Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 353
Volgende pagina

ADOZoetermeer

bimboembam schreef:

Qua reclame valt het bij Den Haag nog wel enigszins mee, zeker als je het vergelijkt met hoe volgepropt bepaalde Belgische clubs hun tenue verneuken.

Maar, ik snap niemand bij FCDH denkt van, "Ziet dit er wel uit" en/of "Willen mensen hier mee rondlopen"?
Ik vind 2x Cars Jeans voor op het shirt verschrikkelijk. Ziet er echt niet uit.
Ik hoopte jaren terug, toen België met rugsponsors begon, dat de Nederlandse clubs er nooit aan zouden beginnen! Helaas volgden Nederlandse clubs al snel! Helaas maar het levert, zoals vakc al zei, geld op. Schijnbaar meer dan genoeg om daling verkoop te compenseren. Maar voor mij geen shirts meer!
0
Donderdag 18 oktober 2018 om 20:45 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

We spelen Steijn de kuikenbak in. 1-4 winst.
Dat zou lekker zijn zeg... Ik ga er heen en ik teken al voor een 0-1. Kan me werkelijk niet schelen hoe, als we maar winnen.

Hopelijk een goed gevuld uitvak (of gaat iedereen wel naar Rotterdam en niet naar Venlo). Wanneer ik clubs als Twente (Keukendivisie notabene) en nu zelfs W2 zie dan schaam ik me toch wel voor de magere opkomst bij uitduels hoor.... een half vak (als we dat al halen) met veel pijn en moeite


0
Maandag 15 oktober 2018 om 22:28 uur

Jelle

Petah schreef:

Niet dat ik een groot voorstander ben van steijn maar groenendijk zat het ook niet in die jongen van trencin die bij ons zat en die word ook gevolgd door een legio aan grote clubs
Snap je punt, maar dit gebeurd bij alle clubs wel eens. Soms ontwikkelt een speler zich pas later bij precies goede condities voor die speler.
0
Vrijdag 12 oktober 2018 om 13:10 uur

Petah

Zuiderparker schreef:

pfff....als ik de naam GARY MENDEZ RODRIGUES (inmiddels al Champions League!!) voorbij zie komen krijg ik meteen Steijnpijn......niet goed genoeg volgens deze ziener.....#Fail
Niet dat ik een groot voorstander ben van steijn maar groenendijk zat het ook niet in die jongen van trencin die bij ons zat en die word ook gevolgd door een legio aan grote clubs
0
Vrijdag 12 oktober 2018 om 10:33 uur

slash070

Barend schreef:

Heel goed - daar zit verdomme een koppie op bij Slash070.
Maar is dat wel zo: beneden straatniveau? Spelers komen van een hoge trap af, dat is waar.
Mwah, VVV-uit, lijkt een beetje fletse ploeg, maar wel goed genoeg voor de eredivisie. In aanvallend opzicht gebruikt VVV spits(Mlapa) veel als aanspeelpunt, Seuntjes sluit dan bij, vleugel aanvallers trekken veel naar binnen, soms met opkomende vleugelaanvallers daar overheen. Eigenlijk zoals zo`n beetje als alle eredivisie ploegen, is allemaal 1 pot nat. Maar wel uiteraard met uitzondering van Ajax en AZ die over het hele veld blijven `breiën”, en PSV, al schuwt PSV ook niet om soms de lange bal richting De Jong of Bergwijn te peren, maar hebben voetballend uiteraard overal veel meer kwaliteit als alles onder de huidige top twee.

Maar maak je niet druk over VVV-uit, 75 procent van de clubs probeert/kan alleen aanvallend wat door de vele omschakelingen in de dan ontstane ruimtes. ADO heeft een betere selectie, compact staan en sober in de verdediging zonder fratsen, en als ook de inzet goed is wordt het 0-1, of 0-2.

Kortom, vorm en instelling van de dag bepaald in de middenmoot, eredivisie 2018.
0
Donderdag 11 oktober 2018 om 15:44 uur

HJ

Barend schreef:

Shouters, ff met de voetjes terug op de grond. Wat gaan we volgende week zondag doen tegen VVV? Vorig jaar wonnen we in de Koel knap met 2-0. Op papier zijn we niet minder geworden. Ik weet niet of VVV sterker geworden is. Steijn is nogal tevreden over zijn huidige team. Benieuwd hoe jullie erover denken.
Ik weet alleen dat Leemans en van Crooy weg zijn, maar ik volg VVV niet echt op de voet moet ik zeggen, Is toch wel samen met Emmen, de Graafschap één van de clubs waarbij ik automatisch wegzap. Vorig jaar vond ik het nog wel eens interessant om naar Leemans en van Crooy te kijken maar dat is niet meer...
0
Donderdag 11 oktober 2018 om 13:39 uur

Advertentie

slash070

Barend schreef:

Heel gek, ik begin over de wedstrijd tegen VVV - krijg ik precies 1 reactie.
Blijkbaar heeft buiten die ene hier niemand kijk op die tegenstander. Ik ook niet maar daarom leg ik het hier neer. Ik had de indruk dat competitie en clubs hier nauwkeurig gevolgd werden. Dat valt tegen.
Nou, wat ik mij afvraag is hoe dat zit met die minimale- en maximale afmetingen van de lichtmasten in stadion De Koel t.o.v andere eredivisie clubs. Het speelveld ligt daar immers beneden straatniveau.
0
Donderdag 11 oktober 2018 om 13:33 uur

Barend

Heel gek, ik begin over de wedstrijd tegen VVV - krijg ik precies 1 reactie.
Blijkbaar heeft buiten die ene hier niemand kijk op die tegenstander. Ik ook niet maar daarom leg ik het hier neer. Ik had de indruk dat competitie en clubs hier nauwkeurig gevolgd werden. Dat valt tegen.
0
Donderdag 11 oktober 2018 om 13:26 uur

Kamikaas

Ooievaar schreef:

Volgens mij zitten we hier niet op de Zuidpool. Of in de Sahara. Ondanks dat gewauwel van die klimaatidioten die zich goeddeels op de grachtengordel bevinden. Er groeit in Den Haag gewoon gras. Nog steeds(...)

Dus zou het toch mogelijk moeten zijn dat ADO na hulp van de gemeente - wie anders houdt de club al decennia overeind?- gewoon ergens kan gaan trainen bij een amateurclub in de buurt.
Dat kan ook wel, maar Clubs als Den Haag hebben toch een onderhandelingspositie. Waarom het geld zoeken bij Den Haag en de Gemeente als je er anderen voor op kan laten draaien.

Dit bericht is gewoon je onderhandelingspositie verstevigen, net als dat de grote clubs hebben gedaan door het originele bericht uit te laten lekken.
0
Dinsdag 9 oktober 2018 om 19:59 uur

jamesjones

Max schreef:

Ik dacht het al. Sjoerd Moussou spreekt voor eigen eer en glorie en wil de boeken in als de man die het kunstgras heeft uitgebannen en laat zich heerlijk hoereren door PAF. De wens is de vader van de gedachte.
Afgezien van het kunstgras zijn de `kleinere` clubs alleen mqqr benadeeld bijeen opzet met 16 teams.
0
Dinsdag 9 oktober 2018 om 17:14 uur

Nu online

Aad, jamesjones, ADO079, Luc2000, JvDH, Heino, 070FCDH070, pitbull en 227 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 353
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5