Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 363
Volgende pagina

miq72

H@@GenEES schreef:

Gaat steeds meer op een soap lijken....

En maar wanhopig blijven geloven dat die Chinezen (die tot voor Zondag niet eens wisten wie en wat ADO Den Haag was) het beste met de club voor hebben, zeker hier op de box wordt geen enkele kritiek geduld, helemaal in de Chinese traditie.

Wang zou trots zijn op jullie, jammer alleen voor jullie dat Wang niet weet wie jullie zijn

Sambal bij???
hehe ik denk waar blijft die nou !! Van Zweden trekt zijn scheur open en er komt weer een reactie van niks alleen maar bedoeld om iedreen op de kast te jagen hier . En als je dan probeert om de kritische realist uit te hangen hier op de box kom dan met shouts van enig niveau ipv die soort kortzichtig simpel gezwets alsof je net van de lagere school af komt . En inderdaad als dan je fantastische shout wil afsluiten met een of andere grap of zo met je sambal bij !! Zorg dan dat je in ieder geval de kennis hebt welke producten uit China komen .Dat moet toch noet zo heel moeilijk zijn .
0
Donderdag 14 augustus 2014 om 15:32 uur

JB

Kijk, zo werken nu die "fijne" media:


Management Verhoek: `Hij is niet te zwaar`

Presentator Frank Vijf vertelde afgelopen zondag in het programma FC Rijnmond dat Wesley Verhoek vijf kilo te zwaar zou zijn. Het management van Verhoek laat in een reactie weten dat hier niets van klopt.

"De officiƫle onderzoeken van Feyenoord hebben uitgewezen dat Verhoek geen enkel overgewicht heeft of heeft gehad", laat Paul Schouten van Pro Football International in een verklaring weten. "De onderzoeken hebben ook uitgewezen dat Verhoek vanaf de eerste trainingsdag tot en met heden zelfs onder het vereiste vetpercentage zit. "Wij betreuren het dan ook ten zeerste dat de speler door dit soort onwaarheden onnodig wordt beschadigd."

"Wij zullen RTV Rijnmond dan ook om een rectificatie verzoeken", aldus Pro Football International. De buitenspeler startte in de voorronde van de Champions League nog in de basis tegen Bestiktas. In het thuisduel begon Verhoek als rechtsbuiten aan de wedstrijd. De vleugelaanvaller moet bij Feyenoord de concurentie aangaan met Ruben Schaken en de van Heerenveen overgekomen Bilal Basacikoglu. Ook de verwachte aanwinst Colin Kazim-Richards kan op die positie uit de voeten. In de competitiewedstrijd tegen ADO Den Haag koos trainer Fred Rutten voor Basacikoglu, terwijl Schaken hem na ruim een uur verving.


Zo jammer dat hele volksstammen toch blind achter dit soort orakels aanlopen
0
Donderdag 14 augustus 2014 om 12:30 uur

VDS5

gillah schreef:

Dat van die Ajax mensen vind ik zo kinderachtig, daar toont hij zeg een echte demagoog. Als ik maar vaak genoeg noem dat er Ajax mensen bij de club komen gaan de supporters wel achter me staan, lijkt hij te denken. Hij probeert de supporters tegen de plannen op te zetten met zijn geschreeuw over Ajax. En gelukkig lijkt hij daarbij de intelligentie van de supporters te onderschatten.
Sowieso een hersenloze opmerking van JvZ...

Cedric van der Gun.. ondanks het een Haagse jongen is en hij bij ons heeft gespeeld had hij ook een hoofdstedelijk verleden en was hij meer dan welkom bij Swansea...

De trainer die Swansea europa in heeft geleidt en dat bekertje in Engeland heeft laten winnen.... die had toevalligerwijs ook een hoofdstedelijk verleden en vond meneer van Zweden zo een toffe kerel dat hij tijdens het traininskamp in Nederland vorig jaar hem ook gewoon in zijn huis liet slapen en mee liet eten..

