Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 352
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

gillah schreef:

Maar stel dat ze met z`n tweeën 10.000€ opmaken aan taxiritjes en etentjes, wat heel hoog is ingeschat. Dan nog ben je vele malen goedkoper uit dan als je een fulltime technisch manager aansteld. Ik schat in dat een technisch manager minimaal 5 a 10 keer zoveel wil verdienen.
Jij hebt het over 10.000 euro! Onkostenvergoedingen kunnen een veelvoud daarvan zijn.
0
Dinsdag 7 mei 2013 om 15:23 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

[Definitie vrijwilligerswerk

Een vrijwilliger is iemand die onbezoldigd en onverplicht een activiteit verricht ten behoeve van derden en die ingericht wordt door een organisatie:

• onbezoldigd: er staat geen financiële prestatie in de vorm van een loon tegenover, een vergoeding van gemaakte onkosten kan wel

PMC, er worden daarom zeker wel bedragen uitbetaald.
correctie: MOGELIJK worden daarom zeker wel bedragen uitgekeerd.


ps zo`n onkostenvergoeding staat niet in vergelijking met een honorarium van zowel Kallen als wel Beijersbergen. En besteed je het verder uit dan betaal je de absolute hoofdprijs. De fee zal dan snel uitkomen op enkele honderden tot duizenden euro`s per uur.

Laten we nou maar blij zijn dat Van der Kallen en Beijersbergen die werkzaamheden verrichten.
0
Dinsdag 7 mei 2013 om 14:52 uur

Bert

ketelbinkie67 schreef:

Jongens even ter verduidelijking omtrent het akkefietje in vak W (ik zelf zat een paar rijen onder hun). Voor de wedstrijd was er geouwehoer met Feijenoord fans (deze hadden op een muur stickers geplakt onder het vak, waarbij deze op hun plek werden gezet door onze eigen supporters).
Hierbij moesten stewards en politie al ingrijpen. Bij het begin van de wedstrijd zaten er 7 jonge Feyenoord-fans (rond 20-22 jaar) in het vak en deze werden al door diverse supporters gewaarschuwd om weg te gaan. Juist vanwege de kleine kinderen in het vak. Hier hebben zij niet naar geluisterd. Ik zelf ben naar de stewards gegaan om te zeggen dat dit verkeerd gaat aflopen. De wedstrijd was circa 20 minuten aan de gaan toe het fout ging. Ik ga niet vertellen wie of wat, maar we moeten eerst in onze eigen boezem kijken. Zo simpel is het.

Dat het nog niet eerder is gebeurd dat verbaast mij ten zeerste. Sinds de thuiswedstrijd tegen Ajax zitten er gemiddeld 20 fans van de tegenpartij in het vak en dan heb ik het nog niet over de ouders van de voetballertjes (tegenpartij) die op doel schieten tijdens de pauze.
Door verschillende supporters zijn er al diverse "handgemeen" geweest in de laatste thuiswedstrijden. De stewards zijn door ons diverse malen op geattendeerd dat dit gebeurd en het antwoord wat zij krijgen als dit wordt besproken met bestuur is standaard "wij moeten kunnen laten zien dat supporters van beide ploegen op kidstribune kunnen zitten".
In de vele jaren dat ik ADO nu volg is dit nog nooit zo vaak voorgekomen als vroeger.
Ik hoop dat het bestuur nu eens wakker wordt van deze problematiek, maar ik heb zo mijn twijfels.
Inderdaad stonden er tijdens de rust genoeg MEérs onder het vak te wachten.
Ik regelde altijd de kaarten voor VV Schipluiden door de jaren heen,
We begonnen met € 3,- in de eerste divivisie iedeeren wilde mee.

Later werd het € 8,- en later een tientje en later twaalf euro.

Boodschap was altijd duidelijk we gaan naar Ado en niet naar 020 of 010.

Kwam er zo`n bijdehand toch met een Ajax shirt aan was de keuze heel simpel shirt uit of ja gaat niet mee. De amateurclubs mogen zelf hierin de verantwoordelijkheid nemen. Als het mij lukt dit in oede banen te leiden moet een ander het ook lukken.
0
Zondag 5 mei 2013 om 22:36 uur

marcellino

FFL schreef:

Heerlijke middag gehad met een strijdend team!!!
Geweldige afsluiting van het seizoen (of komt er nog een toetje??)

