Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kansen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 355
Volgende pagina

uhm

langnek schreef:

rust0-1  hoop dat ze de 2 e helft zo door gaan
come on the hague
Als ze zo doorgaan gaat ADO met 3-1 nederlaag het veld af. AZ benut de kansen niet maar had al 4-1 voor kunnen staan.
0
Zaterdag 4 april 2009 om 20:42 uur

JOST

Tussen haakjes de de bookmakers odds winstthuis/gelijk/winstuit op moment van publikatie (bron: www.betfair.com zijn dus ook andere goksites etc).

NEC - Twente 2-1 (4,1/3,65/2)
Winst is wat deze teams nodig hebben en bij beiden is het beste er helemaal vanaf. De NECers hebben het meest kunnen rusten dus geef ik die de beste kansen.

FC Utrecht - FC Groningen 1-3 (2,54/3,45/3,05)
Utrecht is behoorlijk van slag en Groningen lijkt op de weg terug.

AZ - ADO Den Haag 1-1 (1,22/7,4/18,5)
Gelijkspelletje dacht ik zo.

Heracles-Heerenveen 2-1 (4,3/3,8/1,92)
In de wetenschap dat het op kunstgras wordt gespeeld en de zekerheid dat Sollied voor de Beker gaat zet ik in op Heracles.

Sparta - PSV 1-4 (5,7/4,4/1,65)
Niet veel kansen hier voor Sparta.

Roda JC - Ajax 1-3 (5,4/3,95/1,7)
Ook met niet uitgeruste internationals moet Ajax hier kunnen winnen.

Vitesse - de Graafschap 4-1 (1,69/4/5,9)
Voor een Gelderse vriendendienst komt deze wedstrijd nog te vroeg. Dus Vites gaat de punten pakken.

Volendam - Feyenoord 1-2(3,8/3,7/2,1)
Met zoveel vierkante centimeters op doel zal het niet makkelijk worden voor de Rotterdammers te scoren, maar omdat het moet gaat de winst binnengesleept worden.

Willem II - NAC 2-1 (3,05/3,35/2,42)
Voor een Brabantse vriendendienst is het nooit te vroeg.
0
Zaterdag 4 april 2009 om 12:55 uur

<FCDH>

`Stadion ADO Den Haag dé plek voor WK hockey 2014`

Den Haag hoopt in 2014 het WK hockey te mogen organiseren. Bestuurders uit de stad van topclubs Klein Zwitserland en HDM zijn al flink aan het lobbyen. Hockey.nl belde met gemeenteraadslid en hockeyscheidsrechter Bart de Liefde.

Heeft Den Haag zich officieel kandidaat gesteld?
‘Ja, afgelopen zomer heb ik een initiatiefvoorstel ingediend en dat is door alle raadsleden aangenomen. Den Haag heeft zich daarna meteen bij de hockeybond gemeld. Als eerste stad in Nederland volgens mij.`

Mikken jullie op het wereldkampioenschap voor vrouwen of mannen?
‘Het liefst hebben we ze allebei. Een dubbeltoernooi dus. Dat betekent meer landen, meer wedstrijden, meer publiek en meer sfeer. En we zijn in staat om dat te organiseren. Als besloten wordt om de mannen en vrouwen te splitsen maakt het ons niet uit welk WK we krijgen.`

Een WK in Den Haag. Dan denk ik meteen aan het voetbalstadion van ADO.
‘Wij ook. Het ADO-stadion is een ideale locatie. De beste die je kunt bedenken.`

Waarom?
‘Omdat er qua ontsluiting, parkeervoorzieningen en andere faciliteiten geen betere plek te vinden is. Er kunnen 15.000 toeschouwers in het stadion en dat is ideaal voor zo`n evenement.`

De Galgenwaard in Utrecht, het nieuw te bouwen Wagener Stadion in Amstelveen en het stadion van Rotterdam zijn niet ideaal?
‘Het WK in 1998 in De Galgenwaard was geweldig, zonder twijfel. Maar inmiddels is dat stadion wel een beetje groter geworden. Te groot voor een WK hockey. Als zo`n groot stadion lang niet uitverkocht is, geeft dat een desolate indruk. En het nieuwe Wagener staat er in 2014 echt nog niet. Rotterdam kan ook niet tegen Den Haag op. Daar moeten bezoekers met pendelbussen naar het veld en is er niet veel ruimte voor een groot promodorp.`

Zijn jullie al flink aan het lobbyen?
‘Ja, natuurlijk.`

Hoe schat je de kansen van Den Haag in?
‘Ik heb er veel vertrouwen in. Maar we mogen natuurlijk niet te vroeg juichen. Als Nederland ons al als speelstad naar voren wil schuiven, moeten we daarna ook nog concurreren met andere landen. Dus niets is zeker.`


in 2014 is ons stadion toch te groot met ie tweede ring?
0
Maandag 30 maart 2009 om 15:32 uur

Maurice F.