Nou zijn we allemaal geen fan van dat clubje daar in die hoofdstad, maar ontkomen doe je er niet aan. Knopper, Koppers, Zwinkels en zo kan ik nog wel uuuren doorgaan zijn ook allemaal spelers geweest met een verleden bij die club... en nu gaat meneer JvZ dit soort teksten lopen roepen. Had hem heel lang vrij hoog zitten, maar lijkt er steeds meer op dat bepaalde dingen hem naar ze hoofd zijn gestegen.
Het gaat steeds meer een lawaai papegaai worden.

Neemt niet weg dat ik nog steeds niet gerust ben op het hele verhaal mbt de Chinezen, maar andere alternatieven waren er niet voor handen. Alle "vermogende" Hagenaars die nu om het hardst lopen te roepen gaven niet thuis
0
Donderdag 14 augustus 2014 om 11:03 uur

Bolluhboeah

Max schreef:

Als het allemaal klopt (en het klopt van John van Zweden over hem zegt) dan is Jan Hermen de Bruyn toch wel de grootste lul. Die wist dit allemaal, maar omdat ie er zelf beter van kan worden deed hij er nks mee. Nou is ie naar verluidt aan de kant gezet en komt hij er mee naar buiten.
Klopt het niet, dan heeft Chun Li zich op een of andere manier toch ingelaten bij een paar oplichters. Dat spreek dan ook niet in zijn voordeel.
Maar de meeste vatten het goed samen: afwachten..
Tja het woord `oplichter ` valt snel. Ik kan denk ik wel een aantal ontevreden klanten kan opsporen die zich opgelicht voelen door de Behangkoning. Niet dat ik wil suggereren dat hij klote werk aflevert, maar statistisch is het gewoon zo dat nooit iedere klant tevreden zal zijn.

Ik heb het interview gehoord met JvZ niet met die Deighton, maar John deed er alles aan om zijn gezichtsverlies, dat hij geleden heeft toen hij stellig beweerde dat Stekelenburg naar ADO kwam, om te draaien naar een soort van waarschuwing. Er zouden teveel ajax mensen bij ons ondergebracht worden van der Boog zou komen enz. Dat herhaalde hij wel een keer of drie.

Maar goed, we`ll see.
0
Donderdag 14 augustus 2014 om 10:01 uur

CrazieD

Zoals al vele roepen.. Het is gewoon af wachten, wij weten alle ins en outs niet.. Leuk al dat Internet speurwerk wat vele verrichten, maar als meneer die intentieverklaring dus op zak heeft ondermijnt hij zijn eigen opmerking over "Ik heb geen bewijzen!" of iets in die trant.. Kijk of Chun Li nou wel of niet betrouwbaar is doet er eigenlijk niet eens toe.. De hele zakenwereld zit vol met dat soort typetjes.. Hij heeft ons wel Wang gebracht.. En ik moet eerlijk bekennen, in zijn interviews komt hij oprecht over.. Bouwt geen luchtkastelen, zegt niet dat we kampioen moeten worden.. Dat komt bij mij beter over dan 1 of andere nitwit die zich gepasseerd voelt en via de media De aanval heeft geopend! Wang for President! :-P
0
Donderdag 14 augustus 2014 om 09:03 uur

Advertentie

Kees

troje schreef:

Ik denk dat Hui Wang het werkelijk een rotzorg zal zijn.
Dat heb je volgens mij heeeeeeeeeeeeeeel goed verwoord. Zet ie gewoon een ander poppetje neer. Dit soort aanloopproblemen heb je overal.
0
Woensdag 13 augustus 2014 om 22:47 uur

Bert

Dannyy schreef:

Wij als supporters moeten 100% achter de Chinese overname staan, want door die kut RvC en negatieve media aandacht van die nephagenezen die de club liever kwijt dan rijk zijn word ik niet goed.
Jij zegt dat maar ik heb van dat soort zaken geen verstand.

Ik ben maar gewoon een verzekeringsadviseur. Ik zie straks een hoop problemen ontstaan als we weer na 4 wedstrijden met lege handen staan.

De selectie is veels te smal. Een hoop mensen vinden deze sensatie leuk ik niet. Jahanbaksh, Muhren er is nog steeds geen geld voor. we blijven lekker door tobben en geloven alle mooie verhalen.

