Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rkc

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 366
Volgende pagina

K.B

Uitstekend onderhandeld, 1,5 mil voor een 1,5 jaar contract.
Smolarek zal idd meer scoren als W.Verhoek, totaal andere speler dus ja.
Zal niet te veel kosten ado kennende, anders haal je hem niet.
Bovendien haalt ado een redelijke naam binnen en wil deze jongen zich nog eens bewijzen hier, zie zijn motivatie voor het EK2012.
Deze jongen zal best wat hebben ingeleverd om terug naar NL te komen.
Meijer van RKC en Wormgoor zijn die andere 2 aankopen dus.....
0
Dinsdag 31 januari 2012 om 08:39 uur

Haagshart

Max schreef:

Om niet gelijk te negatief te zijn: Van der Kallen is het beste wat is sinds jaren is overkomen! Zijn voorgangers dachten ook het technisch beleid te kunnen bepalen, dus wat dat betreft niks nieuws.

Maar als ik lees dat wij Smolarek aantrekken als vervanger van Wesley Verhoek, wordt ik toch wel verdrietig. Ik geloofde Steijn tijdens zijn interview op Radio West oprecht dat er een schaduwlijst was.

Daar kan Smolarek nooit opgestaan hebben omdat deze man net een week transfervrij is. Ach ach ach, al jaren niet meer op niveau gevoetbald en was eigenlijk al met pensioen in de zandbak.
Aan de andere kant denk ik dat het wel goed is om een iets oudere speler te halen, want het is wel een erg jonge groep. En ik kan me voorstellen dat hij zijn nationale team wil halen met het ek in Polen. Op zijn leeftijd is dit zo`n beetje zijn laatste kans op een groot toernooi.
Volgens mij krijg je dus een tot op het bot gemotiveerde speler en dat kan nooit kwaad.
Het is hopen op het Sno - RKC effect. Die was ook al afgeschreven.
0
Dinsdag 31 januari 2012 om 07:48 uur

ADOnieuwegein

Smolarek naar ADO Den Haag

Van onze Telesportredactie
DEN HAAG - ADO Den Haag heeft met Ebi Smolarek binnen 24 uur de vervanger gevonden voor de naar FC Twente vertrekkende Wesley Verhoek. De Poolse international vertrok vorige week bij Al-Khor in Qatar, dat hem vorig jaar overnam van Polonia Warschau.

Smolarek werd deze maand 31 jaar, maar hoopt met een terugkeer bij een club in West-Europa nog een kans te maken op een uitverkiezing voor de Poolse nationale selectie tijdens het EURO 2012. De ooit bij Feyenoord begonnen aanvaller had gisteravond een ontmoeting met een afvaardiging van ADO Den Haag.

Smolarek moet vandaag de onderhandelingen afronden en zal dan morgen al gaan meetrainen met de selectie van de Haagse club. De zoon van voormalig international Wlody Smolarek was een week geleden bijna rond met RKC Waalwijk. Trainer Ruud Brood dacht Smolarek jr. al binnen te hebben, toen er alsnog een streep door de transfer ging.


bron: www.telegraaf.nl

0
Dinsdag 31 januari 2012 om 07:15 uur

pmc

Ja Vincent ik weet het, maar dan verwchat of hoop je toch ook dat je strijd ziet? Ook ik wou naar vvv en rkc uit, ga ik nog wel, meer als een rustig wedstrijd maar het gaan nog hele belangrijke wedstrijden worden op deze manier.
0
Maandag 30 januari 2012 om 14:06 uur

Thijs

Positief blijven :-) volgens koos roeg 2 spelers de laatste wedstrijd voor ADOgespeeld dus geld in de la. Toko goeie invalbeurt. Meijers goeie wedstrijd met RKC gespeeld.
Persoonlijke fouten aan basis verlies dus hol vat er uit opgelost.

0
Zondag 29 januari 2012 om 20:50 uur

FC Den Haag!

VVV nu al 2-0 achter tegen RKC. De voorsprong op plek 16 blijft zo te zien dus ongeacht het resultaat straks tegen NEC 9 punten!
0
Zondag 29 januari 2012 om 15:13 uur

Max

Godzijdank Leo Driessen bij RKC - VVV, was even bang dat hij weer aan ons was gekoppeld.
0
Zondag 29 januari 2012 om 14:31 uur

Kees

Toch kijk ik jaloers naar een club als NAC waar ze gister moeiteloos 18.000 man trokken tegen De Graafschap. Die hebben m.b.t. toeschouwersaantallen toch nog steeds een heel behoorlijke voorsprong op ons. Klein gehucht dat Breda met veel clubs zoals Willem 2, PSV, RKC, Eindhoven, Den Bosch, Helmond Sport en Oss in de provincie.

Ik hoop, maar dat zie ik nog niet snel gebeuren, dat ons stadion snel uitgebreid wordt. Van 15 maak je sneller 25, dan van 5 naar 10. Dat wel in duizendaantallen. Is wetenschappelijk bewezen en zeker met ons grote achterland van meer dan 1,2 miljoen mensen.

We kunnen heb ik begrepen nog de "grond" in en natuurlijk een ring er bovenop.
0
Zondag 29 januari 2012 om 12:35 uur

Advertentie

Thijs

Vandaag NEC hopelijk 3 punten maar gelijkspelletje moet zeker mogelijk zijn, AZ reken ik nergens op maar wie weet en Utrecht speelt echt als een natte krant moet je kunnen winnen ook al is het uit.
Ik zet in op 4 punten in de komende 3 wedstrijden.
Dan excelsior thuis 3 punten maakt 7 uit 4.
Totaal over 4 weken 29 punten met nog 12 speelrondes te gaan en VVV, RKC en Graafschap nog te spelen komt echt wel goed dit seizoen
0
Zondag 29 januari 2012 om 09:25 uur

kako

Positief of negatief, iedere shouter zal wel het beste met ADO voor hebben. Waar ik me druk om maak is de stand van de ranglijst, daar staat of valt alles mee, tevreden of ontevreden supporters, sfeer al dan niet goed en meer toeschouwers of niet. Ik vind de stand echt niet zo om maar eens lekker achterover te leunen. Mocht je vandaag verliezen gaat NEC al over je heen, dan heb je ook nog eens RKC - VVV en dus komen die ook weer dichterbij. Graafschap al een puntje gepakt bij NAC. Volgende week een uit vorm zijnde AZ hopelijk pak je dan punten want de week er op Utrecht uit, gaat het ook niet worden. Kunnen we er financieel misschien wat beter voor staan, het linkerrijtje is uit beeld en mijn inziens te ver weg, de gevaren plekken echter komen steeds dichterbij.
0
Zondag 29 januari 2012 om 08:49 uur

Nu online

jbdh, Marcie, Fido, ADO079, pitbull, Teeg070, carbayon, broodjebal070, Marko1969, ADOZoetermeer, lulijzer, twaalfdespeler, 10 en 204 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 366
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1