Rob schreef:

Vriend van me heeft maandag Go Ahead 2 - ADO 2 gezien. Het spel van Milic was zéér slecht. miste een paar levensgrote kansen. Volgens hem viel de Meersman positief op.

Ik ben ook wezen kijken, maar dat het zeer slecht was viel reuze mee. Mistte wel 2 kansjes maar dat waren nou niet echt levensgrote kansen.
Powel had ze er ook niet ingelegd!
0
Dinsdag 24 maart 2009 om 21:23 uur

Rob

Doet er niet toe! schreef:

Daarom met vlag en wimpel een zeer slechte tactische
coach!
Ook met de opstelling van vanmiddag was ik het niet eens....
Zet o.a. Milic en Hoogendorp nou eens in de basis!

Vriend van me heeft maandag Go Ahead 2 - ADO 2 gezien. Het spel van Milic was zéér slecht. miste een paar levensgrote kansen. Volgens hem viel de Meersman positief op.

0
Dinsdag 24 maart 2009 om 21:09 uur

uhm?

rien1 schreef:

Juist! Nu alles geven voor de laatste 6 wedstrijden. We zitten ondanks die vreselijke irritante pokke wedstrijd daar bij die halve Duitsers nog steeds (redelijk) op koers. 13e plaats en 27 uit 28. AZ zal moeilijk worden, maar wie weet een puntje. Sparta is een ander verhaal, die moeten we echt winnen! Daarna wordt het ook niet onmogelijk om bij Willem2 punten weg te halen. Vitesse kan je ook winnen. Alles bij elkaar hebben we nog een dikke 7 punten nodig.

Maar waarom nou niet gisteren dezelfde instelling als de vorige 2 wedstrijden. Het Roda-publiek was echt stil de 1e en begin 2e helft, en alleen onze supporters waren daar vrijwel allen te horen! Maar ja, vallen die 2 levensgrote kansen in het begin binnen, dan winnen we. Het is de day after, maar ik baal nog steeds als een gigantische stekker. Al kan ik er niks meer aan doen.  
Maar waarom nou niet gisteren dezelfde instelling als de vorige 2 wedstrijden. Het Roda-publiek was echt stil de 1e en begin 2e helft, en alleen onze supporters waren daar vrijwel allen te horen! Maar ja, vallen die 2 levensgrote kansen in het begin binnen, dan winnen we. Het is de day after, maar ik baal nog steeds als een gigantische stekker. Al kan ik er niks meer aan doen.


Het Haagse publiek amper gehoord. Roda hoorde je 90 minuten lang op tv.
0
Maandag 23 maart 2009 om 19:02 uur

Advertentie

rien1

Haagsesjaak schreef:

Wat heeft het voor nut om met spelers tepraten terwijl ze niet eens weten of de club uberhaupt op het hoogte platform speelt volgend seizoen. Dan tekenen ze zeker niet en gaan ze toch wel naar een andere club!
Gewoon met de selectie voorbereiden op de laatste zes wedstrijden, de tijd heb je nu.
Juist! Nu alles geven voor de laatste 6 wedstrijden. We zitten ondanks die vreselijke irritante pokke wedstrijd daar bij die halve Duitsers nog steeds (redelijk) op koers. 13e plaats en 27 uit 28. AZ zal moeilijk worden, maar wie weet een puntje. Sparta is een ander verhaal, die moeten we echt winnen! Daarna wordt het ook niet onmogelijk om bij Willem2 punten weg te halen. Vitesse kan je ook winnen. Alles bij elkaar hebben we nog een dikke 7 punten nodig.