En dan die adoratie voor Van Duinen hier. Schopte zondag ook weer geen gat in een pak boter.
Nog een keer het spreekwoord; Veel beloven en weinig geven doet een gek in vreugde leven!
0
Woensdag 13 augustus 2014 om 21:52 uur

H@@GenEES

Dit is in reactie op marcellino:

alleen al die zin van "net als aad en andere verstandige mensen"
wie ben je dan wel niet oper god ,heb je het uitgevonden.
ben je meer als je in jouw veronderstelling gelijk hebt,weet nu weer waarom ik een tijd niet geweest ben om griezels als jou te vermijden.


Verstandige mensen zijn niet ineens opper goden, maar die zijn zoals het woord al zegt "verstandig" die lopen dus niet meer in die hoempapa polonaise, ja sorry dat ik telkens op feitjes wijs waar jij niets van wilt horen, maar dat jij je kop in het zand wilt blijven steken is niet mijn probleem, maar dat maakt ook geen griezel of opper god.


de club stond er goed voor, de club stond stil zou je bedoelen of denk je dat van der kallen voor jan lul op zoek was naar een nieuwe eigenaar.hij kan en kon er niets meer van maken en het zou als er geen andere geldschieter zou komen alleen maar slechter zijn gegaan ,nog los dat we met een beetje pech kunnen degraderen.je blijft ook maar oude koeien uit de sloot halen denk eens vooruit heb eens een visie.

De club stond stil??? De club heeft er in decennias niet zo goed voor gestaan als nu, nog nooit is de club financieel zo gezond geweest als nu, is gewoon een feit waar jij het nooit over wilt hebben, prima hoor maar maakt het feit niet minder waar.


en praat je zelf niet tegen pro van der kallen, maar wat riep hij dan stelselmatig linker rijtje en europees voetbal en een tweede ring, wat is er van zijn belofte waar gemaakt dan.

Wat had de man dan moeten roepen, we hebben geen ambities, hopen dat we ons kunnen handhaven, en dan hadden we ook nog de wereldwijde economische crisis waar DH zich toch mooi doorheen heeft geslagen, en ja dat heeft Kallen allamaal gedaan, ook gewoon een feit die jij liever niet onder ogen ziet.

iedere nieuwe eigenaar heeft een visie en een plan.dat jij een aad en misschien nog meerdere shouters niet in willen zien (wat trouwens ook door whang zelf is aangegeven)dat hij pas kan investeren als de deal rond is en als het geld op de bank van jouw grote vriend staat.


Over welke visie lul je nah joh, Wang wist tot afgelopen Zondag helemaal niet eens wie Den Haag was, en dan zit jij hier over visie te lullen alsof je Wang zelf heb gesproken, op een paar mooie woorden in vage interviews na weet niemand wat de visie van Wang en consorten is

nu loop je niet mee bij van der kallen wel hoe hypocriet kan je dan wel niet zijn.maar ja dat zijn we van jou en ook Aad wel gewend het betweterige drupt er af.

Ik vraag me echt af of je zelf nog wel snapt waar je het over hebt, waar ben ik dan precies hypocriet, want ik ben je ff kwijt hoor.

ken je feiten een transactie uit dit soort landen moeten door verschillende instanties goed gekeurd worden dus zo makkelijk gaat het niet,


Het enige feit dat ik ken is dat de deal nog nietyrond is, DH een half 11tal heeft en de competitie alweer begonnen is, die feiten liggen daadwerkelijk op trafel, de rest is gebakken lucht

en tot slot ben ik blij dat van der kallen weg is en whang is gekomen .
en al de pro van der kallen aanhangers blijf maar lekker afgeven op whang deden wij ook op van der kallen maar die is nu gelukkig weg


Tuurlijk ben jij blij, pas helemaal in jouw straatje, kan jouw het schelen wat er met je club gebeurd, gewoon geloven wat Wang jou verteld, doen ze in China ook, dat systeem werkt al eeuwen.

Veel geluk ermee.


