiaal maar dat durf jij niet te zeggen want dan moet je toegeven dat ook jij bent voorgelogen met al die mooie beloftes 2e ring betere spelers. Maak mij maar uit voor weggooier dan zal het vast wel een stuk voller worden. Wat een afgang ik ben er doodziek van.Maar daar zal jij wel geen last van hebbe.
Hé Piet,

Een afgang is als je 4-0 verliest en zelf nul kansen heb kunnen creeren tegen een ploeg die gelijkwaardig of lager ingeschat moet worden dan jij zelf.

NAC is een nog steeds subtopper, en we hebben 22 schoten, waarvan 12 op doel losgelaten.

En natuurlijk, we missen een spits. Ja duh, als of van dat doelpunt van Tomasson zoveel klasse afdroop.

Als je jaren bij ADO komt moet je weten dat een klutsbal er bij ADO altijd uitklust, dat een bal binnenkant paal altijd terug het veld in komt en dat scheidsrechters met stront in hun ogen rond lopen.
Ten Rouwelaar gaf zelf toe op TV dat ADO 2 corners zijn onthouden in de tweede helft en dat hij daar maar wat blij mee was omdat hij er helemaal niet mee op zijn gemak was.

En ja, ik heb genoten van ADO.
Niet van de fout van Pique bij de eerste goal en ook niet van de fout van Dereijck bij de tweede goal.
Maar wat een strijd en passie. Wat een tempo.
Zoals Ten Rouwelaar ook aangaf: NAC is vooral de tweede helft helemaal zoekgespeeld.
2 x de lat en 5/6 wereldreddingen van Ten Rouwelaar.
En ja, daar ben ik ook doodziek van.
Want iedere ander club wint met 4/5-2 ipv te verliezen met 1-2 na zo`n wedstrijd.
Zat je pet misschien voor je ogen dat je dat niet gezien heb.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 21:51 uur

geer

Kees schreef:

Ik weet het zeker: dat wordt degradatie. Ik verknip mijn seizoenskaart, ga nooit meer naar ADO en die Atteveld is een koekenbakker. Wat een baggerteam hebben wij zeg.

Schandalig en succes er mee. Zonde van mijn geld!
wat een waus we hebben vandaag een goed spelend ado gezien met veel kansen en haagse bluf
en dan praat jij als een amsterdammer ga je maar voortaan naar jol kijken
0
Zondag 2 augustus 2009 om 21:17 uur

ADO supporter Leidschenveen

ADO heeft al veel kansen gehad door ballen die worden doorgekopt op het middenveld. Kijk maar naar vorig seizoen. Horvath, Milic en Immers ( in mindere mate ) kunnen dat.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 20:19 uur

Bert

Bollie Vakkie Q schreef:

Wat was Verhoek weer om te huilen. Geeft hij eindelijk na 6 jaar ADO een redelijke voorzet, geeft hij een mooie voorzet op Schilder die de 0-2 kan aantekenen. Ik hoop echt dat we volgend jaar tijdens de 1e wedstrijd verhoek terug zien op het veld, net zoald we tex en hoogendorp zagen. Met een bos bloemen van zijn eigen geplukte bloemetjes. Echt waarom ziet men niet in dat hij echt niet eredivisie waardig is??????? Gelukkig Powel volgende week terug en dan gewoon Lexie op rechts. Deed hij aardig het laatste kwartier.
Verhoe speelde helemaal niet slecht vond ik heeft genoeg voorzetten gegeven. Hoort ook niet achterin te staan. Die jonge Pique liet teveel steken vallen wat kan Verhoek daar aan doen? Moet hij de hele buitenkant voor zijn rekening nemen? Soltani vond ik niet best vandaag hoe krijgt hij die bal nog naast in de tweede helft.

Horvath kan trouwens ook makkelijk op het middenveld kopte de ballen gevaarlijk door waardoor Ado veel kansen kreeg.

Jammer maar dit moet vertrouwen geven.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 20:17 uur

Nu online

buurmanBrutus, Erik070, ps070, Brian, sander75, supporter-noord, Haraldberg1, Ran1972, Superjantje, LemonHaze, carbayon, broodjebal070, TheMariner, ADO079, Prutser 070, DHFC070, KR96, Edwin, Francisco, kojak1, GroenGeelHart070, Alle ballen op Jort, KvR, Marcie, barney0700, Haago, Rooie91, GGH, troje, Marcush, FC Den Haag!, Langebach2, Bollie74, haagse chick, haguhnees87, Erba1, twaalfdespeler, Thehague070, adorob, RickZ, fcdh-denhaag, fcdh-middennoord, ADOZoetermeer, Eeuwig Den Haag, Jk23 en 157 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 346
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5