Maar waarom nou niet gisteren dezelfde instelling als de vorige 2 wedstrijden. Het Roda-publiek was echt stil de 1e en begin 2e helft, en alleen onze supporters waren daar vrijwel allen te horen! Maar ja, vallen die 2 levensgrote kansen in het begin binnen, dan winnen we. Het is de day after, maar ik baal nog steeds als een gigantische stekker. Al kan ik er niks meer aan doen.  
0
Maandag 23 maart 2009 om 18:16 uur

<FCDH>

Voetbalverstand schreef:

Powell heeft van Wetzel een gegarandeerde basisplaats gekregen, anders was ie niet gekomen. Deze bperkte spits zal dus blijven staan. Dat ie niet kan scoren is al erg, maar dat ie altijd verkeerd staat en zelfs niet eens een bal kan aannemen is triest. Vervangen

Zwinkels. Je houdt je hart vast bij elke hoge bal, elke spits komt hoger dan hij MET z`n armen. Hij komt ook altijd verkeerd uit, bijna altijd te laat en op verkeerde momenten. Op de lijn doet ie het aardig. Vervangen. 

Soltani. Ik vind hem niet zo slecht als jullie allemaal zeggen. In ieder geval één van de weinige die een man kan uitspelen en hij durft een ACTIE te maken. Verhoek als vervanger probeert alleen de lichtmasten aan te schieten.

Immers. harde werker, geen kwaliteit. Vervangen

Knopper. Snel vervangen door Ricky vd Bergh.

Buys, Ammi (vandaag slecht), Pique, Kum, Derijck, Rankovic kunnen blijven voor volgend jaar.

Wetzel TD en een nieuwe trainer.

Ik denk dat we nog 5 punten gaan halen, of dat genoeg is zullen we zien. Mocht het nacompetitie worden, dat zullen we wel overleven.

Volgend jaar graag 4 ECHTE versterkingen!
wetzel moet is gaan leren om te luisteren naar andere en geen eigen egootje te spelen?zet hoogendorp is naast powel wat ik overgens een matige spits vind we hadden vandaag niet hoeven te verliezen als ze is scherper met de kansen omgaan?
0
Zondag 22 maart 2009 om 19:59 uur

Bert

Zo dat hebben we ook weer gehad busreis van 2x 3,5 uur en een zeer slechte 2e helft.

1e helft ging nog wel toen hadden ze op 1 a 2 doelpunten moeten maken. Als je opgelegde kansen mist houdt het op. Wel een beetje pech dat de bal tot 2x toe net naast gaat.
0
Zondag 22 maart 2009 om 18:51 uur

andy

marcellino schreef:

dit is de verdienste van de tegenstander!!!!!

of diegene wie dat zegt heeft totaal geen verstand van voetballen of hij kijkt naar een andere wedstrijd.


de voorhoede rendeerd niet dat zie je na 15 minuten elke bal die ze krijgen stuiterd weg ,komt nog eens bij dat een powell nog dramatischer heeft gevoetbald dan ik ooit had verwacht.

je laat je na 15 minuten uit de wedstrijd spelen omdat je geen enkele tweede bal wint.
en dat heeft met instelling te maken kijkend naar de twee ploegen is er bij den haag meer kwalitiet maar niet de wil om te winnen.

en dan komen we weer op het oude liedje naar achteren voetballen en angst voetbal.

powell had al na 25 minuten gewisseld moeten worden.
want die heeft weerkelijk totaal niets goed gedaan ,ammi zat vanaf minuut 1 niet in de wedstrijd en liep alleen naar andere te wijzen.

te lang wachten met wisselen zegt ook al genoeg.
wat voor een krediet heeft powell opgebouwd om te blijven staan!!!!


nogmaals verliezen mag als je dat doet van een ploeg die je van de mat af speeld geen probleem.

maar je hebt hier weer een kans laten legen om definitief je veilig te spelen.

nu wordt elke wedstrijd weer een finale en het is te hopen dat iedereen dan wel bij de les is of andere spelers een keer een kans krijgen.

want ook in de 3-0 gewonnen wedstrijd heeft powel niet gescoord en dat zegt denk ik genoeg.

Precies! roda heeft nu de instelling die ado tegen nec had.. waarom kunnen ze niet met dezelfde instelling het veld op komen als vorige week... weer naar achter voetballen.. passes die niet aankomen... balverlies..ado verliest hier van zichzelf.. erg jammer 

maar toch komt het goed\"\"

over 2 weken nieuwe ronden nieuwe kansen.. iedereen onder ons gaan echt nog een hoop pnt verspelen hoor wees maar niet bang.

0
Zondag 22 maart 2009 om 14:22 uur

Nu online

HaagseRobin en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 355
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5