Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: doelpunten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 366
Volgende pagina

JP

JP schreef:

al drie keer naar de plee van de zenuwen!!!,..ga zo maar rijden.
4x dus,..nou nog vier doelpunten
0
Zondag 4 februari 2007 om 10:44 uur

Ooievaar

JP schreef:

Volle bak dus,..en ik hoop op originele liedjes, vlagen, groen/gele snippers en heel HEEL veel geluid!
Yep. En nog meer na de haagsche doelpunten.
0
Zaterdag 3 februari 2007 om 21:20 uur

Ooievaar

Tering, wat een opluchting zeg Ik zat toch nog een beetje met een onbestemd gevoel. Volgens mij staat het rugnummer voor het aantal doelpunten wat hij nog voor ons gaat maken, dit seizoen
0
Woensdag 31 januari 2007 om 20:32 uur

daanie

Feyenoord leent Boussaboun uit aan FC Utrecht

31/1/2007 18:44

FC Utrecht heeft Ali Boussaboun binnen. De aanvaller van Feyenoord zal op huurbasis het seizoen afmaken in Galgenwaard. FC Utrecht liet een optie tot koop opnemen in het contract.
Boussaboun was op zoek naar een nieuwe werkgever omdat hij bij Feyenoord niet meer voorkwam in de plannen van coach Erwin Koeman. Hij liep onlangs stage bij Blackburn Rovers. FC Utrecht meldde zich razendsnel bij de Rotterdamse club nadat Marc-Antoine Fortuné dinsdagavond had getekend bij AS Nancy.

Bij Feyenoord staat Boussaboun nog tot medio 2009 onder contract. Hij is bezig aan zijn tweede seizoen in dienst van de Stadionclub. De 27-jarige Marokkaanse international kwam in totaal 36 competitieduels in actie en maakte zes doelpunten. Eerder speelde hij voor ADO Den Haag, FC Groningen en NAC Breda.


www.vi.nl
0
Woensdag 31 januari 2007 om 18:56 uur

supporter

`Fortuné per direct naar Nancy`
Geschreven door Jurre de Ruiter op dinsdag, 30 januari om 22:11

Het Franse persburea AFP weet vandaag te melden dat Marc-Antoine Fortuné per direct naar Nancy zal verkassen. De 26-jarige spits van FC Utrecht tekent in Frankrijk een contract voor tweeëneenhalf jaar.

De Domstedelingen zouden een bedrag van 2,3 miljoen euro bijgeschreven zien krijgen voor Fortuné. De Fransman kwam in het elftal van trainer Foeke Booy in anderhalf jaar tijd tot 49 wedstrijden en elf doelpunten.

Nancy toonde eerder ook al interesse in Fortuné, maar toen zag de nummer twaalf van de Franse competitie af na het horen van de vraagprijs. De spits kwam voor zijn Nederlandse avontuur uit voor Lille, Rouen en Brest.
Bron:  voetbalzone
0
Dinsdag 30 januari 2007 om 22:29 uur

Advertentie

Frans

En om weer dezelfde vragen te voorkomen:

-Ook al spelen we volgend jaar onverhoopt J.L.
ook dan is Ricky onze man !!
( ik denk met 35 doelpunten topscorer aller tijden)

-En spelen we dit jaar eventueel na-competitie
ook dan is de topscorer bekend !! 10 goals ??

-En.....het is nog geen woensdagnacht 00.00 !!
0
Maandag 29 januari 2007 om 22:09 uur

fcdh sassem

Wat vinden jullie van Zwinkels? hij heeft weliswaar een paar aardige reddingen gehad maar toch de 2-1 tegen sparta de 2-0 tegen psv en nu de 1-0 weer. Vlgs mij zijn dat drie doelpunten die allemaal houdbaar waren
0
Zondag 28 januari 2007 om 21:55 uur

Supporter /bron ad

Oud ADO-spitsen: Hoogendorp moet komen
Door DENNIS JANSEN

Komt-ie wel of niet? Rick Hoogendorp mag weg bij VfL Wolfsburg, wil graag naar ADO Den Haag, maar...

Rick Hoogendorp tijdens zijn vorige Den Haag-periode: in 1995 scorend tegen Heracles. ARCHIEFFOTO ROBERT VAN STUYVENBERG
...voorlopig liggen vraag en aanbod te ver uit elkaar. Een aantal ex-spitsen van ADO Den Haag filosofeert over zijn komst. „Rick Hoogendorp zou een ideaal duo kunnen vormen met Michael Mols.”

DEN HAAG - Zijn naam zingt eigenlijk al jaren rond in het Zuiderpark. Rick Hoogendorp brak in 1995 door bij ADO Den Haag met vijftien goals in 33 wedstrijden. De toen armlastige Haagse club zag het `kind van ADO` verkassen naar MVV. Na Dordrecht`90, RKC Waalwijk, Celta de Vigo, opnieuw RKC Waalwijk en tot slot VfL Wolfsburg kwam hij toch weer in beeld bij ADO Den Haag. De oude liefde lonkt.

Binnen de landsgrenzen vond hij overal het vijandelijke net, alleen in het buitenland haperde de doelpuntenmachine. Op avontuur in Spanje stond hij bij Celta de Vigo droog en in Wolfsburg, waar hij een jaar geleden een contract tekende tot 2009, maakte hij voor de plaatselijke VfL tot dusver welgeteld één goal.

Wat de clubleiding in de Volkswagenstad betreft mag Hoogendorp vertrekken, in de winterstop zelfs. ADO Den Haag sprak al met de zaakwaarnemer van Hoogendorp over een tussentijdse transfer, maar vooralsnog liggen vraag en aanbod te ver uiteen. De partijen hebben nog ruim twee weken om tot een akkoord te komen.

