Welkom in de shoutbox, gast
Vincent64
Ik zag net effe wat beelden achter elkaar bij snor tv, maar bijna bij alle goals zag ik Texeira jammerlijk (of opzettelijk?) falen.
![]() |
Zondag 16 september 2007 om 22:49 uur |
Steffie P.
Kan me herinneren dat Richard van Nieuwkoop het best leuk deed in de eredivisie!
Onze Stefan is gewoon veel te langzaam en te lui!
13 (!!!!!) doelpunten tegen in 7 wedstrijden lijkt MIJ een goeie reden om die dikke drollenpijper te wisselen voor iemand die WEL graag wil winnen!
![]() |
Zondag 16 september 2007 om 12:24 uur |
Vincent64
VLOET VERBIEDT SPELERS OM MET DE PERS TE PRATEN
Journalisten die na afloop van FC Dordrecht - ADO Den Haag (5-0) de Haagse spelers om uitleg wilden vragen, kwamen bedrogen uit. Trainer Wiljan Vloet verbood zijn spelers met de pers te praten.
,,Wat moeten zij uitleggen?", vroeg hij zich op de persconferentie vertwijfeld af. ,,Ze verdienen het niet om voor de camera`s te mogen staan. Ze moeten eerst maar eens presteren op het veld. Wat ik vanavond heb gezien, is schandalig. Ik heb geen voetbal gezien, want voetbal begint met passie. En passie heb ik bij ons niet gezien. Dit was een vernedering en één van de grootste nachtmerries uit mijn carrière."
ADO Den Haag staat na de nederlaag op de voorlaatste plaats in de Jupiler League. Maandag neemt de ploeg het op tegen Helmond Sport.
ADO bedankt.
Had ik tot vandaag nog 1% twijfel of ik op de verjaardag van mijn dochter toch naar de voetbal zou gaan, jullie hebben die twijfel volledig weggenomen!
Ben maandagavond lekker thuis.
Wat een schandalige vertoning zeg!
Bij minimaal 2 doelpunten liep er helemaal niemand mee op links (rijaard?) om die man te dekken.
dat zie je zelfs bij de d-tjes niet meer zulk verdedigen.. wat? NIET verdedigen.. schandalig
vloet zei trouwens: als je geen passie hebt moet je geen betaald voetbal spelen: oprotten allemaal!
![]() |
Zaterdag 15 september 2007 om 01:08 uur |
friuli
Den Haag: v.d haar .hoogendorp,cornelisse
Dat had moeten zijn: elia ,kolk, hoogendorp
samen goed voor meer dan 40 doelpunten in een eerste divisdie,dat weet ik zeker !!
Had ze(elia,kolk) maar lekker een arbitragezaak laten aanspannen! ze hebben het niet eens geprobeert ze te behouden!
En voor achterin had je beter ook jonge verdedigers kunnen halen. Technies directeur gaat hier toch over ?>Het aankoopbeleid< Sorry dat ik het moet zeggen maar mischien is hofstede niet geschikt voor deze functie.
![]() |
Zondag 2 september 2007 om 18:35 uur |
Richard
volgens adofans is piet de zoete afgetreden uit het bestuur
www.voetbalonline.nl, 1 september 2007 19:10 - Het bestuur van Tottenham Hotspur kan, na het 3-3 gelijke spel thuis tegen stadsgenoot Fulham, haast niet anders meer dan met coach Martin Jol om de tafel gaan zitten en de afvloeiingsregeling afkaarten. Eerder deze week had men de Hagenaar twee wedstrijden de kans gegeven zich (en de ploeg) te revancheren, maar in het eerste de beste duel ging het al mis. Aanvankelijk zag het er overigens nog goed uit voor de thuisploeg. Na een 2-0 voorsprong door goals van Kaboul (10) en Berbatov (28) werd het vlak voor rust toch nog 2-1 door een goal van Dempsey in de 42ste minuut. Na de rust leken de Spurs echter op rozen te zitten toen Bale in de 66ste minuut zijn ploeg op een comfortabele 3-1 voorsprong zette. Maar toen sloeg het ongeluk voor Jol toe en werd het, door doelpunten van Smertin (77) en Kamara (90) alsnog 3-3. Na alle investeringen staat Jol met zijn Spurs nu 17de plaats aan de onderkant van de ranglijst. Dat wordt vergaderen.
![]() |
Zaterdag 1 september 2007 om 19:38 uur |
Advertentie
Rob2002
M.b.t. te weinig doelpunten: spitsen Hoogendorp, Cornelisse en Haar zijn een uit vorm, maar dat komt echt wel weer goed.
Helaas heb ik dat vertrouwen in Bosschaart helemaal niet. Die loopt maar wat te sjokken, ik denk/hoop dat ie eerdaags wel uit het elftal gespeeld gaat worden door de een jong talent.
![]() |
Donderdag 30 augustus 2007 om 17:08 uur |
friuli
ADO DEN HAAG NIEUWS :
Raymond Victoria is door de medische test, is er met ADO Den Haag uit en krijgt rugnummer 5.
Het wachten is alleen nog op vrijgave van de Cypriotische Bond.
Verders momenteel niets concreets.......
Den Haag 0-0 Rbc
Den Haag 1-0 cambuur
Voorlopig zit het probleem toch voorin! er moeten doelpunten gemaakt gaan worden!
En achterin was het proleem toch de lincksback positie?
Vitoria is opzich een versterking maar het grootste probleem ligt toch ergens anders denk ik..
![]() |
Donderdag 30 augustus 2007 om 15:44 uur |
Richard
Waarom kreeg ie dan totaal geen applaus toen hij eruit ging? Sterker nog, er klonk zelfs een cynisch gejuich. Zelfs Cornelisse kreeg applaus. En die was toch ook niet echt best.
Velen zijn anti Bosschaart,wat ook in bepaalde zin niet zo gek is. Hij heeft niet gebracht wat we er van verwacht hadden... Maar vandaag heeft hij zeer zeker laten zien dat hij kan voetballen, en voor elke meter wil strijden. Foute passes horen erbij, maar met een beetje steun van ons kan hij echt een hele belangrijke onmisbare speler worden. Vandaag krijgt Pascal van mij een dikke 8. Hoogendorp en Cornelisse zijn niet scherp genoeg, Meric zijn contract moet je openbreken, dat word een topper!! Coster, inzet geweldig, Rankovic vandaag goed en degelijk.... Immers, die laat zien waar een spits voor is,scoren dus. Ik hoef geen "naam" in de spits te hebben, zolang er maar gescoord word. Hele goede westrijd vandaag van Den Haag, alleen met te weinig doelpunten
![]() |
Maandag 27 augustus 2007 om 23:38 uur |
marcellino
volledig progamma maar het duurt mar 40 minuten
daarna buitenlands voetbal wat je al twee dagen lang hebt gezien dus herhalingen dat duurt 1 uur en 30 minuten.
Hoezo!!! jupiler league ondergeschroven kindje.
Trouwens om 17.00 uur kaartjes gehaald dacht dat het wel druk zou zijn van mensen die toch op het laatst beslissen om naar de wedstrijd te gaan maar helaas op 5 mensen na niemand te bekenen.
Het lijkt mij toch een wedstrijd waarin DEN HAAG doelpunten kan maken.
![]() |
Maandag 27 augustus 2007 om 17:38 uur |
Vincent64
(stroeve wel 2 geweldige doelpunten! klasse roy , blijf je volgen en kom gewoon terug:-)
![]() |
Zaterdag 25 augustus 2007 om 10:14 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |