Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ballen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 355
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

fcthehague schreef:

Ze moeten gewoon bij Feyenoord die Biseswar gaan halen. Mocht Kubik weg gaan heb je meteen een goede vervanger.

Van Biseswar kan ik geen chocola maken. Hij staat bij Feyenoord ernaast nu, ik kan me de wedstrijd in het Forepark van vorig jaar of het jaar ervoor herinneren dat ie op zijn rode wondersloffen onze hele verdediging zoek speelde. Die jongen kan echt voetballen, waarom dat er nu niet uit komt is me een raadsel.

 

Ook ik heb kritiek op Coutinho bij hoge ballen omdat hij te klein is, MAARRRRR, bij die katachtige jump op de bal tegen Heerenveen in de eerste helft ( toen Derijck werd uitgekapt en die Heerenveen speler alleen op hem af kwam ) had hij wel zijn lichaamslengte mee. Ik had nog wel eens willen zien of een keeper van 195cm die bal had gepakt.

0
Woensdag 6 oktober 2010 om 07:27 uur

DeHaagseHyena

Haagse Roel schreef:

Daar heb je een punt Kees........echter als je stappen wilt maken zal de verdediging toch beter moeten worden, begrijp best wel dat het niet ineens kan maar je zal toch types als Wisgerhof/Douglas nodig hebben wil je echt de subtop bestormen. Overigens lopen bij Heracles een Maertens en Looms rond achterin...........saaie voetballers, vooral Looms, maar erg nuttig voor een team.

 

Maar goed, Brom is ook niet achterlijk, we zullen zien wat er in de winterstop gebeurd.........vooralsnog hebben we geen reden tot klagen.......Toch ......regeren is vooruit zien ..........

Goedenavond Shouters,

 

Heerenveen-Adodenhaag:

 

Vanmiddag uitgebreid Heerenveen-Adodenhaag bekeken.

Niets opmerkelijks gezien.

Een vanuit de verdediging opererend adodenhaag dat nog 4 kansen creeerde tegenover 8 kansen van Heerenveen.

Kubic vulde zijn verdedigende taak zeer goed uit en kon zo Leeuwin helpen die het erg moeilijk had (die jongen moet op het middenveld, maarja geen ruimte,dus luxe probleem)

Rado inderdaad zeer controlerend en vult de tekortkomende verdediging prima aan vanuit het middenveld.

Bulykin bewijst aan een kans genoeg te hebben en hield het conditioneel 70 minuten prima bij.

Toornstra had zijn gasmasker en luchtfles op zijn rug en deed week 50% extra loopwerk.

Verhoek mindere wedstrijd, maar vulde naar zijn mogelijkheden zowel zijn aanvallende als verdedigende taken goed in.

COUTINHO natuurlijk man of the match, vele mooie reddingen en weet dat er een duitse sturmfronter achter hem staat die graag wil keepen, dus die blijft voorlopig wel eerste keeper (of barry moet even worden vastgelegt voor de hoge ballen)

 

Kubic:

 

Kubic zie ik niet vertrekken dit seizoen.

Ten eerste krijgt hij uiteraard 34 wedstrijden mits hij niet gesblesseerd raakt +- 90 min speeltijd.

Ten tweede zit hij in de (voor?)selectie van Slowakije en heeft hij dit na 7 weken bereikt.

Ten derde weet hij zelf al zoals ''ADODENHAAG'' al aangaf, dat als hij naar psv gaat weliswaar meer verdiend, maar daartegenover staat dat hij en minder speeltijd krjgt (lens,berg,koevermans,lens voor zich + bankzitters met kwaliteit) EN HIJ HEEFT MINDER KANS OP OPROEP VOOR HET SLOWAAKSE ELFTAL.

 

Zoals hier al eerder opgemerkt is is er aan de mogelijk investering qua salarissen in 2 of 3 nieuwe jongens dus genoeg financiele ruimte in het magazijn.

 

Mijn mening is toch dat ze beter het geld kunnen investeren in een verbeterd contract voor Kubic, Rado, Bulykin en evt. andere afgelopende contracten en met de winst van de verwachte verkoop van verhoek aan het einde van eht seizoen....dat geld intern investeren (scouting?) en in nieuwe speler(S!).