De mening van een aantal ex-spitsen uit het Zuiderpark laat aan duidelijk niets te wensen over: ADO Den Haag moet alles in het werk stellen om Hoogendorp te halen.

Bram Rontberg: ,,ADO Den Haag moet eens met een complete spelersgroep aan een competitie beginnen. Duidelijker zijn met beleid en maatregelen. Als die supporters niet hadden ingegrepen, dan zou Frans Adelaar nog steeds trainer zijn. Men wacht maar af. Zo is het met de spelers ook. Red je het nu met Hoogendorp ineens wel? Natuurlijk moet ADO hem proberen te halen, maar niet ten koste van alles. Geen euro uitgeven als je maar negentig cent hebt. Toch hoop ik dat hij komt. Hoogendorp is namelijk nog lang niet op zijn retour. Die schiet ze er straks nog heel gemakkelijk in, hoor. Eigenlijk zou ook Ali Boussaboun dan moeten komen. Hoogendorp, Mols en Boussaboun, dat is een droomvoorhoede.’’

Ron de Roode: ,,ADO Den Haag moet alles in werking stellen om Rick Hoogendorp aan te trekken. Ik ben regelmatig in het Zuiderpark en vaak is ADO niet de mindere van de tegenstander. Er worden alleen geen goals gemaakt. Hoogendorp en Mols zouden het ideale duo vormen. Mols kun je altijd aanspelen, op de borst of in de voeten, die jongen is zó balvast. Rick kan uitstekend om hem heen zwerven. Hij kan de diepte zoeken, maar moet wel in een vrije rol spelen en niet aan de zijkanten geplakt staan.’’

,,Natuurlijk kan Rick het nog. Het scoren verleer je niet. De precieze oorzaak waarom Rick niet speelt bij Wolfsburg, ken ik niet. Maar ik weet wel dat een spits vertrouwen nodig heeft. Als je alleen maar een kwartiertje invalt, dan wordt de druk steeds groter en moet je ook een beetje geluk hebben.’’

Henk van Leeuwen: ,,Hoogendorp moet zeker komen. ADO Den Haag heeft behoefte aan kracht voorin en een beetje lef en brutaliteit. Daar kan Hoogendorp voor zorgen. Michael Mols is ook een heel goede spits en kan wat mij betreft voortreffelijk met hem spelen. Rick staat garant voor doelpunten, nog steeds. Een spits verleert het scoren nooit. Als ADO Den Haag in de eredivisie wil blijven, zou het aantrekken van Hoogendorp een goede zet zijn."

Harry van der Laan: ,,Rick Hoogendorp kan net de speler zijn waar ADO Den Haag behoefte aan heeft. Mits hij goed gebruikt wordt. Dat houdt in dat hij in een vrije rol zou moeten spelen, het liefst vanaf links. Dat kan heel goed samen met Michael Mols, die de ballen vasthoudt en klaar legt. Rick is een mannetje dat moet komen. Je moet dus accepteren hoe hij speelt en de rest van het team in dienst laten spelen van Mols en Hoogendorp. In dat geval is Rick Hoogendorp een aanwinst voor ADO Den Haag. En kan hij potjes voor je gaan beslissen. Dat heeft de ploeg in deze fase ook wel nodig. Hij moet fysiek natuurlijk wel in orde zijn, maar daar twijfel ik eigenlijk niet aan. Rick is geen voetballer die er twee keer drie kwartier in kleunt. Hij heeft in zijn loopbaan weinig blessures gehad en is wat dat betreft ook een slimme speler. Goed, hij is geen twintig meer, maar gooi er een stevige keuring tegenaan, zou ik zeggen.’’

,,Ik zie Hoogendorp wel naar Den Haag komen. Als een club je niet meer wil, wordt het een moeilijk verhaal. Vooral de buitenlanders in het buitenland belanden dan van de bank op de tribune en kwijnen weg. Rick wil toch graag voetballen? Geld is dan niet zaligmakend. Hij zal wat water bij de wijn moeten doen, maar als hij nog een paar jaar voor ADO Den Haag kan voetballen en na zijn loopbaan ook een en ander kan doen bij de club, denk ik dat hij daar wel oren naar heeft.’’
0
Woensdag 17 januari 2007 om 12:56 uur

Undertaker

Laat die twee maar komen!!!

Verzekerd van meer doelpunten, weet alleen niet of RKC er mee in stemt. Of ze motte ook geld willen ontvangen en dan staat alles op losse schroeven + de uitspraak van donderdag kan ook nog alles verpesten!!
Laten we dat niet vergeten.
0
Woensdag 10 januari 2007 om 09:13 uur

Daniel

Ik denk idd dat dat een optie is!
Gewoon een speler uit het 2e halen die zijn gebrand om zich te bewijzen! En voorzichtig zijn met mols! Als we voorstaan met minimaal 2 doelpunten gelijk eruit halen, maar dat zit er in de aankomende 2 3 wedstrijden niet in! Jongens we mogen echt niet degraderen het wordt nu tijd dat de spelers die we hebben is echt aan het werk gaan! Dat ze gewoon met kramp het veld verlaten na 90 minuten! en de supporters die moeten er ook achter blijven staan maar daar heb ik wel vertrouwen in!
0
Donderdag 4 januari 2007 om 23:12 uur

Nu online

zuiderwijk, ADOZoetermeer, TheBeverisback, KickOff, rh_vakm, fcdh-denhaag, Raoul88, Bhattoe 74, Franky, DH1905 en 331 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 366
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1