Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: becker

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 358
Volgende pagina

JerryFC

ik hoop;

..............................Setkus..........................
San Roman.....Beugelsdijk....Kanon......Ebuehi

........................El Mahdioui.....................
..............Jansen...................Trybull..........

Becker.................Havenaar...............Duplan

Meissner en Tom zijn exact dezelde types. Erg kwetsbaar met ruimte in de rug. Kanon en Tom zijn beter als duo. Daarom Kanon.

Trybull speelde in Duitsland ook op die plek. Linker central middenvelder.
Becker met zijn snelheid erin voor de lange bal/counter. Goed wapen. Schaken heft het niet meer en Marengo is een LINKSbuiten.

Duplan kan je evt op rechts zetten en Marengo op links.
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 12:44 uur

Ron001

grijze gek schreef:

Je hebt volledig gelijk, die Havenaar kan momenteel helemaal NIKS meer!
Hij was gewoon lachwekkend tegen ajjakes, zelfs die 3 slidings van hem mislukte.
Geef v/d Heijden de kans zaterdag, met het liefst marengo er ook nog bij in de voorhoede iplv Becker.
Gewoon de opstelling van de eerste 3 wedstrijden gebruiken en hieruit de spelers die niet in vorm zijn wisselen en af en toe jeugd inpassen. Nu wel starten met v/d Heijden en becker op het bankie! (Als hij weer conditie heeft af en toe in laten vallen!! ,Tijdens de wedstrijd hoorde ik dat hij aan het kotsen was?? Ik moest werken en heb dit op radio west gehoord!)
Denk dat je dan ook geen president schept! (Wat in mijn ogen helaas met Becker is gebeurd!)

De diva`s moeten wel beseffen dat de plaats op de ranglijst ook bepalend is voor de bonus!! Ik zou als ado de eindstand als bonus laten mee tellen!!
Gewoon een idee?!
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 10:38 uur

Bert

GreenYellowTheHague schreef:

Dat bedoel ik toch ook, je moet natuurlijk wel lezen en niet lezen wat jezelf wil lezen. Als die spits ( Havenaar ) geen bruikbare ballen krijgt vanaf de zijkanten heb je niets aan hem omdat hij gewoon voetballend niet eens goed genoeg is voor de Jupiler. Havenaar heb je alleen wat aan als ie minimaal 10 keer vanaf de zijkant word bediend dan kan hij er 2 scoren... vd Heijden is veel meer een voetballende spits, en als iets niet loopt me de huidige spits en je heb een groeibriljant op de bank dan moet ook hij de kans krijgen zich te laten zien. Hij is 19 dus zeker niet te jong.
Ik had je shout wel gelezen. Ik vind de oplossing alleen een beetje raar. Dus omdat Becker en Schaken maar wat aan lopen te kloten gaan we de spits vervangen.

Ik zou dan toch eerder voor Duplan op links kiezen wat Petah ook schrijft.

Ik weet niet of VD Heijden een spits is die zijn eigen kansen maakt.
Als dat zo is heb je gelijk en moet VD Heijden gaan spelen. Maar die 2 goals tegen Excelsior vorig jaar kwamen ook door een voorzet. En ik kan mij voorstellen dat er bij Jong Oranje ook betere buitenspelers rondlopen.
Maar die goals heb ik niet gezien. Ik kijk nooit naar Jong Ado of Jong Oranje dus kan ik daar geen oordeel over vellen.

0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 10:27 uur

Bert

Becker en Schaken hebben nul!voorzetten op Havenaar gegeven tegen Ajax. Nul voorzetten je leest het goed. In ieder geval niet een bruikbare.

Havenaar heeft vanaf de middenlijn diverse keren de bal doorgekopt en heeft hem nul keer teuggekregen van Becker en Schaken omdat ze er simpelweg niet waren.

Maar dan ligt het dus aan de spits. Eens kijken als VD Heijden een tijdje met Becker en Schaken moet spelen wat die er van maakt.

Als die VD Heijden dan 4 wedstrijden droog staat kan die er zeker ook niks mee van.
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 09:42 uur

grijze gek

GreenYellowTheHague schreef:

Kees

Je ben een aanrdige vent hoor, maar je bent niet echt modern volgens mij. In het NL elftal waar hij in speelt lopen wel degelijk hele grote talenten die uiteraard allemaal jong zijn en men speelt daar tegen leeftijd genoten die bijna allemaal uit een sterkere competitie komen als de Nederlandse. Van der Heijden laat daar zijn dat hij er gewoon elke keer weer een paar goal inkopt of schiet. Natuurlijk is die jongen 19 en word ie 20 in februari maar zo jong is dit niet hoor om door te breken in onze mickey mouse competitie. Als ik bijvoorbeeld een van der Heijden vergelijk met een Havenaar dan zou mijn keus heel makkelijk zijn want wie niet presteerd die doet maar een stapje terug, de een zijn dood... Misschien maakt dit Havenaar wel extra scherp en gaat ie wel weer scoren. Voetballen vind ik Havenaar niet eens goed genoeg voor de Juup, enige wat ie kan is koppen en af en toe zijn uitschuifbeen gebruiken. Kramer daarentegen was 2 klassen beter, en meer rendement
Je hebt volledig gelijk, die Havenaar kan momenteel helemaal NIKS meer!
Hij was gewoon lachwekkend tegen ajjakes, zelfs die 3 slidings van hem mislukte.
Geef v/d Heijden de kans zaterdag, met het liefst marengo er ook nog bij in de voorhoede iplv Becker.
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 08:26 uur

Bert

Havenaar uit het team halen is geen oplossing.

Oplossing is de duur betaalde contracten gaan ontbinden. Lees Schaken.
Maar ja we hebben geen TD meer (Metgod) die door verkeerde zuinigheid is weg gestuurd.

Havenaar gaat doelpunten maken als die voorzetten krijgt.

Ik zou Becker in het tweede zetten net als Schaken.

Natuurlijk is VD Heijden een mooie 12e man zeker nu Kastaneer geblesseerd is.
0
Donderdag 20 oktober 2016 om 19:48 uur

Advertentie

Bert

Aad schreef:

Ik ben echt niet blij dat mijn wantrouwen ten opzichte van de overname waarheid is gebleken, maar zoals dagelijks op marktplaats.nl te lezen is:

als iets te mooi lijkt om waar te zijn is het dat meestal ook.
Voorlopig heeft Wang na enige aarzeling aardig wat geld gestoken in Ado.

Eduardo en die andere gozer gehaald. Waren overigens best leuke spelers.Nou moet die weer Becker gaan betalen omdat Petrovic dat zo graag wilde.

Er moet eens beleid gevoerd gaan worden binnen Ado. Je zit met Schaken opgescheept die Ado er tussen het verkopen van zijn kledinglijn er even bij doet.


Metgod mocht na een jaar weer vertrekken op het moment dat die echt nodig was is het contract ten einde. Er wordt teveel geld in de sloot gegooid en ik kan er geen lijn in ontdekken.

Manders dacht met Jol, Advocaat en Jansma de gewenste grote vissen gevangen te hebben. In de praktijk valt dat vies tegen. Werkelijk geen een is echt enthousiast.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 21:12 uur

Dappere dodo

Dat wordt 4 weken zonder Kastaneer!
Komt Petro goed uit, kan die zijn troetelkindje Becker weer langer laten spelen.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 20:03 uur

slash070

Haagse Dick schreef:

Het uitlachen van spelers gaat te ver....... Satire over club en spelers wordt met de dag groter hier op de cadd

Al is Becker niet echt in de Zwolle vorm van vorig jaar dan nog! (helemaal nog niet) Maar dit gaat niet helpen!

Ben ik nog de enige die spelers en club niet aan het uitlachen is, ik ben er ook allemaal niet mee eens hoe het gaat. Of spelers die uit vorm zijn maar dan nog blijf ik achter de club en spelers staan ondanks alles.
Welnee joh.. De arrogantie hoe Becker naar de zijlaan tjokt als hij wordt gewisseld is gewoon vreselijk. Hij heeft nog net geen Depay hoed op en sjaal om tijdens de wedstrijd. Hij kan beter een keer wat laten zien ipv "de grote aankoop" uit te hangen.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 15:52 uur

Haagse Dick

Aad schreef:

Het uitlachen van spelers gaat te ver....... Satire over club en spelers wordt met de dag groter hier op de cadd

Al is Becker niet echt in de Zwolle vorm van vorig jaar dan nog! (helemaal nog niet) Maar dit gaat niet helpen!

Ben ik nog de enige die spelers en club niet aan het uitlachen is, ik ben er ook allemaal niet mee eens hoe het gaat. Of spelers die uit vorm zijn maar dan nog blijf ik achter de club en spelers staan ondanks alles.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 15:43 uur

Nu online

opper, Peter87, Tante Wil, Alle ballen op Jort, pajam, ypenburg070, 10, jbdh, haguhnees87, poemba, KickOff, hagenees abroad, Law, lulijzer en 228 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 358
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5