 

Doelstelling dit seizoen:

 

Dit seizoen is 9e haalbaar, dus zijn we dit jaar concurrent van AZ, Heerenveen, Groningen, Feyenoord....9e zal een gedeeltelijke mijlpaal zijn om jongens als Kubic en Rado te behouden, omdat hun dan perspectief zien voor komend seizoen.

 

Mogelijke versterkingen:

 

Die nigiriaan zie ik leuk voetballen op youtubefilmpjes, maar dat doe ik ook,komt waarschijnlijk tekort op dit niveau.

De oost-europeanen die hier aanklopte zijn grotendeels geslaagd (Kubic,Rankovic,Rado,Horvath) dus laat maar komen die gozer.

 

Kennen jullie die grap van die spits van 2.02 die niet kon koppen? nee?

Kennen jullie wel die grap van die rus van 2 bij 2 die afgetest werd bij de graafschap en bij ado de eerste 8 wedstrijden er al 6 maakte?

 

 

Komend weekend:

 

Komend weekend gewoon winnen.

15 punten uit 9 wedstrijden.

Komende 3 wedstrijden NAAR ALLE WAARSCHIJNLIJKHEID maar 1 punt of misschien 3, dus 3 punten aankomende wedstrijd zijn belangrijk.

Overigens ging die Gudde geblesseerd van het veld bij Excelsior en had die grote boer achterin bij excelsor een hamstringblessure en natuurlijk de schorsing van Fernandez.

 

Gr. D.H.H

0
Dinsdag 5 oktober 2010 om 18:51 uur

Bleek

Kees schreef:

Ammi toch geblesseerd en Leeuwin in de basis. Dat is toch een wereld van verschil. Jammer.

Ben eigenlijk wel benieuwd naar Leeuwin op die posititie en denk stiekem dat hij misschien wel beter is dan Ammi. We zullen over 2 uur er meer over kunnen zeggen.

 

Wel echt onbegrijpelijk dat Coutinho weer in de goal staat. Die duitser schijnt een beest te zijn. Zullen vandaag veel hoge ballen komen op Dost en we weten allemaal dat dit niet het sterkste punt van onze huidige keeper is...

0
Zondag 3 oktober 2010 om 14:20 uur

lulijzer

ADODENHAAG schreef:

Ik heb liever dat Kubik en Bulykin een beetje uit de ogen van scouts blijven. Verhoek kan je geld voor vangen..

Ben ik het uiteraard helemaal NIET mee eens. Hoop dat de scouts overelkaar heen vallen! Betekent namelijk dat ze de sterren van de hemel ballen en dat is enkel goed voor ADO!! Kom op Kubik en Bulykin: Aantrekken die scouts!!

0
Vrijdag 1 oktober 2010 om 19:48 uur

Fransje

fcthehague schreef:

Als Verhoek en Derijck weg gaan kunnen we heus wel vervangers halen die betaalbaar zijn.. Meric bijvoorbeeld voor Verhoek terug halen ! In de verdedeging zitten sowieso wat minpuntjes, maar ga er vanuit dat dit ook wel op te vangen is.. Denk wel dat een hoop clubs bang zijn om veel geld voor Verhoek neer te leggen.. vooral omdat die een tijd niks gepresteerd heeft.

Verhoek is altijd een goede voetballer geweest. Verhoek is altijd al een voetballer geweest met snelheid, nam de back mee naar de achterlijn, passeren en voorgeven. Nu hebben we eindelijk een echte (slimme) spits die begrijpt waar de ballen van Wesley komen, een spits die Wesley zoekt ipv dat Verhoek de spits moet zoeken. Meric is een leuke jupiler voetballer maar absoluut geen vervanger van verhoek. Ik vertrouw erop dat ADO dit slim gaat uitspelen en onze doelstelling niet uit het oog verliest. Wesley gun ik het van harte, maar ik hoop dat hij blijft.

 

0
Dinsdag 28 september 2010 om 07:32 uur

ADO supporter Leidschenveen

Als Verhoek weg gaat, is Bulykin zijn 'maatje' voorin kwijt die de ballen op zijn stropdas legt, geef mij maar aan wat de trigger zou zijn voor hem om dan langer in DH te blijven. Het salaris zal het niet zijn.

 

Ik wens Vd Kallen veel wijsheid toe de komende twee maanden.

0
Maandag 27 september 2010 om 22:05 uur

Advertentie

JB

Over de onrust in de achterhoede: ben ik weer de enige die vind dat Ammi uit de toon valt?

 

Bij het eerste doelpunt staat hij in de rugdekking op Derijck maar blijft al een standbeeld staan als Everton (zijn man nota bene!) uit de rug van Derijck wegloopt.

 

Bij het tweede doelpunt blijft hij (opnieuw) de totaal verlaten "zone" verdedigen terwijl Everton met de bal bij hem wegwandelt en vervolgens die bal er in schiet.

 

Ook de hoge ballen, waar iedereen het hier benauwd van krijgt, komen (vrijwel) zonder uitzondering vanaf onze rechterkant doordat Ammi voortdurend op grote afstand dekt.

Logisch dat hierdoor het centrum er nu minder sterk uitziet.

Met Coutinho in de goal (waar duidelijke afspraken zijn: hij blijft op zijn lijn bij hoge ballen) geeft dit druk op het centrum en met name bij de "tweede bal".

 

Natuurlijk, prachtig combinatiespel van Ammi bij de tweede goal.

Maar ook de nodige keren dat hij balverlies leed zonder dat er rugdekking was en Rado en met name Toornstra zich de longen uit hun lijf liepen om het gat weer te dichten.

 

0
Maandag 27 september 2010 om 13:34 uur

Kees

Niet om het enthousiasme hier te temperen maar zo bijzonder vond ik het afgelopen zaterdag niet als ik het vergelijk met de voorgaande wedstrijden. De overwinning en de zeer fraaie aanval waar het tweede doelpunt uitkwam verdoezelen veel.

 

We hebben betere wedstrijden gespeeld met uitzondering van de tweede helft tegen Vitesse.

 

Het centrum werd af en toe op kinderlijke wijze uitgespeeld (m.n. bij het eerste doelpunt), Coutinho onzeker bij hoge ballen, Rado die teveel gaten moest dichtlopen, een groot aantal voorzetten van Verhoek kwamen deze keer niet aan en Kubik vond ik ook een van zijn mindere wedstrijden spelen.

 

Heracles zetten ons de eerste 20 a 25 minuten ook knap vast waar we bijna geen raad mee wisten.

 

Anderzijds is het dan wel een grote verdienste als je na een achterstand toch weet te winnen en zeker na die nieuwe domper van 2-2. Vroeger gingen dit soort wedstrijden verloren dus daar zit met name de grote winst in. We zijn volwassener geworden.

0
Maandag 27 september 2010 om 11:49 uur

kako

Kees schreef:

Ik vond Heracles de eerste 20 minuten absoluut veel beter in de wedstrijd zitten dan wij. Ook die Plet was levensgevaarlijk en een sterk aanspeelpunt.

 

Het verschil met vorig jaar is dat we nu al twee wedstrijden op rij uit een achterstand zijn teruggekomen en daarna een voorsprong hebben weten vast te houden.

 

Wel is het vreemd dat het centrum van de verdediging zo onzeker oogt. Dat moet toch een oorzaak hebben, zeker als je bedenkt dat dat zelfde centrum vorig seizoen het beste gedeelte van de ploeg was.

Kees zegt: Wel is het vreemd dat het centrum van de verdediging zo onzeker oogt..... In mijn ogen niet vreemd, Coutinho is niet alleen klein maar ik zie hem ook helemaal niet coachen. Een keeper moet naast het keepen ook zijn verdediging neerzetten en coachen, iets dat hij naast hoge ballen dus ook niet beheerst. Wat mij betreft mogen ze die Duitser tussen de palen zetten, zeker tegen Bas D uit Heerenveen. 

0
Zondag 26 september 2010 om 14:59 uur

Haagse Roel

Bert schreef:

Beste Frans,

 

Ricky doet er alles aan om terug te komen  zag je ook vandaag voor de wedstrijd. Als hij weggaat gaat hij weg. Maar een slechte voetballer is hij niet.

Hou nou eens op Bert...............Zie je wat er op middenveld loopt nu......daar past jou Ricky echt niet meer tussen........Strik erom en lekker op Cyprus gaan ballen

 

Ik geef toe dat ik blij was dat ie kwam.......maar hij heeft helemaal niets, maar dan ook niets gebracht.

 

Je adoratie voor RvdB begrijp ik totaal niet.....

0
Zondag 26 september 2010 om 01:46 uur

Nu online

Robbie, fcdh-denhaag, Wahter, Thehague070, bommetjebas en 213 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 355
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2