Pajam, Marcelino, Haagse Roel en de andere minder vlijende supps.... kom er maar in ........

Ben wel benieuwd wat er nou weer op het kidsvak gebeurde. In en in triest die randdebielen. 10 jaar stadionverbod a.u.b..
Waar moeten we mee in komen dan ja er is vandaag strijd geleverd en ja we hebben verdiend gewonnen.maar als het een beetje tegen zit kom je een punt te kort .
Ik kijk niet alleen naar deze wedstrijd maar naar alle en dan heb je gewoon de kans voor na competitie in bepaalde wedstrijden vergooud en ja we hebben nog een kans maar je hebt het niet in eigen hand.
Er is ook niemand de kritisch is die het elftal de schuld geeft deze presteerd boven verwachting .
Maar het zijn de beleids bepalers die iefereen maar verkopen om een klopende begroting te realiceren .
Ik heb het vorige keer al gezegd nu gemiddeld 10.000 man op de tribune votig jaar 13000 dat is 3000x17x22 euro =1.150.000 euro
Neem de nacompetitie daar bij wat je ook twee ton had opgeleverd.
Nu heb je dat mis gelopen en daar had je spelers van kunnen behouden en iit kunnen bouwen.
En iederen hier denkt dat we volgend jaar het beter gaan doen dan dit jaar slaap lekker .az.heereveen.groningen.utrecht.ajax.psv.twente.feijenoord.vitesse en nec zijn normaal gesproken de betere clubs ook financieel gezien zeker als we volgend jaar weer onze beste spelers moeten verkopen om de begroting te sluiten.
Ik wil niet negatief zijn want ik heb genoten van deze wedstrijd maar om weer zo een kinderachtige opmerking te maken zegt genoeg
0
Zondag 5 mei 2013 om 17:50 uur

Gustav

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik zoek nog wat feedback. Ik weet uit betrouwbare bron dat het salarisplafond bij ADO rond de twee ton ligt. Als ik het een en ander op een rij zet kom ik tot de volgende conclusie. Ik ben benieuwd hoe jullie dit zien!

Weg in seizoen 2013/2014

Salaris:
Omeruo (voorlopig weg) 100.000 euro
Koppers (voorlopig weg, halfjaar in dienst) 30.000 euro
Ammi 150.000 euro
Horvath 200.000 euro
Elbers 60.000 euro
Leeuwin 80.000 euro
Mulders 80.000 euro
Radosalvjevic 200.000 euro
Toornstra (half jaar in dienst) 80.000 euro
Tano 40.000 euro
Kolk (voorlopig, halfjaar in dienst) 30.000 euro

Tihouna en Broekhuizen waren amateurs

Terug/nieuw in seizoen 2013/2014

Salaris:
Chery (opgewaardeerd contract vanwege optie) 30.000 euro
Bakker 50.000 euro
Merencia 40.000 euro

Beschikbaar spelersbudget indien gelijk aan huidig seizoen. Circa 930.000 euro!

Conclusie: als er van dit geld drie of vier nieuwe spelers aangetrokken moeten worden, dan is er inderdaad maar weinig geld voor transfersommen.
Ik heb geen zicht op de salarissen, maar dat Bakker 20000 euro meer pakt als aanstormend talent dan basisspeler en in potentie 1 van de beste spelers Chery kan ik niet geloven met alle respect...
0
Donderdag 2 mei 2013 om 17:36 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

pmc schreef:

Er wint niemand een halve ton, gewoon omdat niemand weet wat de salarissen zijn, ik zie hier wel vaker aannamens langs komen, maar deze slaan alles.
Achter de schermen op het kasteel. De 3e keeper van Sparta krijgt een nieuw contract. En wat denk je? Wat gaat hij verdienen? Werd gewoon gezegd door speler en Vloet. 30.000 tot 40.000 euro! Hoezo kan je niks inschatten?

He pik......doe eens gezellig. Ook al heb je er zelf geen verstand van!
0
Donderdag 2 mei 2013 om 17:10 uur

BLEISWIJK-1

oodh schreef:

Salarissen stonden toch in de vorige VI?
Daarin werd niet specifiek gesproken over de ADO salarissen.