0
Woensdag 13 augustus 2014 om 21:22 uur

southparkII

Derijck komt niet. De proefspeler van New York Red Bull is er, maar heeft geen goede indruk vandaag achtergelaten. Verder rommelt het erg op de club, maar dat is geen nieuws. Ik hoor aan de ene kant dat de hele verkoop op losse schroeven staat, omdat het niet normaal is hoelang de financiƫle afwikkeling duurt en er niet een klein bedrag vooruit is betaald voor bijvoorbeeld versterkingen. De Chinezen willen wel gewoon echt hoog eindigen in de competitie. Ik ben bang dat hier door toch 5 a 6 hele dure spelers gehaald gaan worden en dat het toch op een soort Vitesse gaat lijken. Ik ben ook erg benieuwd en zal allemaal last minute worden, dus denk de laatste week pas. Hoogst waarschijnlijk veel op huurbasis met hoge huur sommen die voor ons onwerkelijk zijn. Het is op dit moment alleen maar speculeren en het kan idd morgen allemaal weer anders zijn! Enige zekerheid is dat er een hoop gaat gebeuren de aankomende 2 weken......
0
Woensdag 13 augustus 2014 om 20:50 uur

marcellino

H@@GenEES schreef:

Joh hij weet niets van de club, hij wist niet eens wat de ooievaar betekende voor de club die hij kocht, en je doet nu net of we het onder Kallen zo slecht hadden maar de club heeft er in decennia niet zo goed voorgestaan als nu.

En dat heeft Kallen toch maar voor elkaar gekregen ondanks alle pogingen van HCF (je weet wel die "echte" supporters) en hun Sjakie (die ineens ook van het toneel verdwenen is) om de club schade toe te brengen voor hun eigen discutabele agenda`s.

Dus als er dan een overname komt met grote beloftes van El voetbal en ringen er op ed, en je kunt niet eens een compleet 11tal bij elkaar krijgen voor de eerste competitie dag, dan gaan mensen onrustig worden, en terecht.

Ik loop (net als Aad en andere verstandige mensen ) niet mee in de hysterische hoempapa polonaise hier op de box omdat ik simpelweg geen ENKEL bewijs heb gezien dat deze mensen te vertrouwen zijn. Laten we wel zijn Wang wist niet eens wie of wat de club Den Haag was tot afgelopen Zondag.

De grote versterkingen blijven tot nu toe uit, Kallen is nog niet eens betaald voor zijn aandelen, en geloof mij als Wang echt had gewild dat DH versterkt zou worden nadat die zijn handtekening had gezet dan was daar altijd wel een mouw aan te passen geweest.

alleen al die zin van "net als aad en andere verstandige mensen"
wie ben je dan wel niet oper god ,heb je het uitgevonden.
ben je meer als je in jouw veronderstelling gelijk hebt,weet nu weer waarom ik een tijd niet geweest ben om griezels als jou te vermijden.

de club stond er goed voor, de club stond stil zou je bedoelen of denk je dat van der kallen voor jan lul op zoek was naar een nieuwe eigenaar.hij kan en kon er niets meer van maken en het zou als er geen andere geldschieter zou komen alleen maar slechter zijn gegaan ,nog los dat we met een beetje pech kunnen degraderen.je blijft ook maar oude koeien uit de sloot halen denk eens vooruit heb eens een visie.

en praat je zelf niet tegen pro van der kallen, maar wat riep hij dan stelselmatig linker rijtje en europees voetbal en een tweede ring, wat is er van zijn belofte waar gemaakt dan.
iedere nieuwe eigenaar heeft een visie en een plan.dat jij een aad en misschien nog meerdere shouters niet in willen zien (wat trouwens ook door whang zelf is aangegeven)dat hij pas kan investeren als de deal rond is en als het geld op de bank van jouw grote vriend staat.

nu loop je niet mee bij van der kallen wel hoe hypocriet kan je dan wel niet zijn.maar ja dat zijn we van jou en ook Aad wel gewend het betweterige drupt er af.
ken je feiten een transactie uit dit soort landen moeten door verschillende instanties goed gekeurd worden dus zo makkelijk gaat het niet,

en tot slot ben ik blij dat van der kallen weg is en whang is gekomen .
en al de pro van der kallen aanhangers blijf maar lekker afgeven op whang deden wij ook op van der kallen maar die is nu gelukkig weg
0
Woensdag 13 augustus 2014 om 19:19 uur

Nu online

BLEISWIJK-1, ton, lulijzer, Marcie, S.upporter, WestlandSupport, twaalfdespeler, BigMac, Steef070, fransje1 en 413 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 363
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5