Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 358
Volgende pagina

ADODENHAAG

Bert schreef:

Vakken achter de goal waren niet uitverkocht. Vak K en T al helemaal niet.
Maar die goedkope kaartjes wel toch? Niet zo gek dat mensen geen 22 euro neerleggen voor een kaartje die je voor 10 euro krijgt.
0
Zondag 3 maart 2013 om 20:32 uur

derput

Edwin schreef:

Helaas hebben we dat mede zelf in diezelfde jaren 80 en 90 verziekt..... Het komt hopelijk op een gegeven moment wel terug.
Het bezoeken van een uitwedstrijd is helemaal een achterlijke onderneming voor een niethagenees. Ik moet voor de wedstrijd Az Ado (bijna om de hoek) met twee kinderen van Enkhuizen naar Den Haag rijden om daar in de bus te stappen. Na de wedstrijd weer naar Den Haag en dan met de auto naar Enkhuizen. De buscombi is 3 of 4 x 32 euro plus de benzinekosten Enkhuuzn DenHaag. Dan lijkt het mij toch niet zo moeilijk om iemand gewoon naar het Afas stadion te laten rijden met eigen vervoer, kaartjes te laten kopen bij het stadion (25 euro volwassene/ 17.50 euro kind) en het uitvak in te laten lopen. We hebben het over Az waar ze hooligan helemaal niet kunnen spellen in Alkmaar waar je s nachts nog gewoon je achterdeur open kunt laten staan en je fiets niet op slot hoeft.
0
Zondag 3 maart 2013 om 10:17 uur

ADODENHAAG

D.H.zuid-west schreef:

Dat is nog eens goed nieuws, een volle bak zou heerlijk zijn. Laten we hopen dat dit gaat lukken. Ps; enig idee of en hoeveel uitsupporters er komen?
Op site van Heracles staan alleen de prijzen , autocombi 13,50 en bus 25 euro. Wel aantrekkelijk voor een plek in de play offs.
0
Vrijdag 1 maart 2013 om 15:09 uur

yesyes

ADODENHAAG schreef:

De sleutelwedstrijden naar Europees voetbal komen allemaal thuis nog; Heracles, NAC. Dan nog Groningen uit op een punt houden dan kunnen we een verlies bij AZ nog veroorloven. Al zal het idd niet raar zijn als we nog door AZ worden ingehaald, die horen gewoon in het linkerrijtje. Maar goed van mij mogen ze 9e worden...
We hebben alles in eigen hand. Als je zondag wint ga je gewoon voor plek 8 spelen dat kan niet anders. Je staat 7 punten voor op AZ, dat is niet voor niks dus ook hun zijn heel wisselvallig. Belangrijkste van nu is dat het stadion uitverkocht moet raken aankomende zondag, dan sta je al met 1-0 voor. Ik hoorde dat het nog zwaar tegenviel met de kaartverkoop dus als iedereen nou eens meehelpt om die 50% aktie van Etickets te promoten op meerdere sites. 15 euro lange zijde en 10 euro achter het goal is geen geld toch plus het wordt een lekker temperatuurtje zondag met veel zon. En uiteraard de belangrijkste wedstrijd van dit seizoen.
0
Donderdag 28 februari 2013 om 00:09 uur

teeg28

BLEISWIJK-1 schreef:

Dat klopt. Alleen kan ik me wel wat voorstellen bij een verkoop. Al ze de afgelopen jaren wat geleerd hebben dan is het wel dat je een speler moet verkopen als hij `hot` is.

Holla heeft dit jaar meer gescoord dan hij ooit gedaan heeft, zijn leeftijd is nu nog interessant en hij ligt nog twee jaar vast. Als er een club is die meer dan twee miljoen wil betalen dan moet je dan gewoon doen.

Helaas de werkelijkheid voor een club als ADO!
ik zou t niet doen bleis zo maak je nooit stappen neem een groningen die vragen voor van dijk 5,4 miljoen euro terwijl die nog anderhalf jaar vast ligt en wij weer 2 miljoen voor onze beste speler aanvoerder ?? zo ken je wel aan de gaang blijven en word je nooit een subtopper dus ik zeg gewoon bij el;kaar voor 4 jaar vastleggen die jongen en als er dan een buitelandse club komt en die komt let maar op gewoon minimaal 4miljoen .
0
Woensdag 20 februari 2013 om 12:54 uur

Vakkie G 079

Moi schreef:

Een uitje naar ado dh kost meet dan je denkt.
Een kaartje: €. 20.00
OV: €. 5.00
Patatje met: €. 3.00
Koffie: €1, 50
Prog boekje: € .1.00
Bier: nee geen bier in crisis tijd.
Totaal: €. 30.50 per persoon.
En hoe zit het met de kids? Die moeten thuis blijven&#61514
Je snapt natuurlijk wel dat het patatje met,de koffie en het prog. boekje overbodig zijn.... eten en drinken kan ook thuis en het programmaboekje bevat ook niet bijzonder veel informatie.

Randstadrail is trouwens gratis als je je cc/scc laat zien aan de controleur.

Zo blijft er ineens maar 20 euro over...
0
Zaterdag 16 februari 2013 om 13:12 uur

Johannes

Beest schreef:

Vak n en vak o waren dit jaar 320 euro zijn aan de duurste scc op eretribune na
320 : 17 = 18,82

Dus met een SCC is het per wedstrijd heel goed te doen.
Het grote probleem zit hem in de losse kaarten. 31 Euro zorgt er wel voor dat niet heel veel mensen op losse kaarten vaker gaan komen.

Men roept dan: korte zijde is veel goedkoper.

Ja, maar wat doe ik dan? Tegen vrienden & familie zeggen: veel plezier op de korte zijde, ik zie jullie na de wedstrijd weer? Alles boven de 20 euro is gewoon een dikke vette drempel.
0
Zaterdag 16 februari 2013 om 12:31 uur

Advertentie

Zuiderparker

Goedkoopste kaartje hier, bij de plaatselijke FC (Luzern) kost omgerekend zo`n 27 euro..... salarisnivo ligt wel iets hoger hier, maar toch
0
Zaterdag 16 februari 2013 om 12:27 uur

Appie Happie

Kees schreef:

Werder Bremen 6, 96 euro ????. Goedkoopste plaats bedraagt 25 euro en je ben altijd zeiknat.
De overige plaatsen allemaal tussen de 38 en 50 euro en dan zit je voor 38 euro echt niet goed.

Euro 77,72 voor een seizoenskaart bij Bayern München ???

Er zijn een paar duizend kaarten voor 120 euro. Vak G kost bijvoorbeeld rond de 300 euro. En de Haaglandentribune 600 euro.
Laatst naar Schalke geweest. Goedkoopste kaartje genomen, is 26 euro.
Wel gratis parkeren en overal makkelijk bier en wurst te krijgen. Dat de seizoenskaarten daar zo goedkoop zijn kan ik bijna niet geloven.
0
Zaterdag 16 februari 2013 om 12:17 uur

Beest

koossie schreef:

Vak G kost 210 euro. Lange zijde ongeveer 280 euro
Vak n en vak o waren dit jaar 320 euro zijn aan de duurste scc op eretribune na
0
Zaterdag 16 februari 2013 om 12:08 uur

Nu online

FC Jeff, haagse chick, troje, Marcie, KvR, kojak1, bommetjebas, KickOff, Kees, Teeg070, Wahter en 256 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 358
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5