Wel dat de salarissen bij Willem II tussen de 80.000 en 130.000 euro liggen. Dat een enkeling bij RKC boven een ton verdient. En dat Utrecht tegenwoordig een salarisplafond van 250.000 euro heeft.

En wat Rado betreft. Die kwam als WK speler al duur binnen en zijn contract werd ook nog verlengt in het succes seizoen. Bovendien was hij toen nog een hele belangrijke speler. Ik weet niet of die 320.000 waar is. Maar het zou me ook niet verbazen.
0
Donderdag 2 mei 2013 om 16:15 uur

pajam

Als er daadwerkelijk circa 900.000 euro aan salarissen vervallen, zou je als eerste de begroting weer wat realistischer moeten maken, zodat het jaarlijkse tekort dat door het verkopen van spelers op wort gevangen, verkleind kan worden.

maar als je dan nog zo`n 4 ton voor salarissen overhoudt en wellicht ook nog een Holla verkoopt, moet je toch wel een goede linksback, 2 buitenspelers en een vervanger voor Holla kunnen halen.

met speelse gemak moet je je ook in het nieuwe seizoen handhaven en zolang clubs als NAC, Heracles en Roda JC de zaakjes nog niet op orde hebben, wellicht wel iets meer dan alleen handhaving!
0
Donderdag 2 mei 2013 om 15:30 uur

BLEISWIJK-1

Ik zoek nog wat feedback. Ik weet uit betrouwbare bron dat het salarisplafond bij ADO rond de twee ton ligt. Als ik het een en ander op een rij zet kom ik tot de volgende conclusie. Ik ben benieuwd hoe jullie dit zien!

Weg in seizoen 2013/2014

Salaris:
Omeruo (voorlopig weg) 100.000 euro
Koppers (voorlopig weg, halfjaar in dienst) 30.000 euro
Ammi 150.000 euro
Horvath 200.000 euro
Elbers 60.000 euro
Leeuwin 80.000 euro
Mulders 80.000 euro
Radosalvjevic 200.000 euro
Toornstra (half jaar in dienst) 80.000 euro
Tano 40.000 euro
Kolk (voorlopig, halfjaar in dienst) 30.000 euro

Tihouna en Broekhuizen waren amateurs

Terug/nieuw in seizoen 2013/2014

Salaris:
Chery (opgewaardeerd contract vanwege optie) 30.000 euro
Bakker 50.000 euro
Merencia 40.000 euro

Beschikbaar spelersbudget indien gelijk aan huidig seizoen. Circa 930.000 euro!

Conclusie: als er van dit geld drie of vier nieuwe spelers aangetrokken moeten worden, dan is er inderdaad maar weinig geld voor transfersommen.
0
Donderdag 2 mei 2013 om 15:06 uur

marcellino

Kees schreef:

Dan mag je je dus ook aan mij ergeren.

Nadat ik vele jaren ADO heb gezien onder meer tijdens de fantastische periodes met Mansveld/Van Leeuwen, Jol en ga zo maar door, daarnaast enkele jaren Sparta gevolgd tijdens de seizoenen met Van Gaal, Advocaat en Van der Gijp, vele tientallen wedstrijden van KV Mechelen gezien achter de kazerne met Aad de Mos. Ook veel topamateur voetbal gezien.

Ik constateer nu dat het voetbal zo achteruit is gegaan dat goed voetbal mij niet meer boeit.

Geef mij maar de gezelligheid op de tribune met mijn broers, vrienden en andere bekenden. Ook de oefenperiode, jeugdtoernooien, deze box en ga zo maar door vind ik leuk.

Het enige belangrijke voor mij is dat we snel veilig zijn en de rest is mooi meegenomen. Het jaar met Bulykin vond ik dus een cadeautje en ik ben realistisch genoeg dat we dat maar één keer in de tig jaar mogen beleven.
kees als voetbal je niet meer boeit heb je toch niks in een stadion te zoeken je gaat toch geen 22,00 euro betalen op met je vrienden het leuk te hebben.
dat kan ook ergens anders.
misschien is dat nou juist het probleem geef maar op want we kunnen er toch niets aan doen ja lekker makkelijk.
0
Donderdag 2 mei 2013 om 11:34 uur

Nu online

Erik070, Law, Hmmm, Swaber, FC Jeff, James, Dang3r, poemba en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 352
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5